Ce parere aveti despre Foisorul de Foc?

3SE, AndreEA, Andreea Balan, Animal X, Blondy, Candy, O-ZONE, Simplu, Taxi ... tot ce tine de acest gen de muzica

Ce parere aveti despre Foisorul de Foc?

Puteţi selecta 1 opţiune

 
 
Vezi rezultatele

Ce parere aveti despre Foisorul de Foc?

Mesajde FLixandru » Dum Aug 10, 2003 4:23 pm

Fani ai Foisorului de Foc, vi se pregateste o surpriza de proportii!!
FLixandru
Junior Member
 
Mesaje: 19
Membru din: Dum Aug 10, 2003 3:30 pm
Localitate: Bucuresti

Se intoarce Foisorul de Foc!

Mesajde Muzicutza » Mar Aug 12, 2003 10:03 am

In curand, Foisorul de Foc va reveni intr-o formula cu totul noua si surprinzatoare. Deja se lucreaza la primele piese. Astept opinii!
:a
Muzicutza
Junior Member
 
Mesaje: 35
Membru din: Mar Aug 12, 2003 8:01 am
Localitate: Bucuresti

Mesajde SCORPY » Vin Aug 22, 2003 8:15 am

Baaaah! Da' voi de unde puii mei shtitzi toate astea??????? Ca inca nu s-a dat drumul la shtire oficial!!!!!! Doar un cerc foarte restrans shtia acest lucru.

IUBIIIIIII, avem turnatori printre noi!!!! S-a dus surpriza!!!
Avatar utilizator
SCORPY
Junior Member
 
Mesaje: 735
Membru din: Mie Aug 20, 2003 11:00 pm

Mesajde UnCopilutz » Dum Dec 07, 2003 2:29 pm

Foisorul de foc avea niste piese de o calitate surprinzatoare , aveau niste versuri deosebite , care-ti mergeau direct la sufletel.Si facea mult solistul , care Mihai se numeste , daca nu ma insel , cel care acum canta in Latin Expres. Pacat de plecarea lui.
Tare as vrea sa stiu si eu de unde ati aflat noutatile astea despre piesa, daca i cunoasteti pe membrii...alea..
" Tatal meu zideste case
Cocotat pe schele
Si cu fruntea lui ajunge
Pana sus la stele."
Avatar utilizator
UnCopilutz
Junior Member
 
Mesaje: 1184
Membru din: Sâm Dec 07, 2002 12:00 am

Mesajde SCORPY » Mar Dec 09, 2003 8:31 am

Inca o data, nu esti la curent: Pe fostul solist de la Foisorul de Foc nu il cheama Mihai ci Marius Popa. Trupa s-a destramat din cauza unor probleme iscate de un "binevoitor" care a mai destramat si alte trupe.
S-a incercat o revenire in forta a Foisorului intr-o formula aproximativ noua, dar din nou "binevoitorii" si-au spus cuvantul.
Fiecare dintre membrii vechi ai formatiei au acum proiecte proprii, mai putin tobosarul, care activeaza in Latin Expres.
[font="]Fiecare generatie se crede mai inteligenta decat cea dinainte şi mai inteleapta decat urmatoarea. (George Orwell)[/font]
Avatar utilizator
SCORPY
Junior Member
 
Mesaje: 735
Membru din: Mie Aug 20, 2003 11:00 pm


Înapoi la Pop si Dance romanesc

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator

cron