Cel mai bun operator GSM

Totul despre telefonia mobila, noutati, pareri si sfaturi

Cel mai bun operator de telefonie mobila din Romania este:

Chestionarul s-a închis pe data de Mar Ian 14, 2003 1:00 am

Connex
6
43%
Cosmorom
0
Niciun vot
Zapp
0
Niciun vot
Orange
8
57%
 
Voturi totale : 14

Cel mai bun operator GSM din Romania

Mesajde MarianCristian » Lun Oct 07, 2002 12:59 am

Care este dupa parerea voastra cel mai bun operator GSM de pe piata din Romania? Connex, Cosmorom, Orange sau Zapp?
MarianCristian
 

Mesajde Oribilul Mosh » Mar Oct 08, 2002 12:47 am

Nici unu nu e bun . Toate sunt scumpe ca draq . Ar trebui sa fie 5 centzi minutu la orice ora pe abonament si 10 centzi pe cartela ! Nu scumpetea care e !

Pana la urma am votat cu Connex. Deh..fiecare voteaza cu ce are ! (:|
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde cutuma© » Mie Oct 09, 2002 10:07 am

Ca servicii cred k Orange sunt cei mai buni dar Connex-ul e mult mai popular...

Moshul are dreptate...ce pretzuri sunt astea?
Prohíbanos que odiamos cuervos

Decret despre Steaua - Sevilla : http://decret.blogspot.com
Avatar utilizator
cutuma©
 
Mesaje: 3047
Membru din: Vin Mar 01, 2002 12:00 am

Zapp

Mesajde Pirtea Sorin » Joi Oct 17, 2002 2:40 pm

Initial trimis de MarianCristian
Care este dupa parerea voastra cel mai bun operator GSM de pe piata din Romania? Connex, Cosmorom, Orange sau Zapp?


Atentie! Zapp nu este operator GSM, ci CDMA!

Conform legii lui Pruteanu, nu mai trebuie sa spunem "Operator GSM" ci "Operator SGCM" (Sisteme globale de comunicatii mobile - o traducere aproximativa). Pentru CDMA mi-e lene sa caut traducerea - il las pe dl. Pruteanu s-o faca, pentru a nu-i lua painea de la gura.

Domnule Pruteanu, ce viitor portocaliu ne-ati trantit!
It all seems so stupid / It makes me want to give up / But why should I give up / When it all seems so stupid
Adevãrul absolut este cã totul e relativ
Pirtea Sorin
Junior Member
 
Mesaje: 223
Membru din: Vin Sep 13, 2002 4:58 pm
Localitate: Bucuresti

Mesajde sweety4u » Dum Dec 08, 2002 1:31 pm

Cel mai bun mi se pare Orange, si dupa parerea mea e ca o sa scoata din ce in ce mai multe oferte atractive, si cel mai prost e Cosmoromul sau Zapp
sweety4u
Junior Member
 
Mesaje: 6
Membru din: Dum Dec 08, 2002 1:16 pm
Localitate: Bucuresti

Mesajde Kitten}{ » Sâm Aug 02, 2003 11:30 pm

Desi mereu ofertele ORANGE au fost mai competitive ca ale CNX-ului..adevaru e ca CNX e in continuare lider in privinta numarului abonatilor...asta pt ca,fiind primul operator aparut la noi,lumea a apucat sa se aboneze ,iar noii clienti isi zic"Pai ma abonez la CNX ca is mai multi cu care vb si,vorbind in retea,vb mai ieftin!
Totusi cred ca ambele au cam dato-n bara cu scoaterea abonamentelor Free,respectiv Cent500...
COSMO are din pacate niste abonamente ff aiurea si o oferta cam saracacioasa.in skimb cred ca ZAPP,in ciuda abon destul de scumpe,o sa prinda tot mai mult teren(in sectorul bussiness-de unde se si trage grosul in materie de castig)
Kitten}{
Junior Member
 
Mesaje: 15
Membru din: Sâm Aug 02, 2003 10:39 pm
Localitate: Craiova


Înapoi la GSM Land

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori