Ce parere aveti de Claudia - Cream?

3SE, AndreEA, Andreea Balan, Animal X, Blondy, Candy, O-ZONE, Simplu, Taxi ... tot ce tine de acest gen de muzica

Ce parere aveti despre Claudia - Cream?

Chestionarul s-a închis pe data de Vin Feb 07, 2003 1:55 pm

E o tipa super cool
5
56%
Bleah , nasoala
3
33%
Ma abtin
1
11%
 
Voturi totale : 9

Mesajde Black Eyes » Mar Apr 13, 2004 2:28 am

Hmmz...mie mi se pare ca stie sa se miste, nu stiu de ce tu ai alta parere, dar ma rog...
Am vazut-o intr-o seara la emisiunea aia cu 5 minute de shopping, sau ceva de genu`, si mi s-a parut foarte dragutza, fara fitze si prea multe impresii....(poate de-asta o si place Smiley ;) )
Oricum, mi se pare o tipa OK din toate punctele de vedere: si fizic, dar si din punct de vedere muzical, nici la acest capitol nu sta rau, si aceasta colaborare cu Simplu chiar a fost un atu pentru ea.
[font=Times New Roman]No one knows what it's like to be the bad man , to be the sad man , behind black eyes[/font]
Avatar utilizator
Black Eyes
Junior Member
 
Mesaje: 136
Membru din: Sâm Apr 10, 2004 11:00 pm

Mesajde usualflow » Mie Apr 28, 2004 11:08 am

In fine, stie sa danseze, dar nu e tocmai punctul ei forte, la asta m-am referit.
Si intr-adevar, e naturala, nu are fitze, e dragutza si sociabila. Cat despre relatia ei cu Smiley, poti sa fii sigura ca in momentul de fata e una pur profesionala. :p
usualflow
Junior Member
 
Mesaje: 646
Membru din: Mar Dec 17, 2002 12:00 am

E Buna!

Mesajde justin00 » Mie Mai 05, 2004 7:07 pm

Aloha!
Mi-a placut alegerea pe care a facut-o atunci cand s-a despartit de Candy.De cand e solo a iesit mult mai in evidenta decat atunci cand era la Candy.Plus ca are cateva melodii care sunt chiar interesante.
pa :bye:
Avatar utilizator
justin00
Junior Member
 
Mesaje: 32
Membru din: Mar Mai 04, 2004 11:00 pm

Mesajde praetor02 » Sâm Oct 14, 2006 12:54 am

hmmm....ce parere am eu despre ea...sunt de parere k am vazut'o in niste poze facute intr'un club de salsa ;) si de atunci a crescut in ochii mei...hmm...oare i'ar conveni sa o danseze un brasovean? :)
praetor02
Junior Member
 
Mesaje: 2
Membru din: Sâm Oct 14, 2006 12:46 am
Localitate: Bucuresti

Mesajde praetor02 » Sâm Oct 14, 2006 1:16 am

am vazut de curand pe net niste poze cu ea (sper ca nu am confundat'o) facute undeva intr'un club latino...si mi s'au aprins calcaiele dupa ea de atunci...;)...as duce'o sa dansam o salsa...makr odata...abia apoi as putea sa imi fac o parerea despre ea...:)...numai dupa ce dansez cu o femeie imi pot da seama cum e de fapt ...
In orice caz...mi'ar placea sa si pot sta de vorba cu ea...si nu despre viitoare aparitii...alte subiecte sunt mai interesante...pe langa faptul ca e atragatoare, pare o tipa interesanta...sper sa si fie...:)
o pup
praetor02
Junior Member
 
Mesaje: 2
Membru din: Sâm Oct 14, 2006 12:46 am
Localitate: Bucuresti

Mesajde singing_hooker » Mar Noi 21, 2006 7:47 pm

cream are fata de SOAREC
singing_hooker
Junior Member
 
Mesaje: 4
Membru din: Mar Noi 21, 2006 7:37 pm
Localitate: Bucuresti

Anterior

Înapoi la Pop si Dance romanesc

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori

cron