Imagine sau muzica?

Vibreaza daca nu poti sa stai deoparte...

Imagine sau muzica?

Mesajde bhuttu » Vin Sep 20, 2002 11:38 pm

As vrea sa aud parerile voastre in legatura cu subiectul asta: cat de importanta e imaginea si cat de importanta e muzica in trupa Kpital?
Parerea mea o s-o zic maine, ca acu' sunt prea obosit.
If there's a war, we'll all fight!
Avatar utilizator
bhuttu
 
Mesaje: 2510
Membru din: Dum Apr 21, 2002 11:00 pm

Mesajde baixinho© » Sâm Sep 21, 2002 12:27 am

In domeniul de activitate al trupei, este evident ca vin cu ceva nou de fiecare data. Nu prea inteleg de ce nu canta si fetele alea care danseaza. Pentru ca daca intrebi orice om de pe strada despre K-pital, inevitabil iti va spune "Miki". Sau mai concret, trupa inseamna, de fapt, Miki. Nu stiu, ar trebui sa faca ceva in sensul asta, pentru ca mi-e greu sa cred ca fetele de langa ea nu sunt in stare sa "zica" ceva macar pe refren.
PS: De ce nu ai pus pe site si versurile melodiilor?
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

K-pital

Mesajde mikiadi » Sâm Sep 21, 2002 11:28 am

K-pital este cea mai buna formatie de techno-house din Romania iar fetele sunt senzationale ! Cea mai tare melodie este ,, In fiecare seara,, dar toate sunt speciale.
mikiadi
Junior Member
 
Mesaje: 12
Membru din: Sâm Sep 21, 2002 11:23 am
Localitate: Bucuresti

Mesajde bhuttu » Sâm Sep 21, 2002 12:34 pm

Dupa parerea mea, la Kpital imaginea de scena(Miki si doua dansatoare) e cu totul diferita de ce inseamna de fapt Kpital. E cel putin ciudat faptul ca cei care fac muzica nu ies niciodata in fata, da' asta e optiunea lor si tre' s-o respectam, ca n-avem incotro...
Da' nu cred ca e nevoie de mai mult de o voce pentru melodiile lor.
Cat despre versuri, la cat sunt de simple, mi s-a parut inutil sa le uploadez. Da' daca poporu' cere, se discuta...
If there's a war, we'll all fight!
Avatar utilizator
bhuttu
 
Mesaje: 2510
Membru din: Dum Apr 21, 2002 11:00 pm

K*pital

Mesajde Dee-Dee71 » Sâm Sep 21, 2002 2:15 pm

Hei!In privinta dansatoarelor si mie imi pare rau ca nu "zic" nimic.sunt frumoASE,au voci frumoase,macar o rapp-aiala sa le dea si lor.stiti ca la unele melodii se aud mai multe voci(ale lui miki,dar...cine stie?!).pe deasupra,asa s-ar putea pastra mai bine integritatea trupei.voua nu vi se rupe inima cand ne despartim de cate o dansatoare?mie da si imi pare tare rau.inca ceva:ati vazut,majoritatea,DJii profesionisti,in concerte,isi cara toata claviatura si ce mai au cu ei si canta live.si Miki mai canta live.doar cand nu se da peste cap,ca asta-i motto-ul meu.
K*m atat,nu imi mai doresc decat sa nu incerce sa fie SI MAI senzual-e,ca mai senzual de atat nu se poate si eu fac alergie la piele goala!:)
Avatar utilizator
Dee-Dee71
 
Mesaje: 388
Membru din: Joi Iun 20, 2002 11:00 pm

Mesajde SiMiCs » Vin Apr 25, 2003 2:19 pm

Parerea mea ca in trupa Kpital este mai de calitate muzica de cat aspectu.Sunteti de acord cu mine?:con:
Use your eyes..Only to look at me..Use your mouth ..Only to kiss my lips..We are branches of the same old tree ...You can laught ..Only if you laught with me ..You can cry ..Only if you cry for me...Don`t forget that you`re condemned to me ....
Avatar utilizator
SiMiCs
Junior Member
 
Mesaje: 346
Membru din: Lun Feb 03, 2003 12:00 am


Înapoi la Kpital

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 3 vizitatori

cron