Andrea Antonescu in Playboy

Glume, poante, farse, lucruri aberante, off-topic grosolan

Re: poze?

Mesajde zulu » Mar Iul 02, 2002 12:00 pm

Initial trimis de biju
aveti idei de unde as putea lua pozele(online bineinteles) , ca bani nu as da pe asea ceva?


poze cu asta gasesti si pe olix.ro si pe nydaz.cjb.net
nici macar nu merita sa-ti iei "pleiboiul" mai ales ca nu-si prea arata p***a.

;S
zulu
Junior Member
 
Mesaje: 21
Membru din: Mar Iul 02, 2002 9:56 am
Localitate: Bv

Mesajde zulu » Mar Iul 02, 2002 12:09 pm

Initial trimis de MadMax
Pai na...asta e cu "artistele" de pe la noi...Azi maine o vedem si pe vreuna de la Bambi prin Playboy...


Bah, daca le vad si pe astea in "pleiboi" o sa fac schimbare de sex...sau mai bine ma fac homosexual ca-i mai ieftin.

;a ;a ;a ;a :moon: :M
zulu
Junior Member
 
Mesaje: 21
Membru din: Mar Iul 02, 2002 9:56 am
Localitate: Bv

Mesajde TOXIC » Mar Iul 02, 2002 10:17 pm

E de kkt rau de tot fetita asta, ce vrea faima? sau bani?
TOXIC
Junior Member
 
Mesaje: 5
Membru din: Joi Iun 13, 2002 10:59 pm

Mesajde Josefine^ » Mie Iul 03, 2002 11:31 am

Initial trimis de TOXIC
E de kkt rau de tot fetita asta, ce vrea faima? sau bani?


momentan,cred ca le are pe ambele...din pacate... :a
Avatar utilizator
Josefine^
Junior Member
 
Mesaje: 208
Membru din: Mar Mai 07, 2002 11:00 pm

Mesajde tre » Joi Iul 04, 2002 1:56 am

Initial trimis de Josefine^


momentan,cred ca le are pe ambele...din pacate... :a


dap...asa e... oricum mai tragic mi se pare faptul ca (am realizat ca) 30.000$ = cca. 1 miliard lei.... adica in zilele noastre daca am un miliard abia daca-mi ajunge de-o masina ca lumea + taxe, + ce-o mai fi...
" it's the end of the world as we know it ''
Avatar utilizator
tre
Junior Member
 
Mesaje: 1598
Membru din: Mar Mai 14, 2002 11:00 pm

Mesajde rrb » Joi Iul 04, 2002 8:28 am

nu stiu ce tot aveti cu andreea, cred ca e ste invidia la mijloc, cred ca fiecare dintre dintre voi v-ar placea sa aveti o prietena ca ea de frumoasa, e si desteapta are toate calitatile unei femei deosebite, cat despre playboy a fost cel mai bine vandut de pana acum si cu cel ma ispectaculos pictorial.
Ma trezesc plangand cu tine-n gand
Oare stii cat mi-e de dor?
As vrea sa pot zbura iubirea mea
Pana dincolo de nori.
rrb
Junior Member
 
Mesaje: 202
Membru din: Sâm Oct 06, 2001 9:23 pm
Localitate: Romania-Satu Mare

Mesajde MadMax » Joi Iul 04, 2002 10:33 am

Initial trimis de rrb
nu stiu ce tot aveti cu andreea, cred ca e ste invidia la mijloc, cred ca fiecare dintre dintre voi v-ar placea sa aveti o prietena ca ea de frumoasa, e si desteapta are toate calitatile unei femei deosebite, cat despre playboy a fost cel mai bine vandut de pana acum si cu cel ma ispectaculos pictorial.


Hai, mai povesteshte-ne despre fanteziile tale sexuale cu "frumoasa" si "desteapta" si "femeia deosebita" care este ...A....aaa....whatever...
Avatar utilizator
MadMax
Junior Member
 
Mesaje: 82
Membru din: Mar Apr 16, 2002 11:00 pm

mai labagiule

Mesajde dadius » Joi Iul 04, 2002 2:37 pm

Initial trimis de rrb
nu stiu ce tot aveti cu andreea, cred ca e ste invidia la mijloc, cred ca fiecare dintre dintre voi v-ar placea sa aveti o prietena ca ea de frumoasa, e si desteapta are toate calitatile unei femei deosebite, cat despre playboy a fost cel mai bine vandut de pana acum si cu cel ma ispectaculos pictorial.


