Forumul blondy

3SE, AndreEA, Andreea Balan, Animal X, Blondy, Candy, O-ZONE, Simplu, Taxi ... tot ce tine de acest gen de muzica

Vreti sa ramana forumul Blondy?

Puteţi selecta 1 opţiune

 
 
Vezi rezultatele

Buna,sly!

Mesajde Kryszti » Sâm Mai 04, 2002 2:19 am

Tu chiar nu iti dai seama ca esti penibil? Tu si amicul tau Andrei?!
"Si nu stiu sa tac..."
cand e vorba de
"Un popor detergent incuiat in televizor"
Kryszti
Junior Member
 
Mesaje: 785
Membru din: Sâm Ian 19, 2002 12:00 pm
Localitate: Buftea

Mesajde sly » Lun Mai 06, 2002 7:54 pm

cu ce sunt penibil?? daca spun adevarul asta inseamna ca sunt penibil...fii mai explicit te rog...
Avatar utilizator
sly
 
Mesaje: 2918
Membru din: Joi Ian 10, 2002 12:00 am

Ha ha ha ha!

Mesajde Zgubilici » Mar Mai 07, 2002 8:13 am

E bine ca ai aparut intr-un final Cristina de la Blondy, mi-am dat seama de la inceput ca am dreptate dar am stat putin sa vad ce aberatii mai scoate sly. :hehe:
Bai sly, mai citeste si tu niste carti sa mai intelegi si tu cand la sfarsitul mesajului apare
(Vezi, ba ce usor e sa scrii cu 200 de useri? Kr.)
......noapte buna si pofta buna la masa...de Demostene Botez
Avatar utilizator
Zgubilici
Junior Member
 
Mesaje: 1938
Membru din: Sâm Dec 22, 2001 12:00 am

Mesajde Sopra Tutt1 » Mie Mai 08, 2002 7:28 am

am vorbit cu tipul care se ocupa de http://www.blondy.go.ro si nu vrea sa puna link sper forumul blondy de pe fanclub... daca nu are creier asta e, nu e vina mea. din cauza asta e posibil ca forumul asta sa nu reziste foarte mult, pentru ca se pare ca nu apar prea multi fani noi. ramane de vazut.
Sopra Tutt1
Junior Member
 
Mesaje: 2514
Membru din: Mar Sep 25, 2001 11:00 am

Uffffffff

Mesajde AnDrEi » Mie Mai 08, 2002 7:03 pm

Initial trimis de Sopra Tutt1
am vorbit cu tipul care se ocupa de http://www.blondy.go.ro si nu vrea sa puna link sper forumul blondy de pe fanclub... daca nu are creier asta e, nu e vina mea. din cauza asta e posibil ca forumul asta sa nu reziste foarte mult, pentru ca se pare ca nu apar prea multi fani noi. ramane de vazut.


Mey Sopra .. lasa ca fac eu alta pagina si ca sa il ajut pe idiotu de sly .. ca ala ma mananca de sub c0r .. dar lasa .. ca este coleg cu mine aiki .. am sa pun un link .. da? asa ca nu incide forumul ..

Andrei
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

Mesajde sly » Mie Mai 08, 2002 8:24 pm

mersi de ajutor andrei...sopra fetele am vb aseara cu ele la telefon shi vor intra aici dar daca se posteaza numai aberatii...cum sa intre? cand Kryszti asociaza imaginea fetelor cu sexul? am shi eu nr de tel al tipului care a facut pagina shi o sa vb cu el shi cu fetele sa puna un link pe pagina lui...deja o tipa va da anunt in urmatorul bravo cred despre forumul de discutii shi in cele din urma vom reusi sa-l dezvoltam in ciuda piedicilor primite din partea unor anumiti useri...
Avatar utilizator
sly
 
Mesaje: 2918
Membru din: Joi Ian 10, 2002 12:00 am

Hmmm

Mesajde AnDrEi » Mie Mai 08, 2002 11:48 pm

Initial trimis de sly
mersi de ajutor andrei...sopra fetele am vb aseara cu ele la telefon shi vor intra aici dar daca se posteaza numai aberatii...cum sa intre? cand Kryszti asociaza imaginea fetelor cu sexul? am shi eu nr de tel al tipului care a facut pagina shi o sa vb cu el shi cu fetele sa puna un link pe pagina lui...deja o tipa va da anunt in urmatorul bravo cred despre forumul de discutii shi in cele din urma vom reusi sa-l dezvoltam in ciuda piedicilor primite din partea unor anumiti useri...

Ia sa vad ce pm imi trimiti sly ca sa vedem cum facem cu pagina da? si poate ma rezolvi de numere .. ;-)

Andrei
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

Mesajde Kryszti » Joi Mai 09, 2002 1:27 am

Initial trimis de sly
mersi de ajutor andrei...sopra fetele am vb aseara cu ele la telefon shi vor intra aici dar daca se posteaza numai aberatii...cum sa intre? cand Kryszti asociaza imaginea fetelor cu sexul?



Ba,daca as fi eu singurul care face asta, ar fi cum ar fi, dar tu nu citesti ce e aici? Tu nu te uiti in ziare?!
"Si nu stiu sa tac..."
cand e vorba de
"Un popor detergent incuiat in televizor"
Kryszti
Junior Member
 
Mesaje: 785
Membru din: Sâm Ian 19, 2002 12:00 pm
Localitate: Buftea

Mesajde intoxic8 » Dum Iun 09, 2002 12:28 am

pai are dreptate asta mai! muzica nu, dans nu macar sex sa fie!!!!
Arbeit macht Frei!
Avatar utilizator
intoxic8
Junior Member
 
Mesaje: 446
Membru din: Dum Mar 31, 2002 12:00 am

Anterior

Înapoi la Pop si Dance romanesc

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori