Cea mai buna trupa romaneasca la MTV Europe Music Awards 2002?

Glume, poante, farse, lucruri aberante, off-topic grosolan

Cea mai buna trupa romaneasca la MTV Europe Music Awards 2002?

14a AnimalX -
28
23%
14b BUG Mafia - Cine E Cu Noi
24
20%
14c CLASS - Intr-o zi
31
25%
14d Partizan - Fata mea
11
9%
14e Zdob si Zdub - Tiganii si OZN
28
23%
 
Voturi totale : 122

.....

Mesajde n3aGabitz » Sâm Noi 02, 2002 9:47 pm

numai cobii ba....
Avatar utilizator
n3aGabitz
Junior Member
 
Mesaje: 1048
Membru din: Lun Oct 29, 2001 12:00 am

Mesajde cutuma© » Sâm Noi 02, 2002 10:28 pm

14f-niciuna
Prohíbanos que odiamos cuervos

Decret despre Steaua - Sevilla : http://decret.blogspot.com
Avatar utilizator
cutuma©
 
Mesaje: 3047
Membru din: Vin Mar 01, 2002 12:00 am

Mesajde 3pac » Dum Noi 03, 2002 2:44 am

Initial trimis de rammonny
Normal ca ANIMAL X o sa castige....au cei mai multi fani......pai daca nu castiga ei cine sa castige?Increzutii de la Bug Mafia;B,taranii de la Zdob si Zdub;B,aia de la Class care nici nu prea au fani ;B sau Partizan care a lansat DOAR o amarata de piesa:no:?Cam greu de ales,nu


Criteriile tale sunt fanii? Animalx trebuie sa castige pentru ca au cei mai multi fani, restul sunt increzuti,tarani,fara fani,debutanti.Cand au inceput sa cante Bug si Class baietii de la animal X nu avusesera inca prima erectie.Zdob si Zdub asa tarani cum sunt au cantat in deschidere la Red Hot Chilli Peppers si au fani si in Rusia si in Moldova si in Romania.Despre vocalul de la Partizan nu are rost sa mai discutam.Oricum nu o sa ma mai obosesc sa scriu despre chestiile astea pentru ca nu are nici un rost.
"me gusta marijuana,me gustas tu..."
3pac
Junior Member
 
Mesaje: 41
Membru din: Sâm Mar 30, 2002 2:39 am
Localitate: Romania-Bucuresti

Mesajde flocea » Lun Noi 04, 2002 10:50 pm

partizan
flocea
 

Mesajde Unregistered » Mar Noi 05, 2002 12:24 am

Cine o sa castige?
probabil zoofilx pnetru ac intr-adevar au cei mai multzi fani(adica fatuci care au orgasm de fiecare data cand Purec,Paduche si Plosnitza scot deciul pe gura)..in materie de muzica sunt ZERO

Cine merita?
Partizan pentru Artanu si pentru ca "au cu ce,ba"!

Zdob si Zdub asha tzarani moldoveno-rushi cum sunt ,pentru ca stiu ce-i aia muzica si mai ales stiu sa faca spectacole LIVE

de ce nu Class pentru ca e singura reprezentanta decenta a stilului techno-dance...si beturile de la "intr-o zi" sunt chiar faine

si de ce nu BUG(desi nu am fost niciodata fan) o trupa "grea",o trupa care a avut un impact fantastic,o trupa care are ceva de spus in hip-hopul romanesc

bataia cea mare se va da intre Zdob si Zdub si animalele...si va castiga cantitatea nu calitatea...pacat
Unregistered
 

Mesajde num-num » Mar Noi 05, 2002 12:31 am

eu eram adineauri..imi cer scuze..am uitata sa ma loghez..si acolo nu voiam sa scriu beturi ci beaturi
"toa'su ,toa'su ,pasiunea mea este natura!"
Avatar utilizator
num-num
Junior Member
 
Mesaje: 66
Membru din: Mie Mai 15, 2002 11:00 pm

Mesajde 3pac » Mar Noi 05, 2002 12:43 am

Am zis ca nu mai scriu la subiectul asta dar vreau sa-l felicit pe num-num pentru ca are aceeasi parere cu mine.M-am saturat sa vad numai vierme,sopirla,animalutzele si alte apelative stupide.Ce dracului suntem chiar o tara de prosti? Nu ne pricepem chiar la nimic? Baietii astia n-au idee de muzica.Nici nu trebuiau nominalizati.
"me gusta marijuana,me gustas tu..."
3pac
Junior Member
 
Mesaje: 41
Membru din: Sâm Mar 30, 2002 2:39 am
Localitate: Romania-Bucuresti

..........

Mesajde shmack » Mar Noi 05, 2002 9:52 am

Initial trimis de Aaliyah
animalx vor castiga.sunt cei mai tari.bug mafia sunt prea vulgari.n-au sane.animal x sau partizan vvor castiga.veti vedea voi.
si is numa trupe romanesti nominalizate si zdob si zdup is din chisinau so la revederew.mai bine ii nominalizau pe 3se sau pe fetele de la candy.}{


Ce legatura are vugaritatea cu cine castiga ,ca aia care o sa fie in sala cand se anunta castigatorul nu stiu limba romana(o parte nici nu cred ca stiu unde se afla Romania.......),si nici cei de la Mtv nu stiu,ei doar dau niste premii,ca nici '98 nu stiau ce spun versurile formatiei Bluvertigo,si tot le-au dat premiul.............
Animalele nu trebuie sa castige(desi sunt multi prosti care-i voteaza),deoarece asta vreti voi sa fie imaginea Romaniei:aurolaci,copii abandonati de soarta si fara talent,..........:con:
it's dark or light,so decide and face.....PROJECT 86
shmack
Junior Member
 
Mesaje: 51
Membru din: Lun Iul 22, 2002 7:38 pm
Localitate: in nirvana

Mesajde Sabyna*bc » Mar Noi 05, 2002 5:17 pm

Scuza-ma dar baietii de la ANIMAL X nu sunt niste copii abandonati de soarta sau aurolaci.Ce te deranjeaza pe tine?Ca au ei mai mult succes decat celalalte trupe nominalizate?Bravo lor!AU stiu sa-si castige fani asa cum au stiut ei mai bine:prin muzica pe care o fac !
Alfabetul incepe cu A si se termina cu Z, ziua incepe dimineata si se termina noaptea, iar viata mea incepe si se termina cu ... TiNe!
zZBye boys&girls! :)
Avatar utilizator
Sabyna*bc
Junior Member
 
Mesaje: 92
Membru din: Sâm Aug 31, 2002 11:00 pm

Mesajde num-num » Joi Noi 07, 2002 1:18 am

multam 3pac...sa ne unim fortzele!...dar de acum inainte nu-l mai feliciti ci O feliciti pe num-num...
"toa'su ,toa'su ,pasiunea mea este natura!"
Avatar utilizator
num-num
Junior Member
 
Mesaje: 66
Membru din: Mie Mai 15, 2002 11:00 pm

Mesajde Mr Hyde » Joi Noi 07, 2002 1:43 am

num-num, 3pac, impotriva prostiei si a prostului gust "zeii insisi lupta in zadar"... rammonny, sabyna, daca nu va simtiti vizate, ar trebui!
P.S.: num-num, excelenta "analiza", sunt 100% de acord!
Sunt insatiabil. Mananc par, ceara din urechi, cocolosi de sange inchegat, tot si toate pe care le numesti ale tale.
Avatar utilizator
Mr Hyde
 
Mesaje: 1284
Membru din: Mie Sep 25, 2002 11:00 pm

Mesajde Wild Rose » Joi Noi 07, 2002 1:03 pm

Ma rog...daca voi vreti sa credeti ca toti fani Animal X sunt prosti si inculti n-aveti decat...it's ok to lie to yourself once in awhile...lolz:)
Totusi, eu nu vreau sa castige ei neaparat ptr ca sunt fana, ci ptr ca inafara de Mafia sunt numai prosti nominalizati...no offence...adica, mie mi-ar fi rusine daca ar castiga Partizan...cu versurile lor de kkt...sa ajunga in Barcelona si sa inceapa: ba am cu ce... Dupa ce ca Romania a ajuns o tara de kkt (sorry) se ne reprezinta si ei...:cry:
Class...nu sunt cine stie ce...sa zicem ca la o adica ar merge...exista pe piata romaneasca de mult timp, si ultimul cantec chiar este ok...
Zdob si Zdub...hm...au ceva fani in romania...mie una imi plac cateva cantece de la ei...dar in primul rand nu sunt romani....cum dreaq sa ne reprezinte ei???
Castigatori vor fi Animal X, Mafia, sau Zdob si Zdub...
ce ati citit mai sus...it's just my opinion...u are entitled to your own...:)
indiferent cine esti si cum o arzi soarele tot rasare dimineata
---
vom zbura si fara aripi, trebuie doar sa crezi
Wild Rose
Junior Member
 
Mesaje: 3338
Membru din: Dum Sep 01, 2002 11:00 am
Localitate: buc.

Mesajde Unregistered » Joi Noi 07, 2002 1:27 pm

Initial trimis de Bad Girl
Ma rog...daca voi vreti sa credeti ca toti fani Animal X sunt prosti si inculti n-aveti decat...it's ok to lie to yourself once in awhile...lolz:)
Totusi, eu nu vreau sa castige ei neaparat ptr ca sunt fana, ci ptr ca inafara de Mafia sunt numai prosti nominalizati...no offence...adica, mie mi-ar fi rusine daca ar castiga Partizan...cu versurile lor de kkt...sa ajunga in Barcelona si sa inceapa: ba am cu ce... Dupa ce ca Romania a ajuns o tara de kkt (sorry) se ne reprezinta si ei...:cry:
Class...nu sunt cine stie ce...sa zicem ca la o adica ar merge...exista pe piata romaneasca de mult timp, si ultimul cantec chiar este ok...
Zdob si Zdub...hm...au ceva fani in romania...mie una imi plac cateva cantece de la ei...dar in primul rand nu sunt romani....cum dreaq sa ne reprezinte ei???
Castigatori vor fi Animal X, Mafia, sau Zdob si Zdub...
ce ati citit mai sus...it's just my opinion...u are entitled to your own...:)


toti au dreptul la o opinie...fie ea si proasta, gresita, aiurea...cum o fi, opinie sa fie. "parerea ei".
Unregistered
 

Every day is good because i'm being alive

Mesajde Ada » Joi Noi 07, 2002 5:24 pm

ELE mici, pupacioase isi apara cu blugii prespalatzi viermushii, pe sistemu: "Ba ai nostri e mai frumosi...si oh, ce zecsi!"
EI, furiosi, scot capetele de dupa blocuri si le arata degetu'...nici o concluzie!...Ce cred io?!
PARTIZAN...Respectele mele eterne ptr. Artanu'. Am touot auzit ca albumu-i bun, da nu l-am ascultat...Desi "au cu ce" (salva madam birdie!) sunt prea noi!...parerea mea
BUG...sa zic si aici respect?!....hai ca zic..N-am treaba cu hip-hopu si nici cu baietii de cartier, da' atata tp. cat 3 "golani" au bagat muzica grea in mijlocul "muzicii usoare" romanesti, merita macar sa-i amintesc nepotilor.
ANIMALICSII...citez"dha...hdahaha...multzumim la toti fanii nostri..dha..dha..mai ziceti si voi ceva" Aici cade respectu din cui si se xvaarcoleste-n chinuri groaznice. De ce ter' sa-i vad pe ciopartitii astia atat de des?! (oricum, nu imaginea conteaza!..conteaza ce au in cap...hahahahaahaaa!!!)
CLASS - cea mai veche trupa dance din Romania (e ceva!).."Intr-o zi" m-a obsedat vara asta
" Z&Z...tarani", "moldoveni".."astia se cred rusi" (aici am ras isteric!)..Respect, stima si consideratziune!! Sa fie si tarani si tzigani si rusi la un loc...Atata tp. cat fac atatia oameni sa se simta bine (live suna excelent)...merita, nene!
Ada
 

Mesajde rammonny » Vin Noi 08, 2002 12:38 am

Initial trimis de Mr Hyde
num-num, 3pac, impotriva prostiei si a prostului gust "zeii insisi lupta in zadar"... rammonny, sabyna, daca nu va simtiti vizate, ar trebui!
P.S.: num-num, excelenta "analiza", sunt 100% de acord!

vai dar nu ma simt deloc vizata!Nu ma simt nici cu prost gust si mai ales proasta......nu ai tu de unde sa stii ce iq am.....asta in primul rand......si in al doilea rand...faptul ca am gusturi diferite de ale tale si ale altora si faptul ca-mi exprim preferintele asta nu-ti da dreptul sa ma faci proasta(mai ales ca nu ne cunoastem)!

