Clipul "Iubeste-ma bine"

3SE, AndreEA, Andreea Balan, Animal X, Blondy, Candy, O-ZONE, Simplu, Taxi ... tot ce tine de acest gen de muzica

Clipul "Iubeste-ma bine"

Mesajde aracely » Mie Dec 04, 2002 2:42 pm

scrieti si voi aici ce parere aveti de noul clip Blondy, "Iubeste-ma bine"!
mie imi place mai mult melodia decat clipul!
voi ce credeti?
You almost don`t believe it
As every voice
Is hanging from the silence.
aracely
Junior Member
 
Mesaje: 19
Membru din: Lun Noi 04, 2002 4:37 pm
Localitate: pe unde pot...

;)

Mesajde Dragos C. » Mie Dec 11, 2002 12:40 am

Mie invers...:)
Avatar utilizator
Dragos C.
Junior Member
 
Mesaje: 271
Membru din: Vin Mai 31, 2002 11:00 pm

Mesajde sly » Mie Dec 11, 2002 8:38 pm

prietene eu te-as ruga sa nu te bagi in seama pe acest forum shi daca ai un mesaj ceva mai consistent shi mai interesant posteaza-l daca nu nu ok?
The wind of change blows straight into the face of time
Like a storm wind that will ring the freedom bell
Avatar utilizator
sly
 
Mesaje: 2918
Membru din: Joi Ian 10, 2002 12:00 am

Primul

Mesajde Dragos C. » Vin Dec 13, 2002 12:54 am

De cand mi-am fí£cut cont pe acest portal, nu am post-at nici un mesaj dur ºi, dupí£ cate dispute am ví£zut aici, mi-am spus cí£ nici nu voi face acest lucru vreodatí£; eu intru aici sí£ mí£ destind, nu sí£ mí£ cert (asta pot s-o fac ºi fí£rí£ sí£ dau bani la Romtelecom). Dar "moderatorul" acestui forum mí£ obligí£ sí£-i rí£spund cu aceeaºi monedí£.

In primul rand, Sly, nu suntem prieteni. íži-aº fi recunoscí£tor dací£ ai lí£sa deoparte atitudinea asta de ºef arogant, pentru cí£, probabil, nu impresioneazí£ pe nimeni.

Eºti incoerent: mí£ rogi sí£ nu mí£ bag in seamí£ Ã‚Âºi dupí£ aceea imi spui sí£ post-ez.

Cu ce te-am deranjat aºa de tare? Cí£ nu am scris o sutí£ de cuvinte, ca sí£ te lauzi tu cí£ ai un forum vizitat de oameni inteligení¾i? Mi-am spus doar pí£rerea. Sau nu ai iní¾eles? Sí£ reformulez: mie imi place mai mult videoclipul decat melodia.

Eºti mulí¾umit de consistení¾a mesajului? Pentru cí£ sigur este interesant. ªi va fi interesant ºi pentru Sopra, asta aºa, ca sí£-í¾i arí£t cí£ nu eºti chiar atat de important pe cat te crezi. Ar trebui sí£ iei lecí¾ii de la Andrei, poate te invaí¾í£ el ce inseamní£ sí£ fii moderator.
Avatar utilizator
Dragos C.
Junior Member
 
Mesaje: 271
Membru din: Vin Mai 31, 2002 11:00 pm

Mesajde sly » Vin Dec 13, 2002 1:39 pm

no comment!
clipul arata destul de bine shi initial din cate stiu eu acest clip ar fi trebuit sa fie filmat in america de sud deoarece fetele vor avea niste concerte pe acolo dar din cauza vremii s-a anulat!
The wind of change blows straight into the face of time
Like a storm wind that will ring the freedom bell
Avatar utilizator
sly
 
Mesaje: 2918
Membru din: Joi Ian 10, 2002 12:00 am

Super

Mesajde AnDrEi » Vin Dec 13, 2002 8:03 pm

Superr ! no comment .. nu am cuvinte.. i love it.. chiar si azi la ora de fizica .. noi avem Tv with cable in laborator .. si am vazut videoclipu` .. superrrrrrrrrrr!
P.S. sly .. da un pm ca sa vb ceva cu tine URGENT!
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

Re: Clipul "Iubeste-ma bine"

Mesajde pisi15 » Mie Ian 01, 2003 6:56 pm

Initial trimis de aracely
scrieti si voi aici ce parere aveti de noul clip Blondy, "Iubeste-ma bine"!
mie imi place mai mult melodia decat clipul!
voi ce credeti?

E super!!!!!!!!!!!!
pisi15
Junior Member
 
Mesaje: 1
Membru din: Mar Dec 24, 2002 2:37 pm
Localitate: romania bucuresti

Mesajde Nightmare » Mie Mar 26, 2003 10:07 pm

Imi place si melodia dar si videoclipul.
Imi place balonul acela din clip.
The new rule is no rule...It's time to get outside and feel free again...Reinvent yourself...Be whoever you want to be...
Avatar utilizator
Nightmare
Junior Member
 
Mesaje: 952
Membru din: Lun Mar 03, 2003 12:00 am

Mesajde SiMiCs » Mie Apr 02, 2003 6:10 pm

Mie mi se pare ca cel mai nou clip al trupei BLONDY este fff dragut (la fel ca piesa).
Use your eyes..Only to look at me..Use your mouth ..Only to kiss my lips..We are branches of the same old tree ...You can laught ..Only if you laught with me ..You can cry ..Only if you cry for me...Don`t forget that you`re condemned to me ....
Avatar utilizator
SiMiCs
Junior Member
 
Mesaje: 346
Membru din: Lun Feb 03, 2003 12:00 am

Mesajde Titina » Mar Apr 22, 2003 9:10 pm

Blondy au avut clipuri mai bune decat asta...de exemplu Numele tau era realizat mai bine,cu toate ca melodia nu-mi place.
Titina
Junior Member
 
Mesaje: 3613
Membru din: Dum Dec 22, 2002 12:00 am


Înapoi la Pop si Dance romanesc

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 5 vizitatori