in 2007 o sa ne-o tragem mai des

Glume, poante, farse, lucruri aberante, off-topic grosolan

in 2007 o sa ne-o tragem mai des

Mesajde Megabibi » Dum Dec 31, 2006 9:59 am

eu fac sex de 2 ori pe saptamana
este mult, este putin? de cate ori este bine sa o faci
pentru 2007 mi-am propus sa o fac mai des si mai bine
asta dupa ce am intrat pe acest forum si am vazut ca sexul chiar e important si ca orice am face tot la el ne gandim
Megabibi
Junior Member
 
Mesaje: 16
Membru din: Joi Dec 21, 2006 6:46 pm
Localitate: BUC

Mesajde kant emir » Dum Dec 31, 2006 10:06 am

mi-am propus sa o fac mai des si mai bine

succes, dara, ai loat o hotarare inteleapta
orice am face tot la el ne gandim

apoi deh, tresa na gandim la ceva, nu? ca alfel se atrofiaza gandituarea

de cate ori este bine sa o faci

ei nah, ce intrebare!
"... deasupra-i cer de stele" si legea morala din mine
kant emir
 
Mesaje: 9782
Membru din: Joi Noi 18, 2004 12:00 am

Mesajde marian jan » Dum Dec 31, 2006 10:49 am

innebunesc!

forumul asta nu era menit sa va invete ca trebuie sa faceti sex mai des,ci sa va incurajeze in a fi bisexuale!offffffffffff...
bravo baixule!
Avatar utilizator
marian jan
 
Mesaje: 2100
Membru din: Dum Mar 10, 2002 12:00 am

Mesajde baixinho© » Dum Dec 31, 2006 5:56 pm

am preferat sa mut subiectul decat sa-l inchid.
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde pacha » Joi Ian 04, 2007 11:28 am

Ramanem o tara vesela in continuare,sper.:)
Si asta trece !
pacha
 
Mesaje: 2042
Membru din: Vin Mai 14, 2004 11:00 pm

Mesajde Wild Rose » Joi Ian 04, 2007 10:11 pm

cum ma de 2a ori pe saptamana? de 2a ori pe zi, cel putin. :)
indiferent cine esti si cum o arzi soarele tot rasare dimineata
---
vom zbura si fara aripi, trebuie doar sa crezi
Wild Rose
Junior Member
 
Mesaje: 3338
Membru din: Dum Sep 01, 2002 11:00 am
Localitate: buc.

Mesajde HapaGiu » Vin Ian 05, 2007 10:42 am

cam asa :) acuma ce sa zic.. caut fata fara scrupule.. adica doar pentru sex :) ca de relatii sunt satul :D (oare exista ceva?)
HapaGiu
Junior Member
 
Mesaje: 31
Membru din: Dum Iul 31, 2005 2:46 am
Localitate: Bucuresti

Mesajde cubu » Vin Ian 05, 2007 11:51 am

Bre, d-astea mai rar, ca odata ce i-a scos omu scrupula din ea, nu o mai lasa sa plece asa usor. Daca vrei sa-ti dovedesti singur barbatia, ia-ti una cu, si pun-te pe treaba. Da vez ca ie riscant, s-ar putea sa-ti scoata ia tie scrupula si odata scoasa, ie ca masaua, nu o mai poti pune la loc. Succes!
indescifrabil
Avatar utilizator
cubu
 
Mesaje: 6237
Membru din: Mar Mar 18, 2003 12:00 am

scrupulatule

Mesajde HapaGiu » Sâm Ian 06, 2007 6:10 am

ma io am una dar nu am zis ca vreau sa caut una sa o iau de la zero si am zis care are ched de distractie fara angajamente sa ma caute :) :eat:

in orice caz nu am ce face si de aceea scriu pe forumul asta acum. e o aberatie, sunt constient ca nu exista asa ceva... dar mai stam si noi de vorba in lipsa de ocupatie
HapaGiu
Junior Member
 
Mesaje: 31
Membru din: Dum Iul 31, 2005 2:46 am
Localitate: Bucuresti

Mesajde ursu gri » Sâm Ian 06, 2007 6:45 am

Nemaivorbind de faptul k dak ai deja una, achizitzionarea ink uneia poate produce in momentul scrupularii, usturimi scrupulare .Shi asta de obicei e insotzita de crampe, febra, dureri articulare shi uneori (in cazuri extreme desigur) poate duce chiar la scrupuloza cronica. Asha ka ai grije, nu te risca!
Cand privesc de aici de sus, sus de tot, ma trece pishu...
ursu gri
Junior Member
 
Mesaje: 33
Membru din: Lun Dec 18, 2006 9:13 pm
Localitate: ultimu' etaj(coltz cu parterul)

