Muzica sau cum arata???

Forum dedicat trupei Candy si fanilor acesteia

Muzica sau look

Puteţi selecta 1 opţiune

 
 
Vezi rezultatele

Muzica sau cum arata???

Mesajde DeVil Bitch » Vin Ian 10, 2003 4:57 am

Ce apreciati mai mult la fetele de la candy??? Muzica, cum arata sau amandoua??? Credeti ca ele au ajuns unde sunt prin muzica sau prin look?
DeVil Bitch
Junior Member
 
Mesaje: 33
Membru din: Joi Noi 21, 2002 12:31 am
Localitate: hell

Mesajde Wild Rose » Dum Ian 12, 2003 12:22 pm

Am votat amandoua pentru ca in ziua de astazi, look-ul este important la orice formatie (cel putin cele comerciale! ) ... Totusi, observ ca ele au sucess desi nu se inbraca ft 'sexy' (precum cele de la Blondy, Sexxy etc) si au suces chiar daca se urca pe scena in blugi si pulover.... Mie Candy mi-au placut (si imi plac) pentru MUZICA pe care o fac
indiferent cine esti si cum o arzi soarele tot rasare dimineata
---
vom zbura si fara aripi, trebuie doar sa crezi
Wild Rose
Junior Member
 
Mesaje: 3338
Membru din: Dum Sep 01, 2002 11:00 am
Localitate: buc.

Mesajde m3|ku » Mie Feb 05, 2003 4:14 pm

sincer, mie nu prea imi plac cum canta. De fapt, voce au toate, dar nu prea imi place CE canta. Versurile sunt aiurea. Dar in schimb arata toate bine. Mai ales roscata. Are niste ochi teribili.
m3|ku
Junior Member
 
Mesaje: 4
Membru din: Mie Feb 05, 2003 3:33 pm
Localitate: bucuresti

Mesajde costel300 » Sâm Feb 15, 2003 5:16 am

Normal ca-mi place si look-ul si cum canta!Am vazut-o acu' cateva zile pe Monica la VideoStar si...ouch,m-a dat peste cap.Si asa cum am zis, imi place si cum canta,cea mai mult imi place 'N-am sa uit'.SUPER PIESA
costel300
Junior Member
 
Mesaje: 61
Membru din: Joi Ian 30, 2003 6:07 am

Mesajde Lovely_angel » Dum Feb 16, 2003 3:39 am

Eu cred ca ambele.In ziua de azi look-ul este foarte important.Daca e sa te sui pe scena cu niste haine jerpelite, dar sa canti misto, sunt sigura ca nimanui nu o sa-i placa.Conteaza foarte mult imaginea...bineinteles si vocea!
Love, love ,love...
Love, love, love...
La multi ani tuturor indragostitilor!
Lovely_angel
Junior Member
 
Mesaje: 71
Membru din: Dum Feb 16, 2003 3:14 am
Localitate: City of Angel's!

Mesajde pink-girl » Lun Feb 17, 2003 3:41 pm

yo sunt de parere ca shi lovely_angel...!fetele arata bine,dar daca nu ar avea voce nucred k ar fi una dintre cele mai tari formatzii de la noi...
pink-girl
Junior Member
 
Mesaje: 8
Membru din: Vin Dec 13, 2002 10:03 pm

Mesajde Nightmare » Sâm Mar 08, 2003 10:47 pm

Mie imi place si lool-ul dar si muzica.
Degeaba ar arata bine daca nu ar face o muzica de calitate.
Fişiere ataşate
tweety_monica.jpg
tweety_monica.jpg (110.44 KiB) Vizualizat de 5083 ori
The new rule is no rule...It's time to get outside and feel free again...Reinvent yourself...Be whoever you want to be...
Avatar utilizator
Nightmare
Junior Member
 
Mesaje: 952
Membru din: Lun Mar 03, 2003 12:00 am

Mesajde Titina » Dum Mar 09, 2003 12:22 am

Amandoua....sunt printre singurele formatii din romania care totushi au ceva voce...iat look-ul....da,au abordat un look "gen sport"...(gen avril Lavigne).
Titina
Junior Member
 
Mesaje: 3613
Membru din: Dum Dec 22, 2002 12:00 am

Ambele...

Mesajde Matrashita » Dum Mar 09, 2003 12:48 am

Majoritatea celor care au postat au spus: AMBELE!:N
Ma alatur lor pt ca fetele de la CANDY au si voce buna,au dovedit ca pot canta live si ca pot face si show de exceptie dar ca arata si super bine!:B
So....CANDY RULLZ:rulz:
Avatar utilizator
Matrashita
 
Mesaje: 804
Membru din: Joi Ian 02, 2003 12:00 am

Mesajde ograsa » Dum Mar 09, 2003 5:47 pm

Amandoua
Pentru ca voci au, mie una imi plac cat depsre look .. ele avanseaza si sunt in pas cu moda sau cam asa ceva :D
Avatar utilizator
ograsa
Junior Member
 
Mesaje: 142
Membru din: Dum Feb 23, 2003 12:00 am

Mesajde Dracushor » Lun Apr 21, 2003 6:28 pm

Mie imi place si cum arata si cum canta si cum se imbraca totul! Tot ce nu-mi place este ca Selena a plecat!
Fişiere ataşate
selena4me.jpg
selena4me.jpg (76.86 KiB) Vizualizat de 5086 ori
Sunt un dracusor care incanta pe toata lumea, dar care nu se lasa stapanit de nimeni si nimic...
Dracushor
Junior Member
 
Mesaje: 39
Membru din: Lun Apr 21, 2003 4:47 pm
Localitate: Romania-Bucuresti

Mesajde Black Beauty » Mie Apr 23, 2003 12:34 am

Ce mi-a placut mereu la trupa Candy a fost cum se imbraca... Prin acest lucru, cel putin, am impresia ca sunt unice (cel putin la noi)... Si muzica imi place si e speciala, dar totusi am votat look-ul...
=Crows bring the spring=
R.I.P.
Avatar utilizator
Black Beauty
Junior Member
 
Mesaje: 293
Membru din: Mar Iul 31, 2001 11:00 pm

Mesajde Red_Mustang » Mie Aug 20, 2003 11:12 pm

Ambele...fetele arata grozav de bine si imi place si cum canta...
Moartea sta si bea un suc, in timp ce pe mine ma calca masinile ! - copyright Ulhvan
Avatar utilizator
Red_Mustang
 
Mesaje: 979
Membru din: Joi Mai 29, 2003 11:00 pm

Mesajde i'm back » Joi Sep 04, 2003 11:56 pm

Sincer.... am votat look-ul fiindca mi se pare ca arata destul de bine! Au o voce destul de buna, insa versurile in special ultimei melodii nu prea imi plac!
Ata ete, nu pot multumi pe toata lumea!!
i'm back
Junior Member
 
Mesaje: 28
Membru din: Dum Aug 24, 2003 9:49 pm
Localitate: where i belong

Mesajde cat_ » Mie Sep 24, 2003 7:16 pm

Am votat Amandoua.In lumea muzicala pentru a reusi ,si pentru a fi printre primii trebuie sa ai si ceva calitati.Conteaza atat talentul cat si imaginea.pe bune!;)
cat_
Junior Member
 
Mesaje: 447
Membru din: Mie Sep 24, 2003 6:00 pm
Localitate: In lantzuri

Mesajde sand_o » Sâm Apr 16, 2005 9:59 pm

Am votat lookul pt ca muzica lor e groaznica...nu imi place candy pt ca nu se deosebesc cu nimik de restul trupelor de fete din romania. Look da muzica ba! Ar trebui sa invete ca lookul nu inseamna totul. Dak vor sa fie fotomodele le ajunge lookul dar le mai trebuie si cantece..si voce...imi pare ff rau..dar asta e adevarul! muzica romaneasca in general e ff slaba
Este es un día especial
Quiero creer en otra oportunidad
Dimos un salto mortal
Y hoy vuelvo a ver
Un faro en la oscuridad
Avatar utilizator
sand_o
Junior Member
 
Mesaje: 172
Membru din: Mar Iul 08, 2003 11:00 pm

Mesajde urata » Vin Iun 24, 2005 9:29 pm

ce muzik, frate?!?!?!?? aia se numeste muzik?! knd le-am vazut, in formula actuala, la atomic am crezut k difuzeaza un concurs de miss A-) sa ne lase in pace, sa nu ne mai aburesak atat k au voce si dak le pune cineva sa cante ...... "gata m-am inecat" :yuk: .., mi-e scarba, si-au batut joc de Laurentiu Duta .... macar sa-si schimbe denumirea aia
urata
Junior Member
 
Mesaje: 26
Membru din: Joi Aug 07, 2003 10:26 pm
Localitate: ro-buc


Înapoi la Candy

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator