NOKIA mama ei de NOKIA !!!

Totul despre telefonia mobila, noutati, pareri si sfaturi

NOKIA mama ei de NOKIA !!!

Mesajde CHASER » Mie Noi 05, 2003 2:47 am

Deci salut in 1 rand...Eu am un nokia 3330 shi nu sthiu cum sa`mi pun nisthe ringtonuri.Sa va explic cam cum vine treaba:
- iau ringtonurile dp ringtones.ro, shi incerc sa pe pun in tel.
- in loc de nr...cum credeam eu..ptr fiecare tasta imi apare o combinatzie de 2-3 numere shi cifre [singurul ex care l`am dibuit pana acum este acesta: daca apeshi pe 4 itzi apare 4e1 ].
-de unde gasesc o lista..eu ash vrea ceva de genu` acesta.. 1 = abc, 2 = xyz, etc etc.
-adik sa`mi arate ptr fiecare tasta ce combinatzie este...
-daca ma poate ajuta cineva i`ash fi recunoscator [one way or the other :) ].
-daca putetzi sa ma ajutatzi..datzi un reply la pe acest forum sau da`tzi`mi un mail pe chaser@home.ro.
-10x
CHASER
Junior Member
 
Mesaje: 3
Membru din: Mie Noi 05, 2003 2:32 am
Localitate: Romania - Piatra-Neamt [frumos orash]

Mesajde Unregistered » Mie Noi 05, 2003 8:46 am

mda si io am fost pur si simplu confuz...nu te stresa ce iti apare pe tel...apasa pur si simplu tastele in ordinea de pe foaie...
Unregistered
 

Mesajde CHASER » Mie Noi 05, 2003 10:54 pm

mda..am incercat...sa fim serioshi...daca ai vreo alta idee..te rog anuntza`ma..dar asha...stii proverbu`... daca taceai....in fine 10x anyway.

anyone else ?? :) chiar nu stie nimeni cum draq pot sa pun shi eu tonurile alea ???
CHASER
Junior Member
 
Mesaje: 3
Membru din: Mie Noi 05, 2003 2:32 am
Localitate: Romania - Piatra-Neamt [frumos orash]

te descurc eu

Mesajde Neinregistrat » Vin Iul 23, 2004 11:45 am

CHASER scrie:mda..am incercat...sa fim serioshi...daca ai vreo alta idee..te rog anuntza`ma..dar asha...stii proverbu`... daca taceai....in fine 10x anyway.

anyone else ?? :) chiar nu stie nimeni cum draq pot sa pun shi eu tonurile alea ???


pai apesi pe 1 iti apare 4c1 daca apesi pe # dupa ce ai apasat 1 iti apare 4#c1. daca mai apesi pe * ti se face 4c2 4c3 4c1. daca tii apasat pe 1 iti apare 4.c1.
tasta 8 respectiv 9 iti schimba acel 4.
si tot asa. joacate la ele o sa te prinzi. bafta
Neinregistrat
 


Înapoi la GSM Land

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 3 vizitatori