A aparut site-ul oficial BLONDY la www.BLONDY.go.ro !

3SE, AndreEA, Andreea Balan, Animal X, Blondy, Candy, O-ZONE, Simplu, Taxi ... tot ce tine de acest gen de muzica

A aparut site-ul oficial BLONDY la www.BLONDY.go.ro !

Mesajde blondy » Dum Apr 14, 2002 5:52 pm

Va asteptam si pe voi la http://www.BLONDY.go.ro pentru a surfa pe noul site . aici puteti gasi o galerie foto unica , discografie , biografie si multe alte date despre cele doua incantatoare blonde ! va asteptam .
blondy
 

Mesajde FIAM3TA » Mar Aug 31, 2004 3:26 pm

Nu e cine stie ce ...
Avatar utilizator
FIAM3TA
Junior Member
 
Mesaje: 14
Membru din: Sâm Aug 28, 2004 11:00 pm

Mesajde vali » Mar Aug 31, 2004 3:31 pm

iti dai seama ca e oficial din parti
some people deserve to die
Avatar utilizator
vali
 
Mesaje: 5729
Membru din: Mar Iul 03, 2001 11:00 pm

Mesajde Samy » Mar Aug 31, 2004 4:16 pm

Pai de la o vreme toate site-urile sunt oficiale.Voi nu atzi observat?
[color=black]Scurta descriere: frumoasa,deshtepata,cu bani shi modesta ! [/color]lol
Avatar utilizator
Samy
Junior Member
 
Mesaje: 551
Membru din: Sâm Ian 24, 2004 12:00 am

Mesajde FIAM3TA » Vin Sep 03, 2004 1:35 pm

Samy ... shi daca sunt oficiale ce ? ... cu ce ne incanta pe noi treaba asta ? pe mine una deloc ash putea spune ... shi e mult mai bine daca nu ar fi oficial .. nu ai vazut ca tot ce se stie despre trupe este aflat mai rpd din surse neoficiale ... shi chiar daca ar fi oficial ... este un site de kkt shi eu daca l`ash fi facut mi`ash fi tzinut gura pana nu era gata ... Pararea meA :p) nO Ofense ~!
Avatar utilizator
FIAM3TA
Junior Member
 
Mesaje: 14
Membru din: Sâm Aug 28, 2004 11:00 pm

Mesajde Titina » Vin Sep 03, 2004 3:11 pm

kkt de site...sa ia ex de la Praf in Ochi,kre au facut un site super marpha...deci e cel mai bine realizat site dintre toate romaneshti care le shtiu...parerea mea...chiar dak nu suntetzi fani PIO,sa intratzi sa vedetzi fatza de asta cu Blondy cat d marpha e...sa intre shi andreea shi cristina sa ia exemplu ;) lool...
Titina
Junior Member
 
Mesaje: 3613
Membru din: Dum Dec 22, 2002 12:00 am

Mesajde Samy » Vin Sep 03, 2004 4:19 pm

FIAM3TA scrie:nu ai vazut ca tot ce se stie despre trupe este aflat mai rpd din surse neoficiale ...



Ai dreptate si de multe ori trec luni de zile pana cand vedetele sa se uite pe proprile site-uri.
[color=black]Scurta descriere: frumoasa,deshtepata,cu bani shi modesta ! [/color]lol
Avatar utilizator
Samy
Junior Member
 
Mesaje: 551
Membru din: Sâm Ian 24, 2004 12:00 am


Înapoi la Pop si Dance romanesc

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator