Cu si despre Anda Adam!

3SE, AndreEA, Andreea Balan, Animal X, Blondy, Candy, O-ZONE, Simplu, Taxi ... tot ce tine de acest gen de muzica

Cu si despre Anda Adam!

Mesajde UnCopilutz » Sâm Feb 01, 2003 1:16 am

Fatuta asta are voce .
Fatuta asta arata bine .
Fatuta asta danseaza bine .
Fatuta asta canta bine pe deasupra ca are voce .
Fauta asta incanta miile de barbati din Romania .
... parerea mea .
Ce voiam sa va zic era ca eu nu am mai auzit-o de multa vreme cantand , de un an de zile nu a scos nimic nou pe piata si cica se pregateste sa scoata ceva , acum in 2003 , un album si cica un clip , daca nu ma insel . Eu pot sa spun ca imi place mult vocea dansei si prezenta ei pe televizorul de acasa ma bucura mult ... si ma gandesc ca stiti si voi din ce cauza .
Vreau sa imi spuneti mai multe despre ea ca artista si sa va mai dati si voi cu parerea! Multam !
Avatar utilizator
UnCopilutz
Junior Member
 
Mesaje: 1184
Membru din: Sâm Dec 07, 2002 12:00 am

Mesajde OLiX » Mie Feb 05, 2003 8:14 pm

pai .. si mie-mi place foarte mult .. am albumul ei .. majoritatea pieselor suna bine .. ea pare sa fie o tipa ok .. din pacate .. nush exact din ce motiv .. nu prea a fost promovata si .. din cauza asta .. succesul ei nu a mers prea departe. astept in continuare relansarea ei ...
Avatar utilizator
OLiX
Junior Member
 
Mesaje: 234
Membru din: Mie Feb 05, 2003 12:00 am

Asa e!

Mesajde UnCopilutz » Sâm Feb 08, 2003 4:44 pm

Sunt multi cantareti si multe trupe in Romania care nu au avut ocazia sa fie promovate la fel ca altele , care acum sunt pe primele locuri in topuri. Chiar nu e drept . Fetita asta face totusi R`n`b,sau asa zice , canta bine,arata bine...si nu vad de ce ar fi mai buna o uni-k sau ... stiu eu ... alte nume care sunt mai cunoscute , decat dansa !
Eu o consider o voce buna a Ro.
Avatar utilizator
UnCopilutz
Junior Member
 
Mesaje: 1184
Membru din: Sâm Dec 07, 2002 12:00 am

Mesajde OLiX » Sâm Feb 08, 2003 5:45 pm

intr-adevar Anda are o voce buna si arata si bine .. si inca este in atentia presei .. zilele trecut am vazut-o in nush ce revista .. cu staruri ..
Avatar utilizator
OLiX
Junior Member
 
Mesaje: 234
Membru din: Mie Feb 05, 2003 12:00 am

Mesajde UnCopilutz » Dum Feb 09, 2003 2:42 pm

Degeaba mai...ca unii apar pe fiecare coperta,zilnic-zilnic si de ea nu aude lumea cu anii...desi nu merita una ca asta. Ce revista,nu te supara?
Avatar utilizator
UnCopilutz
Junior Member
 
Mesaje: 1184
Membru din: Sâm Dec 07, 2002 12:00 am

Mesajde OLiX » Dum Feb 09, 2003 6:46 pm

o sa caut acasa revista si-ti spun ... cred ca e de sapt. trecuta sau de acu` 2 sapt ..
Avatar utilizator
OLiX
Junior Member
 
Mesaje: 234
Membru din: Mie Feb 05, 2003 12:00 am

Ce zici despre aspectul ei fizic ?

Mesajde UnCopilutz » Lun Feb 10, 2003 9:19 pm

De impantul ei.. ce zici?
Avatar utilizator
UnCopilutz
Junior Member
 
Mesaje: 1184
Membru din: Sâm Dec 07, 2002 12:00 am

aparitie

Mesajde OLiX » Mar Feb 11, 2003 3:03 pm

Anda apare in revista Story (cu Mitoseru si Alina pe coperta) pe agina 28 jos !

Inpant ?! Implant .. arata bine .. ii sta bine oricum .. e Anda Adam .. deci chiar imi place ..
Avatar utilizator
OLiX
Junior Member
 
Mesaje: 234
Membru din: Mie Feb 05, 2003 12:00 am

Anda Adam ramane Anda Adam...ca bine zici.

Mesajde UnCopilutz » Vin Feb 14, 2003 5:02 pm

Eu zic ca e cea mai dragutza dintre toate fufele din industria muzicala din romania...
Avatar utilizator
UnCopilutz
Junior Member
 
Mesaje: 1184
Membru din: Sâm Dec 07, 2002 12:00 am

Mesajde AdevaRapper » Joi Feb 20, 2003 12:11 am

Da, e draguta! Dar pacat ca nu apare mai mult la TV!
Daca ramanem aici, aici ramanem!!!
Avatar utilizator
AdevaRapper
Junior Member
 
Mesaje: 1245
Membru din: Dum Dec 22, 2002 12:00 am

Mesajde UnCopilutz » Joi Feb 20, 2003 4:28 pm

Sa speram ca odata cu lansarea noului album o sa apara mai mult si pe la TV. Pe la Acasa tot o dadea mai demult...
" Tatal meu zideste case
Cocotat pe schele
Si cu fruntea lui ajunge
Pana sus la stele."
Avatar utilizator
UnCopilutz
Junior Member
 
Mesaje: 1184
Membru din: Sâm Dec 07, 2002 12:00 am

Re: Cu si despre Anda Adam!

Mesajde ograsa » Lun Feb 24, 2003 1:40 am

Initial trimis de UnCopilutz
Fatuta asta are voce .
Fatuta asta arata bine .
Fatuta asta danseaza bine .
Fatuta asta canta bine pe deasupra ca are voce .
Fauta asta incanta miile de barbati din Romania .
... parerea mea .
Ce voiam sa va zic era ca eu nu am mai auzit-o de multa vreme cantand , de un an de zile nu a scos nimic nou pe piata si cica se pregateste sa scoata ceva , acum in 2003 , un album si cica un clip , daca nu ma insel . Eu pot sa spun ca imi place mult vocea dansei si prezenta ei pe televizorul de acasa ma bucura mult ... si ma gandesc ca stiti si voi din ce cauza .
Vreau sa imi spuneti mai multe despre ea ca artista si sa va mai dati si voi cu parerea! Multam !


Parere: Cam ca orice bou care lse lasa dus de stramba asta parerea mea e ca nu merita chiar de arata bine si are voce asa aca e hai ca icnep si eu sa cant de ce nu? am voce araat bine si ma dau pi**a mare no way!!
Avatar utilizator
ograsa
Junior Member
 
Mesaje: 142
Membru din: Dum Feb 23, 2003 12:00 am

Mesajde UnCopilutz » Lun Feb 24, 2003 7:50 pm

ograsa, te rog sa imi spui ce te deranjeaza la Anda . Nu am absolut nimic impotriva ca zici doar vorbe urate despre ea , dar zi mi ce te deranjeaza. Fiecare cu parerile sale
" Tatal meu zideste case
Cocotat pe schele
Si cu fruntea lui ajunge
Pana sus la stele."
Avatar utilizator
UnCopilutz
Junior Member
 
Mesaje: 1184
Membru din: Sâm Dec 07, 2002 12:00 am

Mesajde ograsa » Lun Feb 24, 2003 11:07 pm

um.. faptul ca sa da ea prea mare tupeista asta e lcuru care ma deranjeaza cel mai mult la ea
Avatar utilizator
ograsa
Junior Member
 
Mesaje: 142
Membru din: Dum Feb 23, 2003 12:00 am

Se da tupeista?

Mesajde UnCopilutz » Mar Feb 25, 2003 9:40 pm

Astea chiar nu-s argumente , fatuta mea ... merita sa se creada ceea ce se crede pentru ca are talent dar nu este prea bine vazuta de ochii romanilor , am observat asta.
Si tu , ograsa , imi urmaresti cumva posturile si pui mesaje doar unde am pus si eu sau avem aceleasi preferinte?
" Tatal meu zideste case
Cocotat pe schele
Si cu fruntea lui ajunge
Pana sus la stele."
Avatar utilizator
UnCopilutz
Junior Member
 
Mesaje: 1184
Membru din: Sâm Dec 07, 2002 12:00 am

Mesajde OLiX » Mie Feb 26, 2003 11:17 am

mai .. eu nu cred ca anda e sau .. ca vrea sa para tupeista .. dar nah .. asa e ea .. fatuca de cartier .. oricum .. mare lucru nu-mi mai aduc aminte de ea .. pt. ca .. a trecut cecva timp de cand nu a mai aparut prin reviste / tv ..
Avatar utilizator
OLiX
Junior Member
 
Mesaje: 234
Membru din: Mie Feb 05, 2003 12:00 am

Mesajde UnCopilutz » Mie Feb 26, 2003 4:05 pm

Dupa cum tot zic si eu , asta e cea mai mare problema si cel mai mare pacat : ca ea nu mai e mediatizata demult...chiar deloc,chiar daca e pe cale sa scoata sau a scos deja albumul nou.,
" Tatal meu zideste case
Cocotat pe schele
Si cu fruntea lui ajunge
Pana sus la stele."
Avatar utilizator
UnCopilutz
Junior Member
 
Mesaje: 1184
Membru din: Sâm Dec 07, 2002 12:00 am

Re: Se da tupeista?

Mesajde ograsa » Mie Feb 26, 2003 4:33 pm

Initial trimis de UnCopilutz
Astea chiar nu-s argumente , fatuta mea ... merita sa se creada ceea ce se crede pentru ca are talent dar nu este prea bine vazuta de ochii romanilor , am observat asta.
Si tu , ograsa , imi urmaresti cumva posturile si pui mesaje doar unde am pus si eu sau avem aceleasi preferinte?


lol? hai sa fim seriosi, ce treaba as avea eu cu tine?
raspunsul e NU
Avatar utilizator
ograsa
Junior Member
 
Mesaje: 142
Membru din: Dum Feb 23, 2003 12:00 am

Mesajde OLiX » Mie Feb 26, 2003 8:50 pm

ograsa .. tu chiar ai ceva impotriva Andei Adam .. mie mi se pare o fata ok .. cu toate ca oricine are "fitzele" lui .. daca pot sa zic asa .. chiar si tu ai fitze uneori .. si eu am .. totzi avem ..
Avatar utilizator
OLiX
Junior Member
 
Mesaje: 234
Membru din: Mie Feb 05, 2003 12:00 am

Mesajde ograsa » Mie Feb 26, 2003 10:26 pm

s'traizi (inteles) nu mai comentez nimic de ea
Avatar utilizator
ograsa
Junior Member
 
Mesaje: 142
Membru din: Dum Feb 23, 2003 12:00 am

Mesajde UnCopilutz » Joi Feb 27, 2003 9:49 am

Pai , ograsa , de ce sa nu mai spui nimic? O sa ne bucuram si daca o sa ne spui lucruri rele despre ea , si lucruri urate , dar macar sa zici ceva adevaruri.
" Tatal meu zideste case
Cocotat pe schele
Si cu fruntea lui ajunge
Pana sus la stele."
Avatar utilizator
UnCopilutz
Junior Member
 
Mesaje: 1184
Membru din: Sâm Dec 07, 2002 12:00 am

Mesajde Aliosha » Joi Feb 27, 2003 10:45 pm

Incercati sa va limitati la discutii despre Anda Adam si nu mai postati offtopic. Pentru restul exista PM.
"Against modern football."
Avatar utilizator
Aliosha
 
Mesaje: 5042
Membru din: Sâm Oct 20, 2001 11:00 pm

Mesajde UnCopilutz » Mie Mar 05, 2003 9:31 pm

Eu incerc sa ma conformez ...
Intreb acum lumea ce parere are despre pozele Andei din Playboy ul in care a pozat acum...nu stiu...cand a pozat!
" Tatal meu zideste case
Cocotat pe schele
Si cu fruntea lui ajunge
Pana sus la stele."
Avatar utilizator
UnCopilutz
Junior Member
 
Mesaje: 1184
Membru din: Sâm Dec 07, 2002 12:00 am

Mesajde OLiX » Joi Mar 06, 2003 12:33 pm

mmmm .. pozele din playboy .. da .. sunt super majoritatea .. mai departe .. no comment
Avatar utilizator
OLiX
Junior Member
 
