Cand le-ati intalnit pentru prima data pe Candy?

Forum dedicat trupei Candy si fanilor acesteia

Cand le-ati intalnit pentru prima data pe Candy?

Mesajde Nightmare » Sâm Mar 15, 2003 9:37 pm

Cand si unde le-ati intalnit pentru prima data pe Candy si ce impresie v-au lasat?
The new rule is no rule...It's time to get outside and feel free again...Reinvent yourself...Be whoever you want to be...
Avatar utilizator
Nightmare
Junior Member
 
Mesaje: 952
Membru din: Lun Mar 03, 2003 12:00 am

Mesajde Neutrino » Joi Mar 20, 2003 12:32 pm

Ma bucur ca ai pus aceasta intrebare!!!!!!eu personal le-am vazut prima oara la Campia-Turzii(atunci nu era Monik in trupa ci Claudia)Cred ca a fost in septembrie 2000!!!!!!!!!!!!!
LIFE IS A BAD JOKE!!!
Avatar utilizator
Neutrino
Junior Member
 
Mesaje: 13
Membru din: Mar Oct 15, 2002 11:00 pm

Mesajde Wild Rose » Lun Apr 07, 2003 7:22 pm

Asa... eu prima oara le-am intalnit de Sf. Gheorghe la o petrecere sustinuta la Sofitel...Era pe vremea cand Selena facea inca parte din trupa Candy... in rest, am vb la telefon si prin "esemes-uri" ... si ne-am mai intalnit de cateva ori....
cam asta e povestea....
indiferent cine esti si cum o arzi soarele tot rasare dimineata
---
vom zbura si fara aripi, trebuie doar sa crezi
Wild Rose
Junior Member
 
Mesaje: 3338
Membru din: Dum Sep 01, 2002 11:00 am
Localitate: buc.

Mesajde M0R0 » Joi Apr 10, 2003 4:50 pm

Eu le-am intalnit pe fete cand au fost in Poiana Brasov la emisiunea celor de la Hi-Q in Februarie 2002.
M-am mai intalnit cu Giulia de 2-3 ori si la 'Noptile cerbului de aur" de la Restaurant "Favorit" din Poiana Brasov in 2002.
"Dumnezeu le-a dat femeilor intuitie si feminitate. Folosita corespunzator, aceasta combinatie poate suci mintile oricarui barbat care le iese in cale.."
Farrah Fawcett
M0R0
Junior Member
 
Mesaje: 1
Membru din: Joi Apr 03, 2003 10:54 am
Localitate: Romania > Brasov > Poiana Brasov

Mesajde Nightmare » Joi Apr 10, 2003 9:17 pm

Eu le-am intalnit pentru prima oara in Alexandria, pe vremea cand era si Claudia in trupa.
The new rule is no rule...It's time to get outside and feel free again...Reinvent yourself...Be whoever you want to be...
Avatar utilizator
Nightmare
Junior Member
 
Mesaje: 952
Membru din: Lun Mar 03, 2003 12:00 am

Mesajde Dracushor » Lun Apr 21, 2003 6:04 pm

Cand le-am vazut prima oara pe fetele de la Candy eram pe strada! A fost o intalnire intamplatoare!
Fişiere ataşate
candy%204.jpg
candy%204.jpg (63.03 KiB) Vizualizat de 4065 ori
Sunt un dracusor care incanta pe toata lumea, dar care nu se lasa stapanit de nimeni si nimic...
Dracushor
Junior Member
 
Mesaje: 39
Membru din: Lun Apr 21, 2003 4:47 pm
Localitate: Romania-Bucuresti

Mesajde Black Beauty » Sâm Mai 03, 2003 10:55 pm

Pe 28 aprilie au venit Candy in Iasi, si cu aceasta ocazie ne-am intalnit... Sincera sa fiu, ma asteptam sa aiba fitze si nici sa nu ma pot atinge de ele, dar n-a fost deloc asa... Dimpotriva! Oricum, mi s-au parut mai amabile decat cei de la Animal X (no ofence)... Poate si fiindca ele n-au fani atat de isterici...
Giulia mi s-a parut f nebunatica... Monica, in schimb, mi s-a parut putin mai retrasa, dar cred ca nici ea nu e o fata rea... Poate doar e mai timida, sau a fost atunci mai prost dispusa... In orice caz, mi-a facut placere sa le intalnesc...
=Crows bring the spring=
R.I.P.
Avatar utilizator
Black Beauty
Junior Member
 
Mesaje: 293
Membru din: Mar Iul 31, 2001 11:00 pm

Mesajde Weirda » Dum Mai 04, 2003 5:15 pm

eu le-am intalnit prima data pe fete acum vreo 1-2 ani la un concert din club Maxx din cta... au fost destul de amabile si prietenoase; sunt nishte tipe cool!:S
Avatar utilizator
Weirda
Junior Member
 
Mesaje: 526
Membru din: Vin Apr 11, 2003 11:00 pm

Anu acesta

Mesajde I`m With You » Sâm Oct 18, 2003 5:58 pm

Din cate am citit... eu m`am intalnit cel mai recent cu fetele ... pai a fos` anu asta in orasu` meu de zilele orasului.Pot sa spun ca`s niste scumpe,am vorbit cu ele mi`au dat nr`ul lor de tel,autografe am facut poze cu ele....si ceea ce mi`a placut a fos` ca la hotel,n`am intrat numa` noi,le`a zis la jandarmi sa` lase fanii sa intre in hotel si sa mearga la ele,pt poze autografe...etc.! un gest frumos...si fetele mi`au demonstrat ca n`au fitze de vedeta
Avatar utilizator
I`m With You
Junior Member
 
Mesaje: 534
Membru din: Vin Sep 26, 2003 11:00 pm


Înapoi la Candy

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori