Fantasma zilei

Glume, poante, farse, lucruri aberante, off-topic grosolan

Fantasma zilei

Mesajde nbm » Lun Mai 30, 2005 7:12 pm

Pt ca rubrica de aberatzia zilei nu poate cuprinde chiar tuate geniile care asalteaza fanclubul :D, inauguram azi o noo rubrica, pt visatorii (sic!) forumului.

nush daca pisicul albastru va lasa acest mesaj pe forumul DM, da' io zic ca ar fi pacat ca o asemenea perla sa se piarda neobservata:

userul takanonanu ne propune in aceasta seara o tema de interes major:
takanonanu scrie:Dave Gahan & Nicoleta Luciu - ce ziceti de acest cuplu ?

Avand in vedere lipsa de interes pentru acest forum...( dintre depeche-istii care lucreaza cu calculatorul la servici vad ca nici unul nu-si face timp sa arunce cateva vorbe p' aici ...RUSHINE ! )... propun acest subiect amuzant pe care eu zic sa-l dezvoltam (mai ales noi baietii) folosindu-ne de o imaginatie bogata...Iata cum vad eu lucrurile: Se facea ca Nicoleta statea la cratitza si facea sarmale...hop intra si dave pe usa, " -NICOLETA-Cum a fost la inregistrari iubi ?"
- DAVE-Bulshit...m-am certat cu Martin toata ziua petru un vers din noul single ,eu vroiam sa arate ceva mai pasional mai sexos iar el cu melancolia si poezia lui . Celalalt, Andy nu stie sa vorbesca decat despre bani...ai dreaku-lui"
- NICOLETA- Iubi, nu mai fii suparat , ca ia uite ce-ti da mami (Nicoleta scoase o sarma din oala, dar sarmaua ii cade intre sani)...Aaaarsh! Iubi, sarmaua ma arde! Dave fuge si culege sarmaua cu dintzii. O infuleca si apoi ramane cu ochii pe sanii Nicoletei. Urmeaza o partida de sex a la mode. Sarmalele sau dus dreaku, ...s-au ars.
GOD must love STUPID PEOPLE. HE made SO MANY!!!
Avatar utilizator
nbm
 
Mesaje: 4958
Membru din: Dum Iul 25, 2004 11:00 pm

Mesajde nbm » Mie Iun 29, 2005 7:54 pm

Probabil ca donshoara Camitza va sterge acest mesaj al lui gigel intristatoru (c. cui trebe) si ar fi pacat sa nu-l pastram pt posteritate:

gigi neshte cifre scrie:Pt Lixandru&Micaela


Dragii mei! Va place dupa cum observ dreptul la replica. Cel mai destept cedeaza ( adica eu voi ceva dupa mesajul acesta) Multumesc pt evidentierea cu eratele mele.
"Inima ii devine in tahicardie" Stiu ce doresti sa zici. Oarecum eufonia sau de fapt conotatia nu este prea logica. Poate ai dreptate dar e o "expresie" dupa cum sti si are multipile conotatii. Aa. sau domnia d-voastra n-a stiut ce inseamna tahicardie. Sa te lamuresc. Tahicardie este un termen medical utilizat de acestia in caz de "nevoie" sa ma exprim asa. Tahicardia= ritm cardiac accelerat ce consta in peste 120 batai/minut. Frecventa cardiaca ridicata pe intelesul tau mai exact. Dupa cum sti frecvanta cardiaca la un adult este de 80-110/MINUT. Probabil tu suferi de bradicaridie si se releva faptul ca mereu esti in actiune. Sau suferi de aploplexie, probabil si asta.
Inainte de a face rectificari uita-te la id tau care e de-a dreptul dreptul prost scris. TIn sa iti reamintesc ca substantivele proprii se scriu cu litera mare. De ex "M" de la magar. "I" de la Ipocrit...etc ..intelegi?
"lixandru". Lixandru daca tot ai dorit sa iti expui nickul. NU stiu de la ce vine, probabil de la Alexandru. Nici nu imi pasa, dar ca precept. Fi in primul rand mai atent la tine. Dupa aceea avem tot timpul sa discutam si despre mine, eratele mele, etc. Bine frumosule. Id imi spune ca esti mascul. Daca ma insel interpreteaza la fel mesajul retoric. Sa fi iubit.
Pt d-ra Micalea..Bun venit. Poftim un morcov. Pt mine esti noua, nu te-am mai "dezbracat cu privirea" de aceea te rog din suflet sa accepti morcovul drept un gest nobil din partea mea, asa te vei doza cu vitamine si iti va pune "in miscare matera cenusie". Cortexul tau va deveni unul mai activ.
Usor vad ca tot isi fac aparitiile pers. din spatele acestui forum. Aparitii de multe ori pasive. In fine. Acum te las si iit doresc o activitate cat mai intensa pe forum. Urmareste subiectul "Sugestii"..
Acum simt nevoia de o stare apolinica ( nu ca n-as fi eu) si am sa ma retrag urandu-va la ambii neuroni zile cu soare.
GOD must love STUPID PEOPLE. HE made SO MANY!!!
Avatar utilizator
nbm
 
Mesaje: 4958
Membru din: Dum Iul 25, 2004 11:00 pm

Mesajde nocturna » Vin Iul 01, 2005 9:41 pm

creca asta ar trebui sa fie treadul exclusiv a lu jijilica intristatoru' ~p ie prea bun omu' sa se piarda ieshirile lui exhaustive. un fel de jurnal intristator.

acuma ie numa iel, doar_iel, glen medeiros shi chitara, intr-o intalnire lirica de gradu 3.5 ~p
Gigi0517 scrie:Buna seara d-ra TOTVIVA!
Multumesc de reply. Te salut impreuna cu G. Medeiros cu hitul lui bine medizatizat..SE stie care..WAW..Plutesc de morrrrrrr...Am in playlist acum. C. Dion&Paul Anka, M.BOlton cu Missing you, Eros&Tina cu Cosae della vita, Proconsul cu MI-ai luat inima si Cerul, Patrick. S cu She's like a wind. ( e superba), Roberta Flack&Peabo Bryson, R. Wiliams, Directia 5 cu 'Povestea noastra"..etc. Dupa cum vezi doar muzica lenta...Sa iti vand un pont ..SUnt un romantic incurabil ...( sa nu spui la nimeni asta sssssssst.:)/. Hai sa iti cant un pic din Holograf cu.........sa incepem

Poate ca nici nu ma cunosti
Poate n-ai nici cum sa ma recunosti
Pana acum pentru mine ai fost
O zana buna

Poate ca va veni o zi
Cand voi stii cum sa iti pot vorbi
Pana atunci fiecare ceas
E-o saptamana

R:
Iti voi aduce-n vis comori
Si vom zbura sus printre noriAsculta-ma si crede-ma
Acum...

Te voi iubi, te voi iubi
Oricat de greu ti-ar fi sa crezi
Asteapta si-ai sa vezi
Te voi iubi mereu, te voi iubi
Si orice chip din jurul tau
Voi fi chiar eu
Te voi iubi mereu
Zilele vor veni zambind
Noptile vor fi de argint
Orice nor va fi doar un semn
De vreme buna

Orice lucru pe care-l vrei
Il gasesti doar in ochii mei
[I]Si orice clipa ne va gasi doar Ïmpreuna[/

Si acum chitara.............mama..............wowwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwww.................wwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwww....................chiatara..............te voi iubi mereu........Iti voi aduce in vis un nor ........Asculta0ma si crede-ma........acum...................te voi iubi............Mereu..............
NU-MI VINE SA CRED ........TI-AM CANTAT............
sper ca ti-a placut.........Ador Holograf f.f.fmult sincer.........








Asteptam vesti de la tine..............DOAR_EL


ce haos ie in capu la baiatu asta ~p
"Sunt un om. Mi se pare ca e de ajuns"

A.K.M. powered by another.ro
Avatar utilizator
nocturna
 
Mesaje: 8725
Membru din: Mie Dec 04, 2002 12:00 am

Mesajde Daimon » Sâm Iul 02, 2005 12:33 am

bre trajic ie daca asta chiar se ia in serios... mare ie gradina Domnului..
Avatar utilizator
Daimon
 
Mesaje: 5074
Membru din: Mie Noi 26, 2003 12:00 am
Localitate: timisoara

Mesajde sin ella » Mar Iul 05, 2005 11:04 pm

un debut shakespearian isi face cel mai recent gigel forumist, hotarat fiind sa ne impartaseasca fantasmele fiecarui barbat intr-o avalansa de iiiiiii-uri, fluide si organe. anyway, acum stiti si voi cum se face.

