O noua cantareata

3SE, AndreEA, Andreea Balan, Animal X, Blondy, Candy, O-ZONE, Simplu, Taxi ... tot ce tine de acest gen de muzica

O noua cantareata

Mesajde Musical-Palace » Sâm Mai 08, 2004 11:45 am

Vreau sa va informez ca este o noua cantareata senzationala....are doar 17 ani si este din Bucuresti, Princessangey este numele de scena...si o cheama Laura...
Dar canta foarte bine.... si are si un website.... http://www.musical-palace.com
Ea acum se lanseaza...sambata a fost la Atentie se canta, tvr2 si in curand va scoate un CD. Vizitati sit-ul si spuneti ce parere aveti de aceasta noua cantareata... :shock:
Musical-Palace
Junior Member
 
Mesaje: 1
Membru din: Sâm Mai 08, 2004 11:38 am
Localitate: Far Away

Mesajde Black Eyes » Sâm Mai 15, 2004 1:58 am

Mda...in ziua de azi toti se lanseaza in muzica! Care mai de care mai talenti!

Cat despre aceasta cantareata,pana nu-i aud vreo melodie(nu karaoke, melodie proprie), nu pot sa ma afirm in privinta ei.
[font=Times New Roman]No one knows what it's like to be the bad man , to be the sad man , behind black eyes[/font]
Avatar utilizator
Black Eyes
Junior Member
 
Mesaje: 136
Membru din: Sâm Apr 10, 2004 11:00 pm

Mesajde Crazy Babe » Mar Mai 18, 2004 10:18 pm

si numele de scena spune totul... nu va rezista mai mult de o vara... nu se diferentiaza prin nimic
Some people are like Slinkies...not really good for anything, but you still can't help but smile when you see one tumble down the stairs.
Avatar utilizator
Crazy Babe
 
Mesaje: 722
Membru din: Vin Dec 13, 2002 12:00 am

Mesajde Titina » Mie Iul 14, 2004 7:16 pm

Princess..cum?? hmm...dupa ce o vad pe TV pot sa-mi dau cu parerea...dar shi dupa cum ai "prezentat-o"...nu prea cred k-i vb despre cine shtie ce "cantareatza"...
Titina
Junior Member
 
Mesaje: 3613
Membru din: Dum Dec 22, 2002 12:00 am


Înapoi la Pop si Dance romanesc

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator