Ce parere aveti de Claudia - Cream?

3SE, AndreEA, Andreea Balan, Animal X, Blondy, Candy, O-ZONE, Simplu, Taxi ... tot ce tine de acest gen de muzica

Ce parere aveti despre Claudia - Cream?

Chestionarul s-a închis pe data de Vin Feb 07, 2003 1:55 pm

E o tipa super cool
5
56%
Bleah , nasoala
3
33%
Ma abtin
1
11%
 
Voturi totale : 9

Mesajde Aliks_2003 » Dum Feb 09, 2003 11:56 pm

Initial trimis de OLiX
bai tu ala .. Aliks_2003 .. esti jalnic ma .. adica .. tie-ti plac Cheeky Girls si nu-ti place Cream ?! Pai tu apreciezi kitchurile sau muzica de calitate ?! Auzi .. da` .. Liviu Gutza-ti place ?! aaa ?! eu cred ca da .. :) defapt .. apropo de manele .. garantez ca manelele ar fi pe primele locuri in top-urile englezilor .. defapt nush de ce manelistii nstri dragi nu se afirma si in anglia ?! ...


In primul rand eu sunt o 'ea', OK? In al doilea rand subiectul era 'Ce credeti despre Claudia de la Cream". Am spus ce cred, adica este kitch si are un nas de........kkt ca sa zic asa.;e
Avatar utilizator
Aliks_2003
Junior Member
 
Mesaje: 56
Membru din: Mar Feb 04, 2003 12:00 am

pai ...

Mesajde OLiX » Lun Feb 10, 2003 4:55 pm

Aliks_2003 ok .. 1) scuze .. ca .. atunci cand ti-am raspuns la primu` mesaj nu ti-am vazut si poza (care oricum nu-mi vine sa cred ca e a ta) ..
2) da .. e adevarat .. cream are un naruk putzin cam mare .. dar ... sa zici ca e de kkt si ca e kitch .. fatza de sperietoare de ciori .. si .. ca ii copiaza pe totzi .. nu mi se pare prea frumos din partea unei fete.
3) raspuns la 2) ... Cream nu copiaza pe nimeni .. ci chiar este un stil noi pe piata muzicala romaneasca .. si .. daca te uiti bine la ea .. chiar arata bine .. deci .. think again ..
Avatar utilizator
OLiX
Junior Member
 
Mesaje: 234
Membru din: Mie Feb 05, 2003 12:00 am

Yes!:-)

Mesajde AnDrEi » Mar Feb 11, 2003 4:36 pm

Initial trimis de OLiX
Aliks_2003 ok .. 1) scuze .. ca .. atunci cand ti-am raspuns la primu` mesaj nu ti-am vazut si poza (care oricum nu-mi vine sa cred ca e a ta) ..
2) da .. e adevarat .. cream are un naruk putzin cam mare .. dar ... sa zici ca e de kkt si ca e kitch .. fatza de sperietoare de ciori .. si .. ca ii copiaza pe totzi .. nu mi se pare prea frumos din partea unei fete.
3) raspuns la 2) ... Cream nu copiaza pe nimeni .. ci chiar este un stil noi pe piata muzicala romaneasca .. si .. daca te uiti bine la ea .. chiar arata bine .. deci .. think again ..

OLiX ai perfecta dreptate.. exact ceea ce tu ai zis vroiam si eu sa zic.. dar uite ca mi`ai luat`o inainte si .. Aliks_2003 .. ce dreaq iti plac la alea de la Cheky Girl? Melodia pe care o canta? de ce nu te iei si de aspectul lor fizic... eu unu as spune ca sunt bitches :-)
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

Mesajde Titina » Mie Feb 12, 2003 5:15 pm

Initial trimis de Aliks_2003


In primul rand eu sunt o 'ea', OK? In al doilea rand subiectul era 'Ce credeti despre Claudia de la Cream". Am spus ce cred, adica este kitch si are un nas de........kkt ca sa zic asa.;e


Heei!!Chestia cu "kkt"-ul l-ai copiat de la mine!(iar io am copiat de la Vali)

On-Topic:Nici mie nu-mi place la nebunie Cream...
Titina
Junior Member
 
Mesaje: 3613
Membru din: Dum Dec 22, 2002 12:00 am

Mesajde }Sk8er_Girl{ » Mie Feb 12, 2003 7:51 pm

Mie una nu-mi place.Nu-mi place cum ii sta parul ala shi nu-mi place cum canta.....gat.a....
Avatar utilizator
}Sk8er_Girl{
Junior Member
 
Mesaje: 42
Membru din: Mie Feb 12, 2003 12:00 am

Re: pai ...

Mesajde }Sk8er_Girl{ » Mie Feb 12, 2003 7:56 pm

Initial trimis de OLiX
Aliks_2003 ok .. 1) scuze .. ca .. atunci cand ti-am raspuns la primu` mesaj nu ti-am vazut si poza (care oricum nu-mi vine sa cred ca e a ta) ..
2) da .. e adevarat .. cream are un naruk putzin cam mare .. dar ... sa zici ca e de kkt si ca e kitch .. fatza de sperietoare de ciori .. si .. ca ii copiaza pe totzi .. nu mi se pare prea frumos din partea unei fete.
3) raspuns la 2) ... Cream nu copiaza pe nimeni .. ci chiar este un stil noi pe piata muzicala romaneasca .. si .. daca te uiti bine la ea .. chiar arata bine .. deci .. think again ..


Cream nu prea-mi place......ee,legat de Aliks...ce vrei sa spui?E urata sau frumoasa?Ca nu prea arata bine acolo...........
Avatar utilizator
}Sk8er_Girl{
Junior Member
 
Mesaje: 42
Membru din: Mie Feb 12, 2003 12:00 am

Pai ..

Mesajde AnDrEi » Joi Feb 13, 2003 12:04 pm

Mai .. ia faceti o comparatie intre Claudia de la Cream si alte vedete ( sex feminin ) din Romania? Ha?
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

Re: pai ...

Mesajde Draga » Joi Feb 13, 2003 12:12 pm

Initial trimis de OLiX
Aliks_2003 ok .. 1) scuze .. ca .. atunci cand ti-am raspuns la primu` mesaj nu ti-am vazut si poza (care oricum nu-mi vine sa cred ca e a ta) ..


Bey, aia din poza nu-i Shakira?

On topic: nu-mi place Cream. ;i
A goal is a dream with a deadline :-?
Avatar utilizator
Draga
Junior Member
 
Mesaje: 213
Membru din: Joi Ian 30, 2003 12:00 am

Re: Re: pai ...

Mesajde nocturna » Joi Feb 13, 2003 12:31 pm

Initial trimis de Draga


Bey, aia din poza nu-i Shakira?

On topic: nu-mi place Cream. ;i


off-topic: yeap. Shakira e.

on-topic: nici mie nu-mi place Cream (vocea e cauza), totusi tipa e destul de ok, decenta fatza de multe altele.
"Sunt un om. Mi se pare ca e de ajuns"

A.K.M. powered by another.ro
Avatar utilizator
nocturna
 
Mesaje: 8725
Membru din: Mie Dec 04, 2002 12:00 am

Mesajde Bad Kitty » Joi Feb 13, 2003 4:36 pm

Eu fiind din Mangalia si o mai si vad pe strada pot sa zik ca adre cam multe fite si atat .. in rest arata bine,canta bine si`mi place clipul ... Ar mai fi ceva de lucrat le fite ....
Princess Of Darkness!!!
Bad Kitty
Junior Member
 
Mesaje: 13
Membru din: Mie Feb 12, 2003 3:17 pm
Localitate: Mangalia

Re: Pai ..

Mesajde Bad Kitty » Joi Feb 13, 2003 4:39 pm

Initial trimis de AnDrEi
Mai .. ia faceti o comparatie intre Claudia de la Cream si alte vedete ( sex feminin ) din Romania? Ha?


Daca tot ai adus vorba de comparatii ... ce sa zik ... in comparatie cu multe vedete de sex fenimin e decenta si pot sa zik ca arata si bine .. apropo de voce ... sincer nu`mi displace .. dar poate mai lucreaza la ea :)
Princess Of Darkness!!!
Bad Kitty
Junior Member
 
Mesaje: 13
Membru din: Mie Feb 12, 2003 3:17 pm
Localitate: Mangalia

Mesajde UnCopilutz » Joi Feb 13, 2003 6:52 pm

fite toti au!
Avatar utilizator
UnCopilutz
Junior Member
 
Mesaje: 1184
Membru din: Sâm Dec 07, 2002 12:00 am

Re: pai ...

Mesajde Aliks_2003 » Vin Feb 14, 2003 12:05 am

Initial trimis de OLiX
Aliks_2003 ok .. 1) scuze .. ca .. atunci cand ti-am raspuns la primu` mesaj nu ti-am vazut si poza (care oricum nu-mi vine sa cred ca e a ta) ..
2) da .. e adevarat .. cream are un naruk putzin cam mare .. dar ... sa zici ca e de kkt si ca e kitch .. fatza de sperietoare de ciori .. si .. ca ii copiaza pe totzi .. nu mi se pare prea frumos din partea unei fete.
3) raspuns la 2) ... Cream nu copiaza pe nimeni .. ci chiar este un stil noi pe piata muzicala romaneasca .. si .. daca te uiti bine la ea .. chiar arata bine .. deci .. think again ..


Hei....Olix, care poza?! Avatarul sau poza de la cum arata userii ? In avatar sa stii ca e Shakira........
On-topic: Cream nu este pe gustul meu.......Mie imi plac Linkin Park, etc. Cream are fitze si fitzele nu sunt pe lista mea cu lucruri preferate. Poti sa ma injuri cat vrei..........Sper ca totusi nu vei face asta, ptr. ca oricat de mult insisti nu vei reusi sa ma faci sa-mi placa Cream.;e
For every winner there are dozens of losers..............Odds, are you one of them......
Avatar utilizator
Aliks_2003
Junior Member
 
Mesaje: 56
Membru din: Mar Feb 04, 2003 12:00 am

Mesajde Draga » Vin Feb 14, 2003 4:05 pm

Imi placea de ea cand era in Candy - si look-ul... dar acum - nope.
Si nici stilul ei muzical nu ma incalzeste cu nimic (by the way, partea de inceput de la primul ei single eu zic ca e copiat de la o piesa straina, parca ceva de Mousse T ?! mama ce varza e-n memoria mea... ;i ).

PS - cati ani are?
A goal is a dream with a deadline :-?
Avatar utilizator
Draga
Junior Member
 
Mesaje: 213
Membru din: Joi Ian 30, 2003 12:00 am

Mesajde UnCopilutz » Vin Feb 14, 2003 5:10 pm

Are vreo 17 ani . De fapt vreo...stiu sigur ca nu are mai mult de 17-18...nah...
Nasul , intr-adevar ii e stramb, parul orice ati spune ii este tare dragutz,fara nici o truda ii sta asa cum ii sta si fite s-ar putea sa aiba,dar dupa cum am mai spus,toate vedetismele le au.
Bafta la noroc.
Avatar utilizator
UnCopilutz
Junior Member
 
Mesaje: 1184
Membru din: Sâm Dec 07, 2002 12:00 am

Mesajde AdevaRapper » Sâm Feb 15, 2003 12:25 am

Ce tot va certati pe nasul fetei?...Parca ar fi Cleopatra ?!?
Daca ramanem aici, aici ramanem!!!
Avatar utilizator
AdevaRapper
Junior Member
 
Mesaje: 1245
Membru din: Dum Dec 22, 2002 12:00 am

Ufaaaa

Mesajde AnDrEi » Sâm Feb 15, 2003 11:00 pm

Initial trimis de AdevaRapper
Ce tot va certati pe nasul fetei?...Parca ar fi Cleopatra ?!?

Eh .. ei nu se uita la defectele pe care le au alte vedete .. se leaga de nasu ` ei .. de parca ea canta cu el :-) dar ma rog.. eu zic ca ar trebui sa te legi de felul in care canta .. si atunci nu ai avea de ce .. deoarece de fiecare data cand asculti o piesa de a ei .. simti ca te transpui intr`o alta lume .. yea yea .. apropos.. a fost invitata Vineri 14 Feb 2oo3 la Babilionia .. muamaaa sper sa nu se fi indragostit de unul din concurenti ;-)
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

BRAVO voua!

Mesajde UnCopilutz » Dum Feb 16, 2003 4:51 pm

Mai AdevaRapper, crede-ma ca nu stiu ce ai vrut sa zici prin interventia ta scurta . Da, stiu , nu e Cleopatra, este Claudia , dupa cum bine o stim cu totii.
Eu mi-am dat cu parerea despre muzica pe care o canta , e o.k. Nu zic absolut nimic. Vazand ca toata lumea vorbeste si despre aspectul ei fizic am zis ca as putea sa spun si eu cate ceva,dar vad ca una-doua sariti cu gura. Sa ma lasati sa imi zic parerea!
Si , mai , Andrei, multumindu-ti pentru stire , te anunt ca la emisiunea "Babilonia" de pe Antena 1 nu exista "concurenti" , asa cum zici tu. Asta am inteles cu din cate emisiuni am reusit sa vad!
Avatar utilizator
UnCopilutz
Junior Member
 
