Ca$$a LOco...

3SE, AndreEA, Andreea Balan, Animal X, Blondy, Candy, O-ZONE, Simplu, Taxi ... tot ce tine de acest gen de muzica

Ca$$a LOco...

Mesajde krossfire » Sâm Iul 05, 2003 7:47 pm

Pentru ca sunt bineinteles foarte prolific in threaduri,21 in doua saptamani ma gandeam ca ar mai merge un thread despre Ca$$a LocO.....voi ce ziceti????????Despre Firma am comentat destul...
Okay,a vazut cineva acel clip cu aluzie subtila,cinico-critic la adresa filmelor indiene si a telenovelelor???Adik "E randul meu".....Ca$$a Loco s-au mai maturizat insa nu multi vor fi cei care vor spune.."uite bah au dat-o pe melodii de dragoste..."(in afara de minunatii membrii ai acestui forum)...


Voi ce credetzi...


Respect..

Kro$$fire
Avatar utilizator
krossfire
Junior Member
 
Mesaje: 273
Membru din: Lun Iun 23, 2003 11:00 pm

Mesajde krossfire » Vin Iul 11, 2003 2:36 pm

.hmm melodia ruleaza de doua saptamani..de cand am vazut-o in premiera....nu-mi spune nimeni ce crede???????
Avatar utilizator
krossfire
Junior Member
 
Mesaje: 273
Membru din: Lun Iun 23, 2003 11:00 pm

Mesajde monk » Vin Iul 11, 2003 2:39 pm

am vazut si eu videoclipul saptamana trecuta pe MTV ... si mi s-a parut tare ciudata melodie pt ei ... e alt stil . oricum baietilor le sta bine in aerul de caterinca desi aici cam lipseste (fata de alte melodii)
Tre sa ma apuc de karate sa nu ma bata Dumnezeu

The Wake Up Show™
Avatar utilizator
monk
 
Mesaje: 2747
Membru din: Sâm Mar 15, 2003 12:00 am

UN ARDELEAN

Mesajde sorinake » Vin Iul 11, 2003 4:22 pm

EU CRED CA PIESA E IRONICA.VREA DOAR SASI BATA JOC DE PIESELE DE DRAGOSTE.
SA NU UITI DE UNDE PLECI CA NA-I SA STI UNDE VREI SA AJUNGI!
sorinake
Junior Member
 
Mesaje: 15
Membru din: Mie Iul 09, 2003 11:26 pm
Localitate: spania zaragoza

Mesajde Santal » Vin Iul 18, 2003 9:06 pm

mie piesa nu mi s-a parut deloc ironica...dat fiind faptul ca ei sunt foarte serios
probabil in urma unei deceptii s-au gandit sa ironizeze eventual sa arate partea negativa a femeii prin textul celor trei
coloana sonora (cantecul indian) zice eu ca este pus in antiteza cu ce canta ei...insa dupa imaginile din filmul indian se refera la suferinta.
Santal
Junior Member
 
Mesaje: 10
Membru din: Vin Iul 18, 2003 8:58 pm
Localitate: Romania-Bucuresti


Înapoi la Pop si Dance romanesc

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori