In cate formatii/proiecte se va dezintegra Candy?

Forum dedicat trupei Candy si fanilor acesteia

In cate formatii/proiecte se va dezintegra Candy?

Puteţi selecta 1 opţiune

 
 
Vezi rezultatele

In cate formatii/proiecte se va dezintegra Candy?

Mesajde catharsis » Vin Noi 08, 2002 12:51 am

dupa ce ne-a chinuit urechile in formula originala, candy continua sa dea inestimabile valori solo muzicii usoare sau inexistente romanesti: cream, selena...
in cate formatii/proiecte se va dezinegra candy intr-un final?
there is no catharsis

cathartic media
Avatar utilizator
catharsis
 
Mesaje: 1721
Membru din: Dum Mar 03, 2002 12:00 am

Mesajde Sabyna*bc » Vin Noi 08, 2002 7:50 pm

Probabil ca intr-o infinitate de proiecte!!!!???!!!Sau cine stie, ramane de vazut!:)
Alfabetul incepe cu A si se termina cu Z, ziua incepe dimineata si se termina noaptea, iar viata mea incepe si se termina cu ... TiNe!
zZBye boys&girls! :)
Avatar utilizator
Sabyna*bc
Junior Member
 
Mesaje: 92
Membru din: Sâm Aug 31, 2002 11:00 pm

Mesajde Wild Rose » Vin Noi 08, 2002 8:58 pm

Cu asta chiar m-ai dat gata...Nu stiu ma nu stiu!:) lolz...
indiferent cine esti si cum o arzi soarele tot rasare dimineata
---
vom zbura si fara aripi, trebuie doar sa crezi
Wild Rose
Junior Member
 
Mesaje: 3338
Membru din: Dum Sep 01, 2002 11:00 am
Localitate: buc.

Mesajde SeXxYcHeEr » Sâm Noi 09, 2002 11:57 pm

:) mai chiar n-am idee nici eu.posibil ca isi cvor vedea de drum si cele 2 fete pana la urma.isi vor face o cariera solo ceva fiecare. cream a dat-o deja in bara. nu se mai aude nciimic de ea. au fost 2 piese una in romaa sia lta in germana si gata fericirea. piesas elenei inca n-am ascultat-o da nu prea bag mana in fok ca va avea succes.sunt alte voci mai bune ca a ei.
SeXxYcHeEr
 

Mesajde edi19 » Dum Noi 24, 2002 1:18 pm

Pai... deocamdata pe langa succesul pe cara l-a avut, trupa Candy s-a spart de 2 ori si a lansat 2 fete in cariera solo : pe Claudia si pe Selena.
edi19
Junior Member
 
Mesaje: 16
Membru din: Dum Noi 24, 2002 12:28 am
Localitate: ...in fata monitorului.

Mesajde MICKY » Dum Dec 01, 2002 12:52 am

pai...Cream...e deja data trecutului, a scos o piesa si apoi nu s-a mai auzit nimic de ea.Selena...nu stiu, a fost acum un articol in Bravo si aparea intr-o poza foarte eleganta.Look-ul cred ca va fii misto. Piesele nu stiu, pt. ca nici macar nu stiu ce stil va aborda. Ea a spus ca mai intai vrea sa faca o pauza ca sa-si puna viata in ordina, apoi va vedea ce va face. Nu cred ca va avea succesul pe care la avut cu trupa Candy...dar....nici ultima nu cred ca va fii. Are o voce destul de buna, e fromoasa, arata bine, cu fanii...cel putin cu mine s-a purtat super frumos....are toate calitatile ca sa aiba un viitor klumea. Despre cariera ei solo....ramane de vazut cum e descurca...sper sa nu se faca de kkt ca si Cream, pentru ca are sanse sa devina ceva, si nu vreau sa o vad dezamagita!
MICKY
 

Mesajde SharKana » Dum Dec 08, 2002 2:12 pm

sa stii michy sa selena nu e asa cum o descrii tu
recunosc ca arata bine dar la capitolul increzuta nu o intrece nimeni
poate ca e mai retrasa si da impresia de nesuferita,dar poata sa fie si draguta
eu cred ca ar fi acut mai mult succes cu candy chiar daca in tip ea era mereu ultima
SharKana
Junior Member
 
Mesaje: 92
Membru din: Dum Dec 08, 2002 11:58 am
Localitate: romania alexandria

Mesajde MICKY » Lun Dec 09, 2002 2:11 am

Poate ca asta e parerea ta....nu ma bag! Eu am spus ceea ce cred eu despre ea, si nici tu si nici altcineva nu o sa ma faca sa imi schmb parerea! O cunosc destul de bine, si ii stiu partile bune, dar si pe cele rele! MIe mi se pare foarte dragutza, si nu cred ca e increzuta! POate ca asta e paerea ta! FIecare cu parerea lui!
MICKY
 

Mesajde Nightmare » Sâm Mar 08, 2003 11:36 pm

Mai intai au fost Giulia, Selena si Claudia.
Apoi a plecat Claudia si a venit Monica.
Apoi a plecat Selena si au ramas doar Giulia si Monica.
Deci din formula initiala a ramas doar Giulia.
Si inainte de a se infiinta trupa Candy, Giulia a mai cantat cu Andreea Antonescu si cu inca o fata (nu ii stiu numele) intr-o formatie care parca se numea Triunghiul Bermudelor.
Sper ca macar de data asta sa reziste.
The new rule is no rule...It's time to get outside and feel free again...Reinvent yourself...Be whoever you want to be...
Avatar utilizator
Nightmare
Junior Member
 
Mesaje: 952
Membru din: Lun Mar 03, 2003 12:00 am


Înapoi la Candy

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator