Mi-e teama sa nu fiu respins,cateva sfaturi daca se poate

Glume, poante, farse, lucruri aberante, off-topic grosolan

Mi-e teama sa nu fiu respins din nou,cateva sfaturi daca se poate

Mesajde justaguy » Lun Iul 10, 2006 2:16 am

Salut, am nevoie de parerile voastre in legatura cu niste chestii..va multumesc anticipat celor care ma veti ajuta.O sa incerc sa fiu cat mai scurt dar trebuie sa precizez unele lucruri ca sa imi puteti da, daca puteti un sfat.(nu ma trimiteti la curve ca nu ma duc din mai multe motive) ideea e asta, sunt singur la 21, sunt destul de satisfacut cu masturbarea dar as vrea sa imi fac si eu o prietena mai ales ca deja am depasit, cred, cu mult, timpul dezvirginarii, daca se poate numi asa, pentru ca biologic nu mai pot fi numit virgin la cate am la activ. problema e asa: mi-e teama sa nu fiu respins, si s-a format in mintea mea si ideea ca fetele nu se uita la baieti fara bani. in plus, sunt ingrozit de teama ca fata de care imi place are deja prieten. sunt si un pic timid, desi de fapt nu e timiditate, e doar suma efectelor elementelor expuse mai sus. am suferit o respingere destul de naspa, adica m-am simtit super prost, prima si singura data cand am decis sa abordez fata de care ma-m indragostit la facultate parca nu mai puteam sa vorbesc abia am bajbait ceva de genu "imi place de tine..etc" si ea ma intrerupe sa imi zica like "stii eu sunt combinata cu unu, sorry" . nu pot sa zic ca imi pare rau , ma simt mai bine asa decat sa nu fi incercat ,acuma oricum e o alta in vizor dar daca se intampla iar nu stiu daca va mai avea efect pozitiv.ca sa fie si mai complicat, eu sunt extrem de nonconformist, pe scurt nu fumez,urasc fotbalul, manelele, discotecile,petrecerile,marea,muntele etc. faza e ca nu sunt vreun freek tocilar sau geek sau ceva de genu.contemplez des la un cunni/anilingus sau un golden shower, stiu sa ma distrez dar o fac un pic altfel. nu vreau prietena neaparat pt sex adica nu e graba dar singuratatea asta ma cam macina. sunt oripilat si outraged de faptul ca vad intruna baieti mult inferiori mie dpdv fizic, cu fete frumoase langa ei, cel mai mult ma enervez cand vad pusti de 13-14 ani iar eu la 21 stau singur cuc desi arat bine.

Asadar intrebarile mele pt voi sunt:
1. (pentru fete) Cat de mult conteaza banii?
2. cum imi dau seama daca are sau nu prieten (fara sa o intreb)?
3. cam ce sanse sunt sa ma placa vreo fata (avand in vedere nonconformismul iesit din comun), sunt normal sau chiar sunt vreun freek, ce ziceti?
4. cum trec peste teama de a fi respins?

va multumesc. PS eu mi-am facut cont in principal pentru chestia asta, dar daca sunt bine primit poate mai scriu si eu..
justaguy
Junior Member
 
Mesaje: 7
Membru din: Lun Iul 10, 2006 2:03 am
Localitate: buc

Mesajde cr3tz » Lun Iul 10, 2006 2:31 am

la 1 si 4 e de discutat,la 2 e cam greu,daca nu de-a dreptul imposibil.iar pe mine 3 ma depaseste :D

si inca ceva,cred ca te plictisesti groaznic :D
ma scot cu: pe forumu de caterinca nu exista offtopice.
cr3tz
 
Mesaje: 3427
Membru din: Vin Dec 24, 2004 12:00 am

Mesajde Nanuka » Lun Iul 10, 2006 5:23 am

Stii, femeile in general, se simt atrase de barbatii mai "porci", mai mistocari..dap, foarte adevarat.
Ar trebui sa lasi timiditatea la o parte, stiu ca e greu, dar in timp vei invata sa-ti stapanesti sentimentele si sa fii mai cu "caracter".

"pe scurt nu fumez,urasc fotbalul, manelele, discotecile,petrecerile,marea,muntele etc"


Cam cum ai vrea tu sa decurga o prietenie??..sa zicem ca intalnesti o tipa si incepeti asha o relatie...ce ii vei oferii, daca tie nu-ti plac distractiile, petrecerile, marea muntele...nu vorbesc de bani aici..ma refer asha la chestiile mistoo, ce tin de tinerete.

"sunt destul de satisfacut cu masturbarea" ........"contemplez des la un cunni/anilingus sau un golden shower, stiu sa ma distrez dar o fac un pic altfel"

Dap, vad din pacate cum o faci.

Ar trebui sa sa stii ca practicarea masturbarii excesive duce la indepartarea individului din mediul social in singuratate, fiind mai mult axat pe viata sa sexuala imaginara.


Stii, tu imi aduci aminte de un amic...il cunosc de 9 ani..de fapt am fost vecini si anul trecut am fost la o bere, vroiam sa vad ce mai e nou cu el, sa vad ce face.....acum are 29 de ani...e la fel..neschimbat...timid..fara prietena...

Trist, sfatul meu e sa te bucuri mai mult de viata si sa iei exemplu de la prietenii tai, pt ca ei stiu ce fac:D
That's my ShiT
Avatar utilizator
Nanuka
 
Mesaje: 1510
Membru din: Lun Iun 02, 2003 11:00 pm

Mesajde RajaF » Lun Iul 10, 2006 5:39 am

1. Vrei una pentru care sa nu conteze prea mult (da exista, sunt destule pentru toti)
2. O duci la Mama Omida.... serios acuma, be creative, e destul de usor sa afli fara sa intrebi...
3. Sunt sanse, stai linistit, e cineva rezervat si pentru tine pe lumea asta :D
4. Aici e posibile doo variante, si anume:
a) mult alcooooool.....
b) mult curaj..... adica mult alcoooool..... :D
Serios acuma, de ce ti-e frica de fapt? Nu se termina lumea daca te respinge, nu e nici o tragedie, shit happens. Incearca si daca nu te vrea treci peste.

pe scurt nu fumez,urasc fotbalul, manelele, discotecile,petrecerile,marea,muntele etc


Tu trebuie sa mai iesi din casa daca vrei prietena... meri la mare, vizioneaza reluarile de la World Cup ca sa te familiarizezi cu fotbalul, tigari nu e nevoie, muntele e musai. Altfel ajungi cum zise Nanuka mai sus.

Ar trebui sa sa stii ca practicarea masturbarii excesive duce la indepartarea individului din mediul social in singuratate, fiind mai mult axat pe viata sa sexuala imaginara.


Pe asta nu am mai auzit-o, sa dai la laba pana mori.... :D
Live fast, die young!
Avatar utilizator
RajaF
Junior Member
 
Mesaje: 596
Membru din: Dum Dec 04, 2005 12:00 am

Mesajde Nanuka » Lun Iul 10, 2006 6:01 am

RajaF scrie:

Pe asta nu am mai auzit-o, sa dai la laba pana mori.... :D

Pai, iote ce zice flacau "sunt singur la 21, sunt destul de satisfacut cu masturbarea"...:D...

Auzi, chestia cu alcoolu am uitat s-o mentionez...ar fi o treaba excelenta pt el...deci tot inainte Justa, cu tupeu:D
That's my ShiT
Avatar utilizator
Nanuka
 
Mesaje: 1510
Membru din: Lun Iun 02, 2003 11:00 pm

Mesajde Shaki » Lun Iul 10, 2006 7:45 am

justaguy scrie: eu sunt extrem de nonconformist, pe scurt nu fumez,urasc fotbalul, manelele, discotecile,petrecerile,marea,muntele etc.
hm... interesant, pai de ce nu ne spui mai bine care sunt pasiunile shi preocuparile tale, in loc sa le enumeri pe cele care nu te atrag? shi de ce nu-tzi cautzi o prietena care sa le impartasheasca intr-o oarecare masura (dau shi eu nishte sugestii...)

