Catalin Botezatu?

Glume, poante, farse, lucruri aberante, off-topic grosolan

Re: Si tot nu m-ai lamurit

Mesajde folcloristu' » Lun Noi 10, 2003 6:25 pm

Initial trimis de kally
da pai pe alti :P


expresia corecta este "pune paiu' pe altii , provine din satu puchenii mici judetu vaslui si ca sens ie similara "esti proasta fa de dai in gropi"
folcloristu'
 

bogdan ioan din tgocna bacau

Mesajde Unregistered » Lun Noi 10, 2003 9:08 pm

catalin botezatu este de remarcat in romania il apreciez ca avut multa ambitie si mult gust moda romanesca a inceput sa iese la iveala dupa 1989 incoace citesc articole in reviste modene din romania cind spui liza panait razvan ciobanu irina schotter sau multi alti . miar place sa il cunosc vreodata sa te intilnesti cu asemenea om in romania . sint din tgocna am fost la un orfelinat acum lucrez si ma descurc cum vrea cel de sus tot
Unregistered
 

Re: Catalin Botezatu?

Mesajde Unregistered » Lun Noi 10, 2003 10:54 pm

Initial trimis de Unregistered
Il stiu din ziare, n-am mai auzit vreodata de el inainte, pe cind eram in Romania, nu l-am auzit vreodata, ieri ce am citit un interviu cu el, in Libertatea, cica ar da 3000 de euro pe luna pe pantofi si haine, dar ma rog, probabil ca e cool sa te dai nabab la o tara saracita. Individul e vedeta? Am inteles ca ar fi croitor ori asa ceva.
In concluzie, pare cam papagal, dar poate ma insel. E un produs al vremurilor pe care le traiesc romanii azi.

Creca poponar ... pe bune ca toti astia .... e preten ... cu toti /..... a sau scuze ... bisexual declarat ... lol cahhh
Unregistered
 

Mesajde M|haElla` » Mar Noi 11, 2003 12:59 am

Am citit absolut toate mesajele de pe aici...
unele mai penibile ca altele! De greselile gramaticale nu ma vb!
Acum sa zic si ceva despre Catalin Botezatu:
-sincer...nici nu am vazut multe creatii de-alea lui! Am vazut cateva prin niste reviste...si mi s-au parut foarte interesante...si simple!
-in al doilea rand....el mi se pare o pers. foarte simpla! Asadar domnilor, si doamnelor...nu va mai bagati atat in viata lui personala! Daca nu s-a scris prin ziare de vreo iubita de a lui , nu inseamna neaparat ca e gay! Nu va bagati sa tot trageti concluzii gresite! Poate ca o cauta pe cea perfecta, iar momentan are mai multe aventuri! ( ce ziceti de asta? desi... e cam greu sa o gasesti pe cea perfecta.... insa cum a spus si el...o cauta pe cea care il iubeste pentru ceea ce este el ca persoana, pentru faptul cum gandeste, cum se poarta.... nu pentru ceea ce creeaza, sau pentru faptul ca il cheama Botezatu` si e creator de moda!)
- iar in legatura cu articolul din libertatatea...daca nu ma insel, acolo scria ca el cheltuie 150 de mil pe luna. Adik nu numai pe pantofi si toale...ci pe tot! Ceea ce nu mi se pare o asa mare uimire! Dana Savuica cheltuie 100 de mil! Asa cheltuie vedetele! E si normal... daca are o casa imensa... o super masina...bijuterii....toale de firma....si asa mai departe....care e problema? in fond...care e problema voastra? e problema lui cat cheltuie..... si e normal ca fiind o pers. atat de importanta sa cheltuie atat de mult!
Eu una il apreciez ca pers. E un om care stie ce vrea de la viata...si si-a castigat traiul cinstit! Prin munca, si prin talent!
Good for him!:o
Nu te iubesc pentru ceea ce esti, ci pentru ceea ce sunt atunci când sunt cu tine. Doar pentru ca cineva nu te iubeste asa cum vrei tu, nu înseamna ca nu te iubeste cu toata fiinta sa. Un prieten adevarat te prinde de mâna si îti atinge inima. Pentru lume tu esti o singura persoana, dar poate pentru o singura persoana esti intrega lume.
So sweet...;r
Ufff...:love: ...:G
Avatar utilizator
M|haElla`
Junior Member
 