Mesaje: 1184
Membru din: Sâm Dec 07, 2002 12:00 am

LoL

Mesajde AnDrEi » Lun Feb 17, 2003 10:39 am

Initial trimis de UnCopilutz
Mai AdevaRapper, crede-ma ca nu stiu ce ai vrut sa zici prin interventia ta scurta . Da, stiu , nu e Cleopatra, este Claudia , dupa cum bine o stim cu totii.
Eu mi-am dat cu parerea despre muzica pe care o canta , e o.k. Nu zic absolut nimic. Vazand ca toata lumea vorbeste si despre aspectul ei fizic am zis ca as putea sa spun si eu cate ceva,dar vad ca una-doua sariti cu gura. Sa ma lasati sa imi zic parerea!
Si , mai , Andrei, multumindu-ti pentru stire , te anunt ca la emisiunea "Babilonia" de pe Antena 1 nu exista "concurenti" , asa cum zici tu. Asta am inteles cu din cate emisiuni am reusit sa vad!

Mai , daca urmareai emisiunea de pe 14 Feb puteai sa iti dai vezi ca erau mai multi baieti care au concurat pentru Mister Babilonia :-) Asa ca nu mai fa o afirmatie pripita fara rost da ?
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

Mesajde OLiX » Lun Feb 17, 2003 8:04 pm

asa ...
off & on topic:

Aliks_2003 ma refeream la poza ta din avatar .. cu dupa user-name-ul tau nu mi-am dat seama daca esti fata sau baiat, de injurat nu am de ce sa te-njur (nu-mi sta mie-n caracter sa injur fete), si nici nu am de ce sa te conving sa-ti placa Cream, fiecare cu gusturile lui.. care cica .. nu se discuta ..

Bad Kitty sincer .. eu am stat de vorba cu ea si nu mi s-a parut sa aiba fitze, fatza de dansatoarele ei care erau non-stop cu nasu` pe sus .. in fine .. vorba celorlaltzi .. fiecare vedeta/persoana publica tinde sa aiba fitze ..

In legatura cu varsta ei: are 18 ani, anu` asta are Bacu`, e clasa a 12-a la o scoala in Mangalia (cred)

Nasul: dah .. chiar .. ce va tot legatzi de nasu` ei ?! parca voi na-ti avea defecte?! parca alte VDT n-ar avea defecte ?! nah :PP

Pisele de pe album sunt bune, cu toate ca nu sunt multe. Momentan am inteles ca este la studio si inregistreaza ceva materiale noi.

Piese copiate: Piesa cu care s-a lansat ea in Germania "Space" mie mi se pare ca seamana foarte mult cu o piesa de la Kayile Minogue (da, stiu ca nu am scris bine), in rest .. celelalte mi se par cat de cat "originale"

hai gata, mai zicetzi shi voi ceva ;)
Avatar utilizator
OLiX
Junior Member
 
Mesaje: 234
Membru din: Mie Feb 05, 2003 12:00 am

hehe

Mesajde UnCopilutz » Mar Feb 18, 2003 6:24 pm

Initial trimis de AnDrEi

Mai , daca urmareai emisiunea de pe 14 Feb puteai sa iti dai vezi ca erau mai multi baieti care au concurat pentru Mister Babilonia :-) Asa ca nu mai fa o afirmatie pripita fara rost da ?


Deh, iarta-ma daca te-ai simtit jignit,privitor de Babilonia!
" Tatal meu zideste case
Cocotat pe schele
Si cu fruntea lui ajunge
Pana sus la stele."
Avatar utilizator
UnCopilutz
Junior Member
 
Mesaje: 1184
Membru din: Sâm Dec 07, 2002 12:00 am

Ha?

Mesajde AnDrEi » Joi Feb 20, 2003 2:45 pm

Initial trimis de UnCopilutz


Deh, iarta-ma daca te-ai simtit jignit,privitor de Babilonia!

Mai , nu m`am simitit jignit .. dar cel mai bine e ca lumea sa stie adevarul nu? sa nu fie bagatzi in ceatza cu afirmatii lipsite se sens .. aaaaaa si apropos.. vreti o intalnire Cream ?
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

Re: Ha?

Mesajde UnCopilutz » Joi Feb 20, 2003 4:16 pm

Initial trimis de AnDrEi

Mai , nu m`am simitit jignit .. dar cel mai bine e ca lumea sa stie adevarul nu? sa nu fie bagatzi in ceatza cu afirmatii lipsite se sens .. aaaaaa si apropos.. vreti o intalnire Cream ?



