TIGER 1 si melodiile sale...

3SE, AndreEA, Andreea Balan, Animal X, Blondy, Candy, O-ZONE, Simplu, Taxi ... tot ce tine de acest gen de muzica

TIGER 1 si melodiile sale...

Mesajde deca » Mar Sep 17, 2002 5:53 pm

Dupa colaborarea cu Elena si mega-hitul " Cand te uií¾i in ochii mei", iata o noua provocare: asocirea cu K1 si lansarea pe Atomic a clipului " Mã luai ". Un videoclip si un sound de zile mari!
Apropo, va place TIGER 1?:p
Locuinta mea pe net:
BESTmusicTOP
Be my guest!
Avatar utilizator
deca
Junior Member
 
Mesaje: 138
Membru din: Joi Iul 25, 2002 11:00 pm

Mesajde sly » Joi Sep 19, 2002 1:31 pm

shi mie imi place tiger1 imi placea shi inainte de a aparea prin romania cand canta cu fun factory dar acuma s-a reprofilat shi zic eu ca s-a indragostit putin de Romania!!
The wind of change blows straight into the face of time
Like a storm wind that will ring the freedom bell
Avatar utilizator
sly
 
Mesaje: 2918
Membru din: Joi Ian 10, 2002 12:00 am

Mesajde catharsis » Joi Sep 19, 2002 1:53 pm

parerea mea e ca o face pentru bani...
romanii accepta usor ceva din exterior, asociind neconditionat acel ceva cu calitatea...
there is no catharsis

cathartic media
Avatar utilizator
catharsis
 
Mesaje: 1721
Membru din: Dum Mar 03, 2002 12:00 am

Mesajde marian jan » Joi Sep 19, 2002 2:27 pm

prerea mea e ca omu a vazut ca nu se mananca cacat in tara de unde e el si a venit la noi ,ca la noi se mananca ffff mult.
a venit sa isi bata joc si sa scoata bani.
bravo baixule!
Avatar utilizator
marian jan
 
Mesaje: 2100
Membru din: Dum Mar 10, 2002 12:00 am

za popalin & catharsis

Mesajde deca » Joi Sep 19, 2002 5:11 pm

Nu vorbeam de kkt! Vorbeam de un tip de 120 kg care canta CEVA... Nu arata deloc a bataie de joc. Nu spun asta fiind un suporter ci doar pentru ca ale sale clipuri arata putin altfel. Cat priveste acceptarea neconditionata a calitatii outside the border of Ro, zic sa te mai gandesti cathatsis pe la asta. Oricum, Dacia si Mergedezu' au in comun doar ideea de locomotzie.
Locuinta mea pe net:
BESTmusicTOP
Be my guest!
Avatar utilizator
deca
Junior Member
 
Mesaje: 138
Membru din: Joi Iul 25, 2002 11:00 pm

Mesajde catharsis » Joi Sep 19, 2002 9:09 pm

Romania are o piata muzicala mica, dominata de piraterie, care oricum nu se compara cu occidentul de unde vine Tiger1...
logic gandind, de ce ar veni Tiger1 sa vanda in Romania? Nu pentru a castiga mai multi bani ca acasa? De ce castiga mai mult in Romania? Pt. ca acasa e probail considerat de kkt si nimeni nu il asculta sau ii cumpara albumele...
serios itzi spun ca orice de afara e considerat de calitate, nu numai in muzica. de aceea multi artisti au spus ca au fost f bine primiti in romania...
there is no catharsis

cathartic media
Avatar utilizator
catharsis
 
Mesaje: 1721
Membru din: Dum Mar 03, 2002 12:00 am


Înapoi la Pop si Dance romanesc

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori

cron