Fani si ne-fani

Vibreaza daca nu poti sa stai deoparte...

Fani si ne-fani

Mesajde bhuttu » Vin Sep 20, 2002 10:32 pm

Pentru ca asta e primul post de pe noul forum dedicat trupei Kpital, tin in primul rand sa-i multumesc lu' Sopra pentru amabilitatea de care a dat dovada.
Threadul asta, in schimb, l-am facut pentru ca pe acest site opina generala este anti-Kpital, si io vreau sa daram mentalitatea asta. Asa ca threadul asta vreau sa fie un fel de paratraznet(un mini-scandal) in care aia care au ceva de impartit cu Kpital sa vina si sa zica ce nu le convine, iar daca mai si argumenteaza si mai u si dreptate, jos palaria! Da' sunt sigur ca n-o sa fie asa! :j
If there's a war, we'll all fight!
Avatar utilizator
bhuttu
 
Mesaje: 2510
Membru din: Dum Apr 21, 2002 11:00 pm

Mesajde bhuttu » Mar Sep 24, 2002 12:24 pm

Ma gandeam azi la o treaba: individu' oarecare, care n-are nici o treaba, aude la un moment dat asa: "Concert in data de dd.mm, invitate sunt trupele Akcent, SISTEM, Hi-Q si K-pital"(de exemplu). Sau "Roton lanseaza compilatia <<Din dragoste>>, pe care canta...(tot aia de mai sus)". Asa, si individu' asta, care n-a cumparat in viata lui o caseta sau un CD, da' a mai aruncat un ochi pe la Atomic din cand in cand e tentat sa zica:"AHA, Akcent, SISTEM, Kpital, Hi-Q, tot un drac." D-asta se intampla sa vina la mine cate un Kryszty sa-mi spuna ca Non-Stop si Kpital e acelasi lucru, d-asta imi zice darky pe Messenger ca nu s-ar injosi sa faca o pagina despre Kpital.
Pai e cinstit? Tot aia e, Akcent cu Kpital?
If there's a war, we'll all fight!
Avatar utilizator
bhuttu
 
Mesaje: 2510
Membru din: Dum Apr 21, 2002 11:00 pm

Mesajde sly » Mar Oct 01, 2002 9:29 pm

bhuttu vezi poate discuti cu andrei sa mute subiectul cu k-pital de pe house pe acest forum. ce zici?
The wind of change blows straight into the face of time
Like a storm wind that will ring the freedom bell
Avatar utilizator
sly
 
Mesaje: 2918
Membru din: Joi Ian 10, 2002 12:00 am

Mesajde bhuttu » Mie Oct 02, 2002 7:14 pm

sly, zic asa:
1. da, ar fi o idee buna sa-mi mute threadul ala aici, da' e forumu' lu' Andrei si daca nu vrea n-am cum sa-l oblig
2. asta de deasupra a fost ultimu' post fara treaba al tau pe threadul asta. Prefer sa-mi desfiinteze forumul din lipsa de posturi decat sa am posturi ca asta al tau.
If there's a war, we'll all fight!
Avatar utilizator
bhuttu
 
Mesaje: 2510
Membru din: Dum Apr 21, 2002 11:00 pm

Mesajde sly » Mie Oct 02, 2002 7:58 pm

mai bhuttu eu am incercat sa dau un sfat care zic eu ca era bun nu am scris doar ca sa mai fac un post. de ce ma repezi asha? am gasit f nimerit acest subiect pentru cea ce vroiam sa zic.
sorry daca te -am suparat.
The wind of change blows straight into the face of time
Like a storm wind that will ring the freedom bell
Avatar utilizator
sly
 
Mesaje: 2918
Membru din: Joi Ian 10, 2002 12:00 am

fani si nefani

Mesajde mikiadi » Sâm Noi 02, 2002 4:11 am

Iubesc aceasta formatie ( indiferent cum s-ar numi ) foarte mult si ma mimumez cum pot sa le iubesc pe fete pe zi ce trece si mai mult si mai mult desi imi zic ca mai mult de atat nu se poate ! A-propos cine ce mai stie de fostele dansatoare ?
mikiadi
Junior Member
 
Mesaje: 12
Membru din: Sâm Sep 21, 2002 11:23 am
Localitate: Bucuresti

Dansatoare

Mesajde Dee-Dee71 » Sâm Noi 02, 2002 5:58 pm

Eu!M-ai gasit.GMNL(sau una din ele)danseaza la Surprize surprize,dar despre Ioni nu mai stiu nimic;daca mai aflu ceva,iti spun.
Avatar utilizator
Dee-Dee71
 
Mesaje: 388
Membru din: Joi Iun 20, 2002 11:00 pm

gmn

Mesajde Dee-Dee71 » Sâm Noi 02, 2002 6:02 pm

am scris tot ce stiu despre ele sub un alt thread
Avatar utilizator
Dee-Dee71
 
Mesaje: 388
Membru din: Joi Iun 20, 2002 11:00 pm

Mesajde mikiadi » Lun Noi 18, 2002 2:51 pm

Dee-Dee 71. Te rog mult mail-uieste-ma la suomiadi@yahoo.com in legatura cu k-pital sau miki ( cealalta formatie ). Eu sunt nebun dupa ele si chiar o cunosc f bine pe Oana, dar si pe moderatorul bhuttu, care e foarte smpatic ( sper ca citeste si el acest mesaj ). Cu bine prieteni !
mikiadi
Junior Member
 
Mesaje: 12
Membru din: Sâm Sep 21, 2002 11:23 am
Localitate: Bucuresti


Înapoi la Kpital

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator