Mi-e teama sa nu fiu respins,cateva sfaturi daca se poate

Glume, poante, farse, lucruri aberante, off-topic grosolan

Mesajde cr3tz » Sâm Iul 15, 2006 10:25 am

vai,ce bine ca mi-a expirat banul,na mah,sac. :D

sica vezi ce si cum zici,ca poate te pricopsesti si tu cu un ban :)
ma scot cu: pe forumu de caterinca nu exista offtopice.
cr3tz
 
Mesaje: 3427
Membru din: Vin Dec 24, 2004 12:00 am

mdeah

Mesajde EpicMan » Sâm Iul 15, 2006 9:26 pm

to-be-deleted scrie::wazzup: Asa o sa fac ma!
Sa inchida cineva topicul asta o data si sa stearga pls cei 2 useri ai mei. Ai {..} ce sunteti, m-ati pus la aberatii, eh? :caca:

Acuma vad: l-au banat si pe cr3tz! cat de marfa ==D asa da.. se facu dreptate in ceea ce-l priveste pe asta. urmeaza ala cu sick puppy sper. :rau:
sa traiasca unleashed, ca doar e tizu meu :) cm vine de la candidat maestru
bai da uei

Speri-mata dar...speri degeaba
on topic : Asta dak mai discuta cineva problema.
Nr 1 Get over ur'self....te simtzi prea bine in pielea ta si asta o sa te traga rau in jos..si nu numai in relatzia ta cu reprezentantele sexului frumos...ci in relatzia q oamenii in general :)
Nr 2 Chestia q sick puppy a fost parerea mea.Nu-i atak si pur si simplu o demokratika parere...ca sa zic asa.Parere pe care o mentzine in continuare:D Have a nice life...or...somethin' ;)
Umbrele,ce-i drept,seamana cu intunericul....dar sunt fiicele luminii (Lucian Blaga)
Avatar utilizator
EpicMan
Junior Member
 
Mesaje: 59
Membru din: Vin Ian 13, 2006 12:00 am

Mesajde silviotta » Joi Aug 10, 2006 8:21 pm

pai eu zic k fetele sunt impartite 2 categorii:cele care umbla dua bani si cele carora nu le pasa,nu ai cum sa stii dak nu intrebi o fata dak are priete,sau ai o posibilitate sa itrebi p cineva din anturajul ei,la intrebarea 3 chiar nu stiu c sa iti zic si la 4 ar trebui sa incerci sa invingi timiditatea,cred k la 21 d ani ai deja varsta buna pt a-ti face o relaite.so,c saiti zic :curaj,si aiincredereintine k vei reusi!!!
silviotta
Junior Member
 
Mesaje: 8
Membru din: Joi Aug 10, 2006 7:16 pm
Localitate: bucuresti

Mesajde incoherent » Vin Aug 11, 2006 10:52 am

cr3tz scrie:WarCraft 3,Unreal Turnament si probabil Campion Mondial la sha.bah tu esti nisipeanu ala?

si daca esti gosu ,adica gamer inrait,eu zic ca nu ai nici o sansa sa scoti capul in lume prea curand.banuiesc ca la o mica pana de curent injuri de toti sfintii si mai muti un b5 la h4,nu?



auzi da ce naiba piesa muta asa ceva, s-au schimbat regulile de cand n-am mai jucat io? sau e regino-calu noua piesa.hai ma zi si mie cum ajungi de la b5 la h4 intr-o mutare? in rest, fiecare cu parerea lui despre sine, ce-aveti cu baiatu? :D
Gigi Becali e idolul unei generatii
Avatar utilizator
incoherent
Junior Member
 
Mesaje: 1176
Membru din: Dum Apr 18, 2004 11:00 pm

Mesajde cr3tz » Vin Aug 11, 2006 2:24 pm

hai bre,virtual vorbind poti face ce vrea muschiul tau.doar esti cu programarea ,ce naiba :D
cr3tz
 
Mesaje: 3427
Membru din: Vin Dec 24, 2004 12:00 am

Mesajde incoherent » Vin Aug 11, 2006 2:40 pm

adevaru e ca in afara de afirmatia aia n-am gasit nimic interesant pentru mine pe topicu asta, cum era sa ma bag in seama altfel? :D
Gigi Becali e idolul unei generatii
Avatar utilizator
incoherent
Junior Member
 
Mesaje: 1176
Membru din: Dum Apr 18, 2004 11:00 pm

Mesajde cr3tz » Vin Aug 11, 2006 2:42 pm

daca citesti atent observi ca am zis sha.ce plm e ala habar nu am :D
cr3tz
 
Mesaje: 3427
Membru din: Vin Dec 24, 2004 12:00 am

Mesajde justaguy » Sâm Aug 12, 2006 7:44 pm

de ce nu sterge cineva topicul asta.. e cel mai prost topic care a existat vreodata pe vreun forum.. IQ ul scazuse sub nivelul de debilitate mintala cand autorul l-a creat. va rog eu stergeti-l.. domnilor moderatori sau administratori.. :nimic: nu aduce nici un beneficiu acestuio forum sau cuiva .. e o porcarie inimaginabila care as vrea sa dispara cat mai repede posibil va rog eu
"Whatever considers a theologician as tru must be false". Friedrich Nietzsche- The Antichrist
justaguy
Junior Member
 
Mesaje: 7
Membru din: Lun Iul 10, 2006 2:03 am
Localitate: buc

Mesajde cr3tz » Sâm Aug 12, 2006 11:54 pm

ce mai faci maestre?toate bune si frumoase?
cr3tz
 
Mesaje: 3427
Membru din: Vin Dec 24, 2004 12:00 am

Mesajde incoherent » Dum Aug 13, 2006 5:18 am

bre ce sa zic, nu chiar toate, da depinde si de cantitatea de alcool ingurgitata. la tine toate bune?
Gigi Becali e idolul unei generatii
Avatar utilizator
incoherent
Junior Member
 
Mesaje: 1176
Membru din: Dum Apr 18, 2004 11:00 pm

Mesajde cr3tz » Dum Aug 13, 2006 5:27 pm

la mine e ok momentan,maine sa vedem daca fac fata :D
cr3tz
 
Mesaje: 3427
Membru din: Vin Dec 24, 2004 12:00 am

Anterior

Înapoi la Vechi: Kterinca & Aberatzii

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 31 vizitatori