am intrat eu pe subiectele tale vreodata sau pe forumul andre? ce dracu te bagi in seama aiurea in tramvai? stai pe forumul tau si vorbeste despre ce vrei cu cine vrei.aici suntem oameni seriosi si nu avem chef de prostiile tale.
Spune-mi ce muzică asculţi, ca să îţi spun câţi sunteţi de mulţi!
Avatar utilizator
dadius
 
Mesaje: 779
Membru din: Dum Iun 16, 2002 11:00 pm

Mesajde Oribilul Mosh » Joi Iul 04, 2002 9:08 pm

Ma,urata nu e. Cel putin e mai frumoasa decat Marilena Nitu si Daniela Gyorfi.
Ce nu mi-a placut mie la pictoria este faptul ca a pozat in ipostazele alea stelare. Mi-ar fi placut mai mult sa posteze undeva la mare...nud din cap pana in picioare.
Cum au facut,de exemplu,fetele de la Chic.
Deci..cam de asta nu mi-a placut mie ! De ce nu o fi pozat nud complet ?
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde xAndra » Joi Iul 04, 2002 10:28 pm

Problema mea nu e deloc Andreea Antonescu sau "popularitatea" ei , eu doar mi-am spus parerea si ceea ce cred despre ea si apropo eu cred ca nici acea "popularitate" nu si-a facut-o singura sau chiar pe merit, in spatele intregii afaceri aflandu-se tatal ei ,altfel cum iti explici ca dupa moartea acestuia succesul Andre a scazut substantial...si in plus sa nu mai vobim de toate acele scandaluri jalnice, patetice intre ea si familia ei ,cu baiatul din Mizil, etc. , scandaluri care au adus-o pe prima pagina a ziarelor si i-au crescut implicit popularitatea.
Si daca tu o placi cel putin din punct de vedere artistic , si o consideri model pentru generatia tanara atinci imi pare rau nu impartasim aceleasi idei...
Oricum nu mai are rost sa discutam desprea ea fiindca nu mai e deja "un subiect la moda", valva cu aparitia ei in Playboy a trecut si daca nu va reusi o revenire "miraculoasa" cred ca in curand va fi uitata... ;P

P.S In orice caz noi ne alegem doar cu vorba si ea cu banii!
xAndra
Junior Member
 
Mesaje: 9
Membru din: Sâm Iun 08, 2002 9:58 am
Localitate: ab

Re: Parere

Mesajde Orfeu » Vin Iul 05, 2002 8:37 am

Cate nu face omul pentru publicitate...
Orfeu
 

Mesajde zulu » Vin Iul 05, 2002 10:37 am

Initial trimis de rrb
nu stiu ce tot aveti cu andreea, cred ca e ste invidia la mijloc, cred ca fiecare dintre dintre voi v-ar placea sa aveti o prietena ca ea de frumoasa, e si desteapta are toate calitatile unei femei deosebite, cat despre playboy a fost cel mai bine vandut de pana acum si cu cel ma ispectaculos pictorial.


Intr-adevar sunt "tare" invidios pe ea...
Playboy-ul a avut vanzari datorita unor pusti ca tine, in calduri si cu cosuri pe fata, care au o prietena foarte buna pe nume "Dreapta"...
:confused:
zulu
Junior Member
 
Mesaje: 21
Membru din: Mar Iul 02, 2002 9:56 am
Localitate: Bv

Re: Andrea Antonescu in Playboy

Mesajde naca » Vin Iul 05, 2002 11:23 am

Initial trimis de dadius
Cate poate sa faca un om in cativa ani nu? De la lansare pana acum ceva vreme Andre au avut vanzari foarte mari la Media Services si s-au umplut de bani si de fani.Dar vremurile acelea incet, incet au trecut.Asa ca fetele s-au despartit (sper ca de data asta pe bune si definitiv).Au crescut si ele, dar si figurile din cap.Cea blonda are un gram de voce asa ca vrajala va mai tine putin (sunt altii in spate care vor avea grija de asta).Ei.... da ce facem cu Andreea Antonescu? Ea nu prea a avut voce niciodata iar acum i s-a si schimbat din cauza varstei.Parca are voce de barbat (mai tinerel nu foarte batran).Asa ca singura solutie ar fi sa arate ceea ce multi vroiau sa vada la ea de mai multa vreme: sanii mari,curul, p***a.
Si uite ca o si face.Bravo ei! Ma gandesc acum la fanii ei (la baieti in special ) dintre care care unii sunt de varsta ei si s-au dezvoltat visand la ea si ascutandu-i muzica.Cred ca trebuie sa fie ceva super misto ca ca idolul tau (poate e prea mult spus) sa-ti indeplineasca visul, adica sa-ti arate tot ce vrei.Misto nu? Acum fanii (baieti) pot sa puna un cd cu Andre, apoi pot sa deschida revista cu imaginile fierbinti ale Andreei si in final pot sa-si traga si o LABA sanatoasa privind si ascultand trupa preferata (ma rog jumate din ea). Cred ca e dea dreptul cool.Si daca mai trag si o marihuana pot sa creada ca sunt chiar cu Andreea in pat!
In incheiere as vrea sa spun ca ar trebui si cealalta andrela sa apara in Playboy si atunci voi fii nevoit sa spun ca Andrelele isi respecta si isi iubesc fanii la modul cel mai pro'fund.
In rest cred ca ,pana le voi vedea pe: Alicia Keys,Withney Huston,Celine Dion,Mariah Carey etc in Playboy...... ,va trebui sa ma multumesc DOAR CU MUZICA SI CU VOCILE LOR! Voi ramane insa in continuare indignat fata de ce se intampla in Romania.

Semneaza al vostru Jeam Beam.
naca
Junior Member
 
Mesaje: 2
Membru din: Vin Iul 05, 2002 8:44 am
Localitate: RESITA

Re: Re: Andrea Antonescu in Playboy

Mesajde naca » Vin Iul 05, 2002 11:29 am

Initial trimis de naca
hai sa fim seriosi, dac-as fii baiat nici macar nu mi s-ar scula daca m-as uita la asta( la cat e de proasta).
naca
Junior Member
 
Mesaje: 2
Membru din: Vin Iul 05, 2002 8:44 am
Localitate: RESITA

Mesajde Oribilul Mosh » Vin Iul 05, 2002 5:04 pm

Interesant ! Deci daca ai fi baiat..nu tzi s-ar scula..pt. ca e aia proasta..nu pentru ca e urata,nu ? :)
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde MadMax » Vin Iul 05, 2002 5:20 pm

Initial trimis de Oribilul Mosh
Interesant ! Deci daca ai fi baiat..nu tzi s-ar scula..pt. ca e aia proasta..nu pentru ca e urata,nu ? :)



Hehehe :D
Ca bine zici...intr-adevar se vede prostia ei in pictorial...mai ales ca-i in nuante de "pink"...asa iasa mai bine in evidenta :cool:
Avatar utilizator
MadMax
Junior Member
 
Mesaje: 82
Membru din: Mar Apr 16, 2002 11:00 pm

Mesajde Oribilul Mosh » Vin Iul 05, 2002 5:47 pm

Si pentru ca MadMax a adus vorba de "pink" ..cine vi se pare mai penibila....Jojo sau Andreea ? Mie,personal..Jojo !
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

ASTA E!!

Mesajde mausy2000 » Vin Iul 05, 2002 7:41 pm

Mie mi se par AMANDOUA!!
mausy2000
Junior Member
 
Mesaje: 41
Membru din: Lun Iul 01, 2002 1:46 pm
Localitate: zimnicea/romania

Re: Parere

Mesajde PuturOSU` » Vin Iul 05, 2002 10:06 pm

Ba tot ce pot sa spun e ca e..........de belea !
Nu conduc pe nimeni dar sunt un lider ,si-mi place sa cred ca sunt un om liber!
PuturOSU`
Junior Member
 
Mesaje: 86
Membru din: Vin Iul 05, 2002 2:22 pm
Localitate: north pole

Mesajde tre » Sâm Iul 06, 2002 1:30 am

Initial trimis de Oribilul Mosh
Si pentru ca MadMax a adus vorba de "pink" ..cine vi se pare mai penibila....Jojo sau Andreea ? Mie,personal..Jojo !


da jojo e nasoala la corp, dar antoneasca, in afara de mecla chiar arata bine...cel putin mie-mi place.
" it's the end of the world as we know it ''
Avatar utilizator
tre
Junior Member
 
Mesaje: 1598
Membru din: Mar Mai 14, 2002 11:00 pm

grea decizie

Mesajde dadius » Sâm Iul 06, 2002 8:58 am

Initial trimis de Oribilul Mosh
Si pentru ca MadMax a adus vorba de "pink" ..cine vi se pare mai penibila....Jojo sau Andreea ? Mie,personal..Jojo !

as zice si eu ca sunt cam la egalitate.DAR.......parca totusi JOJO aia e mai figuranta........parerea mea
Spune-mi ce muzică asculţi, ca să îţi spun câţi sunteţi de mulţi!
Avatar utilizator
dadius
 