Bun. Nu credeam ca o sa incepi si cu intalnirile cu tipilica asta de la Cream . Tu pe toate forumurile esti omul care se ocupa cu intalnirile intre trupe si fani ? Vai , Doamne , Doamne ... Bine , eu nu am ce discuta despre intalnire . Da , as vrea , ce sa zic .. dar dupa cum prea bine stii ... sunt cam departica de Bucale si ti-am zis eu cand o sa ajung !
" Tatal meu zideste case
Cocotat pe schele
Si cu fruntea lui ajunge
Pana sus la stele."
Avatar utilizator
UnCopilutz
Junior Member
 
Mesaje: 1184
Membru din: Sâm Dec 07, 2002 12:00 am

Dap

Mesajde AnDrEi » Vin Feb 21, 2003 9:33 pm

Initial trimis de UnCopilutz



Bun. Nu credeam ca o sa incepi si cu intalnirile cu tipilica asta de la Cream . Tu pe toate forumurile esti omul care se ocupa cu intalnirile intre trupe si fani ? Vai , Doamne , Doamne ... Bine , eu nu am ce discuta despre intalnire . Da , as vrea , ce sa zic .. dar dupa cum prea bine stii ... sunt cam departica de Bucale si ti-am zis eu cand o sa ajung !

Si ? Este un lucru frumos sa te ocupi de eventualele intalniri .. sa stii ca ai facut ceva .. si uite .. pana acum totu` a mers bine.. cu exceptia unei singure intalniri .. de care nici nu vreau sa imi mai aduc aminte.. !
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

Anunt

Mesajde AnDrEi » Dum Feb 23, 2003 4:55 pm

Ce parere avetzi despre prestatia lu Claudia din aceasta zi de duminika , ea a fost invitata pe TVR2 la emisiunea Povesti de Dragoste .. :-) ?
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

despre Cream

Mesajde ograsa » Lun Feb 24, 2003 12:39 am

Sincer nu prea mi-a palcut de ea de la un inceput desi e o gagica care merita, faptul ca dupa un anumit timp a reusit sa revina singura si in forta sa cucereasca topurile.. haideti ma lasati ca are nasu asa, vocea nu situ cum etc merita pentru ce a reusit sa revevina o apreciez mult
Avatar utilizator
ograsa
Junior Member
 
Mesaje: 142
Membru din: Dum Feb 23, 2003 12:00 am

LoL

Mesajde AnDrEi » Lun Feb 24, 2003 4:30 pm

Initial trimis de ograsa
Sincer nu prea mi-a palcut de ea de la un inceput desi e o gagica care merita, faptul ca dupa un anumit timp a reusit sa revina singura si in forta sa cucereasca topurile.. haideti ma lasati ca are nasu asa, vocea nu situ cum etc merita pentru ce a reusit sa revevina o apreciez mult

Tu nu vezi ca te contrazici de unul singur? ma rog.. incearca sa te exprimi cum trebuie .. la inceput ai zis Sincer nu prea mi-a palcut de ea de la un inceput dupa care o apreciez mult .. eu unu` nu prea inteleg.. poate ca ai vrut sa zici ceva si ai exprimat altceva !
Andrei
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

Mesajde UnCopilutz » Lun Feb 24, 2003 6:53 pm

Am vazut-o zilele trecute pe o coperta a unei reviste.Era calare pe o masina . E buna tipa..ce sa zic...
" Tatal meu zideste case
Cocotat pe schele
Si cu fruntea lui ajunge
Pana sus la stele."
Avatar utilizator
UnCopilutz
Junior Member
 
Mesaje: 1184
Membru din: Sâm Dec 07, 2002 12:00 am

Mesajde ograsa » Lun Feb 24, 2003 11:02 pm

pai.. pentur faptul ca a reusit singura sa-si dea durmul bla bla bla o apreciez ca asa melodiile ei nu pot sa zic ca ma omor..
Avatar utilizator
ograsa
Junior Member
 
Mesaje: 142
Membru din: Dum Feb 23, 2003 12:00 am

Aham

Mesajde AnDrEi » Lun Feb 24, 2003 11:07 pm

Initial trimis de UnCopilutz
Am vazut-o zilele trecute pe o coperta a unei reviste.Era calare pe o masina . E buna tipa..ce sa zic...

Despre ce revista era vorba? sunt pur si simplu curios .. oricum .. eu unul as vrea sa o cunosc in realitate :-) sa vad si eu daca este asa cum a spus cineva mai sus "copilaroasa" :p
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

AnteriorUrmătorul

Înapoi la Pop si Dance romanesc

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator