Candy- Best of...

Forum dedicat trupei Candy si fanilor acesteia

Candy- Best of...

Puteţi selecta 1 opţiune

 
 
Vezi rezultatele

Candy- Best of...

Mesajde Wild Rose » Mar Mar 11, 2003 9:54 pm

Dupa cum stiti, de curand a aparut Candy-Best of, o compliatie care contine piesele cele mai reusite dupa ultimele albume Candy... Cd-ul a aparut cu o revista, are galerie foto, si videoclipul la noul hit promovat: Cazut din Cer.

Intrebarea este: care din aceste melodii v-a placut cel mai mult? care este melodia voastra preferata dupa Best of?
indiferent cine esti si cum o arzi soarele tot rasare dimineata
---
vom zbura si fara aripi, trebuie doar sa crezi
Wild Rose
Junior Member
 
Mesaje: 3338
Membru din: Dum Sep 01, 2002 11:00 am
Localitate: buc.

hy!

Mesajde RalucaB » Vin Mar 14, 2003 1:58 pm

Mie imi place "Cazut din cer' e cea mai mijto!
Am facut shy dans pe ea!
ZbyE!
3 maimute au scapat de la zoo. 1 a fost prinsa uitandu-se la TV, alta jucand fotbal, iar a treia… citind acest mesaj!
Avatar utilizator
RalucaB
Junior Member
 
Mesaje: 207
Membru din: Joi Dec 05, 2002 12:00 am

Mesajde Nightmare » Vin Mar 14, 2003 11:00 pm

Eu am votat "Sunt fata care iti place", dar imi plac toate piesele de pe Best off.
The new rule is no rule...It's time to get outside and feel free again...Reinvent yourself...Be whoever you want to be...
Avatar utilizator
Nightmare
Junior Member
 
Mesaje: 952
Membru din: Lun Mar 03, 2003 12:00 am

Mesajde ograsa » Sâm Mar 15, 2003 2:07 am

eu am votat din greseala 'nu mai vreau singuratate' in loc de 'n-am sa uit' lol .. imi cer scuze .. din toate alea melodia asta imi place cel mai mult cea mai reusita
Avatar utilizator
ograsa
Junior Member
 
Mesaje: 142
Membru din: Dum Feb 23, 2003 12:00 am

Mesajde Wild Rose » Sâm Mar 15, 2003 2:01 pm

ograsa... am modificat sondajul si precum vezi, ai votat N-am sa uit (nu mai vreau singuratate are 0 voturi.)
Ce am votat eu? pai, am oscilat intre N-am sa uit , Seara iti pare rau, si Cazut din cer... toate 3 imi plac .. Mi-a parut rau ca nu a fost inclus si Te Iert pe compilatie, mie mi-a placut si cantecul respectiv... pana la urma, am votat Seara iti Pare rau... dar daca as fi putut as fi votat si celelalte 2 mentionate!!
indiferent cine esti si cum o arzi soarele tot rasare dimineata
---
vom zbura si fara aripi, trebuie doar sa crezi
Wild Rose
Junior Member
 
Mesaje: 3338
Membru din: Dum Sep 01, 2002 11:00 am
Localitate: buc.

Mesajde ograsa » Sâm Mar 15, 2003 4:47 pm

multumesc Bad Girl
da asa e, daca era de exemplu "te iert" ar fi mers un locu doi la mine, iar un locu trei m.. "sunt fata care-ti place" :D
kill me now before i do it myself
Avatar utilizator
ograsa
Junior Member
 
Mesaje: 142
Membru din: Dum Feb 23, 2003 12:00 am

Mesajde Titina » Sâm Mar 15, 2003 10:16 pm

Acum ca sunt aproape obsedata de "cazut din cer",.........cred ca se shtie care-i melodia preferata de pe "best of..."
Singurele melodii care ma cam enerveaza sunt remixurile ....
Titina
Junior Member
 
Mesaje: 3613
Membru din: Dum Dec 22, 2002 12:00 am

Mesajde Dracushor » Lun Apr 21, 2003 6:07 pm

Eu am votat "Lasa-ma in pace" deoarece aceasta este melodia mea favorita!
Sunt un dracusor care incanta pe toata lumea, dar care nu se lasa stapanit de nimeni si nimic...
Dracushor
Junior Member
 
Mesaje: 39
Membru din: Lun Apr 21, 2003 4:47 pm
Localitate: Romania-Bucuresti

Mesajde SiMiCs » Vin Apr 25, 2003 2:40 pm

Eu am doua piese preferate de pe albumul Best of.. nu stiu care sa o votez imi plac amandoua la fel de mult.Este vorba "Seara iti pare rau" si "Cazut din cer" Dar totusi cred ca aleg "Cazut din cer" e o piesa mai noua.Ma mai gandesc
Use your eyes..Only to look at me..Use your mouth ..Only to kiss my lips..We are branches of the same old tree ...You can laught ..Only if you laught with me ..You can cry ..Only if you cry for me...Don`t forget that you`re condemned to me ....
Avatar utilizator
SiMiCs
Junior Member
 
Mesaje: 346
Membru din: Lun Feb 03, 2003 12:00 am

Mesajde Matrashita » Vin Apr 25, 2003 3:02 pm

Mie imi place Seara iti pare rau ,remixul in stil salsa...cand l-am ascultat prima oara am avut un soc,in mod pozitiv vorbind si a ramas preferatul meu....
E chiar cool!:o
Daca vrei sa schimbi lumea incepe cu tine insuti!
Avatar utilizator
Matrashita
 
Mesaje: 804
Membru din: Joi Ian 02, 2003 12:00 am

Mesajde Black Beauty » Dum Apr 27, 2003 12:04 am

eu am votat 'o seara perfecta'... desi cred ca mai bine as fi votat 'N-am sa uit'... e preferata mea... dar, deh... se mai intampla sa gresesti... majoritatea melodiilor imi plac, nu stiu una care sa-mi displaca... dar remix-urile nu le-am ascultat... sorry!
=Crows bring the spring=
R.I.P.
Avatar utilizator
Black Beauty
Junior Member
 
Mesaje: 293
Membru din: Mar Iul 31, 2001 11:00 pm

Mesajde Red_Mustang » Mie Oct 22, 2003 7:07 am

Eu am votat...Seara iti pare rau....Este cea mai buna melodie a fetelor (dupa parerea mea) si imi place foarte mult. :o
Moartea sta si bea un suc, in timp ce pe mine ma calca masinile ! - copyright Ulhvan
Avatar utilizator
Red_Mustang
 
Mesaje: 979
Membru din: Joi Mai 29, 2003 11:00 pm

Mesajde dulceatza » Dum Ian 29, 2006 1:01 pm

am votat seara iti pare rau..e super
Animal x rulzzzz
dulceatza
Junior Member
 
Mesaje: 27
Membru din: Dum Oct 09, 2005 8:26 pm
Localitate: spania


Înapoi la Candy

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori

cron