Mesajde HapaGiu » Sâm Ian 06, 2007 7:42 am

:)) pai da dar imi place sa traiesc la risc si cred ca dupa mine cu cat mai multe cu atat mai bine, adrenalina chestii:) nu vad pe nici una sa se ofere inca :) sa nu imi zici ca tu ai crampe si febra daca stai cu doua fete :))
HapaGiu
Junior Member
 
Mesaje: 31
Membru din: Dum Iul 31, 2005 2:46 am
Localitate: Bucuresti

Mesajde ursu gri » Sâm Ian 06, 2007 8:27 am

Doo fete!? Doamne ferejte bre. Doar noi fi zoofil. Cear zice ursitoarele dak m-ar vedea cu doo deodata. Hai treaka, una mai scoate pi acolo un mormor ceva dapi cu amandoo e mai complikat. Bre Hapagiule eshti periculos, zau! Vezi sa nu ti loveasca o promiscuitate daia ambigua de no satzi potzi mishka bratzele kapoi hala eshti! Bafta Terminatorule!
Cand privesc de aici de sus, sus de tot, ma trece pishu...
ursu gri
Junior Member
 
Mesaje: 33
Membru din: Lun Dec 18, 2006 9:13 pm
Localitate: ultimu' etaj(coltz cu parterul)

Mesajde HapaGiu » Sâm Ian 06, 2007 8:44 am

da pai ma io ce sa zic... nu are rost sa o lungim pe langa subiect... CAUT FATA CARE VREA SA SE DISTREZE IN PAT :)

mai bine zis hai sa inchidem discutia asta ca am gasit deja :) norocul meu
HapaGiu
Junior Member
 
Mesaje: 31
Membru din: Dum Iul 31, 2005 2:46 am
Localitate: Bucuresti

Mesajde Mirela » Sâm Ian 06, 2007 7:39 pm

Ma scuzatz, pardon, asa vriau sa zic si eu ca pe 2007, vrand-nevrand, mi-am tras asa:
- firul la ciorap de revelion, ca am mers fara pantofi pe asfalt, finca ca ma dureau bataturile de la tocuri
- jaluzelele, ca ma dureau ochii si capu' de la cantitatea de sampanie + vin (romanesc, da' de la off-licence, nu de la alimentara, ca alimentara a fost inchisa, ai dracu' au plecat totz in romania si ne-au lasat fara frunza de sarmale de craciun) ingurgitate de revelion
- hainele pe mine in fiecare dimineata inainte de a merge la servici, injurand de mama focului ora matinala, frigul din casa, distantza de la pat la intrerupator si prezentza diferitelor obiecte de care dejtele mele se lovesc in fiecare dimineatza.
Pink fluffy dynosaurs
Tremendously hardcore...
We are not born with the conviction that Pepsi is better than Coke and that heavy metal liberates the soul (Solomon, 2003). We try it out for ourselves...
Avatar utilizator
Mirela
 
Mesaje: 2566
Membru din: Joi Noi 08, 2001 12:00 am

Mesajde Mirela » Sâm Ian 06, 2007 7:41 pm

Ma scuzatz, pardon, asa vriau sa zic si eu ca pe 2007, vrand-nevrand, mi-am tras asa:
- firul la ciorap de revelion, ca am mers fara pantofi pe asfalt, finca ca ma dureau bataturile de la tocuri
- jaluzelele, ca ma dureau ochii si capu' de la cantitatea de sampanie + vin (romanesc, da' de la off-licence, nu de la alimentara, ca alimentara a fost inchisa, ai dracu' au plecat totz in romania si ne-au lasat fara frunza de sarmale de craciun) ingurgitate de revelion
- hainele pe mine in fiecare dimineata inainte de a merge la servici, injurand de mama focului ora matinala, frigul din casa, distantza de la pat la intrerupator si prezentza diferitelor obiecte de care dejtele mele se lovesc in fiecare dimineatza.
Pink fluffy dynosaurs
Tremendously hardcore...
We are not born with the conviction that Pepsi is better than Coke and that heavy metal liberates the soul (Solomon, 2003). We try it out for ourselves...
Avatar utilizator
Mirela
 
Mesaje: 2566
Membru din: Joi Noi 08, 2001 12:00 am

Mesajde M@rLanU^^ » Mar Mai 22, 2007 4:36 am

ce e prea mult se spune ca strica.... ce e putin n'ajunge... mai fute una mica.... dar majora...

cu cat mai mult cu atat mai bine... live4sex
A invidia inseamna a te recunoaste inferior
Avatar utilizator
M@rLanU^^
Junior Member
 
Mesaje: 82
Membru din: Joi Apr 05, 2007 11:00 pm


Înapoi la Vechi: Kterinca & Aberatzii

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 4 vizitatori