A inghitii sau nu?
A inghitii sau nu? Fantasmele fiecarui barbat sint de a-si privi partenera
savurind cu placere fluidul sau viril,dar nu oricum,ci ca un nectar sacru
care se scurge din vulcanul sau si care varsa lava placerilor sale peste
fata ta, sinii si buricul tau.Acesta este actul de adorare care va unii ca
nimic altceva dragostea unui cuplu care se stimeaza reciproc,apreciaza si
iubesc arta de a face sex.Partenerul tau se va simti iubit daca vei inghite
fluidul sau , fiind un act puternic, pe care doar daca il stimezi si iubesti
cu adevarat o vei face.Se spune ca sperma este considerata un remediu,avind
un gust propriu si viscos.Incercati si oferiti partenerului inainte de
felatie suc de ananas,sau sa manince prajituri cu scortisoara,iar pentru un
gust mai placut oferiti inainte cu 1 ora , doua pahare de suc de rosii acompaniate de telina.Veti fi
multumite de ceea ce veti constata atunci cind veti inghitii sperma.

Dupa ejaculare lasa sexul partenerului sa ramina linistit intr-un colt al
gurii tale si sa adoarma fericit ca i-ai oferit in sfirsit un spectacol
erotic plin de senzatii neintilnite si apreciate


~p~p
............................
sin ella
 
Mesaje: 2033
Membru din: Vin Noi 26, 2004 12:00 pm
Localitate: pe alt forum

Mesajde sin ella » Joi Iul 07, 2005 9:00 pm

Crampeie din intelepciunile noului expert in probleme sexuale:

cat despre unde sa bage scula...sa stii ca scula intra singura...chiar si fara ajutor...

ssssshhhhhh , mai incet sa n-auda sica

in ce priveste pilulele:
mai sunt si dinalea care te infrumuseteaza daca vrei si alte cele...

- si daca nu vrei te mai infrumuseteaza?
- sa zicem ca vreau. Vreau nasul Cleopatrei si buzele Angelinei Jolie si sanii Salmei si parul Monicai Belucci si fundelul lui Beckham.:zambet: De care tre sa iau?
- si alte ce?
adica iti dispar cosurile...

- si daca n-ai?
la la la...

....iar acum chitara...

Dar mai presus de toate, fetelor, aveti grija unde ejaculati, ca
daca ejaculezi pe vagin poti ramane insarcinata

~p~p
............................
sin ella
 
Mesaje: 2033
Membru din: Vin Noi 26, 2004 12:00 pm
Localitate: pe alt forum

Mesajde gaga » Lun Iul 11, 2005 11:00 am

adica ce chiola ala e mai prejos decat ai vostri? io-te-te :D

- salutare ... chiola din buc .... 18 ani si o gandire ff buna


~p eu crezui intai ca se saluta singur da' cand am vazut ca are gandirea buna m-am lamurit, s-a farSHIT ~p

ascult muzica rock ( satanista ) .... de cand eram pusti ... ( si inca sunt zic unii ... si sa-mi bag mintiile in cap ) ....


zice el la 18 ani ai lui maturi, uns cu toate alifiile :D

pot sa va zic .... ca satanismul poate fi considerat o arta ... nu e de jucat cu el ... si Fenomenul Satanist nu-l va putea controla niciodata politia se raspandeste tot mai rpd


deci eo initial care ma gandisem sa ma joc cu satanizmu asta uite ce-mi face ganditoru' bre, acu ce ma fac, nu mai pot sa ma joc cu arta. futu-i.

agnostic = individ in cumpana intre existenta si inexistenta fiintelor superioare care blah blah blah

satanist = individ care crede in existenta fiintelor superioare si se supune lor, in acest caz particular, satana, belzebut, etc, etc

credincios = individ care crede in existenta fiintelor superioare si se supune lor, in acest caz particular, dumnezeu, allah, etc


deci daca nu v-ati prijns satanistu nu ie credincios, nuu. si credinciosii astia e o galeata mare din care fac parte toti, fie ei ovrei sau musulmani. numa satanistii e mai jmekeri.

stai sa vezi ca se supara ala micu si ne esplica mai pe larg in al coishpelea post consecutiv:

- voi credeti ca o persoana satanista ar intra pe site sa se certe cu voi ? .... pe bune si fara nici un fel de caterinca .... cei care lasa posturi pe acest site vor sa fie satanisti sau cauta raspunsuri .... si se cearta cei care lasa posturi .... ca sunt contra satanismului ... mi se pare o porcarie .....


puncte puncte da' mai e:

da intr-adevar .... rockul a fost criticat inca de cand cantau beatles ( pe motivul ca muzica lor ar avea legatura cu satanismul sau ceva de genu ) dar asta nu a oprit nici o formatie sa cante acest stil - io unul sunt pro satanismul .... si nici un manelist , preot , parinte(tutore) .... fatalai dinastia - si tineti minte un lucru va rog ff mult ....

cu cat ne atacati mai mult .... cu atat va faceti voua mai mult rau ......


~p io zic ca il bate pe jijinushcatecifre

ca sunt cuvinte care sunt ff sigur ca le ziceti in fiecare zii fara sa stiti ca satanistii nu le suporta !!


io cred ca dezaxatii astia au o scoala a lor bre, unde il venereaza iei pe i asta, precis precis.

p'orma incepe urmatorul mesaj cu:

sincer nu raspund


deci da, slayer.

si in final se termina apoteotic:

daca ar exista documentare despre satanism la librarie .... toti v-ati indrepta catre piata .... ( nu va ganditi prea mult ) trebuiesc doar cunostinte de
Lb-engleza


io cred ca astuia ii lipseshte cunoshtintza de laba engleza ~p
semnatura fara culori si nestridenta
gaga
 
Mesaje: 18663
Membru din: Sâm Aug 04, 2001 11:00 am
Localitate: La Matze Fripte

Mesajde nbm » Mie Sep 07, 2005 3:42 pm

sa revigoram threadul acesta... si cum alfel decit cu intelepciunea marelui gigicifre
probabil ca donshoara camitza va fi afectata de acuze si va sterge acest post, care merita totusi pastrat pt posteritate

CAMItza si presa...

--------------------------------------------------------------------------------

Du-te tu gaina...ca se dau graunte..Tu iti dai seama ce vb? Tu, cea nascuta intr--o provincie nesemnificativa, pierduta prin N=V Romaniei ( daca nu gresesc)..Un oras ca treci cu ochiul pe langa el..Tu lucrezi la un cotidian serios?
Ai de capu' tau draga mea.. TU in Oradea nici nu sti ce inseamna presa....TU vbbbbbbbbbbbbbbbbbbbb.... Ai spus o prostie cat tine de mare..
habar nu ai aproape cu ce se mananca presa..Cotidian serios????????????????????????????????????? Un Cotidian regional facut de dragul oradenilor..Te rog, nu spune 2 vb, 3 prostii....SA nu comparam cotidianele din CLUJ-NAPOCA, CARE ESTE CAPITALA TRANSILVANIEI, FOST BUSSINES TOWN, loc unde are ANUAL FESTIVALUL DE FILM TRANSILVANIA INTERNATIONAL..oameni care eu pers. i-am intalnit tu la care nici n-ai visat..>>>si tu vb......in loc sa apreciez sugestiile care ar fi o premiera nationala si sa ma feliciti te dai mare. Gandeste-te ca nici o formatie n-a mai facut asta. "Nimic concret".>Pai, nu depinde de mine ...De-as avea bani, as da de la mine pt 5 oameni sa mergem..Depinde si de formatie daca doresc..Aici cred ca doresc daca am tintit bine, nu sunt sponsori...Asta ar fi o problema,.Si chiar daca m-as duce numai eu, care e problema ta?..
Poate timpul va rezolva...Chestia cu feline, mascul e chestie adiacenta, dar esenta , mesajul s-a inteles...NU vb...prostii..Habar nu ai de presa..Cotidian serios......te rog...lasa-te de meserie,.,,,sau nu vb fara sa sti...Nu analogia niciodata Clujul cu Oradea...da?
N-are rost..sa iti fie rusine..In loc sa fi alaturi, sa ma sustii tu te crezi mare si tare ca esti ziarista. Esti o nesimitita...sincer....Si sa nu imi spui ca tie nu ti-ar placea sa calatoresti cu ei..pt experienta ta, a lor, pt mesaj..Si ar fi ca o familie in fond ...pt ca o formatie adevarata se identifica cu "melomanii profunzi" si apropiati, nu ii respinge...EU nu i-am obligat sa accepte ideea...ci pur si simplu a fost o sugestie..Oricum, eu prezint si talente coregrafice, care baietii le=au vazut, nu mult, poate intr-o zi vor vedea ce inseamna "un dans bun"..N-am zis.f bun..dar bun in analogie cu f.f.f.multi .>Adica eu sunt original prin felul meu, nu stereotipie...

Cand vei ajunge la Evenimentul Zilei, Adevarul, etc, atunci discutam, da? SI cand vei ajunge sa cunosti pers. care le-am intalnit eu( desi nu e mare lucru) sau sa intervii cu sugestii palpabile. Cum de ex: au fost ale mele si au fost facute publice nesimtito..

Acum va las...Daca indraznesti sa stergi acest mesaj il voi posta de fiecare data, sa iti fie clar...

LA revedere impertinento!
GOD must love STUPID PEOPLE. HE made SO MANY!!!
Avatar utilizator
nbm
 
Mesaje: 4958
Membru din: Dum Iul 25, 2004 11:00 pm

Mesajde nbm » Vin Sep 09, 2005 4:48 pm

un prim mesaj al unui user cu o imaginatie super tare.
creca nici apollinaire n-a dat atitea nume penisului in atit de putine propozitii ~p

insa mesajul este apoteotic ~p~p~p~p
engioi
Protector scrie:Sexu oral nu e o rusine atata timp cat fata e zdreanta ( fara suparara amatoarelor de sex oral ), dupa pararea mea nu trebuie sa stai cu una care a mancat limbricu sau care ar avea de gand sa guste vreodata din anaconda. Daca vrei sa tragi o muie se gasesc destule parapante care stau cu matzu-n gura toata ziua. Eu unu daca as afla ca iubita mea sa dat pa sunka si a incercat sa guste din misterele chilotilor creca i-as rupe capu, i-as scoate dintzii, as mutila-o, as transa-o, as bate la ea 3 zile in continuare.
PS: Bravo Ramuna, imi place cum gandesti, nu te lua dupa astia ca ajungi rau, daca ai prieten si te iubeste niciodata nu o sa iti ceara sa faci asa ceva. Si tine minte ca toate parapantele sunt vazute ca ultimele jeguri de pe pamant si nu doresc la nici o fata sa ajunga asa.
GOD must love STUPID PEOPLE. HE made SO MANY!!!
Avatar utilizator
nbm
 
Mesaje: 4958
Membru din: Dum Iul 25, 2004 11:00 pm

Mesajde bond_james_bond » Joi Oct 20, 2005 5:56 pm

nbm scrie:un prim mesaj al unui user cu o imaginatie super tare.
creca nici apollinaire n-a dat atitea nume penisului in atit de putine propozitii ~p

insa mesajul este apoteotic ~p~p~p~p
engioi



Este bine ca macar unii mai au simtul umorului in fata unor situatii de genu'.

Iti dai seama nbm ca astia fac copii si se inmultesc. Daca as avea fata nu stiu ce m-as face.
bond_james_bond
Junior Member
 
Mesaje: 7
Membru din: Mie Oct 19, 2005 4:09 am
Localitate: RO

Mesajde sin ella » Mie Noi 30, 2005 7:06 pm

ce bine ca din cand in cand cate un sufletzel neprihanit salveaza cate o zi naspa. azi va prezentam danycifrenumaistiuce:
Securitatea unui drum nu consta doar in asfalt,daca sunt sau nu gropi...etc,ci si in ce este langa acel drum.

Dada, mare adevar grait-ai. Foarte insecure si pline de pericole drumurile langa care este tiriste, de pilda :zambet:

I-a un drum cu camp liber alaturi si i-a altu cu plopii de rigoare...

Ortopedia baixinhiana isi gaseste tot mai multi adepti. Pai dany, de ce nu spui ca esti discipolul lui baixinho? :zambet:

si acum fa media:ce procent din accidentati au murit pe unu si ce procent pe celalalt?

Deeeeeeeci:

Fie a numarul drumurilor cu camp liber alaturi adica 1
Fie b numarul drumurilor cu plopii de rigoare adica 1
De unde rezulta a=b

Si fie x numarul plopilor de rigoare.

Asadar: a+b/2 deci 1+1/2 = 1

da cu x ce tre sa fac? Plcll ca m-am impotmolit. Ma incurca plopii fir-ar ei sa fie :zambet:. Deci e clar: plopii e de vina :slap:.

Daca nu ar avea importanta ce e pe margine,de ce pe drumurile de langa prapastii se pun parapet?De ce nu au zis drumarii ca decat sa cheltuiasca ei cu parapeturi ,sa-si asume soferii riscul?

prapastii... drumari... parapeturi... de ce oare?... :nesigur:
Simplu:pt ca se calculeaza ce se intampla DACA....Iar daca s-ar calcula ce se intampla cu o masina dupa ce iese de pe carosabil,cu siguranta ca nu ar fi acelasi rezultat in cazul unui accident.

aaaaaaaa :slap:
............................
sin ella
 
Mesaje: 2033
Membru din: Vin Noi 26, 2004 12:00 pm
Localitate: pe alt forum

Mesajde stefan » Mar Dec 06, 2005 9:47 pm

Păi dacă e cu visători, am şi eu unul. Domnul el_zorab s-a hotărat să ne vorbească de paleoastronomie. Dintr-o o listă luuungă de elucubraţii, iote ce-am pescuit:

el_zorab scrie:Zecharia Sitchin - A 12-a Planeta (acest autor comite multe erori in cartea sa, in special in ceea ce priveste cronologia evenimentelor descrise in Epopeea Creatiei, ajungand la concluzii complet gresite in legatura cu Nibiru si Tiamat)


Pă]http://www.fanclub.ro/showthread.php?t=15966[/url]
subpolar homesick fane

"This here post might offend you some
If it doesn't it's because you're dumb"
stefan
Junior Member
 
Mesaje: 2282
Membru din: Dum Feb 24, 2002 1:00 pm
Localitate: Bucuresti

Mesajde nbm » Vin Apr 28, 2006 12:44 pm

long time no post
deci revenim cu un user cu un nick sugestiv:
Limbau:P scrie:Pula mea baieti.....daca nu dati limbi inseamna ca nu ati GUSTAT din viatza.
e o placere EXTRORDINARA si apoi fetele o sa te idolatrizeze pt asta...in plus
DATIVA IN PULA MEA CU LUMEA .... va credetzi pe vremea lui pazvante cand va era rusine sa va manifestati. In halu asta o sa ajungetzi sa avetzi probleme psihologice tinanduva dorintele in frau ........DEZLATUITI FIARA FRAIERILOR.....SI LINGETIOOOOOOOOOOOOOOOO.
GOD must love STUPID PEOPLE. HE made SO MANY!!!
Avatar utilizator
nbm
 
Mesaje: 4958
Membru din: Dum Iul 25, 2004 11:00 pm

Mesajde sin ella » Joi Mai 18, 2006 12:01 pm

Pe threadul http://www.fanclub.ro/showthread.php?p=473785#post473785 aflam cu bucurie in suflet ca amalya are o parere extraordinoasa despre Marius de la Akcent. Sau nu?

am o parere super buna de Marius, canta destul de bine...


aaaaa :nesigur: cel putin stim sigur ca pare mai bărbat şi inteligent!!!
Mariusica e preferatul meu dintre akcentuati pentru ca pare mai barbat, are un corp de milioane si pare inteligent.
............................
sin ella
 
Mesaje: 2033
Membru din: Vin Noi 26, 2004 12:00 pm
Localitate: pe alt forum

Mesajde stefan » Dum Iun 04, 2006 4:26 pm

O rimă cel puţin interesantă (şi o comparaţie la fel de interesantă ) ne oferă domnul WeedMan (frăţiorul lui weed13?), probabil ca urmare a consumului excesiv de weed:

WeedMan scrie:Folosesc doar p**a sa-ti crap cochilia
Si sa sti ca dak m-ai supt odata n-ai cucerit bastilia


http://www.fanclub.ro/showthread.php?p=476335#post476335
subpolar homesick fane

"This here post might offend you some
If it doesn't it's because you're dumb"
stefan
Junior Member
 
Mesaje: 2282
Membru din: Dum Feb 24, 2002 1:00 pm
Localitate: Bucuresti


Înapoi la Vechi: Kterinca & Aberatzii

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 5 vizitatori