Important !!!

Glume, poante, farse, lucruri aberante, off-topic grosolan

Important !!!

Mesajde energetic_niceb » Sâm Sep 09, 2006 12:43 am

Buna seara.In primul rand vreau sa va felicit pentru ideea de a da nastere acestui site.Este extraordinar.Sunt un tanar din bucurest care de ceva vreme a devenit dependent de cel mai ascultat gen de muzica din romania....manele.Nu de putin timp mi-am facut si eu o melodie intr-un studio adevarat (pana atunci vedeam doar la TV ) am zis sa vad daca am succes.De cand mi-am scos melodia am inceput sa am mai multi prieteni.Toti spun ca am voce ca sunt "talent" si ca sunt si fraier in acelasi timp ca m-am lasat.Ei bine nu m-am lasat.Dar nu am acel sponsor care sa investeasca si sa produca din vanzarea cd-urilor daca voi ajunge acolo unde visez.As face orice sa ajung sus.Poate la randul meu voi ajunge sa sponsorizesz si eu pentru ca stiu cat e de greu unu "mic talent" . /e foarte greu daca nu ai relatii.Asa ca daca exista vre-un sponsor rog sa ia legatura cu mine urgent si mai rog A NU SE TRECE CU VEDEREA PESTE ACEST MESAJ....VA IMPLOR...Astept si eu un semn favorabil.Multumesc mult !! Succes in continuare cu Site-ul
energetic_niceb
Junior Member
 
Mesaje: 1
Membru din: Sâm Sep 09, 2006 12:35 am
Localitate: Bucuresti

Mesajde dadius » Sâm Sep 09, 2006 1:21 am

Din intamplare cred ca am dat primul peste acest APEL IMPORTANT :-: . Domnul in cauza nu a gasit altceva mai bun de scris in primul post pe fanclub.
Sunt socat!!! In cazul ca nu se va sterge acest subiect de moderatori ma bucur ca sunt primul care am scris ~p . Si VA ROG: Nu treceti cu vederea acest mesaj..... Va implor chiar! ~p ~p ~p

Noapte buna copii..
Spune-mi ce muzică asculţi, ca să îţi spun câţi sunteţi de mulţi!
Avatar utilizator
dadius
 
Mesaje: 779
Membru din: Dum Iun 16, 2002 11:00 pm

Mesajde wednesday » Sâm Sep 09, 2006 1:39 am

wooooooooord!
~p ~p ~p ~p ~p ~p
asta ma duce cu gandul la http://site.neogen.ro/remus_talent/index.html
i wish i could help, but i don't want to
Avatar utilizator
wednesday
 
Mesaje: 864
Membru din: Mar Noi 04, 2003 12:00 am

Mesajde Shaki » Sâm Sep 09, 2006 3:44 pm

mutat intr-un loc unde va primi mult mai multe sfaturi bune... :D
aliatzi, right? :D

A little girl went out to play, lost in the marketplace as if half-born...
Avatar utilizator
Shaki
 
Mesaje: 7089
Membru din: Lun Mar 10, 2003 12:00 am

Mesajde MiG29 » Sâm Sep 09, 2006 9:12 pm

io iti sugerez sa conpui o manea despre jiji (becali, care altu) si apoi sa incerci sa apari undeva la stirile sportive de la prost tv. Imi inchipui deja: "Senzational. Un tanar bucurestean a facut o manea special pentru idolul sau, patronul Stelei, Gigi Becali. Echipa stirilor noastre a reusit sa ia legatura cu tanarul talentat, si va prezentam in premiera si in exclusivitatea capodopera dedicata razboinicului luminii". Odata ce apari in praimtaim la teveu, totu ie sinplu. O sa te asalteze sponosorii, femeile, dujmanii, tot ce vrei tu...
De preferinta maneaua, sa fie melodioasa, cu ceva agramaticalitati strecurate pe ici-colo, un mesaj simplist si populist, si un refren d-ala "catchy", stii tu.
Mult succes!
The Earth is full.GO HOME!
Avatar utilizator
MiG29
 
Mesaje: 7104
Membru din: Dum Apr 14, 2002 11:00 pm

Mesajde cubu » Dum Sep 10, 2006 10:23 pm

Si dupe ce ai avut succes cu maneaua lu Becali, vezca urmatoru ca importanta e Borcea.
indescifrabil
Avatar utilizator
cubu
 
Mesaje: 6237
Membru din: Mar Mar 18, 2003 12:00 am

Mesajde old lord » Dum Sep 10, 2006 10:28 pm

care e faza ??? :D
Cel mai dificil, când eşti înşelat, este să-ţi păstrezi demnitatea. Să te simţi de parcă n-ai merita oxigenul pe care îl tragi în tine. Te obişnuieşti cu asta. Începi să crezi. Chiar să-ţi placă. Ca o sticlă care nu se goleşte niciodată. Poţi să o duci la gură la nesfârşit.
Avatar utilizator
old lord
 
Mesaje: 1312
Membru din: Mie Mar 24, 2004 12:00 am


Înapoi la Vechi: Kterinca & Aberatzii

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 7 vizitatori