Let's get acquainted

Glume, poante, farse, lucruri aberante, off-topic grosolan

Mesajde kant emir » Mie Aug 15, 2007 2:16 pm

vescai dat vina pe cretz pentru forbele mele
d-zeu sa te binecuvanteze

mersilafel breh (sau bah, sau mah)
"... deasupra-i cer de stele" si legea morala din mine
kant emir
 
Mesaje: 9782
Membru din: Joi Noi 18, 2004 12:00 am

Mesajde cr3tz » Mie Aug 15, 2007 2:51 pm

lasa bre emire.nu ma supar eu asa repede \:/
cr3tz
 
Mesaje: 3427
Membru din: Vin Dec 24, 2004 12:00 am

Mesajde kant emir » Mie Aug 15, 2007 3:06 pm

ce vorbejt!


(deci io am inpresia ca matz plictisit p'acilea)
"... deasupra-i cer de stele" si legea morala din mine
kant emir
 
Mesaje: 9782
Membru din: Joi Noi 18, 2004 12:00 am

Mesajde SEFU_SCARII » Mie Aug 15, 2007 5:37 pm

da cr3tz tia plictisit mai tare decat mine nu???:))
SEFU_SCARII
Junior Member
 
Mesaje: 218
Membru din: Mie Iul 23, 2003 10:22 pm
Localitate: Europa Româneascã

Mesajde cr3tz » Mie Aug 15, 2007 6:05 pm

bah,daca stau in malibu nu inseamna ca sunt prieten cu tia carrere da?suntem iubiti bah

nu asa
cr3tz tia
ci asa
cr3tz :hump: :aplauze2: :hump: :banana: :inimioara tia da?
cr3tz
 
Mesaje: 3427
Membru din: Vin Dec 24, 2004 12:00 am

Mesajde piskeshu » Vin Aug 17, 2007 8:37 am

Kantemir esti un ipocrit fara coaie. Iar tu baicsule o papusa de aia de carpe in care -si baga mana toti jegoshii.
Prezumtia de prostie se aplica tuturor !!!
"This used to be a fun house, but now is full of evil clowns..."
Avatar utilizator
piskeshu
banned
 
Mesaje: 5692
Membru din: Vin Noi 14, 2003 12:00 am

Mesajde kant emir » Vin Aug 17, 2007 9:40 am

de cem zici asta mah? ca nu sar pe om sa-l tai si sa-l spanzur pentru niste abureli? pai tie ar trebui sa ti se sterga contul, daca e s-o tzii pe linia asta


(sau e altceva si n-am inteles eu? ca n-am nici impresia ca as fi fatzarnic, si nici bleg nu cred ca par)
"... deasupra-i cer de stele" si legea morala din mine
kant emir
 
Mesaje: 9782
Membru din: Joi Noi 18, 2004 12:00 am

Mesajde piskeshu » Vin Aug 17, 2007 10:34 am

Sa-mi stergi tu mie fundu. Ba pula iute zici tu de locomania. Pai forumu vostru de incaruntiti la coaie ce e? Muzeul figurilor de ceara ma pula bleaga! Melancolia distractiei! Un cacat de forum, pai ma baneaza pishatu ala pe mine? papusa de carpe in plm! Ca ce, ca l-am injurat pe un gunoi, un boschetar? Sugi pl de muist cacacios , maro la coltu gurii!
Prezumtia de prostie se aplica tuturor !!!
"This used to be a fun house, but now is full of evil clowns..."
Avatar utilizator
piskeshu
banned
 
Mesaje: 5692
Membru din: Vin Noi 14, 2003 12:00 am

Mesajde kant emir » Vin Aug 17, 2007 10:54 am

mwahahahahahahahahaha - tzajda reputatzie, da nui cum

(stii ca-mi place sa te vad cum spumegi, nu?)

mai zi
"... deasupra-i cer de stele" si legea morala din mine
kant emir
 
Mesaje: 9782
Membru din: Joi Noi 18, 2004 12:00 am

Mesajde piskeshu » Vin Aug 17, 2007 11:11 am

Muahaha sugi pl de prost cu pretentii, banuiesc ca stii ca esti prost nu? Si ca o sumedenie de pe merluc nu te suporta si te considera un dobitoc cu bomboane roz in cur nu? Ei asta esti un handicapat tolerat. Spume a facut ma-ta , acuma a iesit, poate vrei sa-ti dea si tie ca e plina in gura.
Prezumtia de prostie se aplica tuturor !!!
"This used to be a fun house, but now is full of evil clowns..."
Avatar utilizator
piskeshu
banned
 
Mesaje: 5692
Membru din: Vin Noi 14, 2003 12:00 am

Mesajde Daimon » Vin Aug 17, 2007 12:11 pm

bah voi doi ce plm o sa faceti cand se inchide fanclubu ? :))
Avatar utilizator
Daimon
 
Mesaje: 5074
Membru din: Mie Noi 26, 2003 12:00 am
Localitate: timisoara

Mesajde kant emir » Vin Aug 17, 2007 2:23 pm

Si ca o sumedenie de pe merluc nu te suporta si te considera un dobitoc cu bomboane roz in cur nu? Ei asta esti un handicapat tolerat.

ce sa fac breh, nimeni nui perfect; si nici n-as vrea sa ma aprecieze toti - mi-ar da de gandit si m-ar contraria. Cum crezi tu ca m-as simti daca m-ar lauda orce creer statut?

da' banueschio ca pe tine te adora totz mujtucii de pe loco, tuate lutzele si lutzuaicele (alea care semneaza fain) se uda la vaderea fie si numai a avatarului tau (nu mai zic de parul de pe fatza, de coshurile de pe ceafa etc), gigicifre si tot restu, pana la odiosu si napoi

creca ti se asterne covor rosu cand intri pe forum, se face tunel de flori si tuata lumea ese din buzi, nimeni nu se mai masturbeaza, nimeni nu mai suge - nicanica, te asteapta pe tine sa incepi si sa destupi si sa aleaalea (tot restu, cu muci si flegme si tampoane si sperma grasa in apa din buda)

brava breh, ferice de tine; creca ejt cel mai tare din tot neamu tau de panacuma, iar descendentzii tai (macar doo generatzii) nor sa indrasneasca sa iasa din unbra ta


drucare, e acolo o asociere care nu ma onoreaza; da' nare nice, exista orcum, is constient de asta
"... deasupra-i cer de stele" si legea morala din mine
kant emir
 
Mesaje: 9782
Membru din: Joi Noi 18, 2004 12:00 am

Mesajde piskeshu » Vin Aug 17, 2007 2:41 pm

Copii tai stiu ca tu esti forumist? Ca asta e cea mai mare mandrie a ta? ~p Ca-i raspunzi unuia ca mine pagini intregi? Unuia pe care-l doare fix in pl de fatza ta? Mia bine ti-ai face o laba sa te descarci, ca nevasta-ta e cam pasiva vad.
Prezumtia de prostie se aplica tuturor !!!
"This used to be a fun house, but now is full of evil clowns..."
Avatar utilizator
piskeshu
banned
 
Mesaje: 5692
Membru din: Vin Noi 14, 2003 12:00 am

Mesajde kant emir » Vin Aug 17, 2007 3:04 pm

piskeshu scrie:Copii tai stiu ca tu esti forumist? Ca asta e cea mai mare mandrie a ta? Ca-i raspunzi unuia ca mine pagini intregi? Unuia pe care-l doare fix in pl de fatza ta? Mia bine ti-ai face o laba sa te descarci, ca nevasta-ta e cam pasiva vad.

copiii, da? cu trei de i (nu m-am legat de typo, ca ar mai fi fost]aprioric[/I] (ca tot veni vorba) pentru tot ce este legat de mine, dupa cum nici universalul leac pe care mi-l recomanzi nu ma intereseaza

de fapt, nici tu, ca faptura vorbitoare si in doo picioare statatoare nu ma interesezi - nu esti bun decat de bufoneria asta (ieftina si previzibila, stim amandoi) de locoman

ma folosesc de tine (sa ma amuz, descretesc, descarc etc) cum te folosesti tu de-o laba - trebuie sa recunosti ca o laba ramane o simpla laba, pe cand dintr-un biped ca tine se poate naste chiar si o dinastie intreaga de pijkeshi (ofcors, daca renunti la laba si te apuci sa faci sex, cu o muere, si daca iti mai si asumi* niscai responsabilitati), asa ca e mai bine sa cifulejt pijkeshu (mai bine in sensu ca e o distractie mai evoluata) decat sa bati maimuta


* nu te impacienta, nu-i niciun mijto ascuns, pe care sa-l descoperi peste vreun an-doi; italicu face trimitere la minunata ta prietena, atata
"... deasupra-i cer de stele" si legea morala din mine
kant emir
 
Mesaje: 9782
Membru din: Joi Noi 18, 2004 12:00 am

Mesajde piskeshu » Vin Aug 17, 2007 3:10 pm

Ba da mult te-ai mai zbatut , credeam ca nu termini pana plec. Intr-adevar daca nu i-am supt pula lui eminescu nu ma pricep la limba romana. Ai gasit si tu o gresala mica si te-ai excitat? Ti s-a facut pl de 6 cm acuma nu? Prima erectie de azi, la tine erectia e ca laba cred, ai impresia ca futi numa din erectii. Ce sa mai zic de laba, laba e doar in concediu nu? Cand esti odihnit si-ti sta pl sculata 1 min.


