Prichindeii din muzica romaneasca-jos cu ei!!!

Glume, poante, farse, lucruri aberante, off-topic grosolan

Mesajde Zgubilici » Sâm Mai 25, 2002 7:30 am

Sunt de parere ca astia care n-au inca voie sa se uite la avatarul lui SOD sa cante macar muzica potrivita pentru varsta lor, sa nu se artificializeze in asa hal incat, de exemplu, acu vreun an a aparut la televizor o trupa de 4 pustoaice cu varste cuprinse intre 5 si 7 ani cantau despre iubirea lor de o vara ca acum sunt singure si triste. PENIBIL!
......noapte buna si pofta buna la masa...de Demostene Botez
Avatar utilizator
Zgubilici
Junior Member
 
Mesaje: 1938
Membru din: Sâm Dec 22, 2001 12:00 am

Mesajde Judge_Aris » Sâm Mai 25, 2002 2:03 pm

Initial trimis de Zgubilici
Cea mai penibila, imbecila si scarboasa productie romeasca din cate am vazut pana acum la noi e EXTRA -> doua curve cu un pusti gras si urat dar care a stiut sa se dea bine pe langa unchi-su sa--i dea camion sa conduca la 12 ani!
Ma apuca mereu crizele de nervi cand vad porcaria aia de videoclip cu ragetele alea, ce dracu, aia e muzica?!


ha ha ha ha :p
Zgubilici esti beton....... am ras vreo 3 minute in continuu dupa ce am citit mesajul tau....mi-a placut la MAXIM chestia aia cu camionu lu' unchi-su....cred ca si coardele tot ale lui unchi-su' cred ca totul apartinea lui UNCHIU'....
Avatar utilizator
Judge_Aris
Junior Member
 
Mesaje: 173
Membru din: Vin Mai 24, 2002 11:00 pm

Mesajde Judge_Aris » Sâm Mai 25, 2002 2:23 pm

Lasand la o parte gluma....consider ca subiectul pe care l-a descis Nikkita, merita mai multa atentie...Trebuie stopata prostia!!! Cu cat ii vom privi cu mai multa scarba si cu cat ii vom marginaliza mai mult pe partizanii prostiei, cu atat cred ca se vor simti mai mult inconjurati de penibil! Si sa se simta inclusiv casele de discuri care produc astfel de aberatii numai de dragul banilor lasand in umbra calitatea! Oamenii aceia importanti care poarta cravata si care cred ca detin dreptul de a stabili calitatea muzicala a unei trupe! GRESIT!!!!!! NOI! ascultatorii, fanii, noi cei care dam bani pe CD-uri, noi care votam on-line - NOI - decidem ce merita si ce nu!
Avatar utilizator
Judge_Aris
Junior Member
 
Mesaje: 173
Membru din: Vin Mai 24, 2002 11:00 pm

Mesajde Zgubilici » Dum Mai 26, 2002 12:47 am

Pai din cate observ, nu cred ca e cineva care sa aprecieze ceva la Extra, nicidecum sa cumpere CD, e o autopromovare pentru sine, ca sa zic asa.
......noapte buna si pofta buna la masa...de Demostene Botez
Avatar utilizator
Zgubilici
Junior Member
 
Mesaje: 1938
Membru din: Sâm Dec 22, 2001 12:00 am

Mesajde tre » Dum Mai 26, 2002 2:06 am

Initial trimis de Judge_Aris
Lasand la o parte gluma....consider ca subiectul pe care l-a descis Nikkita, merita mai multa atentie...Trebuie stopata prostia!!! Cu cat ii vom privi cu mai multa scarba si cu cat ii vom marginaliza mai mult pe partizanii prostiei, cu atat cred ca se vor simti mai mult inconjurati de penibil! Si sa se simta inclusiv casele de discuri care produc astfel de aberatii numai de dragul banilor lasand in umbra calitatea! Oamenii aceia importanti care poarta cravata si care cred ca detin dreptul de a stabili calitatea muzicala a unei trupe! GRESIT!!!!!! NOI! ascultatorii, fanii, noi cei care dam bani pe CD-uri, noi care votam on-line - NOI - decidem ce merita si ce nu!


ai pus punctul pe i. sincer.
" it's the end of the world as we know it ''
Avatar utilizator
tre
Junior Member
 
Mesaje: 1598
Membru din: Mar Mai 14, 2002 11:00 pm

Mesajde qeru » Dum Mai 26, 2002 3:47 am

Initial trimis de tre cool


ai pus punctul pe i. sincer.

dar daca stau sa ma uit ce succes au toate aberatziile gen 3se & co. sint f pesimist in privintza asta. nu se pricep producatorii la muzica, da' shtiu marketing shi ce cere publicul. ori chestiile astea doua dicteaza.
p.s. cineva care a fost la premiile industrie muzicale spunea ca 3/4 din trupele care au cintat au fost huiduite de toata sala, shi cica erau d'ashtia cu rating mare...
Avatar utilizator
qeru
Junior Member
 
Mesaje: 162
Membru din: Mar Mai 21, 2002 11:00 pm

Mesajde tre » Dum Mai 26, 2002 4:01 am

Initial trimis de qeru

dar daca stau sa ma uit ce succes au toate aberatziile gen 3se & co. sint f pesimist in privintza asta. nu se pricep producatorii la muzica, da' shtiu marketing shi ce cere publicul. ori chestiile astea doua dicteaza.
p.s. cineva care a fost la premiile industrie muzicale spunea ca 3/4 din trupele care au cintat au fost huiduite de toata sala, shi cica erau d'ashtia cu rating mare...


da am vazut si eu printre picaturi caricatura aia de show.... jale. la costi ionita cand a inceput sa 'oooooooooooooooo....ooof viata mea' s-au auzit huiduieli puternice...
" it's the end of the world as we know it ''
Avatar utilizator
tre
Junior Member
 
Mesaje: 1598
Membru din: Mar Mai 14, 2002 11:00 pm

Aici ai dreptate

Mesajde Renato2002 » Dum Mai 26, 2002 4:20 am

Initial trimis de Judge_Aris
Lasand la o parte gluma....consider ca subiectul pe care l-a descis Nikkita, merita mai multa atentie...Trebuie stopata prostia!!! Cu cat ii vom privi cu mai multa scarba si cu cat ii vom marginaliza mai mult pe partizanii prostiei, cu atat cred ca se vor simti mai mult inconjurati de penibil! Si sa se simta inclusiv casele de discuri care produc astfel de aberatii numai de dragul banilor lasand in umbra calitatea! Oamenii aceia importanti care poarta cravata si care cred ca detin dreptul de a stabili calitatea muzicala a unei trupe! GRESIT!!!!!! NOI! ascultatorii, fanii, noi cei care dam bani pe CD-uri, noi care votam on-line - NOI - decidem ce merita si ce nu!



Aici ai cea mai mare dreptate
Renato2002
Junior Member
 
Mesaje: 102
Membru din: Mie Mai 15, 2002 2:00 pm
Localitate: Brasov

Mesajde Zgubilici » Dum Mai 26, 2002 4:35 pm

Initial trimis de tre cool


daca asculti hip-hop iti recomand cu caldura formatia 'suspect' care e parazitii ''la puterea x'. eu nu ascult hip-hop dar astia sunt tari de tot. aici >>> http://www.mmc.ro/tre/crap/suspect__atat_de_larga.mp3 <<< e o melodie de-a lor. mai am si altele daca iti place.

tre cool, nu stiu ce tovarasi de-ai tai au facut muzica sau ce motiv bizar te face pe tine sa apreciezi muzica suspecta a formatiei respective, dar in primul rand asta nu e hip-hop, nu e mai tare decat parazitii sunt pur si simplu niste imbecili care din lipsa de imaginatie au pus pe un beat niste injuraturi.
......noapte buna si pofta buna la masa...de Demostene Botez
Avatar utilizator
Zgubilici
Junior Member
 
Mesaje: 1938
Membru din: Sâm Dec 22, 2001 12:00 am

Mesajde Aliosha » Dum Mai 26, 2002 4:37 pm

Initial trimis de tre cool


daca asculti hip-hop iti recomand cu caldura formatia 'suspect' care e parazitii ''la puterea x'. eu nu ascult hip-hop dar astia sunt tari de tot. aici >>> http://www.mmc.ro/tre/crap/suspect__atat_de_larga.mp3 <<< e o melodie de-a lor. mai am si altele daca iti place.


Am ascultat si eu asta si inca una "Arsia la microfon". Suspect sunt intr-adevar Parazitii a puterea x unde x< 0.

Parazitii injura cu cap si au versuri reusite astia injura aiurea si sunt penibili.

"Sa-mi bag p*** in inima inima ta , intr-o artera pe acolo pe undeva
Sa-mi dau drumu in inima, inima ta sau in gura ta"

E diferenta mare de clasa tre cool intre formatiile astea 2.
"Against modern football."
Avatar utilizator
Aliosha
 
Mesaje: 5042
Membru din: Sâm Oct 20, 2001 11:00 pm

Mesajde tre » Dum Mai 26, 2002 10:57 pm

Initial trimis de Aliosha


Am ascultat si eu asta si inca una "Arsia la microfon". Suspect sunt intr-adevar Parazitii a puterea x unde x< 0.

Parazitii injura cu cap si au versuri reusite astia injura aiurea si sunt penibili.

"Sa-mi bag p*** in inima inima ta , intr-o artera pe acolo pe undeva
Sa-mi dau drumu in inima, inima ta sau in gura ta"

E diferenta mare de clasa tre cool intre formatiile astea 2.


da ma o fi n-ascult hip-hop prea mult..... in privinta non-conformismului am zis parazitii la puterea x... oricum in afara de omu din lift nu prea m-au entuziasmat prea multe piese de-ale lor. insa suspect si-acu ascult (la o sapt dupa descoperirea lor). m-au entuziasmat si gata.
repede ati sarit la bataie, nu-i de mirare ca saracii manelisti de mai intra pe forum nu pot sa=si expuna parerea ;).
" it's the end of the world as we know it ''
Avatar utilizator
tre
Junior Member
 
Mesaje: 1598
Membru din: Mar Mai 14, 2002 11:00 pm

Anterior

Înapoi la Vechi: Kterinca & Aberatzii

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 6 vizitatori