Trilobitzii

Glume, poante, farse, lucruri aberante, off-topic grosolan

Mesajde cubu » Dum Apr 24, 2005 8:56 am

Migule, n-ai inteles nimic. In spiritu sarbatorilor care se apropie, iubitorii de trilobiti au inlocuit sintagma "iepurasu de Paste" cu "trilobitu de Paste". Io cred ca asta spune multe. Bravo, Necko, tine-o tot asa!
indescifrabil
Avatar utilizator
cubu
 
Mesaje: 6237
Membru din: Mar Mar 18, 2003 12:00 am

Mesajde MiG29 » Dum Apr 24, 2005 1:41 pm

sunt de parere ca nu ar mai trebui sa faceti misto.acest thread este unul serios unde ar trebui sa posteze doar cei pasionati de aceste minunate animale de companie:(
The Earth is full.GO HOME!
Avatar utilizator
MiG29
 
Mesaje: 7104
Membru din: Dum Apr 14, 2002 11:00 pm

Mesajde kahlan » Dum Apr 24, 2005 6:57 pm

Asha este migurila, shi eo care vreau sa devin una dintre aceste persuane. Insa am o intrebare care ma macina relativ rau, acuma intrebarea este, stai asha sa zic situatzia, shanume ca eo acasa am un motan, de vro 6 ani, deci destul de batran, asha, acum intrebarea este, cum s'ar intzelege cu un trilobit mai tinerel asha? Nu mi'e de alta, decat ca o sa se bata prin casa, sau, duamne fereshte, sa inceapa sa'shi marcheze teritoriile.
kahlan
Junior Member
 
Mesaje: 5044
Membru din: Sâm Ian 11, 2003 12:00 pm

Mesajde SOD » Mar Sep 19, 2006 1:29 pm

bre oamini buni, ce sa zic? omul din mauritius s-a tinut de cuvant si mi-a trimis trilobitul promis, care are trei lobi, o fru-mu-se-tze! bai nene, stiti cat de frumos este? si sa-l vedeti ce tzantzos merge el prin casa si cum da el usurel asa, din lobii lui, ca din trei urechiuse. ce sa mai, am o dulceatza de trilobit.
Rape me tender 'cos I'm verry sensitive
FOUR OF A KIND
Avatar utilizator
SOD
 
Mesaje: 6035
Membru din: Mar Apr 23, 2002 11:00 pm

Mesajde Shaki » Mar Sep 19, 2006 2:19 pm

SOD scrie:ce sa mai, am o dulceatza de trilobit.
shi io am avut dulceatza de fragi, da s-a terminat :D
aliatzi, right? :D

A little girl went out to play, lost in the marketplace as if half-born...
Avatar utilizator
Shaki
 
Mesaje: 7089
Membru din: Lun Mar 10, 2003 12:00 am

Mesajde Geon Uein » Joi Oct 12, 2006 10:00 pm

dupa cautari indelungate pe internet sint foarte fericit sa dau peste aceasta comuniune de iubitori si cunoscatori de trilobiti. eu imi doresc de mult sa-mi iau unul (sau una, desi am auzit ca femelele au clavicula mai sensibila si din cauza asta sint expuse la cataracta), dar mi s-a spus ca ei nu sint fericiti decit in cuplu, si eu nu stiu ce trebuie sa fac ca partener de cuplu al unui/ei trilobit/e.

sper sa nu va supere daca-mi iau citeva notitze de prin discutiile de-aici, as pune si-ntrebari insa mi-e rusine de nestiinta mea, mai bine ma abtin pina dupa ce-mi vine atlasus trilobiticus pe care l-am comandat pe ebay.
Avatar utilizator
Geon Uein
Junior Member
 
Mesaje: 19
Membru din: Dum Iun 04, 2006 11:00 pm

Mesajde kant emir » Joi Oct 12, 2006 11:58 pm

dar mi s-a spus ca ei nu sint fericiti decit in cuplu, si eu nu stiu ce trebuie sa fac ca partener de cuplu al unui/ei trilobit/e.

poi mai intai tresa te asiguri ca nu esti (cel putin, din puntu lui de vedere) mai tare-n lobi (adica nu cunva sa creada iel ca ai lobii mai mari, or mai multz: daca el te vede cunva ca tetra or polilobit, ie jale, ca o sa unble satz mai tae din lobi)

deci caota sa fii umil, supus si grozav de prevenitor cu hachitzele lu sefu tau, da?
"... deasupra-i cer de stele" si legea morala din mine
kant emir
 
Mesaje: 9782
Membru din: Joi Noi 18, 2004 12:00 am

Mesajde Geon Uein » Vin Oct 13, 2006 2:58 pm

:nesigur: sef...? pai eu nu vreau sa ma-nsor.

c-asa, prea multi lobi n-as avea, si pe-aia de-i am ii tin ascunsi prin cavitati toracice, craniene si de care mi-am mai facut si eu rost.
ori nu cumva ii vede si p-aia?!
Avatar utilizator
Geon Uein
Junior Member
 
Mesaje: 19
Membru din: Dum Iun 04, 2006 11:00 pm

Mesajde kant emir » Dum Oct 22, 2006 2:03 am

aoleo, daca-i asa, mai bine renuntzi! ca chiar daca nu vede iel cu ochiu lui (nu vede decat cu un ochi, da fa-te ca nu stii, ca se oftica si de asta), te-or para altzii, si tot se oftica!
"... deasupra-i cer de stele" si legea morala din mine
kant emir
 
Mesaje: 9782
Membru din: Joi Noi 18, 2004 12:00 am

Mesajde Geon Uein » Mie Noi 01, 2006 11:02 pm

bai, stii ce? mai bine ma las pagubas. am citit atlasu-ala si m-am ingrozit ce costisitor e sa tii trilobiti de-astia, pai iti trebuie 12 periute de dinti, pantofi si unghii, 2 detonatoare de grenada si un capac de shprei cu pipi de furnica insarcinata in luna a doispea, numai pentru ingrijirea lor zilnica.
mai bine imi iau o gagica d-aia manga care mi se dezbraca pe ecranu' mobilului, nu trebuie sa platesc decit o taxa de inceput, rate lunare si cheltuielile de devirusare cind apare banda aia neagra de censored peste.
Avatar utilizator
Geon Uein
Junior Member
 
Mesaje: 19
Membru din: Dum Iun 04, 2006 11:00 pm

Anterior

Înapoi la Vechi: Kterinca & Aberatzii

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 11 vizitatori