Noua componentza CANDY

Forum dedicat trupei Candy si fanilor acesteia

Noua componentza CANDY

Mesajde Matrashita » Mar Mar 23, 2004 12:12 am

Dupa cum cred k s-a aflat deja,Candy a ramas fara Giulia.:cry:
Trupa s-a destramat incet -incet ramanand fara nici macar un membru al formatiei initiale.Monika insa a decis sa mearga mai departe cu trupa Candy,alaturi de alte 3 componente(deocamdata nu le cunosc,nu pot sa ma pronunt in privinta calitatilor vocale,coregrafice,fizice si morale).
Am fost mirata si dezamagita in acelashi timp si nu stiu cat va mai tine aceasta trupa,care se chinuie sa renasca mereu din cenusha.
O sustin insa pe Monica pt ca face bine ce face,cu vocea o duce binishor si la aspect fizic,coregrafie si caracter are nota 10 din partea mea.\:/
Voi ce parere aveti de noua componentza?
Daca vrei sa schimbi lumea incepe cu tine insuti!
Avatar utilizator
Matrashita
 
Mesaje: 804
Membru din: Joi Ian 02, 2003 12:00 am

Mesajde Oribilul Mosh » Mar Mar 23, 2004 12:17 am

Celelalte trei componente se numesc Ella, Lucia si Monica. Am o parere foarte buna despre ele si cred ca sunt foarte talentate. Daca stii cumva Matrasita cand apare noul album pe piatza...sa ne spui si noua..ca doresc sa mi-l cumpar si sa ascult formatia in noua sa componentza.
Eu cred ca Giulia are numai de pierdut ca s-a despartit de fostele ei colege. Ar fi putut sa fie 5...la fel ca Spice Girls.
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde Matrashita » Mar Mar 23, 2004 12:31 am

Moshule,album nou nu stiu cand va fi lansat dar ma voi interesa.S-au reinregistrat 16 piese din repertoriul trupei cu noile membre ale trupei si presupun ca vor aparea si noi melodii.
Era vorba sa faca videoclip la piesa "Ochii tai" in varianta imbunatatita si sa apara curand in vechea componentza(Giulia&Monica) dar se pare ca au renuntat la idee.
Oricum,era previzibil ca Giulia va dori sa inceapa o cariera solo!
Si oricum Giulia nu a pierdut nimic pt ca are voce,are un look bun si cred k ii va fi bine!
Daca vrei sa schimbi lumea incepe cu tine insuti!
Avatar utilizator
Matrashita
 
Mesaje: 804
Membru din: Joi Ian 02, 2003 12:00 am

Mesajde Red_Mustang » Mie Mar 24, 2004 7:29 am

Alaturi de Monik (a doua din dreapta) si-au facut loc Ella (prima din stanga), Lucia (a doua din stanga) si Andrada (prima din dreapta).

Vedeti fotografia atasata.
Fişiere ataşate
candy_4264.jpg
candy_4264.jpg (10.57 KiB) Vizualizat de 6476 ori
Moartea sta si bea un suc, in timp ce pe mine ma calca masinile ! - copyright Ulhvan
Avatar utilizator
Red_Mustang
 
Mesaje: 979
Membru din: Joi Mai 29, 2003 11:00 pm

Mesajde Catzelusha » Vin Mar 26, 2004 7:34 pm

MA dezamageste trupa asta tot mai tare.In ultimul timp,in Candy s-au produs schimbari si schimbari de am inceput sa ma satur.Ba a plecat claudia,ba selena,acum si giulia.Din vechea componenta n-a mai ramas nici o fata...toate au vrut cariere solo...Nu shtiu cum sunt noile componente.Nu le-am auzit cantand,nu stiu cum arata.deci nu-mi pot spune inca parerea.Poate...cine stie?Schimbarea asta a fost una buna,poate,si formatia va avea mai mult succes ca la inceput.

bafta giuliei!
Catzelusha
 
Mesaje: 767
Membru din: Joi Ian 01, 2004 12:00 am

Mesajde costel300 » Sâm Mar 27, 2004 1:18 am

pacat ca s-au despartit. pana la urma o sa plece si Monica.

am auzit c-o sa apara maine la Teo si Andi. monica te pup dulce! :love:
le urez succes!! :o
costel300
Junior Member
 
Mesaje: 61
Membru din: Joi Ian 30, 2003 6:07 am

Mesajde marutza » Vin Apr 02, 2004 10:34 pm

Pe zi ce trece, tot mai multe formatzii se dezbina. Poate enteresele lor primeaza si nu dorintza de a produce o muzica care sa placa. Scuzatzi cacofonia. Oricum, cele trei fete din formula initziala sunt bine si solo, dar si-au pierdut multzi fani, dezamagindui in mod impardonabil.
marutza
Junior Member
 