Mesaje: 121
Membru din: Joi Oct 09, 2003 11:00 pm

Mesajde piper1996 » Mar Noi 11, 2003 10:19 am

Initial trimis de kally


Si daca tu crezi ca e "CRITOR" de ce ai deschis aceste subiect la capitoul muzica -> barfe on line?...Ti se pare o barfa din lumea muzici faptul ca el isi cumpara haine de 3000 de dolari.


nu i se pare o barfa ca tipul isi cumpara haine de 3000 de dolari, gandeste-te ca e vorba de un roman aflat in strainatate, caruia i se pare complet inutil sa dai atatia bani pe niste carpe. la noi, e snobismul in floare ... ei muncesc pentru banii astia o luna jumate poate, de la 9 la 18, dupa care se duc sa se odihneasca pentru o noua zi de munca. Ei de abia in uichend isi permit sa iasa, si, de obicei, prefera sa se faca sport sau sa mearga la munte. Ei traiesc sanatos, kally draga, nu ca noi, umplem cluburile pana la refuz de luni pana luni .... si ne etalam ultimele cuceriri sau ultimele toale de marca ... sau ne holbam la vedete si visam sa ne petrecem o seara minunata impreuna cu Bote.

te pupa adolescentu'
hai ca iar mi=am stricat tastatura cu tine de pomana
piper1996
Avatar utilizator
piper1996
Junior Member
 
Mesaje: 258
Membru din: Vin Iun 21, 2002 11:00 pm

Mesajde memetshot » Mar Noi 11, 2003 10:32 am

piper...nu mai visa mai la nenea botezatu si treci inapoi la ninia :yD
I'm sorry, but the position of annoying, incoherent talking animal has already been taken
meropi, ramane cum am stabilit
Avatar utilizator
memetshot
 
Mesaje: 7050
Membru din: Mar Iul 01, 2003 11:00 pm

Mesajde SCORPY » Mar Noi 11, 2003 10:33 am

Initial trimis de M|haElla`
Am citit absolut toate mesajele de pe aici...
unele mai penibile ca altele! De greselile gramaticale nu ma vb!
Acum sa zic si ceva despre Catalin Botezatu:
-sincer...nici nu am vazut multe creatii de-alea lui! Am vazut cateva prin niste reviste...si mi s-au parut foarte interesante...si simple!
-in al doilea rand....el mi se pare o pers. foarte simpla! Asadar domnilor, si doamnelor...nu va mai bagati atat in viata lui personala! Daca nu s-a scris prin ziare de vreo iubita de a lui , nu inseamna neaparat ca e gay! Nu va bagati sa tot trageti concluzii gresite! Poate ca o cauta pe cea perfecta, iar momentan are mai multe aventuri! ( ce ziceti de asta? desi... e cam greu sa o gasesti pe cea perfecta.... insa cum a spus si el...o cauta pe cea care il iubeste pentru ceea ce este el ca persoana, pentru faptul cum gandeste, cum se poarta.... nu pentru ceea ce creeaza, sau pentru faptul ca il cheama Botezatu` si e creator de moda!)
- iar in legatura cu articolul din libertatatea...daca nu ma insel, acolo scria ca el cheltuie 150 de mil pe luna. Adik nu numai pe pantofi si toale...ci pe tot! Ceea ce nu mi se pare o asa mare uimire! Dana Savuica cheltuie 100 de mil! Asa cheltuie vedetele! E si normal... daca are o casa imensa... o super masina...bijuterii....toale de firma....si asa mai departe....care e problema? in fond...care e problema voastra? e problema lui cat cheltuie..... si e normal ca fiind o pers. atat de importanta sa cheltuie atat de mult!
Eu una il apreciez ca pers. E un om care stie ce vrea de la viata...si si-a castigat traiul cinstit! Prin munca, si prin talent!
Good for him!:o


Draga mea, aici este voba de invidia care ii roade pe unii. Normal ca unora nu le pica bine la stomac faptul ca altii pot castiga si cheltui foarte multi bani, ca se plimba cu masini de ultimul tip si ca se imbraca numai de la Armani, Versace, Paco Rabanne, etc. Dar asa este romanul nostru, cum o duce altu mai bine ca el, hop, sare si il denigreaza! Cunosc lucrurile astea foarte bine.
[font="]Fiecare generatie se crede mai inteligenta decat cea dinainte şi mai inteleapta decat urmatoarea. (George Orwell)[/font]
Avatar utilizator
SCORPY
Junior Member
 
Mesaje: 735
Membru din: Mie Aug 20, 2003 11:00 pm

Mesajde piper1996 » Mar Noi 11, 2003 10:48 am

Initial trimis de animaloo
piper...nu mai visa mai la nenea botezatu si treci inapoi la ninia :yD


ba, imi pare ff rau, dar nu se mai intimpla nica la fanclub la ninia, asa ca, ma gandeam ca poate infiintam un fanclub de bisexuali, eh? sa vorbesc cu kally, ca poate vrea sa-mi vada cosurile de pe frunte, si sa ma si ajute totodata.
piper1996
Avatar utilizator
piper1996
Junior Member
 
Mesaje: 258
Membru din: Vin Iun 21, 2002 11:00 pm

Acum o sa ma ia lumea drept lesbiana..:))

Mesajde kally » Mar Noi 11, 2003 6:21 pm

Initial trimis de piper1996


ba, imi pare ff rau, dar nu se mai intimpla nica la fanclub la ninia, asa ca, ma gandeam ca poate infiintam un fanclub de bisexuali, eh? sa vorbesc cu kally, ca poate vrea sa-mi vada cosurile de pe frunte, si sa ma si ajute totodata.


Imi pare rau nu sunt " bubuoasa "....cere sfatul unui dermatolog.
Da,da si foarte buna idee cu fanclubul asta de bisexuali ....Vezi ca pe "Totul despre sex " e un forum despre homoxeuali ...Se numeste GAY PEOPLE ...Poti sa te certi cu mine si acolo ...APAR DREPTURILE HOMOXEUALILOR.
kally
Junior Member
 
Mesaje: 46
Membru din: Vin Oct 31, 2003 12:46 am
Localitate: bucuresti

Re: Acum o sa ma ia lumea drept lesbiana..:))

Mesajde piper1996 » Mar Noi 11, 2003 7:03 pm

Initial trimis de kally


Imi pare rau nu sunt " bubuoasa "....cere sfatul unui dermatolog.
Da,da si foarte buna idee cu fanclubul asta de bisexuali ....Vezi ca pe "Totul despre sex " e un forum despre homoxeuali ...Se numeste GAY PEOPLE ...Poti sa te certi cu mine si acolo ...APAR DREPTURILE HOMOXEUALILOR.


ntz, n-ai inteles, io aveam bube pe fruntea mea pubera ...... ma gandeam ca poate imi dai vreun Clearasil ceva ....
piper1996
Avatar utilizator
piper1996
Junior Member
 
Mesaje: 258
Membru din: Vin Iun 21, 2002 11:00 pm

BOGDAN DIN TGOCNA JUD BACAU

Mesajde Unregistered » Mar Noi 11, 2003 11:25 pm

CATALIN BOTEZATU ESTE UN OM RAR CARE ESTE DE GENERATIA OAMENILOR DE MODA SINT UN MARE FAN A LUI SI IL APRECIEZ IL VAD PUTIN LA CANALUL DE MODA ftv care transmite in europa SI IN LUME MODA LUI ESTE CAM LA GIORGIO ARMANI ROBERTO CAVALLI GIVENCHY SAU CHRISTIAN DIOR GUCCI .. ASTEPT UN RASP ... BOGDAN DIN TGOCNA
Unregistered
 

Mesajde memetshot » Mie Noi 12, 2003 4:10 pm

okey piper...
bogdane din TGOCNA....fa-i ma si o f3lati3....si dupa suge-i pewla
I'm sorry, but the position of annoying, incoherent talking animal has already been taken
meropi, ramane cum am stabilit
Avatar utilizator
memetshot
 
Mesaje: 7050
Membru din: Mar Iul 01, 2003 11:00 pm

Mesajde cezare paciotti » Mie Noi 12, 2003 4:19 pm

ocnasi bre astia din tg ocna....stiu si cand si cum sa suga pulile.
cezare paciotti
 

Mesajde piper1996 » Mie Noi 12, 2003 4:31 pm

bogdane din tg ocna, nu ne pacalesti, dar esti meserias, imi place stilul tau, parerea mea. Pe bune, cred ca e destul de greu sa scrii ca pentru un analfabet.
Deci, avand in vedere faptul ca te-am desconspirat, eu tot pe kally il astept, ala macar e adevarat. KALLY MAMAAAAAAA, unde esti? mi-i tare dor!
hai, pa!
piper1996
Avatar utilizator
piper1996
Junior Member
 
Mesaje: 258
Membru din: Vin Iun 21, 2002 11:00 pm

Cosuri?

Mesajde kally » Joi Noi 13, 2003 2:40 am

Initial trimis de piper1996
bogdane din tg ocna, nu ne pacalesti, dar esti meserias, imi place stilul tau, parerea mea. Pe bune, cred ca e destul de greu sa scrii ca pentru un analfabet.
Deci, avand in vedere faptul ca te-am desconspirat, eu tot pe kally il astept, ala macar e adevarat. KALLY MAMAAAAAAA, unde esti? mi-i tare dor!
hai, pa!


Daca nu te-ai prins sunt fata ...asa ca zattttttt asa ca nu am cum sa fiu "adevarat"...Hi hi hi.
Ca sa scapi de cosuri mai intai trebuie sa afli care este cauza lor si sa o elimini..Chestia asta este foarte logica ...Da aici se discuta despe cum sa scapi de cosuri mai nou?
kally
Junior Member
 
Mesaje: 46
Membru din: Vin Oct 31, 2003 12:46 am
Localitate: bucuresti

Re: Cosuri?

Mesajde piper1996 » Joi Noi 13, 2003 3:11 pm

Initial trimis de kally


Daca nu te-ai prins sunt fata ...asa ca zattttttt asa ca nu am cum sa fiu "adevarat"...Hi hi hi.
Ca sa scapi de cosuri mai intai trebuie sa afli care este cauza lor si sa o elimini..Chestia asta este foarte logica ...Da aici se discuta despe cum sa scapi de cosuri mai nou?


am descoperit cauza aparitiei cosurilor. Sunt in perioada in care-mi creste pentru prima oara parul pubian, deci, e logic sa am acnee.
nu m-am prins ca esti fata pentru ca eu cred in continuare ca tu esti baiat, ca altfel nu ti-ar placea de Bote. la mai mare! mai scrie-mi.
piper1996
Avatar utilizator
piper1996
Junior Member
 
Mesaje: 258
Membru din: Vin Iun 21, 2002 11:00 pm

bote

Mesajde Unregistered » Dum Dec 07, 2003 6:04 pm

[Prietene pe botezatu il stiu personal am fost modelul lui favorit, numele meu este Vladimir Nica si iti pot spune despre Botezatu ca inainte de a fi creator este un om de o inteligenta rara si superdescurcaret ma si mir cum de inca nu figureaza in topul milionarilor in $ din romania , cat despre faza cu papagalulu mai taie , el este cunoscut si in stainatate a facut prezentari in peste 30 de tari la vreo 5 am participat eu asa ca inainte sa deschizi gura mai citeste si tu pressa
Unregistered
 

Re: bote

Mesajde Unregistered » Mar Dec 16, 2003 6:32 pm

Initial trimis de Unregistered
[Prietene pe botezatu il stiu personal am fost modelul lui favorit, numele meu este Vladimir Nica si iti pot spune despre Botezatu ca inainte de a fi creator este un om de o inteligenta rara si superdescurcaret ma si mir cum de inca nu figureaza in topul milionarilor in $ din romania , cat despre faza cu papagalulu mai taie , el este cunoscut si in stainatate a facut prezentari in peste 30 de tari la vreo 5 am participat eu asa ca inainte sa deschizi gura mai citeste si tu pressa




Prietene la 29 de ani esti deja un fost model.Trist ...
Cat despre Botezatu:respect!
Unregistered
 

ef

Mesajde Unregistered » Vin Dec 19, 2003 6:48 am

few
Unregistered
 

Mesajde piper1996 » Vin Dec 19, 2003 4:48 pm

da, chiar, cu totii stam si ne intrebam, de ce oare nu o fi fost inlcus Bote in top 300 ...
piper1996
Avatar utilizator
piper1996
Junior Member
 
Mesaje: 258
Membru din: Vin Iun 21, 2002 11:00 pm

Mesajde mama lu' cata bote » Vin Dec 19, 2003 7:14 pm

mah, ce va fute pe voi grija de baietu meu!!!!
cataline, ia treci mah acasa si nu mai pierde timpu' pa net!!!
treci si deseneaza nishte rokitze ca am nevoie de banii...mama tha da poponeu...
mama lu' cata bote
 

Mesajde Nanuka » Dum Dec 21, 2003 9:40 am

Pe mine una nu ma intereseaza de nici un Bote...sa fie la el acolo...
In schimb toate mesajele voastre mi s-au parut exprem de amuzante...Kally esti o cretina imbecila..sa nu-ti dai seama ca toata lumea de-aici face misto..ca pt asta este un forum..sa spui ce vrei si ce nu vrei...esti varza si cam isterica...mi-e mila de tine

Restul respect,
Nanuka
Avatar utilizator
Nanuka
 
Mesaje: 1510
Membru din: Lun Iun 02, 2003 11:00 pm

Mesajde Ire » Mie Dec 24, 2003 5:26 am

Cunoscut in strainatate???? E pe dracu'!!! Ce-am ratat???
Avatar utilizator
Ire
Junior Member
 
Mesaje: 169
Membru din: Mie Apr 30, 2003 11:00 pm

Mesajde wwritza » Joi Dec 25, 2003 9:18 pm

Este foarte cunoscut in lume....de prietenii si neamurile lui de peste hotare....logic. si de romanii care traiesc in strainatate si care auzisera de el inainte sa plece.
Vedeti!! este foarte cunoscut in strainatate.........
I know who I am and what I am about but I enjoy the journey more than the arival and feel that life for me is about increasing my understanding of the world...
Avatar utilizator
wwritza
 
Mesaje: 981
Membru din: Vin Noi 28, 2003 12:00 am

Re: Re: duminica

Mesajde Unregistered » Vin Dec 26, 2003 1:31 am

Sunt curioasa daca chiar Catalin Botezatu a raspuns acestui mesaj. Daca da, a dezamagit o admiratoare a persoanei Catalin Botezatu si nu a creatorului de moda. Un Craciun fericit si luminos tuturor! La multi ani!
Adela F.
Unregistered
 

Mesajde Unregistered » Lun Dec 29, 2003 6:21 pm

Nu-mi plac hainele facute de asta si oricum e inglodat in datorii doar sa mai salveze aparentele .
Unregistered
 

Mesajde cutzzu » Mie Dec 31, 2003 1:40 am

Care e faza cu asta ca o tine din minciuna in minciuna , ba ca la invitat nu stiu ce mare designer la Paris (sa-i faca pantofii) ba ca are 1000 de iubite si nu l-a vazut nimeni cu vreo femeie. Varzaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!
cutzzu
 

Mesajde Unregistered » Mar Ian 13, 2004 9:44 am

unde are sediul noul restaurant BONSAI (TEL ???)
Unregistered
 

Mesajde piper1996 » Mar Ian 13, 2004 10:19 am

incearca la 931, sunt niste tanti foarte amabile acolo care sunt platite sa0ti dea detalii de genul asta.
piper1996
Avatar utilizator
piper1996
Junior Member
 
Mesaje: 258
Membru din: Vin Iun 21, 2002 11:00 pm

intrebare

Mesajde Unregistered » Dum Ian 25, 2004 3:21 pm

Intradevar, Catalin Botezatu este tare...,ma refer bineinteles la partea de afaceri, de cum si-a dezvoltat job-ul.
Stau sa ma intreb insa daca ar fi in stare sa ma sponsorizeze cu 1000 de euro .Am nevoie de ei pentru a-mi schimba genunchiul de la proteza de sold (am un picior amputat)... Am ceva ,nu? pentru cei 35 de ani ai mei. Vom tine legatura si o sa mai vedem noi.
Sunt convins ca nu,
costras1@post.ro
Unregistered
 

AnteriorUrmătorul

Înapoi la Vechi: Kterinca & Aberatzii

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 4 vizitatori