Ce rost au barbatii in lumea asta ???

Glume, poante, farse, lucruri aberante, off-topic grosolan

Mesajde Jasmine » Lun Aug 19, 2002 1:43 pm

Initial trimis de Oribilul Mosh


PS : ma bucur ca Animalutza Jasmyna XXX este de partea barbatzilor :cool:


intotdeauna am fost de acord cu egalitatea intre sexe!!

quod me nutrit me destruit
Avatar utilizator
Jasmine
Junior Member
 
Mesaje: 2272
Membru din: Dum Mai 19, 2002 11:00 pm

Mesajde 1FREAKBABY » Mar Aug 20, 2002 4:16 am

[quote]Initial trimis de Oribilul Mosh
[B]Freackbaby cred ca e o d'aia care sta toata ziua in casa si isi face unghile cu oje. D'aia se plictiseste si pune asemenea intrebari..ca n'are ocupatzie.



deci daca EU stau si.mi mazgalesc unghiile, atunci de unde vin banii??aia sunt tot eu ce lucreaza(ca el si-a gasit un nou hobby acum:sa copieze DVD uri )
de plictisit nici nu mai am timp...
ce sa mai zic..poate (sigur) ca exista si specimene ce stau si-si ajuta sotiile(sau amantele !!!)dar din pacate modelul asta este limitat...lol..
si atunci dece dupa doar un an de casatorie nu mai are chef de sex decat 1 data la 2-3 sapt?(naspa nu arat..fac pe linga jobul meu MODEL asa ca.. ) si de ce nu are chef 1 bucata barbat la 26 de ani sa iasa cu 1 BUCATA de femeie(21) sa iasa 1 data la 2-3-4 luni la o discoteca?íŸ(sa nu ma faceti ,ca daca va dau linkul meu de la homepage-ul meu...)


PS: bea bere warsteiner
1FREAKBABY
Junior Member
 
Mesaje: 22
Membru din: Vin Aug 02, 2002 4:17 am
Localitate: Frankfurt

Mesajde Oribilul Mosh » Mar Aug 20, 2002 8:12 am

Auleo..n-am stiut ca tu muncesti..si el sta degeaba. Scuze !
Atunci..chiar ca nu isi are nici un rost..barbatu'tu ! Arunca-l la gunoi..ca nu e bun..daca o freaca toata ziua pe banii tai.

Hey..wait a minute....dar nu tu ti l-ai ales ?

Bineinteles ca eu vreau linku' de la homepageul tau. Trimitel la adresa de e-mail : oribilul_mosh@yahoo.ca :p
Ca sunt tare curios ! 10x
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde baixinho© » Mar Aug 20, 2002 10:06 am

1FREAKBABY, s-ar putea sa ma abat oleaca de la subiect, dar pe scumpul tau sotz tu ti l-ai ales, nimeni altcineva. In plus, imi este greu sa cred ca v-ati luat dupa o singura zi de stat impreuna si dupa o noapte petrecuta in pat. Dar te-ai intrebat vreodata care este rolul femeilor pe lumea asta? In orice caz, procentul sotiilor care toaca banii partenerilor de viata este mult mai mare decat cel al barbatilor care traiesc pe spatele sotiilor lor!
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde Piguz » Mar Aug 20, 2002 10:20 am

Barabtii? sunt facuti pentru ca fara ei nu ajngea lumea aici.. Pai cei mai mari savanti , eroii s.a. au fost barbatii.Ei au facut destule pentru lumea asta pana acum. Acum barabtii vor sa se odihneaca.Adik stau toata ziua in fotoliu si se uita la televizor cu berea langa ei si nu mai fac nimik motiv pt care voi femeile ii faceti porci sau mai jtiuio cum. Lasa domne nu stam in drum de o saiba cand tractoru' merge fara o roata!
Si nici macar n-am vorbit serios ... Restecp!!
Piguz
Junior Member
 
Mesaje: 40
Membru din: Lun Aug 19, 2002 1:20 am
Localitate: Nu jtu inca ... oare?!?

Mesajde ROBAKITA » Joi Oct 24, 2002 4:23 pm

Initial trimis de baixinho

iti garantez eu ca mai sunt unii barbati care spala vaselel, care fac mancare (comestibila, culmea), care bat covoarele, etc etc etc - pe scurt, care-si ajuta nevestele (amantele, iubitele) in casa.

Ce spui tu ,BAIXINHO ,unde gasesti astfel de ''barbati'' in ziua de azi.Barbatii in ziua de azi 2002 sint cei mai trintori fiinte care au existat vreodata pepamint .Nu stiu ce minte a avut 1FREAKBABY de si-a luat asa un ''barbat'',eu ce-am cunoscut nu vroiau decit sex ,mincare si somn,nu tu disco,nu tu chefuri ,nu mai spun de plimbari romantice in aer liber.Nici al meu nu se prea deosebeste de voi,dar oricum imi satisface mofturile.
Sint specii foarte rare acei care isi mai ajuta nevestele la treburile casei si stai sa vezi atunci cind mai vine si un plod.
ROBAKITA
Junior Member
 
Mesaje: 316
Membru din: Mie Sep 18, 2002 9:41 pm
Localitate: in paradise :D

Mesajde Oribilul Mosh » Joi Oct 24, 2002 4:47 pm

Barbatzii e neste trantori ordinari . Ei sta pe banii la femei si nu face nimic toata ziua. Iar pe deasupra e si jegosi si imputzitzi .
Totzi barbatzii e niste lepadaturi ale societatzii si imi provoaca multa sila si multa ura. I-ash impusca pe tottzi !
In concluzie totzi barbatzii e porci ! :@)

Femeile e cele mai bune . Ele pe langa ca e frumoase ,munceste si e harnice.

Asa sa stitzi !
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde Mirela » Joi Oct 24, 2002 6:19 pm

mah nene,sa stii ca nu te contrazic :p

e totzi :@)...da'io tot ii iubesc!!

la barbat potzi sa-i zici du-te-n pu** mea fara sa-i jignesti sentimentele.
nu oboseste niciodata sa vorbeasca despre sport,bere,cinema
plus ca poti sa stai cu el la un meci de fotbal si la o bere fara sa ai parte de comentarii gen "can we change channel,cause my favourite soap is on now"
Pink fluffy dynosaurs
Tremendously hardcore...
We are not born with the conviction that Pepsi is better than Coke and that heavy metal liberates the soul (Solomon, 2003). We try it out for ourselves...
Avatar utilizator
Mirela
 
Mesaje: 2566
Membru din: Joi Noi 08, 2001 12:00 am

Mesajde Fester » Dum Oct 27, 2002 11:59 pm

Fara noi ar fi atata plictiseala incat va-ti pune voi femeile, singure streangul de gat.
Pe de alta parte, generalizarile astea ca barbatii sunt intr-un fel sau altul nu sunt juste pt ca fiecare individ e unic. De pilda am vazut la o emisiune la TV niste barbatei carora le placea sa gateasca sau sa coase goblenuri. Si mai spune-ti ca suntem puturosi....gresit! E adevarat ca muncile plicticoase ne scot din sarite dar mie cel putin daca imi pica in maini o treaba care sa-mi atate imaginatia nu o las neterminata.
Fester
Junior Member
 
Mesaje: 95
Membru din: Sâm Apr 06, 2002 10:45 pm
Localitate: Otherwhere

Anterior

Înapoi la Vechi: Kterinca & Aberatzii

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 8 vizitatori

cron