Vezi ca ai scris MALE , daca tot vanezi rahat.

Iar finalu ala alegoric strangulat logic, e scheletul fiecarui post al tau.

Copiiiiiiiiiiiiiiiiiii is mandria ta, da' tu nu creca esti a lor, creca le e rusine in fatza blocului. Banuiesc ca te striga unchiu.
Prezumtia de prostie se aplica tuturor !!!
"This used to be a fun house, but now is full of evil clowns..."
Avatar utilizator
piskeshu
banned
 
Mesaje: 5692
Membru din: Vin Noi 14, 2003 12:00 am

Mesajde kant emir » Vin Aug 17, 2007 3:15 pm

mwahahahaha, ma asteptam la mai mult - ie bun si atata

(te grabejt, este? doar no sa stai peste program numa pentru mine)
"... deasupra-i cer de stele" si legea morala din mine
kant emir
 
Mesaje: 9782
Membru din: Joi Noi 18, 2004 12:00 am

Mesajde piskeshu » Vin Aug 17, 2007 3:23 pm

nu stau peste program pentru gunoaie, banuiesc ca ai firma care te ridica zilnic si te duce acasa, la groapa.
Prezumtia de prostie se aplica tuturor !!!
"This used to be a fun house, but now is full of evil clowns..."
Avatar utilizator
piskeshu
banned
 
Mesaje: 5692
Membru din: Vin Noi 14, 2003 12:00 am

Mesajde kant emir » Vin Aug 17, 2007 3:29 pm

te-ai inmuiat de tot
ai, du-te acasa (pana nu vin gunoierii aia), ca n-ai vlaga de ciondaneala
"... deasupra-i cer de stele" si legea morala din mine
kant emir
 
Mesaje: 9782
Membru din: Joi Noi 18, 2004 12:00 am

Mesajde noOne2 » Vin Aug 17, 2007 6:08 pm

ia'te'te o revenit gunoiu de pish(at)chesh.... ce faci bre, pe tine nu te-o batut cipriotii aia? haaaa? meritai :P de'te dreq de jivina!!! abe' astept o replica "isteata" marca p....shu! hai bre, doar nu te-o luat ...febra:P

iar pt oamenii de pe forum, tre sa va spun ca imi cer iertare ca am readus in discutie acest thread care nu avea niciun mesaj postat in el!!! n-am vrut:D

lasa bre kant emire, nu te mai lua in gura cu scursurile canalelor... resursele lor de prostie sunt nelimitate! dupa cum se vede...

astept ban!:D


pt pi.....hu

btw...sa-i transmiti retardatului de admin de pe locomania, care nu-i in stare sa faca diferenta dintre doi useri, ca ii dau ceva...ceva gustos, care va place amandurora...

o sa va trimit pe cineva care sa va dea lectii de administrare a unui forum, daca voi nu sunteti in stare si faceti confuzii grave intre useri... da ma rog, oricum nu era mare lucru acolo... numa o ciurda de ciudati injectati pana la refuz cu un soi de epilepsie imbecila....a se vedea pi...hu, specimen aci de fata...
Avatar utilizator
noOne2
Junior Member
 
Mesaje: 143
Membru din: Sâm Mar 10, 2007 12:00 am

Mesajde noOne2 » Vin Aug 17, 2007 6:20 pm

pt pi.....hu

btw...sa-i transmiti retardatului de admin de pe locomania, care nu-i in stare sa faca diferenta dintre doi useri, ca ii dau ceva...ceva gustos, care va place amandurora...

o sa va trimit pe cineva care sa va dea lectii de administrare a unui forum, daca voi nu sunteti in stare si faceti confuzii grave intre useri... da ma rog, oricum nu era mare lucru acolo... numa o ciurda de ciudati injectati pana la refuz cu un soi de epilepsie imbecila....a se vedea pi...hu, specimen aci de fata...
Avatar utilizator
noOne2
Junior Member
 
Mesaje: 143
Membru din: Sâm Mar 10, 2007 12:00 am

Mesajde kant emir » Vin Aug 17, 2007 6:27 pm

astept ban!

n-ai la ce sa astepti ban, ca daca ma spurc io cu pijke, posa zici si tu fro doo (numa sa nun treci masura)

numa cu consecutivele fii mai milos (asta ie modificarea pe care am facut-o, le-am unit io)
"... deasupra-i cer de stele" si legea morala din mine
kant emir
 
Mesaje: 9782
Membru din: Joi Noi 18, 2004 12:00 am

Mesajde SEFU_SCARII » Vin Aug 17, 2007 7:28 pm

uaileiii. schimatzi numele threadului in "reactiile pishukeshului dupa cunilingus", sau in "ba pe a matii".

si se mai zicea de altii ca se cearta!
mie imi place Daïmon ca sare cu cate un post intre doo replici pe nv
SEFU_SCARII
Junior Member
 
Mesaje: 218
Membru din: Mie Iul 23, 2003 10:22 pm
Localitate: Europa Româneascã

Mesajde EpicMan » Vin Aug 17, 2007 8:08 pm

mie imi place Daïmon
ai noroc ca nu ie emiru.

Ie mai greu sal vez la hartza pe drucar(c. emiru') :D
Umbrele,ce-i drept,seamana cu intunericul....dar sunt fiicele luminii (Lucian Blaga)
Avatar utilizator
EpicMan
Junior Member
 
Mesaje: 59
Membru din: Vin Ian 13, 2006 12:00 am

Mesajde Daimon » Sâm Aug 18, 2007 6:08 pm

io nu ma iau la hartza decat in mod esceptional :P
Avatar utilizator
Daimon
 
Mesaje: 5074
Membru din: Mie Noi 26, 2003 12:00 am
Localitate: timisoara

Mesajde piskeshu » Lun Aug 20, 2007 8:19 am

No oua, te anunt ca n-ai nici o sansa sa te bagi intre mine si kastemir cand imi suge el pula, tre sa stai la rand, eventual daca vrei sa lingi si tu pe margine si pe coaie, da' pentru cap tre sa astepti sa termine kastemir.
Prezumtia de prostie se aplica tuturor !!!
"This used to be a fun house, but now is full of evil clowns..."
Avatar utilizator
piskeshu
banned
 
Mesaje: 5692
Membru din: Vin Noi 14, 2003 12:00 am

Mesajde noOne2 » Lun Aug 20, 2007 8:04 pm

piskeshu scrie:No oua, te anunt ca n-ai nici o sansa sa te bagi intre mine si kastemir cand imi suge el pula, tre sa stai la rand, eventual daca vrei sa lingi si tu pe margine si pe coaie, da' pentru cap tre sa astepti sa termine kastemir.


mda...esti cam prost!

te flatezi crezand ca cineva vrea sa-ti suga tie lidicul! poate viermii pamantului sa-si doresca asta imediat ce o sa te imbracam in pardesiu de lemn si o sa-ti cantam ultima piesa haus intitulata "prohod"...special pentru tine, conopida de esti!
Avatar utilizator
noOne2
Junior Member
 
Mesaje: 143
Membru din: Sâm Mar 10, 2007 12:00 am

Mesajde piskeshu » Mar Aug 21, 2007 8:14 am

Io creca tu esti rezultatu unei mui nedigerate de ma-ta ajunsa in uter printr-un ulcer perforat datorat alcoolismului, alcoolism ce explica si gradu tau de retardare fizica si psihica.
Prezumtia de prostie se aplica tuturor !!!
"This used to be a fun house, but now is full of evil clowns..."
Avatar utilizator
piskeshu
banned
 
Mesaje: 5692
Membru din: Vin Noi 14, 2003 12:00 am

Mesajde noOne2 » Mar Aug 21, 2007 4:19 pm

mda... zise el si mai lua o gura de asfalt! asta ca sa fac o gluma proasta pe care o intelege si creierul tau inmuiat in ghetz!

in rest, asa cum am mai zis, esti un andrei gheorghe ratat! iar ma-ta e ma-sa lui andrei gheorghe in varianta ratata! adica o curva imputita care a fatat un cretin ca tine! in locul ei mi-ar fi rusine cu asa lepadatura, futu-ti mortii ma-tii de imputit! vede-te-as intre 4 scanduri cat de repede!
Avatar utilizator
noOne2
Junior Member
 
Mesaje: 143
Membru din: Sâm Mar 10, 2007 12:00 am

Mesajde SEFU_SCARII » Mar Aug 21, 2007 6:04 pm

noOne2 scrie:futu-ti mortii ma-tii de imputit! vede-te-as intre 4 scanduri cat de repede!


looooooooooooooool. chiar asa??? :))
SEFU_SCARII
Junior Member
 
Mesaje: 218
Membru din: Mie Iul 23, 2003 10:22 pm
Localitate: Europa Româneascã

Mesajde noOne2 » Mar Aug 21, 2007 6:36 pm

looooooooooooooooooooooooool. "ovidiu bufnila este gay!" ai dreptate! :D
Avatar utilizator
noOne2
Junior Member
 
Mesaje: 143
Membru din: Sâm Mar 10, 2007 12:00 am

AnteriorUrmătorul

Înapoi la Vechi: Kterinca & Aberatzii

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 60 vizitatori

cron