Concerte...Non Stop

3SE, AndreEA, Andreea Balan, Animal X, Blondy, Candy, O-ZONE, Simplu, Taxi ... tot ce tine de acest gen de muzica

Concerte...Non Stop

Mesajde andra_2u4u » Joi Noi 28, 2002 1:47 pm

So...sunt curioasa daca ati fost la concerte Non Stop...Daca da, ce parere ati avut? Ce s-a intamplat?
andra_2u4u
Junior Member
 
Mesaje: 21
Membru din: Mie Oct 02, 2002 9:15 pm
Localitate: somewhere in the world...hidden from u!

Mesajde Adora » Mie Dec 18, 2002 9:54 am

Sunt super de treaba! nu au nici fite... Am facut poze cu ei,m-am si pupat cu ei!!! SUNT CEI MAI TARI!!!
Adora
Junior Member
 
Mesaje: 18
Membru din: Mie Dec 18, 2002 9:00 am
Localitate: Bucuresti

Mesajde Wild Rose » Mie Dec 18, 2002 6:16 pm

da am fost, nu ca as fi fana dar au organizat ai mei ceva (nu conteste ce) si au cantat si ei.... Si atunci am vorbit cu ei, dupa care am mai vb cu gabi, care deocamdata nu mai da nici un semn de viata... io pana acum cand am intrat pe forum uitasem de el :p...
indiferent cine esti si cum o arzi soarele tot rasare dimineata
---
vom zbura si fara aripi, trebuie doar sa crezi
Wild Rose
Junior Member
 
Mesaje: 3338
Membru din: Dum Sep 01, 2002 11:00 am
Localitate: buc.

Mesajde AIWAMAN » Dum Mar 23, 2003 2:44 pm

Salve puiu! Ce mai faci? Sint Marian si am trecut pe la prietenul meu si mi-a aratat acest forum! Tata ce mai face? Mai are S Classe ala alb ?

edit by Mirela: V-as ruga sa va abtineti de la mesajele off-topic! Pentru asta sunt facute pm-urile!
Bertrand Russel: Unii oameni ar prefera mai degraba sa moara decit sa gindeasca. Si asta si fac ,viata o
demonstreaza zilnic ! :( :)
Avatar utilizator
AIWAMAN
Junior Member
 
Mesaje: 131
Membru din: Sâm Noi 16, 2002 12:00 am


Înapoi la Pop si Dance romanesc

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 4 vizitatori

cron