Mesaje: 779
Membru din: Dum Iun 16, 2002 11:00 pm

Mesajde Kayla » Lun Iul 08, 2002 6:40 pm

Daca as fi baiat, poate ca as fi in extaz, :sperm: dar nu sunt sigura... Oricum, cred ca are ce arata, nu, ca altfel nu ar fi acceptat sa pozeze!
Singura chestie pe care nu o inteleg :confused: este ca, desi nici nu a implinit 20 ani, s-a grabit repede-repede sa pozeze in Playboy, nici mai mult, nici mai putin!:shock:
Oricum, bine ca nu a pozat in Hustler, ca aia ar fi fost culmea rusinii! :moon:
Kayla
 

Mesajde Josefine^ » Lun Iul 08, 2002 8:44 pm

Initial trimis de Melutza

Singura chestie pe care nu o inteleg :confused: este ca, desi nici nu a implinit 20 ani, s-a grabit repede-repede sa pozeze in Playboy, nici mai mult, nici mai putin!:shock:


ce crezi ca a facut-o pe gratis? (de data asta ma refer la pozat :a )
Avatar utilizator
Josefine^
Junior Member
 
Mesaje: 208
Membru din: Mar Mai 07, 2002 11:00 pm

Mesajde tre » Lun Iul 08, 2002 11:53 pm

Initial trimis de Josefine^


ce crezi ca a facut-o pe gratis? (de data asta ma refer la pozat :a )


:D :D :D :D :D
" it's the end of the world as we know it ''
Avatar utilizator
tre
Junior Member
 
Mesaje: 1598
Membru din: Mar Mai 14, 2002 11:00 pm

Mesajde Josefine^ » Mar Iul 09, 2002 10:33 am

Initial trimis de tre cool


:D :D :D :D :D


uite cine se gandeste la tampenii :D
anyway...not me :a
Avatar utilizator
Josefine^
Junior Member
 
Mesaje: 208
Membru din: Mar Mai 07, 2002 11:00 pm

Mesajde Kayla » Mie Iul 10, 2002 1:06 pm

Me yes :D :p ;) :D :p ;)
Kayla
 

Mesajde xAndra » Lun Iul 15, 2002 5:49 pm

Initial trimis de Melutza
Me yes :D :p ;) :D :p ;)


:con: Me too!!! :rulz:
A actiona e dificil, a gandi e usor dar a actiona dupa cum gandesti e cel mai dificil.
xAndra
Junior Member
 
Mesaje: 9
Membru din: Sâm Iun 08, 2002 9:58 am
Localitate: ab

Mesajde Kayla » Lun Iul 15, 2002 10:04 pm

Ce bine! Hi hi hi! :D
Kayla
 

mda

Mesajde n3aGabitz » Joi Iul 18, 2002 9:59 am

Dadius frate daca pe tine te deranjeaza sa vezi o p***a buna goala asta e frate te inteleg! E vorba de corp-ul ei nu de ce face in timpul liber, faptul ca e de la Andre nu schimba faptul ca a aparut goala in Playboy. Sa nu imi zici ca nu iti place cum arata la corp ca nu te cred, asa cum nu v-asi crede pe nici unu! Oricum...# cu ea a fost printre cele mai misto de pana acum! In fine...vb degeaba...nu voi schimba nimic, totusi incerc!

thread retardat #4 and still counting
Avatar utilizator
n3aGabitz
Junior Member
 
Mesaje: 1048
Membru din: Lun Oct 29, 2001 12:00 am

Re: mda

Mesajde dadius » Joi Iul 18, 2002 12:22 pm

Initial trimis de original
Dadius frate daca pe tine te deranjeaza sa vezi o p***a buna goala asta e frate te inteleg! E vorba de corp-ul ei nu de ce face in timpul liber, faptul ca e de la Andre nu schimba faptul ca a aparut goala in Playboy. Sa nu imi zici ca nu iti place cum arata la corp ca nu te cred, asa cum nu v-asi crede pe nici unu! Oricum...# cu ea a fost printre cele mai misto de pana acum! In fine...vb degeaba...nu voi schimba nimic, totusi incerc!

thread retardat #4 and still counting


probabil ca nu ai citit bine subiectul de la start.eu nu i-am analizat calitatile!Am constatat anumite chestii asa pe general ca fapt divers.Asa ca ce ai scris tu mai sus din punctul meu de vedere NU E LA SUBIECT.
Spune-mi ce muzică asculţi, ca să îţi spun câţi sunteţi de mulţi!
Avatar utilizator
dadius
 
Mesaje: 779
Membru din: Dum Iun 16, 2002 11:00 pm

AnteriorUrmătorul

Înapoi la Vechi: Kterinca & Aberatzii

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 17 vizitatori

cron