ce spuneti B.U.G.Mafia vs. Ca$$a Loco

3SE, AndreEA, Andreea Balan, Animal X, Blondy, Candy, O-ZONE, Simplu, Taxi ... tot ce tine de acest gen de muzica

ce spuneti B.U.G.Mafia vs. Ca$$a Loco

Mesajde sanQ » Mie Iul 10, 2002 10:12 pm

Mai eu m-am tot gandit si m-am intrebat cum ar iesi o colaborare intre B.U.G.Mafia si baietii de la Ca$$a Loco. Eu sunt fan al acestor formatii si cred ca amandoua au un cuvant de spus in muzica. Orice ar iesi din aceasta colaborare cred ca ar fi beton.Voi ce parere aveti.
sanQ
Junior Member
 
Mesaje: 5
Membru din: Lun Iul 08, 2002 10:01 pm
Localitate: romania-bistrita

Re: ce spuneti B.U.G.Mafia vs. Ca$$a Loco

Mesajde K-gula » Joi Iul 11, 2002 12:20 pm

Initial trimis de sanQ
Mai eu m-am tot gandit si m-am intrebat cum ar iesi o colaborare intre B.U.G.Mafia si baietii de la Ca$$a Loco. Eu sunt fan al acestor formatii si cred ca amandoua au un cuvant de spus in muzica. Orice ar iesi din aceasta colaborare cred ca ar fi beton.Voi ce parere aveti.



pardon? nu cred ca am inteles ce ai vrut sa spui aici. cum adica mafia vs. cassa loco? tu nu sti sa faci o diferenta intre muzica si .......... altceva? constat cu stupoare ca inca lumea nu stie ce este bun si ce nu.


K-gula :(
Dreapta In Univers Centru In Intuneric
Avatar utilizator
K-gula
 
Mesaje: 951
Membru din: Dum Mar 31, 2002 11:00 pm

Mesajde sly » Joi Iul 11, 2002 3:00 pm

hmmm...suna curios cam ce ai spus tu ...nu cred ca este posibila o colaborare intre mafia&ca$$a loco dar in muzica romaneasca orice e posibil...
dar nu cred...
The wind of change blows straight into the face of time
Like a storm wind that will ring the freedom bell
Avatar utilizator
sly
 
Mesaje: 2918
Membru din: Joi Ian 10, 2002 12:00 am

???

Mesajde Rosu Oana » Joi Iul 11, 2002 6:47 pm

SanQ,
Nu inteleg ce vrei sa spui prin "BUG Mafia vs. Ca$$a Loco".. o colaborare? Mai degraba o confruntare dupa scris.. Nu cred ca
ar putea exista o colaborare intre cele doua formatii pe care
le-ai mentionat pentru ca pur si simplu zic ca practica genuri de
muzica cam diferite. Asta e parerea mea.
Rosu Oana
Junior Member
 
Mesaje: 363
Membru din: Dum Ian 27, 2002 1:00 pm
Localitate: Bucuresti

Re: Re: ce spuneti B.U.G.Mafia vs. Ca$$a Loco

Mesajde cutuma© » Joi Iul 11, 2002 9:02 pm

Initial trimis de K-gula



pardon? nu cred ca am inteles ce ai vrut sa spui aici. cum adica mafia vs. cassa loco? tu nu sti sa faci o diferenta intre muzica si .......... altceva? constat cu stupoare ca inca lumea nu stie ce este bun si ce nu.


K-gula :(


Corect...oricat ash critica mafia pt anumite versuri intre ei shi cassa locco diferentza ramane uriasha, intrucat primii reprezinta intr-adevar hh, in timp ce ceilaltzi sunt doar nishte mascarici ce se vor interesantzi...jalnic...
Prohíbanos que odiamos cuervos

Decret despre Steaua - Sevilla : http://decret.blogspot.com
Avatar utilizator
cutuma©
 
Mesaje: 3047
Membru din: Vin Mar 01, 2002 12:00 am

Mesajde ckride » Sâm Iul 13, 2002 1:48 am

lol , da, ar fi ceva interesant de vazut! acum il sun pe vlad si-i zic!
ckride
Junior Member
 
Mesaje: 566
Membru din: Lun Noi 12, 2001 12:00 pm
Localitate: Colentina Bucuresti Romania

Re: ce spuneti B.U.G.Mafia vs. Ca$$a Loco

Mesajde Sorel » Vin Iul 19, 2002 2:23 pm

nu cred ca o sa se intample acest lucru pentru ca in primul rand cele 2 trupe canta genuri total diferite de muzica.....
Sorel
 

Mesajde marian jan » Mie Iul 24, 2002 1:11 pm

io vad ca sunteti in urma cu stirile pe aici!nu stiti?deja se fac inregistrari pentru noua melodie bug feat. cassa loco.
in acelasi studio,in acelasi timp inregistreaza hitul toamnei:vita de vie & vali vijelie!!!!!!!!
bravo baixule!
Avatar utilizator
marian jan
 
Mesaje: 2100
Membru din: Dum Mar 10, 2002 12:00 am

BUG sukz

Mesajde Shadow_Mast3r » Vin Aug 09, 2002 9:46 pm

BUG e nashpa, cine a ascultat CASA shtie ce spun, melodii ce seamana cu manelele, poate singura melodie cat de cat mishto e
O Alta Zi
Cat despre Ca$$a Loco sunt nishte tipi mult mai tari decat mafiotzii, au nishte melodii beton
Shadow_Mast3r
Junior Member
 
Mesaje: 9
Membru din: Vin Aug 09, 2002 9:30 pm

Re: BUG sukz

Mesajde Old_Scoica » Mar Aug 13, 2002 5:15 pm

Initial trimis de Shadow_Mast3r
BUG e nashpa, cine a ascultat CASA shtie ce spun, melodii ce seamana cu manelele, poate singura melodie cat de cat mishto e
O Alta Zi
Cat despre Ca$$a Loco sunt nishte tipi mult mai tari decat mafiotzii, au nishte melodii beton
bah, cu casa cam ai dreptate , dar cu casa asta de nebuni, ca asa le e si numele, ii pare rau dar tre sa te contrazic.ce legatura ar e astia cu mafiotzi.care in comp cu ei, cam canta .pace man ca tre sa plec sa dau un starcraf.si sa ascukt xceva rap!!!!!!!
Old_Scoica
Junior Member
 
Mesaje: 12
Membru din: Lun Aug 12, 2002 3:19 pm
Localitate: Tg-Mures

Mesajde Nightmare » Lun Apr 14, 2003 10:22 pm

Nu prea imi imaginez o astfel de colaborare.
Avatar utilizator
Nightmare
Junior Member
 
Mesaje: 952
Membru din: Lun Mar 03, 2003 12:00 am


Înapoi la Pop si Dance romanesc

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 7 vizitatori

cron