Mesaje: 234
Membru din: Mie Feb 05, 2003 12:00 am

Mesajde Pizzi » Joi Mar 06, 2003 4:05 pm

Mie imi place cea din prima aparitie cand sta cu bara intre buci. cool. :t
Today is the last day that I'm using words...
Avatar utilizator
Pizzi
Junior Member
 
Mesaje: 121
Membru din: Mie Mar 05, 2003 12:00 am

Mesajde UnCopilutz » Vin Mar 07, 2003 10:15 pm

Pai despre pozele din prima aparitie zic , ca din a doua (daca o exista) , nu le-am vazut. Da , poza cu bara intre buci e cea mai sugestiva...Ce ziceti voi ? a meritat fatuca sa isi faca implant? Nu avea destul ? Parerea mea e ca a meritat..acuma are un numar mai mare de fani de sex masculin..
" Tatal meu zideste case
Cocotat pe schele
Si cu fruntea lui ajunge
Pana sus la stele."
Avatar utilizator
UnCopilutz
Junior Member
 
Mesaje: 1184
Membru din: Sâm Dec 07, 2002 12:00 am

1756

Mesajde baixinho© » Dum Mar 16, 2003 3:43 pm

Daca-mi permiteti... Multumesc!

Din cate stiu eu (si nu numai eu :D ) Anda Adam a cam fost bagata cu japca sa cante in videoclipul "Nu ma uita" (asa se numea?) a lu' R.A.C.L.A. Stiu, fata nu are nici o vina, a facut ce i s-a spus, dar putea sa ia si ea atitudine: "Nu, domnilor de la Casa de Discuri W, Roxana (de la Capuccino) a fost aleasa prima, pai ea sa cante". Da' a facut asta? Nu a facut! Se poate spune ca a profitat de situatie? Normal ca se poate!
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde KoRn_bitch » Dum Mar 16, 2003 5:10 pm

Ok sa zic shi eu parerea mea in legatura cu Anda Adam ... in primul rand ca nu stiu la ce casa de productie este ... in mod clar nu la una foarte buna pt ca nu are parte deloc de promovare .. exemplu de promovare buna ar fi TNT (care sunt promovate mult mult prea mult) .. ma rog .. Anda Adam canta R`n`B (stil care la noi in tara nu prinde bine) ... apariti in presa mai are (prea putine) ... de exemplu prezenta vremea la Libertatea acu ceva timp ... in orice caz ... nu mi`a placut niciodata in mod special muzica ei iar videoclipurile erau chiar naspa ... sa vedem ce urmeaza ... ah shi este cam prea vulgara uneori ... shi cam mahalagoaica ...
A-Ur Attractive B-Ur Beautiful C- Ur Charming D-Ur Delicious E-Ur Exciting F-Ur Funny G-Ur Gorgeous H-Ur Heavenly I-Im J-Just K-Kidding L-Loser!!!! :fuck:
Avatar utilizator
KoRn_bitch
Junior Member
 
Mesaje: 231
Membru din: Lun Dec 02, 2002 12:00 am

Mesajde monk » Mar Mar 18, 2003 10:52 am

Tipa e chiar OK ... v-as pune si io niste poze cu ea da nu is chiar ortodoxe :D

Vreti sau nu ?

ASTEPT RASPUNSURI
Tre sa ma apuc de karate sa nu ma bata Dumnezeu

The Wake Up Show™
Avatar utilizator
monk
 
Mesaje: 2747
Membru din: Sâm Mar 15, 2003 12:00 am

Mesajde UnCopilutz » Mie Mar 19, 2003 8:01 pm

Initial trimis de monk
Tipa e chiar OK ... v-as pune si io niste poze cu ea da nu is chiar ortodoxe :D

Vreti sau nu ?

ASTEPT RASPUNSURI


monk,sa stii ca noi asteptam sa pui niste poze,mie mi-a cam fost lene sa caut...poze cu anda din playboy,dar o sa iti multumim de o sa fii tu cel care o sa le ataseze.fencs!
" Tatal meu zideste case
Cocotat pe schele
Si cu fruntea lui ajunge
Pana sus la stele."
Avatar utilizator
UnCopilutz
Junior Member
 
Mesaje: 1184
Membru din: Sâm Dec 07, 2002 12:00 am

Următorul

Înapoi la Pop si Dance romanesc

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori

cron