Kill the sound manager !

3SE, AndreEA, Andreea Balan, Animal X, Blondy, Candy, O-ZONE, Simplu, Taxi ... tot ce tine de acest gen de muzica

Kill the sound manager !

Mesajde SebastianM » Vin Iun 20, 2003 3:33 pm

Jalnic!
Asta e cuvantul pe care il am pentru cei care au asigurat sonorizarea la concertul Taxi de ieri, 19 iunie, de la Sibiu. Efectiv si-au batut joc de meseriashii de pe scena!

Dupa ce ca a cam plouat inaintea concertului, si ne-am strans doar vreo suta de spectatori la inceput (pe final s-a umplut locul ... dar ce folos), maetrul Grig (Riff) si "compania" lui de sunet s-or fi gandit ca, cine mai sunt si taximetristii astia de se cred ca merita sa aiba un sunet macar acceptabil... asa ca ... a iesit de toata jena...

Imi cer scuze, in numele sibienilor, trupei Taxi pentru ca, si asa ne vedem extrem de rar, se mai intampla si porcarii de genul asta... :(

Suntem multi pe aici care va iubim si care va asteptam, in niste conditii normale nu ca cele de ieri, sa ne bucuram impreuna de cantecele voastre!

Eu personal, am participat la organizarea primului vostru concert (daca nu gresesc) la Sibiu, la discoteca Factory prin aprilie/mai 2000... concertul era "dat" de un partid ... nu spui cine :) ... eu faceam pe animatorul atunci si v-am prezentat 8)

Oricum, parerea mea e ca Taxi e trupa de club sau macar de sala, nu de gratuitati in aer liber la care mishuna tot felul de tembeli puberi...

Sper sa va vedem cat mai curand intr-un concert adevarat din toate punctele de vedere!


Sebastian
SebastianM
Junior Member
 
Mesaje: 1
Membru din: Vin Iun 20, 2003 3:10 pm
Localitate: Romania-Sibiu

Înapoi la Pop si Dance romanesc

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 5 vizitatori