FanCluBuri Candy

Forum dedicat trupei Candy si fanilor acesteia

salut

Mesajde catalinutz » Sâm Oct 12, 2002 4:01 pm

salut sunt cata si ador nespus de mult aceste bombonici care ne uimesc pe zi ce trece prin ceeace fac


cata va saluta si va intreaba daca imi puteti spune cum pot realiza si eu un fanclub CAnDY in tg-jiu
Contactatima:0721276676 sau la Bacoicatalin@yahoo.com
catalinutz
 

FanCluBuri Candy

Mesajde Wild Rose » Mie Dec 25, 2002 1:58 pm

Stiu ca exista cateva persoane pe aici (exemplu MICKY ) care se ocupa cu fancluburi bla bla bla.... si, sunt uni care vor sa se inscrie in fancluburi Candy.... ma rog

eu sunt curioasa cu ce va ocupati daca sunteti presedinte sau vice presedinte... ce faceti pentru ele etc... :D (tot aici puteti sa mai spuneti ce fancluburi mai sunt alea alea...)
indiferent cine esti si cum o arzi soarele tot rasare dimineata
---
vom zbura si fara aripi, trebuie doar sa crezi
Wild Rose
Junior Member
 
Mesaje: 3338
Membru din: Dum Sep 01, 2002 11:00 am
Localitate: buc.

Mesajde SharKana » Joi Dec 26, 2002 5:58 pm

si eu as vrea sa ma inscriu in fan club dar cum?
SharKana
Junior Member
 
Mesaje: 92
Membru din: Dum Dec 08, 2002 11:58 am
Localitate: romania alexandria

Mesajde Wild Rose » Joi Dec 26, 2002 6:15 pm

Pai, in primul rand trebuie sa gasesti fan clubul din localitatea ta... :D dupa care, trebuie sa suni, sa trimiti un email, sau o scrisoare la adresa/numarul dat, si vorbesti cu presedinta fan-clubului care te va ajuta, probabil iti va cere cateva date personale (numele, prenumele, nr de tel, adresa, etc) ... cam atat...

o sa incerc sa ma interesez de cateva fancluburi Candy, si o sa pun informatiile aici ok?
indiferent cine esti si cum o arzi soarele tot rasare dimineata
---
vom zbura si fara aripi, trebuie doar sa crezi
Wild Rose
Junior Member
 
Mesaje: 3338
Membru din: Dum Sep 01, 2002 11:00 am
Localitate: buc.

Re: salut

Mesajde Wild Rose » Mie Ian 08, 2003 3:21 am

Initial trimis de catalinutz
salut sunt cata si ador nespus de mult aceste bombonici care ne uimesc pe zi ce trece prin ceeace fac


cata va saluta si va intreaba daca imi puteti spune cum pot realiza si eu un fanclub CAnDY in tg-jiu
Contactatima:0721276676 sau la Bacoicatalin@yahoo.com


(in primul rand am unit subiectele....)

so, ca sa faci un fan club candy, presupun ca mai intai trebuie sa vorbesti cu fetele.... uneori este mai bine sa ai deja membri in fanclub (cu cat mai multi cu cat mai bine...) In rest nu stiu ce sa-ti mai spun.... nu prea ma pricep la din astea...asteptam sa vina cineva care se pricepe!!! Micky where are u ?
indiferent cine esti si cum o arzi soarele tot rasare dimineata
---
vom zbura si fara aripi, trebuie doar sa crezi
Wild Rose
Junior Member
 
Mesaje: 3338
Membru din: Dum Sep 01, 2002 11:00 am
Localitate: buc.