banii nu conteaza pentru mine deloc. sunt convinsa k sunt multe alte fete care sunt la fel... ar trebui sa fi mai sigur pe tine :)
aliatzi, right? :D

A little girl went out to play, lost in the marketplace as if half-born...
Avatar utilizator
Shaki
 
Mesaje: 7089
Membru din: Lun Mar 10, 2003 12:00 am

Mesajde Weet-weet » Lun Iul 10, 2006 8:40 am

Shaki e singura care a zis ceva mai realist: gaseste intai pe cineva cu care sa te intelegi, nu cauta fix iubita. Ca doar nu ajungi in pat direct cu o tipa, pisici, trebuie sa cunosti femeia mai intai.. prietene, in sensul de amice, nu ai?
Ca sa iti dai seama ca o fata are prieten, ar trebui sa o cunosti intai, nu e normal?

Nici pentru mine nu conteaza banii si cred si eu ca mai sunt fete asa.
In rest, cu tupeu :)
Anti pro-ana
Avatar utilizator
Weet-weet
 
Mesaje: 2682
Membru din: Joi Iun 19, 2003 11:00 pm

Mesajde Djinn » Lun Iul 10, 2006 9:14 am

Acu, depinde si de fata. Majoritatea fetelor insa apreciaza un baiat sigur pe sine.
Incearca sa nu mai fii complexat de faptul ca ai fi "freak" - nu cred ca esti, oricum, e doar o fixatie a ta; pai ce, doar fiindca nu fumezi, nu-ti plac manelele, fotbalul, cluburile, etc? (ma rog, petrecerile, muntele si marea nu-nteleg de ce nu-ti plac, ai incercat sa mergi in gashca? btw, ai vreun grup de prieteni sau esti lup solitar? daca ultima, change that.).

Si, cum foarte bine zice shaki, marsheaza pe ceea ce-ti place si cauta o fata cu interese similare. Stiu ca la 21 de ani e greu sa nu pici in limba dupa vreo gagica buna (heck, e greu si la 30 :D ), dar nu atractia fizica asigura o relatie de durata care sa alunge singuratatea.
sa-mi amintiti voi, ca io sigur uit
Avatar utilizator
Djinn
 
Mesaje: 4332
Membru din: Lun Noi 15, 2004 12:00 am

Mesajde piskeshu » Lun Iul 10, 2006 9:16 am

Omule, io zic sa mai lasi si tu din nonconformismu ala al tau. Incearca si tu sa iesi cu colegii sau alte persoane la o bere, suc, cafea ce-o fi, ca din intimitatea camerei unde te masturbezi n-o sa rasara Ileana Cosanzeana. Nu conteaza cat de bine arati daca nu transmiti mesajul corect. Shaki zice bine. Prima data tre sa-ti faci prieteni, de ambele sexe, daca nu ai. In cercurile respective o sa cunosti si fete, daca nu cumva prietenii aia is toti ca tine, ceea ce ar trebui evitat.
Prezumtia de prostie se aplica tuturor !!!
"This used to be a fun house, but now is full of evil clowns..."
Avatar utilizator
piskeshu
banned
 
Mesaje: 5692
Membru din: Vin Noi 14, 2003 12:00 am

Mesajde Ayala » Lun Iul 10, 2006 10:38 am

justaguy scrie:
Asadar intrebarile mele pt voi sunt:
1. (pentru fete) Cat de mult conteaza banii?
2. cum imi dau seama daca are sau nu prieten (fara sa o intreb)?
3. cam ce sanse sunt sa ma placa vreo fata (avand in vedere nonconformismul iesit din comun), sunt normal sau chiar sunt vreun freek, ce ziceti?
4. cum trec peste teama de a fi respins?

va multumesc. PS eu mi-am facut cont in principal pentru chestia asta, dar daca sunt bine primit poate mai scriu si eu..


1. intr-o tara saraca intotdeauna cel sarac va fi fascinat de bani. Cel bogat are o atitudine mai relaxata. In alte tari mai dezvoltate exista si categoria "nu suficient de bogat". Nu te mai plange ca n-ai bani. Nu e un defect. Poarta-te ca si cum nu e important.
2. o intrebi, daca nu ai rabdare sa descoperi. Foloseste-ti simtul umorului.
3. esti incapatanat, fii mai flexibil. nu e nevoie sa bei sau sa te viciezi ca sa te integrezi. dar la o discoteca poti. atitudinea conteaza mai mult decat crezi. nu trebuie sa fii agresiv, unii au invata deja ca nu e nevoie sa fii singurul barbat de pe pamant ca sa crezi asta. fetele te simt daca esti nesigur. Nu e cazul sa fii ticalos, indiferenta pedepseste cel mai mult.
4.ca si tratamentul fobiilor. intai se incearca doze mici, fete mai comune, pentru antrenament, cu crestere progresiva.

deja ne conditionezi si pe noi???? :) adica dac nu suntem cuminti nu te mai vedem? pai demonstreaza-ne ca avem motive sa ne straduim
Ayala
 
Mesaje: 540
Membru din: Dum Iun 18, 2006 11:00 pm

Mesajde sin ella » Lun Iul 10, 2006 11:02 am

Stii, femeile in general, se simt atrase de barbatii mai "porci", mai mistocari..dap, foarte adevarat.


Poftim???!!!???!!! foarte fals si mai usor cu generalizarile astea, ca ametesc :zambet:. Pe mine, de exemplu, ma atrag barbatii cu bun simt si cu simtul umorului, dar poate ca-s io mai ciudata... si mai stii, poate unii chiar o sa creada ce zici tu si uite asa o sa transformi niste barbati cu fond bun in niste pacalici patetici (mama, ce aliteratie A-) ).

am suferit o respingere destul de naspa, adica m-am simtit super prost, prima si singura data cand am decis sa abordez fata de care ma-m indragostit

Nu inteleg de ce ai fost asa de doborat de faptul ca te-a respins. Nu te-a respins pentru ca ai fi ciudat, urat sau fara bani. Te-a respins pentru ca are deja o relatie. Ce putea sa faca? Si poate ca in loc sa-i fi spus din prima ca o placi, n-ar fi fost rau sa o inviti la o inghetata, la doua, sa vezi mai intai daca si ea te place si abia apoi sa ii faci marturisiri sau propuneri. Cel mai mult te-ar ajuta sa fii natural, constient de limitele tale (dar nu complexat, ca doar nu e nimeni perfect) si relaxat. Sa nu crezi ca esti singurul barbat care a fost refuzat de o femeie (numai eu stiu vreo cateva sute :n: ) sau ca asta a fost ultima femeie care te-a refuzat.
............................
sin ella
 
Mesaje: 2033
Membru din: Vin Noi 26, 2004 12:00 pm
Localitate: pe alt forum

Mesajde Weet-weet » Lun Iul 10, 2006 12:26 pm

sin ella scrie:Pe mine, de exemplu, ma atrag barbatii cu bun simt si cu simtul umorului, dar poate ca-s io mai ciudata

Atunci suntem cel putin doo :D

2. o intrebi, daca nu ai rabdare sa descoperi. Foloseste-ti simtul umorului.

La asta ma gandeam si eu.. Daca-ti zice tipa ca are prieten, nu te pierde.. ca doar nu o fi sfarsitul lumii :)
" Nu-i nimic, nu-s gelos" era un din frazele pe care le auzeam cam des cand spuneam ca-s luata...
Anti pro-ana
Avatar utilizator
Weet-weet
 
Mesaje: 2682
Membru din: Joi Iun 19, 2003 11:00 pm

Mesajde PeerGynt » Lun Iul 10, 2006 12:55 pm

justaguy scrie:ca sa fie si mai complicat, eu sunt extrem de nonconformist, pe scurt nu fumez,urasc fotbalul, manelele, discotecile,petrecerile,marea,muntele etc.


Pai faptul ca urasi fotbalul, manelele, discotecile, marea si nu fumezi nu e nicidecum un fapt negativ si nu te face un freak (acum depinde, daca normalitatea e data de majoritate si cum majoritatea se da in vant pentru chestiile astea, devine discutabil...) Insa nu pricep de ce nu-ti place muntele. Iar petrecerile sunt de mai multe feluri, asa ca ar trebui sa gasesti un tip (de petrecere) care sa-ti placa. Eu inteleg ca esti lup de stepa, dar incearca si locurile unde tzopaie caprele negre ;)
Fii insuti tu. Asta e de-ajuns
Avatar utilizator
PeerGynt
Junior Member
 
Mesaje: 325
Membru din: Vin Iun 18, 2004 11:00 pm

Mesajde Sică » Lun Iul 10, 2006 1:36 pm

omule tigara face rau (deci nu te apuca de fumat), de baut trebuie sa te apuci neaparat findca altfel ai foarte putine sanse la fete, iti trebuie simtul umorului, si de ce dracu nu iti place marea si muntele?
bani nu sunt un scop, sunt un mijloc.
Avatar utilizator
Sică
Junior Member
 
Mesaje: 1927
Membru din: Lun Iul 04, 2005 11:00 pm

Mesajde justaguy » Lun Iul 10, 2006 2:45 pm

Va multumesc pentru raspunsuri.

"Cam cum ai vrea tu sa decurga o prietenie??..sa zicem ca intalnesti o tipa si incepeti asha o relatie...ce ii vei oferii, daca tie nu-ti plac distractiile, petrecerile, marea muntele...nu vorbesc de bani aici..ma refer asha la chestiile mistoo, ce tin de tinerete."

nu am spus ca nu imi plac distractiile. dar prefer sa ne plimbam printr-un parc decat la discoteca; si prefer o discutie filozofica in locul unei excursii la mare;
in plus baiat mai inteligent ca mine si care sa arate si bine nu cred ca gasesti 1 la 1000. daca nu imi place ceea ce place majoritatii asta nu ma face boring

"Ar trebui sa sa stii ca practicarea masturbarii excesive duce la indepartarea individului din mediul social in singuratate, fiind mai mult axat pe viata sa sexuala imaginara." .

iar tu ar trebui sa stii ca nu dau un kkt pe mediul social, nu sunt o oaie ca sa stau in turma, si in al doilea rand atata timp cat penisul da afara sperma pentru el se cheama ca face sex. nimic imaginar .. imaginar e cand nu simti nimic ca in cazul polutiei, dar nu e cazul meu

"Trist, sfatul meu e sa te bucuri mai mult de viata si sa iei exemplu de la prietenii tai, pt ca ei stiu ce fac."

Nu am prieteni.

"hm... interesant, pai de ce nu ne spui mai bine care sunt pasiunile shi preocuparile tale, in loc sa le enumeri pe cele care nu te atrag? shi de ce nu-tzi cautzi o prietena care sa le impartasheasca intr-o oarecare masura (dau shi eu nishte sugestii...)"

Filosofie, sah, psihologie ,culturism ,anticrestinism, satanism, memetica, sex. Pentru ca nu prea sunt fete asa.

" prietene, in sensul de amice, nu ai?" Nu am, fetele se uita cam ciudat la mine cand ma vad, mai ales ca umblu in negru si port pentagrama la vedere.

"btw, ai vreun grup de prieteni sau esti lup solitar? daca ultima, change that.).sunt lup solitar. dar nu pentru ca vreau acest lucru, doar ca eu nu caut sa ma imprietenesc cu oi, ci tot cu lupi.

"banii nu conteaza pentru mine deloc. sunt convinsa k sunt multe alte fete care sunt la fel... ar trebui sa fi mai sigur pe tine"

Am sa tin cont de asta, si mi-ai dat sperante. multumesc.

"Stii, femeile in general, se simt atrase de barbatii mai "porci", mai mistocari..dap, foarte adevarat."

Este exact impresia pe care o am. Ma bucur ca mai observa si altcineva. Sunt prea bun, asta e defectul meu, trebuie sa ma invat sa devin mai nesimtit.

"Eu inteleg ca esti lup de stepa, dar incearca si locurile unde tzopaie caprele negre"

Stii cumva pe unde sunt aceste locuri?

" si de ce dracu nu iti place marea si muntele?"

de fapt nu stiu sigur daca mi-ar placea, n-am fost niciodata. poate mi-ar placea dar nu stiu sa inot

o sa tin cont de parerile voastre
justaguy
Junior Member
 
Mesaje: 7
Membru din: Lun Iul 10, 2006 2:03 am
Localitate: buc

Mesajde piskeshu » Lun Iul 10, 2006 3:06 pm

Acuma am citit. Vezi ca exista o mie de forumuri pentru rockeri/blackeri sau ce esti tu. Poti cunoaste oameni asa, dar daca tu nu doresti sa cunosti pe nimeni iti recomand sa te duci la prostituate ca e mai simplu.
Prezumtia de prostie se aplica tuturor !!!
"This used to be a fun house, but now is full of evil clowns..."
Avatar utilizator
piskeshu
banned
 
Mesaje: 5692
Membru din: Vin Noi 14, 2003 12:00 am

Mesajde justaguy » Lun Iul 10, 2006 3:16 pm

Nu sunt nici rocker nici blacker. Am zis eu ceva de rock?
era de asteptat ca fiecare padure are uscaciunile ei, am vazut aici ca lumea poate vorbi serios ,dar ma asteptam ca la asta se va ajunge. cand cineva nu e ca tine il faci rocker si blacker si-l trimiti la plimbare.. fuck off ascult ambientala si tehno printre altele n-am plete ma rad des si nu ma duc la concerte rock asa ca nu mai trage concluzii eronate pe baza catorva cuvinte intelese social ca fiind peiorative :nervos:
"Whatever considers a theologician as tru must be false". Friedrich Nietzsche- The Antichrist
justaguy
Junior Member
 
Mesaje: 7
Membru din: Lun Iul 10, 2006 2:03 am
Localitate: buc

Mesajde memetshot » Lun Iul 10, 2006 3:25 pm

Vezi ca exista o mie de forumuri pentru rockeri/blackeri sau ce esti tu.

mr p...mai calm cu rocarii si cu blecarii.

prefer o discutie filozofica in locul unei excursii la mare;

fuaie verde loboda, miemi ploo in garaj. poti sa discuti chestii filozofice si la mare, deci una nare niica cu alta.

atata timp cat penisul da afara sperma pentru el se cheama ca face sex. nimic imaginar

ihi, strugurii is acri si departe

Nu am prieteni.

trist
Nu am, fetele se uita cam ciudat la mine cand ma vad, mai ales ca umblu in negru si port pentagrama la vedere.

intradevar. esti unic, tu ruacare.


maestre, intai va trebui sa cobori de pe soculul unde teai asezat singur.
Filosofie, sah, psihologie ,culturism ,anticrestinism, satanism, memetica, sex. Pentru ca nu prea sunt fete asa.

satanist filozof narcisist care se gandeste la secs da nu face.

si loviturile de gratie

sunt lup solitar. dar nu pentru ca vreau acest lucru, doar ca eu nu caut sa ma imprietenesc cu oi, ci tot cu lupi.

baiat mai inteligent ca mine si care sa arate si bine nu cred ca gasesti 1 la 1000

Sunt prea bun, asta e defectul meu

sper sa nu te superi, da se chiama ca esti labagiu (masturbator, daca vrei asa) nu lup. pana la categoria de lup, mai ai mult, tare mult. Si vezi ca mai mult de masturbator la sensul propriu cu penise si sperma, esti la nivel mental unde itz freci neuronu ala...

cam atat. spor la futut (gajici)
I'm sorry, but the position of annoying, incoherent talking animal has already been taken
meropi, ramane cum am stabilit
Avatar utilizator
memetshot
 
Mesaje: 7050
Membru din: Mar Iul 01, 2003 11:00 pm

Mesajde piskeshu » Lun Iul 10, 2006 3:46 pm

Justaguy, ai grija cu limbaju. Pt. fuck off si de-astea se ia avertisment. Nu tre sa-mi zici fuck off, ca sa ma contrazici.

Continuati va rog!

P.S. Memete
~p
Prezumtia de prostie se aplica tuturor !!!
"This used to be a fun house, but now is full of evil clowns..."
Avatar utilizator
piskeshu
banned
 
Mesaje: 5692
Membru din: Vin Noi 14, 2003 12:00 am

Mesajde justaguy » Lun Iul 10, 2006 3:46 pm

PeerGynt adusese metafora de "lup" in discutie. eu doar am continuat cu aceasta metafora. daca ai fi citit tot ce s-a mai scris ai fi vazut.

Ok.. vad ca ati inceput sa ma atacati, desi nu stiu daca am spus ceva care sa deranjeze pe cineva . am crezut ca poate merita sa incerc sa discut si cu alti oameni despre chestia asta dar se pare ca m-am inselat.
imi acord singur cartonasul rosu ~r va urez numai bine si va spun la revedere :wave:
"Whatever considers a theologician as tru must be false". Friedrich Nietzsche- The Antichrist
justaguy
Junior Member
 
Mesaje: 7
Membru din: Lun Iul 10, 2006 2:03 am
Localitate: buc

Mesajde memetshot » Lun Iul 10, 2006 3:49 pm

poi maestre. tu insuti ai zis ca ai o problema.
nu team atacat ci am criticat ce ai zis. Ie o diferenta si daca esti cel mai inteligent care sa puate, ar trebui sa percepi treaba asta.
I'm sorry, but the position of annoying, incoherent talking animal has already been taken
meropi, ramane cum am stabilit
Avatar utilizator
memetshot
 
Mesaje: 7050
Membru din: Mar Iul 01, 2003 11:00 pm

Mesajde sin ella » Lun Iul 10, 2006 3:50 pm

nu-i cazul sa fii atat de sensibil ca nu te-a atacat nimeni. dimpotriva, ai beneficiat de o primire de care putini beneficiaza. numai ca pe aici aroganta si narcisismul (sau tentativele) sunt penalizate.
............................
sin ella
 
Mesaje: 2033
Membru din: Vin Noi 26, 2004 12:00 pm
Localitate: pe alt forum

Mesajde PeerGynt » Lun Iul 10, 2006 3:53 pm

Eu am pentru tine alta intrebare acum: ce pretentii ai de la o fata? Poate ca si standardele tale sunt prea ridicate si, daca o tipa ar fi dispusa sa fie cu tine, tu o respingi pentru ca nu e destul de buna (nu ma refer doar fizic aici...)
Fii insuti tu. Asta e de-ajuns
Avatar utilizator
PeerGynt
Junior Member
 
Mesaje: 325
Membru din: Vin Iun 18, 2004 11:00 pm

Mesajde piskeshu » Lun Iul 10, 2006 3:54 pm

justaguy scrie:
Ok.. vad ca ati inceput sa ma atacati, desi nu stiu daca am spus ceva care sa deranjeze pe cineva . am crezut ca poate merita sa incerc sa discut si cu alti oameni despre chestia asta dar se pare ca m-am inselat.
imi acord singur cartonasul rosu ~r va urez numai bine si va spun la revedere :wave:


Omule, lumea ti-a raspunsu la modul foarte serios, nu te-a atacat nimeni. Io zic ca numa sfaturi bune ti s-au dat. Inclusiv postul lui Memetu, care te-a sfatuit sa scoti capu-n lume, si la propriu si la figurat, ca sa vezi ca nu esti tu buricu pamantului.
Prezumtia de prostie se aplica tuturor !!!
"This used to be a fun house, but now is full of evil clowns..."
Avatar utilizator
piskeshu
banned
 
Mesaje: 5692
Membru din: Vin Noi 14, 2003 12:00 am

Mesajde eyewitness » Lun Iul 10, 2006 4:00 pm

acu ce va mai mira, daca pe un forum nu reuseste sa-si creeze simpatii cu atat mai putin o sa reuseasca in viata reala. bre, parca erau mai interesante linbile, ce plm v-ati canalizat toti pe tredu asta? :D

iubi, unde esti mami, bagi cunva un ghid si lu nefericitu sau treci inapoi la linbi? :D
If you want to be a hippie, put a flower in your peepee
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Mesajde Djinn » Lun Iul 10, 2006 4:04 pm

parca erau mai interesante linbile, ce plm v-ati canalizat toti pe tredu asta?

bre, tu ai mai trecut in ultima vreme pe la tredu de linbi? ca io da si m-am infuriat foarte (dupe carele am plecat cu coada-ntre picioare sa caut manual de fizicacuantica :D )
sa-mi amintiti voi, ca io sigur uit
Avatar utilizator
Djinn
 
Mesaje: 4332
Membru din: Lun Noi 15, 2004 12:00 am

Mesajde PeerGynt » Lun Iul 10, 2006 4:13 pm

Djinn, fii pe pace, nu-ti trebuie chiar manual de fizica cuantica! Electrodinamica clasica a lui Maxwell este de ajuns... A-)
Fii insuti tu. Asta e de-ajuns
Avatar utilizator
PeerGynt
Junior Member
 
Mesaje: 325
Membru din: Vin Iun 18, 2004 11:00 pm

Mesajde eyewitness » Lun Iul 10, 2006 4:18 pm

Electrodinamica clasica a lui Maxwell este de ajuns


cate volume sunt, ca sa jtiu cate ii pun supt cur cand ii dau linbi :D
If you want to be a hippie, put a flower in your peepee
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Mesajde PeerGynt » Lun Iul 10, 2006 4:26 pm

Sunt destul de multe pagini ca sa nu treaca udeala si sa ajunga la asternut! ~p
Fii insuti tu. Asta e de-ajuns
Avatar utilizator
PeerGynt
Junior Member
 
Mesaje: 325
Membru din: Vin Iun 18, 2004 11:00 pm

Mesajde Shaki » Lun Iul 10, 2006 10:08 pm

justaguy scrie:Nu sunt nici rocker nici blacker. Am zis eu ceva de rock?
era de asteptat ca fiecare padure are uscaciunile ei, am vazut aici ca lumea poate vorbi serios ,dar ma asteptam ca la asta se va ajunge. cand cineva nu e ca tine il faci rocker si blacker si-l trimiti la plimbare.. fuck off ascult ambientala si tehno printre altele n-am plete ma rad des si nu ma duc la concerte rock asa ca nu mai trage concluzii eronate pe baza catorva cuvinte intelese social ca fiind peiorative :nervos:
nasol. tocma ma pregateam sa continuu intrebandu-te daca ai fost la concertu lacrimosa :D
preocuparile tale nu mi se par unele chiar atat de ocolite de fete... o sa ti se para ciudat, dar si noua ne place sa discutam shi e posibil sa avem cate ceva in cap. s-ar putea sa ne subestimezi :)
aliatzi, right? :D

A little girl went out to play, lost in the marketplace as if half-born...
Avatar utilizator
Shaki
 
Mesaje: 7089
Membru din: Lun Mar 10, 2003 12:00 am

Următorul

Înapoi la Vechi: Kterinca & Aberatzii

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 12 vizitatori