Ziua mea ideala

Glume, poante, farse, lucruri aberante, off-topic grosolan

Ziua mea ideala

Mesajde Castila » Lun Mar 27, 2006 6:15 pm

Azi cica zii ordinara ca toate celelante .. deunde .. mai mare aberatie .. ies astazi din casa sa ma duc la colegiu si nush care mama masii a pus un ghiveci in fata usii mele .. am cazut si mi`am rupt picioru .. ce amuzant .. in fine ma duc la doctor dupa revin la scoala aveam un subiect de prezintat in fata la toata clasa si treaba e ca nu suport sa fiu in fata la 20 de elevi asa ca am inceput sa ma balbai si mi`a iesit subiectu ca draq' concluzie am luat 1 de prezenta .. apoi frumos ma duc la ora de muzica nush ce draq avea profu de muzica ca tocmai pe mine m`a pus sa traduc 3 melodii din engleza`n franceza .. iar mare catastrofa .. In fine .. ma duc cu liftu scolii (cum aveam picioru`n ghips trebuia sa iau liftu profesoriilor) si frumos rau de tot .. se blocheaza liftuuuuuuuuu .... reusesc 3 barbosi sa ma scoata din el dupa o ora si ajung la ora de gimnastica la care am stat fara sa fac nimica 3 ore .. (asta da distractie !!) Apare profesoru meu de sport cu o fata de cretin la mine si imi spune .. "DE CE NU FACI GIMNASTICA VREAU SA TE VAD íŽN HAINELE TALE SPORTIVE IMEDIAT ALTFEL TE DUCI DIRECT LA DIRECTOR SI ZBORI DIN SCOALA" nush daca`i chior da stiu ca`i cretin .... m`am abtinut sa numai fac misto de el ca natura a facut destul .. In fine .. am facut bascket cu picioru`n ghips si la sfarsitu orei .. "De ce ai facut gimnastica cu picioru rupt ?" M`am uitat 5 secunde fix la el si ... m`am abtinut ..
Vine ora de franceza .. aveam un examen la care am invatat timp de 5 ore .. si inca .. invatasem bine .. cea ce nu prea fac atat de des .. Ne da profu examenu sa`l facem si .. se pune chear langa banca mea si incepe sa dea raspunsurile la 2 eleve din spatele meu .. va dati seama ce fata am facut toti din clasa .. nemaipomenita .. Am vrut sa iau floarea de langa mine si sa`i dau in cap cu ea dar .. a dat altu cu scaunu .. ce ghinion ..
Ma rog .. astazi am ajuns la o concluzie ... orice ai face si cat te`ai chinui sa faci ceva de bine ... PROSTII MEREU AU MAI MULT NOROC CA TINE
Be smart, kill yourself !
Avatar utilizator
Castila
Junior Member
 
Mesaje: 60
Membru din: Vin Dec 26, 2003 12:00 am

Mesajde Shaki » Lun Mar 27, 2006 6:59 pm

castila, eu zic sa-tz faci un thread pe jurnale :)
aliatzi, right? :D

A little girl went out to play, lost in the marketplace as if half-born...
Avatar utilizator
Shaki
 
Mesaje: 7089
Membru din: Lun Mar 10, 2003 12:00 am

Mesajde baixinho© » Lun Mar 27, 2006 7:00 pm

vezi că subforumul de jurnale e in altă parte.
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde Castila » Lun Mar 27, 2006 7:03 pm

Shaki scrie:castila, eu zic sa-tz faci un thread pe jurnale :)

Nu erea subiect de jurnal ci mai mult de aberatie :)
Be smart, kill yourself !
Avatar utilizator
Castila
Junior Member
 
Mesaje: 60
Membru din: Vin Dec 26, 2003 12:00 am

Mesajde Castila » Lun Mar 27, 2006 7:04 pm

[quote="baixinho ©"]vezi că]

Nu inteleg .. R u stupid or uat ? a mai spus domnisoara de mai sus si repeti si tu .. daca ar fi sa fac colectie de papagali ai fi primu pe lista :D
Be smart, kill yourself !
Avatar utilizator
Castila
Junior Member
 
Mesaje: 60
Membru din: Vin Dec 26, 2003 12:00 am

Mesajde baixinho© » Lun Mar 27, 2006 7:10 pm

Castila, mă cam calci pe creieri. nu te ajută mintea să te uiţi la orele la care au fost trimise mesajele ca să realizezi că eu şi Şachi am scris cam in acelaşi timp? vezi că zilele astea sunt cu curu in sus. nu te juca prea mult cu nervii mei, că sunt intinşi ca corzile de chitară.
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde Castila » Lun Mar 27, 2006 7:13 pm

[quote="baixinho ©"]Castila, mă]
Tu te`ai bagat in zeama nu eu. Cat despre nervii tai varsa`tii in alta parte si daca esti pe ciclu nu`i problema mea. Acu' Punct si de la capat.
Be smart, kill yourself !
Avatar utilizator
Castila
Junior Member
 
Mesaje: 60
Membru din: Vin Dec 26, 2003 12:00 am

Mesajde Shaki » Lun Mar 27, 2006 7:17 pm

castila, ai grija cu limbaju shi manierele...
aliatzi, right? :D

A little girl went out to play, lost in the marketplace as if half-born...
Avatar utilizator
Shaki
 
Mesaje: 7089
Membru din: Lun Mar 10, 2003 12:00 am

Mesajde nbm » Lun Mar 27, 2006 7:34 pm

Loc: Somewhere In Hell
e data dracului, ce mai...

dar presimt ca o sa-si incheie ziua ideala cu un ban pe fc :D
GOD must love STUPID PEOPLE. HE made SO MANY!!!
Avatar utilizator
nbm
 
Mesaje: 4958
Membru din: Dum Iul 25, 2004 11:00 pm

Mesajde o_tzestoasa » Lun Mar 27, 2006 10:50 pm

Castila scrie:Cat despre nervii tai varsa`tii in alta parte si daca esti pe ciclu nu`i problema mea

Ba sa shi verse aci shi unde vrea, ca-i de ajuns ca s-o intors ieri ramuna, nu erau musai shi comentariile tale, foarte antipatice de altfel :hmm:
am carapacea mea, sunt pionier...
"probabil poza ta, din rama ti-ar sopti...stii? nu esti ce-mi doream sa fii" Ion
o_tzestoasa
Junior Member
 
Mesaje: 779
Membru din: Joi Sep 22, 2005 11:00 am
Localitate: nicaieri

Mesajde baixinho© » Mar Mar 28, 2006 12:17 am

cand l-am rugat pe vali să creeze un program care să interzică proştilor (mai ales proştilor analfabeţi) să se logheze mi-aţi spus că sunt nebun. dar nu-i nimic, imi readuc şi eu aminte cum se dă un ban.
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde eyewitness » Mar Mar 28, 2006 5:22 am

castila = avertisment

tred inchis
If you want to be a hippie, put a flower in your peepee
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm


Înapoi la Vechi: Kterinca & Aberatzii

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 4 vizitatori