Mesajde Lovely_angel » Lun Feb 17, 2003 1:30 am

DECI...SI EU AM FAN CLUB CANDY (EU SUNT MICKY) IN BUCURESTI.,
CA SA INFIINTEZI UN FAN CLUB TREBUIE IN PRIMUL RAND SA IEI LEGATURA CU FETELE, SI ELE ITI VOR SPUNE CE TREBUIE SA FACI.
AM VAZUT PE ACOLO CATEVA PERSOANE CARE AR FII INTERESATE SA SE INSCRIE IN FAN CLUB.DECI...CA SA INTRI IN FAN CLUB, TREBUIE SA:
IMI SCRI UN EMAIL, SAU SA IMI TRIMITI O SCRISOARE CRE SA CONTINA: NUME, PRENUME, ADRESA, TEL,EMAIL(DACA AI) SI DATA DE NASTERE.
ACUM SA VA SPUN SI CE FACE UN FAN CLUB:
RASPUNDE LA INTREBARI LEGATE DE FETE ( CUM AR FI HOBY-URI, ETC), STIE ULTIMILE NOUTATI, TINE LEGATURA CU FETELE, SI IN CURAND O SA FIE SI NISTE CONCURSURI CU PREMII(AUTOGRAFE, INTALNIRI, POSTERE, CD-URI...ETC., SAU UNII FANI CARE SE DOVEDESC A FII FANI ADEVARATI PRIMESC NR. LOR DE TELEFON...O SA FIE MULTE CHESTII)
SI CAM ATAT.
CEI INTERESATI SA SE INSCRIE IN FAN CLUB MA POT CONTACATA LA ADRESA MEA DE EMAIL : LOVELY_MICKY2003@YAHOO.COM, SAU LA NUMARUL DE TELEFON 0724.203.273.
DE ASEMENEA IMI PUTETI SCRIE SI LA STR.CARA ANGHEL, NR. 15, BL.C49, AP.82, SECT.6, BUCURESTI!
Love, love ,love...
Love, love, love...
La multi ani tuturor indragostitilor!
Lovely_angel
Junior Member
 
Mesaje: 71
Membru din: Dum Feb 16, 2003 3:14 am
Localitate: City of Angel's!

Mesajde aniel » Dum Aug 31, 2003 1:50 pm

votati Candy in top /www.muzicabuna.ro, nu vreti sa va vedeti trupa preferat prima
aniel
 

salut

Mesajde Palade Florin » Dum Sep 28, 2003 4:16 pm

Buna, sunt un oarecare Florin, din Galati si am incercat sa iti trimit un email de pe adresa mea de email de pe yahoo. Am trimis mesajul odata, de 2 ori si de fiecare data imi spune ca adresa aceasta (LOVELY_MICKY2003@YAHOO.COM) nu exista. Este in legatura cu inscrierea in Fan Club-ul Candy. De ce nu merge?
Da-mi si mie niste relatii.
Palade Florin
Junior Member
 
Mesaje: 3
Membru din: Dum Aug 31, 2003 1:35 pm
Localitate: romania,galati

da un semn de viata

Mesajde Palade Florin » Mie Dec 03, 2003 3:48 pm

Oameni buni vreau si eu sa ma inscriu intr-un fan-club CANDY.
Ziceti-mi o adresa, nu fiti rai.
Palade Florin
Junior Member
 
Mesaje: 3
Membru din: Dum Aug 31, 2003 1:35 pm
Localitate: romania,galati

salut

Mesajde Palade Florin » Mie Dec 03, 2003 3:53 pm

Mai Miky mai, nu ne mai tine pe toti in suspans si da un semn de viata.
Palade Florin
Junior Member
 
Mesaje: 3
Membru din: Dum Aug 31, 2003 1:35 pm
Localitate: romania,galati

Mesajde Matrashita » Sâm Dec 06, 2003 4:00 pm

Miky nu mai intra pe acest site de mai multa vreme,eu zic sa interesezi in reviste sau sa cauti pe net un astfel de Fanclub.
Cu bine!
Daca vrei sa schimbi lumea incepe cu tine insuti!
Avatar utilizator
Matrashita
 
Mesaje: 804
Membru din: Joi Ian 02, 2003 12:00 am


Înapoi la Candy

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator