Cel mai bun telefon GSM

Totul despre telefonia mobila, noutati, pareri si sfaturi

Mesajde alex2_ar » Joi Sep 02, 2004 8:53 pm

nokia n-gage ruulzz
face exact ce face shi un comp, jocuri, filme, mp3 + radio :p
alex2_ar
Junior Member
 
Mesaje: 8
Membru din: Dum Mar 02, 2003 5:29 pm
Localitate: Romania Arad

NOKIA 6310i

Mesajde LCF » Mar Ian 11, 2005 5:10 pm

MarianCristian scrie:Care este dupa parerea voastra cel mai bun telefon mobil GSM ?


Am avut vreo 20 de telefoane, chiar si jucarii din acestea pt copii (color cu MMS si polifonice etc.) si m-am lamurit complet ... jucarii cu care te dai mare in clasa I. Pt oameni seriosi recomand nokia 6310i - si nu din acela decodat de 14 ori care da rateuri - . Un telefon mare, urat dar perfect (intrebati senatorii si oamenii de afaceri)
LCF
 

Mesajde nodingat » Mar Ian 11, 2005 8:11 pm

tari criterii: senatorii şi oamenii de afaceri, care majoritatea bat 50 de ani şi pentru care tehnologia e doar un cuvant complicat.
nimic de zis in privinţa telefonului 6310, 6310i - e modelul care se vrea clasic din partea nokia, numai că ţinand cont de viteza cu care se mişcă lucrurile in curand nu va reprezenta altceva decat un alt dinozaur in istoria telefoniei mobile alături de motorola căramidă de acu 4-5 ani sau de nokia banană care la vremea lor au fost varfuri de lance.
nodingat
 
Mesaje: 720
Membru din: Mie Iun 09, 2004 11:00 pm

Mesajde SOD » Sâm Feb 12, 2005 11:21 am

samsung sgh d500. asta e varful tehnologiri in acest moment, dupa umila mea parere.
Rape me tender 'cos I'm verry sensitive
FOUR OF A KIND
Avatar utilizator
SOD
 
Mesaje: 6035
Membru din: Mar Apr 23, 2002 11:00 pm

Mesajde Salma » Sâm Feb 12, 2005 12:05 pm

Mda, frumos samsungu, n-am ce zice, eu insa m-am indragostit de Siemens S65, ala care se lafaie pe magazinul Unirea. Mai multe ca al meu de-acum nu stiu daca face (in afara de zoom si rezolutie) da mi se pare mult mai elegant. Chiar, stie cineva si cat e de bun? Ca astea cu camera mai dau rateuri prin alte parti.

P.S. Ca tot vorbeati de oameni de afaceri, shefu meu are un
Nokia 9300 Smartphone si se da mereu mare cu el prin sedinte, tot timpu are ceva de cautat pe el :bleah:
E foame de bani, e foame de bani, baetzi.
Avatar utilizator
Salma
 
Mesaje: 774
Membru din: Sâm Mar 01, 2003 12:00 am

Nokia 7650

Mesajde X-taz » Dum Apr 03, 2005 7:29 pm

Wild Rose scrie:mie telefoanele Nokia mi se par cele mai bune (pentru mine). desi in S.U.A este mult mai popular Motorola (probabil si pentru ca este mai practic) mie nu`mi prea plac..am avut si un astfel de mobil, dar n`am rezistat cu el mai mult de 1 saptamana...
sunt de parere ca acum sunt bune cele mai noi modele, kre sunt si colore pe deasupra (adica: 6100, 7250,etc) .
daca vreti unu mai de "afaceri" va recomand nokia 6310... :)

dupa parera mea nokia 7650 RULZZZ!!!!!
X-taz
 

Mesajde Ribbit » Lun Iul 11, 2005 7:22 am

X-taz scrie:dupa parera mea nokia 7650 RULZZZ!!!!!

Sincer sa fiu nu prea inteleg partizanatele de acest gen. Cel mai bun telefon este cel pe care ti-l permiti si care raspunde cerintelor personale. Desi piata este in plina ascensiune, iar facilitatile oferite de aceste aparate sunt din ce in ce mai multe, personal optez pentru eficacitate - din punctul meu de vedere telefonul mobil trebuie sa indeplineasca urmatoarele cerinte - sa tina bateria, sa aiba semnal bun, agenda incapatoare, rezistenta in timp....Alte optiuni sunt floricele pe campii, utile eventual elevilor - vezi mp3, radio, jocuri, filmari etc... Trebuie insa sa recunosc ca pana la momentul de fata acestor cerinte a raspuns cel mai bine Nokia... De care insa nu ma cramponez... Daca aparatul de care am nevoie, in viitor va fi facut pe genunchi de etnia rroma, si se va numi The Crow 880i, il cumpar fara sa ma gandesc de doua ori
Ribbit
 

Anterior

Înapoi la GSM Land

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator

cron