Noua Formula

Forum dedicat trupei Candy si fanilor acesteia

Noua Formula

Mesajde MICKY » Sâm Noi 30, 2002 9:19 pm

Ce parere aveti despre noul look al trupei in noua formula?aCum credeti ca vor fii piesele fetelor?
MICKY
 

Mesajde MICKY » Sâm Noi 30, 2002 9:35 pm

Mie imi place foarte mult noua formula.E super adevarata.Si e cam singura trupa care e in stilul asta.E un stil mai aparte care nu il vezi la toate formatiile.Mie una...imi place foarte mult.Voi ce parere aveti? Nu am ascultat inca vreo melodie, dar fetele mi-au promis ca o sa ma duca la studio, ca sa ascult niste piese.De-abia astept!!!Dupa ce o sa ascult vreo piesa, o sa va spun cum e!
MICKY
 

Mesajde SharKana » Mar Dec 17, 2002 9:23 pm

si mie imi place noua formula
dar era buna si cea dinainte
o bruneta ,o roscat so o blonda
si caractere diferite
SharKana
Junior Member
 
Mesaje: 92
Membru din: Dum Dec 08, 2002 11:58 am
Localitate: romania alexandria

Mesajde pink-girl » Mie Dec 18, 2002 4:57 pm

yo sunt de parere ca ambele formule erau bune.da` daca asa a fost sa fie...asta e....in plus cred ca va fi misto noua formula si cu foramtzie de dansatori si instrumentisit,iar selena va avea ocazia sa se afirme asa cum voia ea pe piatza muzicala:solo!!!
pink-girl
Junior Member
 
Mesaje: 8
Membru din: Vin Dec 13, 2002 10:03 pm

Mesajde Nightmare » Sâm Mar 08, 2003 11:23 pm

Mie imi plac in formula noua.
Au un look perfect.
Melodiile lor sunt super, le ascult in fiecare seara.
The new rule is no rule...It's time to get outside and feel free again...Reinvent yourself...Be whoever you want to be...
Avatar utilizator
Nightmare
Junior Member
 
Mesaje: 952
Membru din: Lun Mar 03, 2003 12:00 am

Mesajde Titina » Sâm Mar 08, 2003 11:35 pm

mie imi place mai mult cum sunt acuma,doar Monica shi giulia.Selena m-a enervat de la inceput...shi avea alt stil....nu-i statea bine in formatie...
Titina
Junior Member
 
Mesaje: 3613
Membru din: Dum Dec 22, 2002 12:00 am

Mesajde Wild Rose » Dum Mar 09, 2003 5:11 pm

hai sa-mi dau si eu cu parerea....

Candy au existat de foarte mult timp... in formule diferite. first, there was Giulia , Selena, and Claudia. Dupa aceea, au fost Giulia, Selena, si Monica... Acum, au ramas doar Giulia si Monik. Eu zic ca au trecut prin multe schimbari, dar au facut-o pentru a ajunge unde sunt acum, pentru a avansa.
imi place mult mai mult noua formula decat cele vechi. Au avansat si ele pe plan muzical. au piese mai bune, mai placute...
Sper ca o sa ramana in forumla aceasta (desi va asigur k one day, Giulia va avea cariera solo)
indiferent cine esti si cum o arzi soarele tot rasare dimineata
---
vom zbura si fara aripi, trebuie doar sa crezi
Wild Rose
Junior Member
 
Mesaje: 3338
Membru din: Dum Sep 01, 2002 11:00 am
Localitate: buc.

Mesajde ograsa » Dum Mar 09, 2003 5:44 pm

Eu nu am avut nimic cu nici-una insa nici asa nu ma deranjeaza atata timp cat o duc bine :B
Avatar utilizator
ograsa
Junior Member
 
Mesaje: 142
Membru din: Dum Feb 23, 2003 12:00 am

:)

Mesajde Dee-Dee71 » Dum Apr 25, 2004 10:47 am

Wild Rose scrie:va asigur k one day, Giulia va avea cariera solo


you C in2 the future... :D
i love you, you pay my rent
Avatar utilizator
Dee-Dee71
 
Mesaje: 388
Membru din: Joi Iun 20, 2002 11:00 pm


Înapoi la Candy

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator

cron