Anii ce-au trecut

3SE, AndreEA, Andreea Balan, Animal X, Blondy, Candy, O-ZONE, Simplu, Taxi ... tot ce tine de acest gen de muzica

Anii ce-au trecut

Mesajde Titina » Mie Apr 23, 2003 8:13 pm

cum vi se pare ultima melodie a Cristianei Raduta-anii ce-au trecut?
Faza-i ca io aud melodia pe radio-uri,dar n-am vazut sa aiba video-clip....
Titina
Junior Member
 
Mesaje: 3613
Membru din: Dum Dec 22, 2002 12:00 am

Mesajde Black Beauty » Sâm Apr 26, 2003 11:57 pm

Mie imi place foarte mult, dar si eu ma intreb daca va avea videoclip... Desi n-as crede... Poate ca acum Cristiana are in plan un videoclip la o piesa noua, nu la una veche... Cel putin asa mi s-ar parea normal... Asa cum nici 3se nu au mai facut videoclip la piesa 'La capat de drum'...
=Crows bring the spring=
R.I.P.
Avatar utilizator
Black Beauty
Junior Member
 
Mesaje: 293
Membru din: Mar Iul 31, 2001 11:00 pm

Mesajde Crystalized » Dum Mai 18, 2003 12:23 am

Imi place melodia 'Anii ce-au trecut',e ff. frumoasa,cred ca e preferata mea de pe E.P.-ul ei.Sper sa faca videoclip.
Crystalized
 

Mesajde mihaitzu » Dum Mai 18, 2003 2:48 pm

E cool melodia. Dar nu cred ca va avea succes prea mare, deoarece e veche, iar tineretul doreste intotdeauna ceva nou. Va pup
www.andreeabalan.20m.com e site-ul oficial al fanclub-ului Andreea Balan din Cluj-Napoca. Va asteptam sa treceti si pe la noi.

Daca mi-ai cere/ As fugi de-acasa/ Adio as spune/ De nimeni nu-mi pasa Dedicatie speciala ptr. AB si NM
Avatar utilizator
mihaitzu
Junior Member
 
Mesaje: 168
Membru din: Vin Mar 07, 2003 12:00 am

Mesajde Wild Rose » Vin Iun 27, 2003 9:34 pm

iti pare rau, iti pare rau, timpul trece si de mine ti-e dor... e vina TA, e vina ta, ma intreb daca te vei schimba...
da, e okey piesa... dupa albumul ei , cel mai mult cred ca imi place amor amor...dupa care piesa asta (desi Inger trist le face pe toate...)
Imi plac in schimb ft mult versurile de la aceasta piesa: anii ce-au trecut, nu se mai intorc... cat adevar... LOL!
Babygirl...u know what i`m talking about (desi sustin in continuare ca Inger trist este si mai potrivita....e numai vina... lui! )
indiferent cine esti si cum o arzi soarele tot rasare dimineata
---
vom zbura si fara aripi, trebuie doar sa crezi
Wild Rose
Junior Member
 
Mesaje: 3338
Membru din: Dum Sep 01, 2002 11:00 am
Localitate: buc.

Mesajde Dia » Vin Iun 27, 2003 11:30 pm

bad_girl eu stiu...dar nu cred ca e fair...nu e nici vina lui nici a ta..si stii bine asta...e vina altcuiva!! nu ai ce sa faci! oricum imi place numele piesei ..."inger trist" ! anii ce-au trecut e o piesa foarte mishto...a avut noroc radutza cu dutza..i-a facut numai melodii mishto....!oricum pe cristiana imi face mai mare pplacere sa o ascult decat sa o vad k deja o da in diverse si mie nu prea imi place vulgaritatea asa k pot sa spun k imi cam pare bine k nu face clip :D
like a soul without a mind
in a body without a heart
i'm missing every part
Avatar utilizator
Dia
 
Mesaje: 1052
Membru din: Dum Mar 31, 2002 11:00 pm

Mesajde Wild Rose » Vin Iul 04, 2003 4:33 pm

e vina tuturor... oricum, pot arunca vina pe cine vreau... it still doesn`t make it right :(
ai dreptate totusi... Cristiana a avut noroc cu Laurentiu... dar defapt, marele ei noroc a fost altcineva (nu pot discuta asta pe forum, dar cred ca iti dai seama la ce...cine... ma refer).
sunt curioasa ce o sa iasa acum..cand nu ii mai compune Duta versurile...
indiferent cine esti si cum o arzi soarele tot rasare dimineata
---
vom zbura si fara aripi, trebuie doar sa crezi
Wild Rose
Junior Member
 
Mesaje: 3338
Membru din: Dum Sep 01, 2002 11:00 am
Localitate: buc.

Mesajde d3s|r33` » Joi Dec 11, 2003 12:27 am

piesa e reusita dar daca ar fi pe cont propriu nu cred ca s-ar descurca...
d3s|r33`
Junior Member
 
Mesaje: 51
Membru din: Dum Oct 05, 2003 10:37 pm
Localitate: Ardeal

Mesajde iepuras » Mar Dec 30, 2003 11:06 am

mie personal imi place piesa.......e preferata mea........pakat ca nu a facut videoclip la ea.
iepuras
Junior Member
 
Mesaje: 4
Membru din: Joi Dec 18, 2003 11:46 am
Localitate: moon

Mesajde Red_Mustang » Vin Apr 02, 2004 6:38 am

Melodia este super si te pune si pe ganduri (cel putin asta se intampla la mine). Pacat ca nu a facut videoclip la ea...Oricum am auzit ca se pregateste de o revenire...
Moartea sta si bea un suc, in timp ce pe mine ma calca masinile ! - copyright Ulhvan
Avatar utilizator
Red_Mustang
 
Mesaje: 979
Membru din: Joi Mai 29, 2003 11:00 pm

Mesajde mariutza » Sâm Iul 03, 2004 7:18 pm

era O VREME CAND IMI PLACEA ATAT MELODIA CAT SI INTERPRETA
asta pana sa isi dea arama pe fata daca ma intelegeti
mariutza
Junior Member
 
Mesaje: 34
Membru din: Mar Oct 29, 2002 4:36 pm
Localitate: romania-craiova

Mesajde FIAM3TA » Mar Aug 31, 2004 3:30 pm

E super melodia ash putea spune.. shi tare mult mi`ar fi placut sa vad ce videoclip ar fi scos la melodia asta ....
mariutza ...la faza cu "arama data pe fatza".. nu cred ca e vedera care n`a facut asta .. dar cristiana cel putzin are shi melodii bune .... deci totushi stie sa faca ceva cu cariera ei ...
Avatar utilizator
FIAM3TA
Junior Member
 
Mesaje: 14
Membru din: Sâm Aug 28, 2004 11:00 pm

Mesajde Samy » Mie Sep 01, 2004 12:08 am

Imi place piesa,dar sincera sa fiu ash fi vrut shi un videoclip.Trebuie sa recunoastem ca are nishte videoclipuri foarte frumoase,mai ales cel de la "Amor,amor"
[color=black]Scurta descriere: frumoasa,deshtepata,cu bani shi modesta ! [/color]lol
Avatar utilizator
Samy
Junior Member
 
Mesaje: 551
Membru din: Sâm Ian 24, 2004 12:00 am

Mesajde alisa » Vin Mar 04, 2005 11:27 am

am ascultat si eu melodia de vre-o cateva ori la calculator si chiar mi-a placut.are ceva care te face sao asculti din nou si din nou si din nou.
Sunt un simplu pamantean,
Dragoste e tot ce am sa dau
Sunt doar la inceput de drum,
Te vreau langa mine acum
Avatar utilizator
alisa
Junior Member
 
Mesaje: 346
Membru din: Mar Iul 23, 2002 11:00 pm


Înapoi la Pop si Dance romanesc

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 3 vizitatori