Sondaj: Body&Soul In 3...(suna bine?)

3SE, AndreEA, Andreea Balan, Animal X, Blondy, Candy, O-ZONE, Simplu, Taxi ... tot ce tine de acest gen de muzica

Cum vi se pare?

Puteţi selecta 1 opţiune

 
 
Vezi rezultatele

Sondaj: Body&Soul In 3...(suna bine?)

Mesajde SweetDream » Mar Apr 29, 2003 2:24 pm

Am vazut de curand noul clip Body&Soul si...mi se pare OK. Tipii arata bine iar piesa ( sau piesele, ca nu m-am prins care-i faza ) suna destul de bine fatza de ceea ce ascultam pana acum pe vachile discuri Body&Soul.---Schimbare???---
Cineva spunea (pe un forum mai vechi) ca dupa ce pleaca bogdan pot sa stea acasa si sa nu mai cante dar bine ca n-au ascultat ca vad ca ne-au facut o surpriza placuta.
Despre clip... parca se putea si mai bine. Poate data vitoare...

Apropo, are cineva piesa ?
;)
SweetDream
Junior Member
 
Mesaje: 3
Membru din: Mar Apr 29, 2003 2:14 pm
Localitate: Somewhere in Romania

Suna bine

Mesajde brunetzica » Mar Apr 29, 2003 10:55 pm

Eu cred ca se descurca destul de bine si in 3 si astept sa-i vad in cat mai multe locuri pentru a-mi intregi parerea despre noua formula.
Piesa e cool si coregrafia la fel!:D
brunetzica
Junior Member
 
Mesaje: 4
Membru din: Mar Apr 29, 2003 9:54 pm
Localitate: Acasa

Mesajde SiMiCs » Vin Mai 23, 2003 11:21 pm

Mie chiar imi plac sunt originali ...imi place mult dansul sunt cool si piesele promovate "Unde esti?" si "O noapte langa ea" doar ca nu prea au un aspect ff bun !!..vedem noi mai incolo sunt doar la inceput..
Use your eyes..Only to look at me..Use your mouth ..Only to kiss my lips..We are branches of the same old tree ...You can laught ..Only if you laught with me ..You can cry ..Only if you cry for me...Don`t forget that you`re condemned to me ....
Avatar utilizator
SiMiCs
Junior Member
 
Mesaje: 346
Membru din: Lun Feb 03, 2003 12:00 am

Hy!

Mesajde RalucaB » Joi Iun 05, 2003 2:50 pm

Suna bine melodiile lor.
Imi place mai mult "Unde esti?" decat "O noapte langa ea"
Oricum suna bine.
Pa
3 maimute au scapat de la zoo. 1 a fost prinsa uitandu-se la TV, alta jucand fotbal, iar a treia… citind acest mesaj!
Avatar utilizator
RalucaB
Junior Member
 
Mesaje: 207
Membru din: Joi Dec 05, 2002 12:00 am

Re: Sondaj: Body&Soul In 3...(suna bine?)

Mesajde crys cristina » Lun Apr 25, 2011 2:05 pm

fanclub.ro

edit: E si interzis, si de prost gust sa faci asta.
Ultima oară modificat de kant emir pe Lun Apr 25, 2011 10:08 pm, modificat 1 dată în total.
Motiv: editat link
Avatar utilizator
crys cristina
Junior Member
 
Mesaje: 2
Membru din: Mar Mar 08, 2011 11:37 pm
Localitate: moreni


Înapoi la Pop si Dance romanesc

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator