bluetooth la zapp

Totul despre telefonia mobila, noutati, pareri si sfaturi

bluetooth la zapp

Mesajde tre » Mie Mar 10, 2004 8:23 pm

telefoanele oferite de zapp au bluetooth?
" it's the end of the world as we know it ''
Avatar utilizator
tre
Junior Member
 
Mesaje: 1598
Membru din: Mar Mai 14, 2002 11:00 pm

Mesajde abonat zapp » Mar Mar 23, 2004 9:41 pm

tre scrie:telefoanele oferite de zapp au bluetooth?

bluetooth, ha! ha! ha!
zappu' e de kkt! Telefoanele-s idioate, in sensul ca (din auzite) hiunday-ul are un soft la fel de prost ca si s200, pe care l-am experimentat si eu de vreo doua luni incoace (se blocheaza cand ti-e lumea mai draga, are un meniu simplu ca optiuni dar complicat ca functionalitate); si la urma vine "decapotabilul" la care te tine bateria (daca vorbesti ceva mai mult) o singura zi!
Iar tu mai intrebi daca au bluetooth?
Iti spun eu o chestie: Pana si cel mai idiot telefon din GSM (probabil bosh) se poate compara cu oricare dintre telefoanele zapp.
Parti bune?
Design; acces la internet cu mirifica viteza de 15kb/s, chiar si cu zapp turbo!
vrei zapp? Nu-ti lua, te-am avertizat!
abonat zapp
 

si...

Mesajde koko » Sâm Mar 27, 2004 11:15 am

Calitatea CDMA lasa de dorit. M-au prostit astia de la zapp cu internetul de mare viteza - nu e asa; cu semalul cre trece prin pereti, dealuri, munti, subsoluri... samd. -nu e asa... in fine, e de rahat!
koko
 

:)

Mesajde Alex_Damian » Lun Iul 05, 2004 5:42 pm

Pe ce planeta locuiti fratilor?
Desi am trecut prin Connex, Cosmorom, (pt mine nu exista Orange) in final am ajuns la Zapp si nu as renunta pentru nimic in lume...Si nu am telefon de ieri...:))
Toata lumea injura Zapp la modul "am auzit ca"... Imi pare rau, dar e jenant cand iti dai cu parerea despre ceva de care "ai auzit ca..."
Avatar utilizator
Alex_Damian
Junior Member
 
Mesaje: 8
Membru din: Lun Mar 15, 2004 12:00 am

Mesajde EwaldB » Lun Iul 05, 2004 11:52 pm

Pentru un nestiitor din strainatate: Ce este Zapp? O marca de cellphone sau o firma de telecomunicatii?
Avatar utilizator
EwaldB
Junior Member
 
Mesaje: 21
Membru din: Dum Iun 13, 2004 11:00 pm


Înapoi la GSM Land

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori

cron