ce parere aveti de ANDRA?

3SE, AndreEA, Andreea Balan, Animal X, Blondy, Candy, O-ZONE, Simplu, Taxi ... tot ce tine de acest gen de muzica

Andra rulz! :)

Mesajde vince_lambie » Vin Iun 18, 2004 10:42 am

Andra e foarte buna, are o voce deosebita. In plus, ceea ce se remarca e ca ea nu s-a lansat si nici nu a venit vreodata cu kitch-uri care prind la noi de genul "hai s-o facem, e vara, sunt fierbinte", etc. Canta altfel de muzica si totusi are succes, ceea ce intareste faptul ca e buna.
Cat despre melodii, din cate am vazut pe ultimul album, a renuntat la colaborarea cu Costi Ionita; versurile sunt bunicele, orchestratiile la fel; calitativ suna bine; in plus, a iesit si noua editie a albumului "Vreau sarutarea ta", care contine varianta de videoclip a cantecului "E vina ta" si o alta varianta a unei melodii de pe album.
vince_lambie
Junior Member
 
Mesaje: 4
Membru din: Joi Dec 04, 2003 9:20 am

Mesajde BogdanS. » Joi Feb 10, 2005 11:32 am

Alin scrie:este o persoana pe care o admir.are o voce f buna,melodiile lasa de dorit.se vede ca si-a bagat costi costita coada.imi place totusi melodia "un ocean de-ai fi".

"Un ocean de ai fi",cantata de Andra si "orchestrata" de "Musiu" Costi ionita ,e o ciordeala flagranta atat ca linie cat si ca instrumental ,dupa un gospel traditional afro-american,numit AMAZING GRACE.RU-SHI-NI-KA!!!
BogdanS.
Junior Member
 
Mesaje: 3
Membru din: Joi Feb 10, 2005 10:40 am
Localitate: bucuresti

Mesajde justin00 » Sâm Apr 16, 2005 10:35 am

sincer?:)cu muzica e ok,dar e cam taranca la imbracaminte,se imbraca chicios...ar trebui sa fie si ea mai atenta la "toale" cand merge la tv ori la un eveniment!Adios
Avatar utilizator
justin00
Junior Member
 
Mesaje: 32
Membru din: Mar Mai 04, 2004 11:00 pm

Mesajde vali_grad » Sâm Aug 26, 2006 7:00 pm

mdea numa' aberatii ------pt convingeri http://www.andramusic.ro ---see the real facts
vali_grad
Junior Member
 
Mesaje: 11
Membru din: Mie Aug 02, 2006 3:15 pm
Localitate: iasi

Anterior

Înapoi la Pop si Dance romanesc

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori

cron