Mesaje: 4
Membru din: Vin Apr 02, 2004 1:44 pm
Localitate: acasa

Mesajde Matrashita » Dum Apr 04, 2004 6:31 pm

Da,poate ca aveti dreptate cu totii,dar fiecare doreste sa evolueze din punct de vedere muzical,sa ajunga cu o treapta mai sus si se pare ca o cariera solo pare a fi solutia optima-cheia succesului(in viziunea lor!).
Eu nu pot decat sa le urez succes:si Giuliei si noilor componente Candy(sunt un pic dezamagita dupa ce le-am vazut cantand la Teo&Andi) dar nimic nu e vesnic pana la urma.
Daca vrei sa schimbi lumea incepe cu tine insuti!
Avatar utilizator
Matrashita
 
Mesaje: 804
Membru din: Joi Ian 02, 2003 12:00 am

Mesajde Black Eyes » Lun Apr 12, 2004 4:47 pm

Pe mine deja au inceput sa ma streseze aceste dezbinari. Iar la aceasta trupa au fost din plin:
1. A plecat Claudia
2. A venit Monica
3. A plecat Selena
4. A plecat si Giulia.
Deja e caraghios...
Eu una ii tin pumnii Giuliei, care are ceva mai mult talent decat Monica, e si mai simpatica decat ea, si are si un look mai misto decat al ei.
[font=Times New Roman]No one knows what it's like to be the bad man , to be the sad man , behind black eyes[/font]
Avatar utilizator
Black Eyes
Junior Member
 
Mesaje: 136
Membru din: Sâm Apr 10, 2004 11:00 pm

Mesajde vali » Mar Apr 13, 2004 8:11 am

some people deserve to die
Avatar utilizator
vali
 
Mesaje: 5729
Membru din: Mar Iul 03, 2001 11:00 pm

Mesajde Ines » Mar Apr 13, 2004 2:23 pm

Black Eyes scrie:Pe mine deja au inceput sa ma streseze aceste dezbinari. Iar la aceasta trupa au fost din plin:
1. A plecat Claudia
2. A venit Monica
3. A plecat Selena
4. A plecat si Giulia.
Deja e caraghios...
Eu una ii tin pumnii Giuliei, care are ceva mai mult talent decat Monica, e si mai simpatica decat ea, si are si un look mai misto decat al ei.



Ai dreptate, unde mai pui ca Giulia are si orgasm pe scena...
De idoli sa nu te atingi, ca-ti ramane poleiala pe degete.
Ines
Junior Member
 
Mesaje: 60
Membru din: Vin Ian 24, 2003 1:10 pm
Localitate: Bucuresti

Mesajde Red_Mustang » Mie Mai 19, 2004 6:52 am

Mie noua componenta imi place...Nu pot spune ca imi place lafel de mult cum era atunci cand cantau Selena & Giulia & Monika....Parca avea un alt farmec atunci...
Moartea sta si bea un suc, in timp ce pe mine ma calca masinile ! - copyright Ulhvan
Avatar utilizator
Red_Mustang
 
Mesaje: 979
Membru din: Joi Mai 29, 2003 11:00 pm

Mesajde RaU1103 » Sâm Mai 22, 2004 10:30 am

Mie imi placea prima componenta Candy si primele lor melodii ... oricum cred ca ultima "melodie" nu prea are nimik interesant ... si ca fapt divers Andrada este o prietena de a mea :)
Avatar utilizator
RaU1103
Junior Member
 
Mesaje: 24
Membru din: Mar Feb 10, 2004 12:00 am

Mesajde RaU1103 » Sâm Mai 22, 2004 10:31 am

Si tot ca fapt divers ... ar trebui sa modifice poza de pe acest forum care apare in coltul stanga-sus :)
Avatar utilizator
RaU1103
Junior Member
 
Mesaje: 24
Membru din: Mar Feb 10, 2004 12:00 am

Mesajde A|exandra » Sâm Mai 22, 2004 2:15 pm

Mie nu-mi place deloc Candy in noua formula ;i (nici cele anterioare nu erau stralucite da` oricum)...versuri de toata jena...linie melodica la fel...voci...hmm...inca le mai caut...ca sa nu mai zic de videoclip....patetic! ;B
Poate viitoarea componentza se va descurca mai bine...desi...slabe sperantze ;m
...I've...Become so NUMB...I can`t feel you there...Become so tired...So much more AWARE...
Avatar utilizator
A|exandra
Junior Member
 
Mesaje: 66
Membru din: Mie Iul 30, 2003 11:00 pm

ei si ce...

Mesajde _montoya_ » Vin Iul 09, 2004 2:29 am

Draga Alexandra..daca nu iti plac,nu te uita la televizor cand sunt date clipurile lor..schimba pe Etno..oricum cred ca numai acolo te uiti... ;b
Cat despre Candy...Succes!!!
_montoya_
Junior Member
 
Mesaje: 3
Membru din: Joi Iul 08, 2004 5:22 am
Localitate: bucuresti

one more thing

Mesajde _montoya_ » Vin Iul 09, 2004 2:31 am

...Sorry.tot pt Alexandra..am uitat sa iti spun...vezi ca ai ramas in urma cu un an,la profilul tau scrie ca esti in iul.2003.... :sal:
_montoya_
Junior Member
 
Mesaje: 3
Membru din: Joi Iul 08, 2004 5:22 am
Localitate: bucuresti

Mesajde Titina » Mie Iul 14, 2004 5:43 pm

nu mai imi plac deloc Candy...acuma kanta de park ar fi o formatzie gen Ooops!,kare "kanta" numai ptr cum arata :) ...
pacat de formatzie...fiindk inainte chiar erau super bune...intrau in topuri,etc...dar acu' k a plecat Giulia,kre mie imi placea mult... :( formatzia nu cred k va mai avea succes...de ex. mel. "Te-am visat" nu(cred)a intrat in nici un top...iar asta...a doua mel...ceva cu "dimineatza" park..este un ESHEC...parerea mea...

PS: cred k Giulia ,dak se va tzine tare...nu k Selena(kare ainceput super bine in careiera solo,shi apoi..nu s-a mai auzit nimik de ea... :( ),o sa reusheasca.. :) go,Giulia...
Titina
Junior Member
 
Mesaje: 3613
Membru din: Dum Dec 22, 2002 12:00 am

Mesajde LiquidSky » Vin Iul 16, 2004 7:43 am

oh, din ce in ce mai jenante si cu look-uri din ce in ce mai penibile si comune. individa care a ramas (monica, presupun), e tot cu stilul ala idiot cand danseaza - baga mainile in buzunare, dar doar asa, "smechere", cu 2 dejte', si da din umeri, neuitand sa-si miste funduletul ala stanga-dreapta, ca la manele. nu-mi vine sa cred ca mai sunt oameni pe planeta asta care sunt (INCA) impresionati de asa ceva. eu zic ca au trecut destui ani incat sa trecem peste kitsch-urile din muzica romaneasca si sa ne uitam la ceva mai bun. errr... spre exemplu - formatia Oops! - alea cu inghetata cu fistic si ciocolata! :) - alte jenante.
[ How much wood would a woodchuck chuck if a woodchuck would chuck wood? ]
[url]fara link in semnatura[/url]
Avatar utilizator
LiquidSky
Junior Member
 
Mesaje: 71
Membru din: Vin Aug 09, 2002 11:00 pm

Mesajde Titina » Sâm Aug 14, 2004 3:04 am

pot sa pun pariu k n-o sa mai aiba succes...am shi eu o mica intrebare: mel. "te-am visat" a intrat in vreun top?nu prea cred...
Titina
Junior Member
 
Mesaje: 3613
Membru din: Dum Dec 22, 2002 12:00 am

Mesajde Red_Mustang » Mie Sep 15, 2004 6:39 am

Nu, "te-am visat" nu cre' ca a ajuns in vreun top pentru ca melodia nu prea a prins la public? Motivul? Melodia - de copii mici....
Moartea sta si bea un suc, in timp ce pe mine ma calca masinile ! - copyright Ulhvan
Avatar utilizator
Red_Mustang
 
Mesaje: 979
Membru din: Joi Mai 29, 2003 11:00 pm

Mesajde Titina » Mie Sep 15, 2004 6:50 am

da,shi la fel shi "diminetzi de vara"....ele sunt hazlii pt o petrecerea asha...cand n-ai p ce sa dansezi...da' atat...
Titina
Junior Member
 
Mesaje: 3613
Membru din: Dum Dec 22, 2002 12:00 am

Mesajde Neutrino » Joi Feb 24, 2005 9:41 am

Sunt k poola acum!!!o trupa de curve penale!!!!dak ash fi in locul lor m-ash impush-k in spatele blocului!!!!!!!!!!
LIFE IS A BAD JOKE!!!
Avatar utilizator
Neutrino
Junior Member
 
Mesaje: 13
Membru din: Mar Oct 15, 2002 11:00 pm


Înapoi la Candy

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori