care ti se pare a fi cea mai slaba formatie romaneasca

Glume, poante, farse, lucruri aberante, off-topic grosolan

care ti se pare a fi cea mai slaba formatie romaneasca

Mesajde adrian_2 » Lun Sep 24, 2001 7:21 pm

scrie si tu care ti se pare a fi cea mai slaba formatie de muzica romaneasca .... Daca poti sa te decizi spune mai jos trupa nominalizata!:p
adrian_2
Junior Member
 
Mesaje: 10
Membru din: Lun Sep 17, 2001 1:12 pm
Localitate: bistrita

Re: care ti se pare a fi cea mai slaba formatie romaneasca

Mesajde cocosatul » Vin Oct 19, 2001 7:42 pm

Sincer sa fiu, am nevoie de o clarificare la intrebarea ta. Exista "Muzica" romaneasca? Ceea ce-mi ceri e sa-i aleg pe prosti dintre prosti.

Fie si asa! Ce pot sa spun?! Mi se par frustrant de penibili 4U, Ghetto Clan, Copilu minune & co, Stars, Amicii, Demo, s.a. care pur si simplu nu au ce cauta pe o scena. Nici macar la un spectacol intitulat "si ei sunt ai nostri".
cocosatul
 

Mesajde Tutu » Vin Oct 19, 2001 9:21 pm

Cea mai slaba formatie romaneasca, dupa mine, sunt mai multe precum amicii,4u,bambi,precum si multi alti manelisti prosti ce is bagamias ceva in ei ca fac de rusine muzica romaneasca,tampitii naibii ca sunt.
Dar a mai aparut o formatie noua,tentativa da formatie,tambinarii care sunt si ei niste tampiti,prosti.
Cam atata am avut de spus!
Tutu
 

Mesajde Vizitator » Lun Oct 22, 2001 2:58 am

tutu, 13 ani si cate luni ai???

í¾apinarii sunt o formatie noua, in plina ascensiune, cu un sonmud dragutz. dar tu probabil crezi ca si ada milea e o proasta. desteptarea
Vizitator
 

Mesajde vladonne » Lun Oct 22, 2001 9:54 am

[quote]Initial trimis de Tutu
[B]Cea mai slaba formatie romaneasca, dupa mine, sunt mai multe precum amicii,4u,bambi,precum si multi alti manelisti prosti ce is bagamias ceva in ei ca fac de rusine muzica romaneasca,tampitii naibii ca sunt.
Dar a mai aparut o formatie noua,tentativa da formatie,tambinarii care sunt si ei niste tampiti,prosti.
Cam atata am avut de spus!

Sper ca nu o sa incepi shi tu cu idiotzenii de genul "sunt pt ca asha vrea mushchii mei"... Abia au disparut retardatele alea doua de aici(shi , oh Doamne ce bine-i fara ele) . Pe de alta parte , nu manelishtii sunt proshti. Ba din contra, ei cashtiga o paine mult mai alba shi merg cu mashi nu cu Dacii. Proshti sunt ascultatoroii ca se lasa indushi in eroare ...Sau ma rog , se lasau, ca manelishtii shi-au cam trait traiu' dar mai ales shi-au mancat malaiu'. Cat despre Tzapinari, ei reprizinta un suflu nou in muzica romaneasca, mai au de lucrat intr-adevar, insa de la a nu-tzi placea pana la "sunt tampitzi shi proshti" e un drum foarte lung .


Shi sa revin la topicul initzial - am un mare dinte impotriva ametzitelor alora de la Lucky . Ar mai fi pe lista cioara aia de Cristina ( ce rasist , huh? lol) ...1000 de puncte in schimb pt ultima realizare a Catalinei Toma . Deshi nu pot sa sufar stilul, pesa aia din salina suna exceptzional.
vladonne
Junior Member
 
Mesaje: 248
Membru din: Vin Iul 27, 2001 9:35 am
Localitate: ete na !

Mesajde Vortex » Lun Oct 22, 2001 11:46 am

O urasc si pe Cristina (bene vladonne) si pe Catalina. Ma mai calca pe nervi o trupa proaspata: Matrix (sau metrics)... Uitati-va la videoclip si o sa intelegeti de ce.
tot ceea ce am scris reprezinta pareri pur personale. nu luati nici o vorba ca pe o ofensa, e doar o discutie.
Vortex
Junior Member
 
Mesaje: 159
Membru din: Joi Oct 04, 2001 12:00 pm
Localitate: Everywhere

Mesajde FrozeN » Lun Oct 22, 2001 8:43 pm

Pai cam toate, in afara de unele precum Cargo, Iris, Indianfall, God, Pasarea Colibri.

Restul (cu unele exceptii care nu-mi vin acum in cap) sunt niste jeguri notorii

Sa fac totusi si un top al dobitoceniilor
1. 3 sud est
2. animal x
3.n&d
4. bere gratis
5. voltaj

(asta in afara de manele)
FrozeN
Junior Member
 
Mesaje: 328
Membru din: Vin Aug 17, 2001 10:23 am
Localitate: -

Mesajde EXOTICA » Lun Oct 22, 2001 9:29 pm

Initial trimis de vladonne
Initial trimis de Tutu
[B]Cea mai slaba formatie romaneasca, dupa mine, sunt mai multe precum amicii,4u,bambi,precum si multi alti manelisti prosti ce is bagamias ceva in ei ca fac de rusine muzica romaneasca,tampitii naibii ca sunt.
Dar a mai aparut o formatie noua,tentativa da formatie,tambinarii care sunt si ei niste tampiti,prosti.
Cam atata am avut de spus!

Sper ca nu o sa incepi shi tu cu idiotzenii de genul "sunt pt ca asha vrea mushchii mei"... Abia au disparut retardatele alea doua de aici(shi , oh Doamne ce bine-i fara ele) . Pe de alta parte , nu manelishtii sunt proshti. Ba din contra, ei cashtiga o paine mult mai alba shi merg cu mashi nu cu Dacii. Proshti sunt ascultatoroii ca se lasa indushi in eroare ...Sau ma rog , se lasau, ca manelishtii shi-au cam trait traiu' dar mai ales shi-au mancat malaiu'. Cat despre Tzapinari, ei reprizinta un suflu nou in muzica romaneasca, mai au de lucrat intr-adevar, insa de la a nu-tzi placea pana la "sunt tampitzi shi proshti" e un drum foarte lung .


Shi sa revin la topicul initzial - am un mare dinte impotriva ametzitelor alora de la Lucky . Ar mai fi pe lista cioara aia de Cristina ( ce rasist , huh? lol) ...1000 de puncte in schimb pt ultima realizare a Catalinei Toma . Deshi nu pot sa sufar stilul, pesa aia din salina suna exceptzional.



Retardat esti tu si cu familia ta. Mai sunt pe aici dar nu mai vad subiecte interesante..astept sa va revina inspiratia.
Exotique
EXOTICA
Junior Member
 
Mesaje: 44
Membru din: Mar Sep 04, 2001 5:36 am
Localitate: U.S.A, CA

Mesajde Vizitator » Lun Oct 22, 2001 10:03 pm

buna! cele mai proaste formatii ,dupa parerea mea ,sunt: demmo (nu stiu ce cauta in muzica),4u (penibili), bambi (fete proaste), amicii, l.a...de fapt toti manelistii,andre,stars (imitatie proasta),catalina toma,jojo(curva si proasta),etc,etc,etc..nu cred ca au ce cauta pe scena!!
Vizitator
 

PENIBILII

Mesajde Aliosha » Lun Oct 22, 2001 11:51 pm

Cred ca n-ar trebui sa discutam despre cele mai proaste formatii din Romania pt ca sunt atat de multe, si din pacate atat de putine cele care canta cat de cat ceva. Cele mai proaste sunt cele care nu sunt capabile sa-si faca muzica sau macar versurile de unele singure, numai zic ca nu sunt in stare sa cante live. Tocmai de-aia apar n formatii de fete aranjate sau baieti vopsiti blond care nu au nici o legatura cu muzica. Il gasesc pe unu care are putin talent sau macar o idee si o pun in aplicare. Am vazut odata un interviu cu Micky de la Kapital.
Intreaba reporterul: "Cine va face muzica?" si ea raspunde "Baietii de la Kapital" , "Si versurile?" "Tot baietii de la kapital", "Si coregrafia?" "Baietii de la Kapital".
De aici rezulta clar ca ea nu face nimic, decat practic sa se deplaseze pe unde are concerte si sa bage CD-ul.
Dar din pacate exista cazuri mult mai triste decat Kapital.
Nu vreau sa fac un top dar primii care imi vin in minte ar fi Amicii si Dolly...
Avatar utilizator
Aliosha
 
Mesaje: 5042
Membru din: Sâm Oct 20, 2001 11:00 pm

Mesajde vladonne » Mar Oct 23, 2001 3:48 am

Retardat esti tu si cu familia ta. Mai sunt pe aici dar nu mai vad subiecte interesante..astept sa va revina inspiratia.
Exotique


Aaaa...Cu mine vorbeai ? Sper ca nu ....Nu shtiu daca realizezi ca de cand atzi luat o pauza discutziile pe forum au inceput sa-shi reia cursul firesc ...Macar shi treaba asta shi ar trebui sa va dea de gandit . :D
vladonne
Junior Member
 
Mesaje: 248
Membru din: Vin Iul 27, 2001 9:35 am
Localitate: ete na !

Mesajde Vortex » Mar Oct 23, 2001 11:35 am

Vladonne, corect...
Aliosha, care baieti de la Kapital? Eu am zarit numai trei fete dintre care 2 (cica) danseaza si una (cica) danseaza si canta. Sau au o mare echipa in spate care munceste ca sa ne induca pe noi fraierii in eroare si sa credem ca femeile pot compune muzica...
tot ceea ce am scris reprezinta pareri pur personale. nu luati nici o vorba ca pe o ofensa, e doar o discutie.
Vortex
Junior Member
 
Mesaje: 159
Membru din: Joi Oct 04, 2001 12:00 pm
Localitate: Everywhere

Mesajde dyane » Joi Noi 01, 2001 3:37 am

Initial trimis de EXOTICA



Retardat esti tu si cu familia ta. Mai sunt pe aici dar nu mai vad subiecte interesante..astept sa va revina inspiratia.
Exotique


Se vede treaba ca te simti. Nu cred ca vladonne specificase la cine se refera.
Nu cred ca are sens subiectul asta. Intre atatea formatii de retardati e greu sa-i alegi pe cei mai distrusi. Mai bine vorbim, pe cat posibil, de (putzina) muzica buna.
dyane
Junior Member
 
Mesaje: 179
Membru din: Lun Sep 24, 2001 8:24 pm
Localitate: Bucuresti

Mesajde Angelove » Joi Noi 01, 2001 7:53 am

Initial trimis de dyane


Se vede treaba ca te simti. Nu cred ca vladonne specificase la cine se refera.
Nu cred ca are sens subiectul asta. Intre atatea formatii de retardati e greu sa-i alegi pe cei mai distrusi. Mai bine vorbim, pe cat posibil, de (putzina) muzica buna.


In caz ca nu ai aflat .....cica nu se comenteaza parerea altora aici.....si pot sa iau ban peste ban pt asta.Poate sa-mi si stearga mesajul dupa ce l-am scris cine vrea.......Dar dyane...dute si inpusca-te maica daca ai nervi si nu ai unde sa ii versi......Asta e forum de facut schimb de idei dar tu nu faci schimb de idei......te bagi si tu acolo.......Si esti iritanta de a dreptu...
Angelove
Junior Member
 
Mesaje: 33
Membru din: Vin Sep 07, 2001 7:03 am
Localitate: Bucuresti

Mesajde Vizitator » Joi Noi 01, 2001 8:25 am

Cea mai nashpa e Cristina .Cah ! La fel de Cah mai sunt aia de la Colour Mix shi mai nou Nostra Maniera . Ashtia de un'e au mai rasarit frateeee ???
shi sa nu uit ....:"Dar dyane...dute si inpusca-te maica daca ai nervi si nu ai unde sa ii versi......Asta e forum de facut schimb de idei dar tu nu faci schimb de idei......te bagi si tu acolo.......Si esti iritanta de a dreptu" Mai Angelove ...pe langa faptul ca eshti un putzoi impertinent, asta fiind treaba ta shi a parintzilor tai, nu ai facut altceva decat sa lungeshti lista celor care nu fac altceva decat sa comenteze parerile altora, fara sa aduge shi pareri la tema . Nu cumva faci parte din trioul celor 3 care au imputzit forumul ?
Vizitator
 

Mesajde Vizitator » Joi Noi 01, 2001 8:28 am

lol ! Gresheala de tipar. Rectific - trioul care a imputzit forumul . Shi gata ! Am evitat pleonasmul :) hi hi
Vizitator
 

anonimule... anonimule....

Mesajde Vortex » Joi Noi 01, 2001 11:15 am

Tocmai voiam sa-ti dau o nota mica la gramatica dar ai scapat...;)
Cele mai de kko mi se par andrelele care "revin in fortza" la fel de penale (ca penibile nu le pot spune atata vreme cat s-au corupt de minore). Cine le-a vazut la Cronica carcotasilor poate sa subscrie. Bleak...

p.s. a disparut threadul cu mostra de inteligenta americana? In sfarshit!
Vortex
Junior Member
 
Mesaje: 159
Membru din: Joi Oct 04, 2001 12:00 pm
Localitate: Everywhere

Mesajde Angelove » Joi Noi 01, 2001 12:23 pm

Initial trimis de Anonim
Cea mai nashpa e Cristina .Cah ! La fel de Cah mai sunt aia de la Colour Mix shi mai nou Nostra Maniera . Ashtia de un'e au mai rasarit frateeee ???
shi sa nu uit ....:"Dar dyane...dute si inpusca-te maica daca ai nervi si nu ai unde sa ii versi......Asta e forum de facut schimb de idei dar tu nu faci schimb de idei......te bagi si tu acolo.......Si esti iritanta de a dreptu" Mai Angelove ...pe langa faptul ca eshti un putzoi impertinent, asta fiind treaba ta shi a parintzilor tai, nu ai facut altceva decat sa lungeshti lista celor care nu fac altceva decat sa comenteze parerile altora, fara sa aduge shi pareri la tema . Nu cumva faci parte din trioul celor 3 care au imputzit forumul ?


Hehe...ai gresit......sunt fata.Deci nu sunt putoi impertinent.
Sii sa adaug parerea mea la tema nu imi prea imi plac formatiile romanesti.Animalx doar.....si 3SE.
Dar de fapt tu esti putoi impertinent si daca mai faci vreo remarca ca asta macar nu o face sub anonimat.Ca asta o face oricine.
aaa.........si sa stii ca ma spal zilnic si nu put.......cred ca mirosu e de la tine!

P.S:cine sunt cei trei care au inputit forumu?
Tu,persoana ta si fiinta ta??Sau care e treaba ta??
Angelove
Junior Member
 
Mesaje: 33
Membru din: Vin Sep 07, 2001 7:03 am
Localitate: Bucuresti

Mesajde Vizitator » Joi Noi 01, 2001 3:21 pm

[quote]Initial trimis de Angelove
[B]

Hehe...ai gresit......sunt fata.Deci nu sunt putoi impertinent.
Sii sa adaug parerea mea la tema nu imi prea imi plac formatiile romanesti.Animalx doar.....si 3SE.
Dar de fapt tu esti putoi impertinent si daca mai faci vreo remarca ca asta macar nu o face sub anonimat.Ca asta o face oricine.
aaa.........si sa stii ca ma spal zilnic si nu put.......cred ca mirosu e de la tine!

P.S:cine sunt cei trei care au inputit forumu?
Tu,persoana ta si fiinta ta??Sau care e treaba ta??


Identitatea mi-o declin in fatza celor care merita . Tu pana acum nu ai dovedit asha ceva , so nu am chef sa (inca) sa mi-o declin . Poate ca nu eshti asha shi pe dincolo, dar de treaba asta va trebui sa ne convingi mata . Aaaa , am zis putzoi, inspirat fiind de profilul tau :"Data de nastere June 29, 1986
Tara-Oras Bucuresti" Asta ar insemna fo 15 anishor shi ceva luni peste , da' nu prea multe ca bate la ochi . Dupa cum spuneam shi mai devreme , putzoi, ca putzoaica nu-tzi pot spune :) . Cat despre cele 3 jeguri care infesteaza forumul, te las sa-tzi dovedeshti perspicacitatea , deshi au fost shterse din post-uri.l..
Vizitator
 

Mesajde Angelove » Joi Noi 01, 2001 3:45 pm

Initial trimis de Anonim
Initial trimis de Angelove
[B]

Hehe...ai gresit......sunt fata.Deci nu sunt putoi impertinent.
Sii sa adaug parerea mea la tema nu imi prea imi plac formatiile romanesti.Animalx doar.....si 3SE.
Dar de fapt tu esti putoi impertinent si daca mai faci vreo remarca ca asta macar nu o face sub anonimat.Ca asta o face oricine.
aaa.........si sa stii ca ma spal zilnic si nu put.......cred ca mirosu e de la tine!

P.S:cine sunt cei trei care au inputit forumu?
Tu,persoana ta si fiinta ta??Sau care e treaba ta??


Identitatea mi-o declin in fatza celor care merita . Tu pana acum nu ai dovedit asha ceva , so nu am chef sa (inca) sa mi-o declin . Poate ca nu eshti asha shi pe dincolo, dar de treaba asta va trebui sa ne convingi mata . Aaaa , am zis putzoi, inspirat fiind de profilul tau :"Data de nastere June 29, 1986
Tara-Oras Bucuresti" Asta ar insemna fo 15 anishor shi ceva luni peste , da' nu prea multe ca bate la ochi . Dupa cum spuneam shi mai devreme , putzoi, ca putzoaica nu-tzi pot spune :) . Cat despre cele 3 jeguri care infesteaza forumul, te las sa-tzi dovedeshti perspicacitatea , deshi au fost shterse din post-uri.l..



Ha ha ha......sa merit?!Nu ma judeca prin data de nastere,oras,cate mesaje am postat(si ce am scris in ele) sau altceva......am o personalitate complicata.......Imi dai de inteles ca tu critici dupa varsta.......
Voi mai raspunde doar cand mesajul nu va mai fi sub anonimat.:p
Angelove
Junior Member
 
Mesaje: 33
Membru din: Vin Sep 07, 2001 7:03 am
Localitate: Bucuresti

mda

Mesajde Vortex » Joi Noi 01, 2001 3:52 pm

Da anonimule, esti cam.... radical......
Vortex
Junior Member
 
Mesaje: 159
Membru din: Joi Oct 04, 2001 12:00 pm
Localitate: Everywhere

Mesajde ciumeque » Vin Noi 02, 2001 8:30 am

[quote]Initial trimis de Angelove
[B]


HE,he,he......mai angelove,
nu esti tu cumva pubera aia cu personalitate complicata(da'rau de tot ,nu asa),cu mari probleme de gramatica si care se da de ceasu mortii dupa dobitoc x?Ce cauti aici?Oamenii astia incearca sa construiasca ceva iar tu vii la urma si te caci.Mars inapoi la Animal X!
P.S.Sterge-ti nasul ca iti curg mucii pe trotineta!]:D :D
ciumeque
 

Mesajde EXOTICA » Vin Noi 02, 2001 8:59 pm

Initial trimis de ciumeque
Initial trimis de Angelove
[B]


HE,he,he......mai angelove,
nu esti tu cumva pubera aia cu personalitate complicata(da'rau de tot ,nu asa),cu mari probleme de gramatica si care se da de ceasu mortii dupa dobitoc x?Ce cauti aici?Oamenii astia incearca sa construiasca ceva iar tu vii la urma si te caci.Mars inapoi la Animal X!
P.S.Sterge-ti nasul ca iti curg mucii pe trotineta!]:D :D


Eu mai citesc din cand in cand, cum va agitati degeaba. Nici nu mai scriem nimic si tot ne mancati de coor. Bine ca suntem noi "alea trei" jegoase si nespalate, dar cred ca in US e o rata mai ridicata la nivelul de consum al sapunului. Si nu ne spalam cu "duru" , "lux"sau mai stiu eu ce aveti voi acolo:)
Multumesc..
Exotique
EXOTICA
Junior Member
 
Mesaje: 44
Membru din: Mar Sep 04, 2001 5:36 am
Localitate: U.S.A, CA

Imbecilitate romaneasca

Mesajde Sendy » Sâm Noi 03, 2001 1:41 am

Initial trimis de Vortex
Tocmai voiam sa-ti dau o nota mica la gramatica dar ai scapat...;)
Cele mai de kko mi se par andrelele care "revin in fortza" la fel de penale (ca penibile nu le pot spune atata vreme cat s-au corupt de minore). Cine le-a vazut la Cronica carcotasilor poate sa subscrie. Bleak...

p.s. a disparut threadul cu mostra de inteligenta americana? In sfarshit!



Moderatorul, helllo!!!!? Ar trebui scoase toate aceste pagini pline de calomnii.
Satisfactia ...noastra, "a trioului" este ca de fapt va mincati intre voi mai rau decit animalele, apropo de "unitatea romana" , a se vedea mesajele alaturate dintre voi. Asa ca mai haideti sictir si mai scutiti-ne dracului ca ne-am intocsicat destul de mitocanismele voatre.
S
Si God bless America my Home!
Sendy
Junior Member
 
Mesaje: 82
Membru din: Joi Sep 20, 2001 2:33 pm
Localitate: San Francisco - California

Re: Imbecilitate romaneasca

Mesajde Vizitator » Sâm Noi 03, 2001 5:47 am

Initial trimis de Sendy



Moderatorul, helllo!!!!? Ar trebui scoase toate aceste pagini pline de calomnii.
Satisfactia ...noastra, "a trioului" este ca de fapt va mincati intre voi mai rau decit animalele, apropo de "unitatea romana" , a se vedea mesajele alaturate dintre voi. Asa ca mai haideti sictir si mai scutiti-ne dracului ca ne-am intocsicat destul de mitocanismele voatre.
S
Si God bless America my Home!



Pe langa faptul ca nu faci altceva decat sa participi la mincatul intre noi , animalic, dupa cum bine ai spus , mai am atzi spune ca te-ai bagat shi tu in vorba ...Ceva de genul "Hop shi nea Ion , ca shi el e om . Nu pot sa te injur, pentru ca asta ar insemna ca imi bat joc de mine . E cam shi cum ash merge la gradina zoologica shi m-ash apuca sa injur o maimutza. Pe langa faptul ca n-ar intzelege, probabil ca ar arunca in continuare cu cacat . Cu sau fara motiv . Nu te chinui sa dai raspuns , pentru ca am intzeles - ehsti cea mai deshteapta , cea mai frumoasa , le shti pe toate ca un mare shi creshti intr-un an cat altzii in 10 . Poate peste 7 ani venim shi noi pla parastas.
Vizitator
 

Re: Imbecilitate romaneasca

Mesajde Sioux » Sâm Noi 03, 2001 12:49 pm

Satisfactia ...noastra, "a trioului" este ca de fapt va mincati intre voi mai rau decit animalele, apropo de "unitatea romana" , a se vedea mesajele alaturate dintre voi. Asa ca mai haideti sictir si mai scutiti-ne dracului ca ne-am intocsicat destul de mitocanismele voatre.
S
Si God bless America my Home!


Nashpa man ! Cred ca de-aici izvorashte frustrarea, rautatea shi nervozitatea accentuata... Noi, cel putzin eu, suntem satisfacutzi daca ne creshte leafa , daca e copilu sanatos shi dupa o partida de amor.
Sioux
Junior Member
 
Mesaje: 60
Membru din: Joi Sep 20, 2001 9:34 am
Localitate: Bucureshti

Re: Re: Re: Imbecilitate romaneasca

Mesajde doua vorbe » Dum Noi 04, 2001 4:10 am

Initial trimis de Sendy
"

Mai sa fie!!!!Hi!
God bless America (ca merita) ca sa crapati voi de oftica!Hi!


Sendy avem posturi noii " sin insulte " cum ar zice spaniolul , let by-gones be by-gones , daca vrei sa discuti la un nivel strict muzical , esti invitata cu placere , daca nu , te rog sa nu mai intarati discuti de genul "Imbecilitate romaneasca" , avem o anumita mandrie nationala si tu incerci sa abuzezi de ea , si sincer sa fiu nu iteleg de ce , anyhow poate mai vorbim despre un " topic " mai putin explosiv .

laterz .
doua vorbe
Junior Member
 
Mesaje: 24
Membru din: Joi Sep 27, 2001 2:34 am

Re: Re: Re: Re: Imbecilitate romaneasca

Mesajde Sendy » Mar Noi 06, 2001 1:03 am

Initial trimis de doua vorbe


Sendy avem posturi noii " sin insulte " cum ar zice spaniolul , let by-gones be by-gones , daca vrei sa discuti la un nivel strict muzical , esti invitata cu placere , daca nu , te rog sa nu mai intarati discuti de genul "Imbecilitate romaneasca" , avem o anumita mandrie nationala si tu incerci sa abuzezi de ea , si sincer sa fiu nu iteleg de ce , anyhow poate mai vorbim despre un " topic " mai putin explosiv .

laterz .


Mai duceti-va mai dracului cu "mindria voastra nationala"!!!!Hi! Daca ati fi avut cit de cit....macar "mindrie" tara aia nu ar fi ajuns in halul in care e ! Asa ca ne-am lamurit cum sta treaba cu voi si mai pass, ati inteles?! Chiar nu pricepeti ca nu vrem sa mai avem nimic de a face cu voi!!!? Ci absolut nici un subiect si NIMIC legat de voi! Lasati-ne in pace si nu ne mai includeti in nici un fel in discutiile voastre!
PUNCT.

S

Mediatorul, helllo!
Sendy
Junior Member
 
Mesaje: 82
Membru din: Joi Sep 20, 2001 2:33 pm
Localitate: San Francisco - California

Sendilisme !

Mesajde Sioux » Mar Noi 06, 2001 8:17 am

Mai duceti-va mai dracului cu "mindria voastra nationala"!!!!Hi! Daca ati fi avut cit de cit....macar "mindrie" tara aia nu ar fi ajuns in halul in care e ! Asa ca ne-am lamurit cum sta treaba cu voi si mai pass, ati inteles?! Chiar nu pricepeti ca nu vrem sa mai avem nimic de a face cu voi!!!? Ci absolut nici un subiect si NIMIC legat de voi! Lasati-ne in pace si nu ne mai includeti in nici un fel in discutiile voastre!




Ca de obicei, Sendy raspunde cu mult calm , foarte politicos shi mai ales la tema !
Aaa , sa nu uit - God bless America !
Sioux
Junior Member
 
Mesaje: 60
Membru din: Joi Sep 20, 2001 9:34 am
Localitate: Bucureshti

Re: Siouxisme!!!

Mesajde Sendy » Mar Noi 06, 2001 9:38 pm

Initial trimis de Sioux
Chiar nu pricepeti ca nu vrem sa mai avem nimic de a face cu voi!!!? Ci absolut nici un subiect si NIMIC legat de voi! Lasati-ne in pace si nu ne mai includeti in nici un fel in discutiile voastre!




Ca de obicei, Sendy raspunde cu mult calm , foarte politicos shi mai ales la tema !


Tu nu esti la..."tema" fiindca daca erai nu mai raspundeai! Dar poate o sa pricepi acum si o sa renunti! Greu mai scapa omul de voi belele ce sinteti!
S
Aaa , sa nu uit - God bless America, my home ! [/B]
Sendy
Junior Member
 
Mesaje: 82
Membru din: Joi Sep 20, 2001 2:33 pm
Localitate: San Francisco - California

Următorul

Înapoi la Vechi: Kterinca & Aberatzii

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 6 vizitatori