Unplugged la ProFM

3SE, AndreEA, Andreea Balan, Animal X, Blondy, Candy, O-ZONE, Simplu, Taxi ... tot ce tine de acest gen de muzica

Unplugged la ProFM

Mesajde cristane » Mar Apr 30, 2002 10:10 am

Mama dar moarta-i activitatea pe-aici!
Hai s-o mai inviem putin! Ati fost aseara in Backstage la concertu' unplugged de la ProFM? Sau macar l-ati ascultat la radio?

Daca da, probabil ati auzit ca a fost intr-adevar superreusit. Din cite am inteles, clubul a fost din nou plin pina la refuz, Tudor a fost in forma, trupa a cintat misto, fara playlist stabilit dinainte... iar publicul a cintat cu trupa cam toate versurile de la toate piesele, ceea ce mie mi se pare impresionant.

Peste vreo 2 saptamini vom avea si videoclip nou Vama Veche, iar dupa aia album...

Si inca ceva: Tudor a atacat din nou organizatorii Mobilizarii... si a zis ceva de genul (nu mai tin minte exact) ca "tara trebuie sa scape de astfel de probleme, de firme precum Akzent sau persoane ca Dana Dinescu... Nu au respectat contractele, si mai mult au si cerut bani spectatorilor prezenti"... samd...
oricum, m-am distrat bine din nou :)
cristane
Junior Member
 
Mesaje: 203
Membru din: Vin Mar 08, 2002 4:50 pm
Localitate: Brasov

Mesajde Kryszti » Mie Mai 01, 2002 2:46 am

Moarta rau activitatea...

Din pacate nu am auzit concertul. Dar pana acum nu am auzit nici un kiks dat lovede vama veche...

Cu riscul de a ma repeta: Tudor trebuia sa cheme politia sa o ia pe Dineasca la akzent...

Cat despre muzica, mi se pare o usoara schimbare de directie: piese mai "rele" (in sensul de agresive, ritmate etc. >> am auzit la probele de sunet de la mobilizare aia cu "am doar 18 ani"). Se simte prezenta lui Caminschi in trupa.
"Si nu stiu sa tac..."
cand e vorba de
"Un popor detergent incuiat in televizor"
Kryszti
Junior Member
 
Mesaje: 785
Membru din: Sâm Ian 19, 2002 12:00 pm
Localitate: Buftea


Înapoi la Pop si Dance romanesc

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 3 vizitatori