..::ANTI_Candy::..

Forum dedicat trupei Candy si fanilor acesteia

..::ANTI_Candy::..

Mesajde Duffy » Joi Apr 07, 2005 4:13 pm

Candy e una dintre multele trupe care nu au un mesaj propriu-zis si care canta despre esecurile lor la intalniri...
Asa ca mai bine mai ascultari si voi alceva ORICE alceva...
Duffy
Junior Member
 
Mesaje: 16
Membru din: Mie Apr 06, 2005 6:12 pm
Localitate: Buc

Mesajde baixinho© » Joi Apr 07, 2005 10:25 pm

prietene, asta este un FanClub, nu un anti Fanclub. nu stiu daca sesizezi diferenta.
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde RallyShady » Lun Sep 12, 2005 11:10 am

frate nu conteaza,fanclub sau nu..eu tot zic ce am de zis....Candy?nici nu au nici o treaba cu numele asta..pt k formatia candy a fost de mult cu alte fete ...(nici nu stiti care) the point is k noua trupa candy sucks..versuri de kkt,negativ ce sa mai zic?se imbrak si super nahpa....si cred k nici ele nu se mai suporta cand se uita in oglina...makr de ar avea voce una din ele...dar asa...nu au nimic special..sunt over toate..sorry'' that's the way the coockie crumbles''
Avatar utilizator
RallyShady
Junior Member
 
Mesaje: 37
Membru din: Vin Sep 09, 2005 11:00 pm

Mesajde Titina » Mar Sep 13, 2005 10:33 am

daca nu-ti place,nu asculta shi nu-ti pierde timpul pe fancluburile Candy,ok? :|
Titina
Junior Member
 
Mesaje: 3613
Membru din: Dum Dec 22, 2002 12:00 am

Mesajde Dee-Dee71 » Mar Oct 04, 2005 5:01 pm

zi-le titina ;) nu (mai) sunt fan Candy, dar mi se pare destul de aiurea sa facetzi asa... whatever.
oh and by the way... and off-topic, too: nu ca i-ar pasa cuiva, am implinit azi 7 luni de cand sunt cu pr meu A-)
i love you, you pay my rent
Avatar utilizator
Dee-Dee71
 
Mesaje: 388
Membru din: Joi Iun 20, 2002 11:00 pm


Înapoi la Candy

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori

cron