Clipul la mel. "Te-am iubit"...

3SE, AndreEA, Andreea Balan, Animal X, Blondy, Candy, O-ZONE, Simplu, Taxi ... tot ce tine de acest gen de muzica

Clipul la mel. "Te-am iubit"...

Mesajde Titina » Joi Iul 15, 2004 7:36 pm

ce parere avetzi d acest clip..?eu una nu vad nimik asha de interesant la el...mi-au placut altele mult mai mult...(dar oricum melodia e mishto)
Titina
Junior Member
 
Mesaje: 3613
Membru din: Dum Dec 22, 2002 12:00 am

Mesajde happy_angel » Dum Iul 25, 2004 3:45 pm

nici mie nu prea imi place clipul dar e ceva nou pt trupa Blondy pt ca in acest videoclip apare dj-ul de la radio star si aduce ceva mai special clipului....dar piesa merge si ea.....
In razele de soare,eu stau si te privesc, esti diamantul care ma face sa iubesc, iar in lumina calda, cu tine ma topesc, as vrea ca niciodata sa nu ma mai trezesc.
Avatar utilizator
happy_angel
Junior Member
 
Mesaje: 91
Membru din: Dum Feb 16, 2003 12:00 am

Mesajde FIAM3TA » Mar Aug 31, 2004 2:41 pm

Acelashi lucru ca in fiecare videoclip... nu mai stiu cum sa`shi arate ass`urile... shi avuturile... bine zicea cine zicea intr`un forum care apoi a fost inchis ca se .... pe la casele de productzie ...voi de ce credetzi ca au atata succes numa cele care arata bine shi care sunt disponibile sa se ofere ?.. shi Blondy sunt un bun exemplu intre "fete bune ajunse sus" No Ofense :P
Avatar utilizator
FIAM3TA
Junior Member
 
Mesaje: 14
Membru din: Sâm Aug 28, 2004 11:00 pm

Mesajde memetshot » Mar Aug 31, 2004 2:49 pm

de mare angajament melodia iar videoclipu este cel mai cel.
poate lua cu brio titlu de cele mai inutile chestii filmate vrodat...
I'm sorry, but the position of annoying, incoherent talking animal has already been taken
meropi, ramane cum am stabilit
Avatar utilizator
memetshot
 
Mesaje: 7050
Membru din: Mar Iul 01, 2003 11:00 pm

Mesajde piskeshu » Mar Aug 31, 2004 3:25 pm

Mie imi plac versurile: "Toate fetele, taantana
Stiu ce vreau sa spun...tantantana!"
Prezumtia de prostie se aplica tuturor !!!
"This used to be a fun house, but now is full of evil clowns..."
Avatar utilizator
piskeshu
banned
 
Mesaje: 5692
Membru din: Vin Noi 14, 2003 12:00 am

Mesajde Samy » Mar Aug 31, 2004 4:13 pm

Videoclipul...nu e cine stie ce de capul lui,dar versurile sunt bunicele.Mie mi se pare ca au nishte videoclipuri cam comune.
[color=black]Scurta descriere: frumoasa,deshtepata,cu bani shi modesta ! [/color]lol
Avatar utilizator
Samy
Junior Member
 
Mesaje: 551
Membru din: Sâm Ian 24, 2004 12:00 am

Mesajde Titina » Mar Aug 31, 2004 4:46 pm

versurile...bunicele? (?!) totdeauna mi-au placut mel. Blondy,dar nu versurile...shi versurile shi clipurile sunt comune...
Titina
Junior Member
 
Mesaje: 3613
Membru din: Dum Dec 22, 2002 12:00 am

Mesajde Samy » Mar Aug 31, 2004 11:56 pm

Cred ca m-am exprimat "putzin" greshit.Vroiam sa spun ca imi place si melodia.Dar nici versurile nu m-i se par foarte urate.
[color=black]Scurta descriere: frumoasa,deshtepata,cu bani shi modesta ! [/color]lol
Avatar utilizator
Samy
Junior Member
 
Mesaje: 551
Membru din: Sâm Ian 24, 2004 12:00 am

Mesajde toogood » Lun Ian 10, 2005 9:59 pm

So...videoclipul e varza...nimic special, doar doua tipe care nu mai stiu cum sa-si arate noile creatii vestimentare dand din fundulet, si cica fotografiindu-se pentru...draq stie ce. AIUREA.
Pacat de piesa, ca este FOARTA BUNA. Si intr-adevar versurile sunt bune (my opinion).
Movies don't create psychos...
Movies make psychos more creative.
toogood
Junior Member
 
Mesaje: 18
Membru din: Dum Ian 09, 2005 7:59 pm
Localitate: where the hell should i be???

Mesajde Miry_Criss » Mie Ian 12, 2005 12:24 pm

Mey dupa cate stiu eu aici e loc doar pentru fanii Blondy nu si pentru anti-fani ...deci te rog frumos patreaza-ti comentarile!!! Si nu te mai lua de Crisu meu scump si drag da deci te rogggg
Miry_Criss
Junior Member
 
Mesaje: 13
Membru din: Lun Ian 10, 2005 9:21 pm
Localitate: Bucuresti


Înapoi la Pop si Dance romanesc

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 5 vizitatori