Hey La

Forum dedicat trupei Candy si fanilor acesteia

Mesajde Matrashita » Dum Oct 12, 2003 10:03 pm

Poate ca ai dreptate Mihaella.insa videoclipul a fost facut intr`un moment de stress maxim pt Monika,ea se afla in febra examenelor de Bac,din cate stiu eu chiar intre doua probe de Bac .
Ideea videoclipului nu a fost una prea stralucita insa le astept pe fete cu ceva nou acum,poate ca vor scoate un nou videoclip pt ca au trecut vreo 4 luni de la Hey La.
Daca vrei sa schimbi lumea incepe cu tine insuti!
Avatar utilizator
Matrashita
 
Mesaje: 804
Membru din: Joi Ian 02, 2003 12:00 am

Mesajde M|haElla` » Dum Oct 12, 2003 10:22 pm

Da...probabil...ea era atunci cu Bacul...si probabil ca nu au avut tinmp de prea multe pregatiri!
Insa...sper sa revina tot cu ceva mai special! Ca in general ele au avut videoclipuri, mai interesante...ideile erau mai originale decat celelalte!
Poate fac si ele la "Ochii mei"...:D! Cine-stie!
Ar fii super misto! Ca piesa e super frumoasa!
Depinde....nu stiu daca ar avea mare succes cu o piesa lenta, am vazut ca in ultimul timp, publicul prefera melodiile mai ritmate!
In fine...:con: .... sper ca acum, dupa ce au terminat toate examenele, sa faca si ceva mai bestial pentru videoclip!
P.S-M-am intalnit cu ele, la expozitia de masini din Buc, si au zis ca vor scoate niste carduri postale cu ele! Sper sa le scoata cat mai curand, ca sunt curioasa sa vad cum ies!:D
Nu te iubesc pentru ceea ce esti, ci pentru ceea ce sunt atunci când sunt cu tine. Doar pentru ca cineva nu te iubeste asa cum vrei tu, nu înseamna ca nu te iubeste cu toata fiinta sa. Un prieten adevarat te prinde de mâna si îti atinge inima. Pentru lume tu esti o singura persoana, dar poate pentru o singura persoana esti intrega lume.
So sweet...;r
Ufff...:love: ...:G
Avatar utilizator
M|haElla`
Junior Member
 
Mesaje: 121
Membru din: Joi Oct 09, 2003 11:00 pm

Mesajde Matrashita » Dum Oct 12, 2003 10:39 pm

Cand te-ai intalnit cu ele?Eu stiam ca in perioada asta ele sunt plecate afara din tzara insa se pare k deja au venit.
Si eu ash vrea videoclip la "Ochi tai" dar am sa o intreb eu pe Monica la ce au de gand sa faca videoclip.
Daca vrei sa schimbi lumea incepe cu tine insuti!
Avatar utilizator
Matrashita
 
Mesaje: 804
Membru din: Joi Ian 02, 2003 12:00 am

Mesajde gabuba » Dum Oct 12, 2003 11:03 pm

sincer, piesa hey la sux big time.
mi se pare de gradinitza, si e data atat de des... dar ma rog, candy e intr-o involutie incredibila... seara iti pare rau era ok, cazut din cer deja se stricase... iar cu hey la :bleah:. chiar daca n-are voce deloc, recunosc ca selena le-a dat clasa (cu tot cu gramatica ei indoielnica).
cat despre liveul lor: prea mult tam tam pt nimic. daca au avut 5 concerte pana acu cu trupa aia, eu le premiez. VRAJEALA!
daca si cichi garls au succes afara, ele de ce n-ar avea? nu ma mira nimic.
cat despre clipul de la ochii tai... mai bine si-ar baga fatza sub perna, cu versurile alea copiate dupa aguilera...
- S-a strans toată lumea?
- Toţi in păr!
Avatar utilizator
gabuba
 
Mesaje: 6847
Membru din: Mie Noi 21, 2001 12:00 am

Mesajde M|haElla` » Mar Oct 14, 2003 8:46 pm

M-am intalnit cu ele sambata(sambata trecuta), la siab, expozzitia aia de masini! Au venit ca sa viseze si ele putin...
Nu am reusit sa vb cu ele...era omor acolo! Nici nu aveai loc sa te misti! Am reusit doar sa o intreb pe Monica de acele carti postale de care mi-a zis mai demult!A zis ca ma anunta ea cand sunt gata! Am reusit doar sa fac niste poze cu ele!
Nu te iubesc pentru ceea ce esti, ci pentru ceea ce sunt atunci când sunt cu tine. Doar pentru ca cineva nu te iubeste asa cum vrei tu, nu înseamna ca nu te iubeste cu toata fiinta sa. Un prieten adevarat te prinde de mâna si îti atinge inima. Pentru lume tu esti o singura persoana, dar poate pentru o singura persoana esti intrega lume.
So sweet...;r
Ufff...:love: ...:G
Avatar utilizator
M|haElla`
Junior Member
 
Mesaje: 121
Membru din: Joi Oct 09, 2003 11:00 pm

Mesajde costel300 » Mar Oct 14, 2003 10:43 pm

si nu le pui si tu pe site? pozele?
costel300
Junior Member
 
Mesaje: 61
Membru din: Joi Ian 30, 2003 6:07 am

Mesajde M|haElla` » Lun Oct 20, 2003 9:17 pm

Pozele nu sunt digitale! Cand o sa le scanez, promit ca o sa pun!
Oricum...sunt poze si cu mine! Adica nu sunt numai ele!
Mai vb...ca nu stiu! Sa-mi intreb niste prirteni cand pot sa mi le scaneze si mie, si o sa pun si pe site! Ceau!
Nu te iubesc pentru ceea ce esti, ci pentru ceea ce sunt atunci când sunt cu tine. Doar pentru ca cineva nu te iubeste asa cum vrei tu, nu înseamna ca nu te iubeste cu toata fiinta sa. Un prieten adevarat te prinde de mâna si îti atinge inima. Pentru lume tu esti o singura persoana, dar poate pentru o singura persoana esti intrega lume.
So sweet...;r
Ufff...:love: ...:G
Avatar utilizator
M|haElla`
Junior Member
 
Mesaje: 121
Membru din: Joi Oct 09, 2003 11:00 pm

Mesajde Red_Mustang » Mie Oct 22, 2003 7:12 am

Hmm...nici piesa, nici videoclipul nu sunt asa de interesante...Este mai bun Cazut din cer.Dak aveti alta parere, asta e... :yD
Moartea sta si bea un suc, in timp ce pe mine ma calca masinile ! - copyright Ulhvan
Avatar utilizator
Red_Mustang
 
Mesaje: 979
Membru din: Joi Mai 29, 2003 11:00 pm

Mesajde Wild Rose » Sâm Noi 08, 2003 10:27 pm

vreau doar sa adaug ceva... in primul rand , sunteti mult prea dure/duri cand faceti aceste afirmatii..nici macar nu stiti in ce conditii a fost filmat clipul..
si mai vreau sa clarific o chestie : "costumul de baie" pe care il purta monik era defapt costumul ei de aerobica..long story... oricum, ceea ce vroiam sa intelegeti prin postul meu este ca vorbiti fara sa stiti despre ce este vorba defapt.. criticati desi habar n`aveti cum stau lucrurile... as always !
indiferent cine esti si cum o arzi soarele tot rasare dimineata
---
vom zbura si fara aripi, trebuie doar sa crezi
Wild Rose
Junior Member
 
Mesaje: 3338
Membru din: Dum Sep 01, 2002 11:00 am
Localitate: buc.

Mesajde gabuba » Sâm Noi 08, 2003 11:15 pm

da, draga mea, stiu si eu ca hey la a fost filmat doar cu cameramanii , regizorul lipsind cu desavarsire de la fatza locului.
- S-a strans toată lumea?
- Toţi in păr!
Avatar utilizator
gabuba
 
Mesaje: 6847
Membru din: Mie Noi 21, 2001 12:00 am

Anterior

Înapoi la Candy

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator

cron