P.S. am specificat in primul meu mesaj ca aia e parerea mea si sunt imuna la comentarii..:T.dar vad ca unii nu prea pricep(nu va puteti abtine?)..acum stau si ma intreb de ce dreaq m-am mai obosit sa dau acest mesaj..:confused:...mmm.....cred ca nu aveam ce face.....
Avatar utilizator
rammonny
Junior Member
 
Mesaje: 100
Membru din: Joi Dec 06, 2001 12:00 am

Mesajde Mr Hyde » Vin Noi 08, 2002 12:47 am

Mda, nici eu nu stiu ce m-a determinat sa ma bag in polemici din care oricum nu am ce castiga. Rammonny, nu m-a deranjat atat de mult ca ti-ai exprimat preferintele, ci mai mult modul in care ai facut-o. Poate am fost prea dur in exprimare, chiar imi pare rau.
Sunt insatiabil. Mananc par, ceara din urechi, cocolosi de sange inchegat, tot si toate pe care le numesti ale tale.
Avatar utilizator
Mr Hyde
 
Mesaje: 1284
Membru din: Mie Sep 25, 2002 11:00 pm

Class

Mesajde Love2Fly » Vin Noi 08, 2002 1:34 am

Daca Mafia iau premiu la MTW Awards atunci inseamna ca mafia fac cea mai buna muzica de la noi deci eu perosnal voi asculta numai Mafia...:) totusi eu mizez pe Class.:)
Avatar utilizator
Love2Fly
Junior Member
 
Mesaje: 3608
Membru din: Joi Feb 14, 2002 12:00 am

Mesajde 3pac » Vin Noi 08, 2002 1:55 am

Initial trimis de Bad Girl
...adica, mie mi-ar fi rusine daca ar castiga Partizan...cu versurile lor de kkt...sa ajunga in Barcelona si sa inceapa: ba am cu ce... Dupa ce ca Romania a ajuns o tara de kkt (sorry) se ne reprezinta si ei...:cry:


Cand vorbesti nu iti e rusine?
"me gusta marijuana,me gustas tu..."
3pac
Junior Member
 
Mesaje: 41
Membru din: Sâm Mar 30, 2002 2:39 am
Localitate: Romania-Bucuresti

Mesajde Wild Rose » Vin Noi 08, 2002 9:36 pm

Chiar deloc! Partizan nu-mi plac...nu-mi vor placea niciodata! Si cred ca am spus destul de clar ca este parerea mea...si ca nu ma intereseaza ce aveti de comentat pe ea...ptr ca am dreptul la opinia mea...so...nu-mi pierd timpul incercand sa-ti explic...buh bye
indiferent cine esti si cum o arzi soarele tot rasare dimineata
---
vom zbura si fara aripi, trebuie doar sa crezi
Wild Rose
Junior Member
 
Mesaje: 3338
Membru din: Dum Sep 01, 2002 11:00 am
Localitate: buc.

Mesajde SeXxYcHeEr » Dum Noi 10, 2002 3:13 am

am spus si repet ca animal x sau mafiotii vor castiga.s-au nmarat deja voturile primite pana acum si animalutzele x au preluat conducerea. mafiotii au cu 3 procente mai putin decat animalutzele.hehe.presint ca animalutzele vor castiga si bug vor ramane cu buza UMflata asa cum si merita.
shmack ai dreptate ca multi din cei care dse uita la premii habar n-au de romania,mai ales ca se va difuza si in sua caci particpa si staruri de talia lui enrique ,eminem and restul.
si pentru cei care au zis ca fanii animal x sunt inculti,nu e adevarat deloc. gusturile nus e discuta.aici fiecare trebuie sa spunem ce credem ,si nu sa fim criticati. si inca ceva: mai bine imagine facuta de animal x decat de rusi sau bug.tocmai te-ai uitat la vreun clip cu mafia probabil din moment ce ziic ca nu trebuie sa creada altii ca ro e tar de copii aurolaci. macar sa fie unii care au lookuri cool si stiu si sa se poarte in societate. :(
SeXxYcHeEr
 

Mesajde Unregistered » Dum Noi 10, 2002 12:44 pm

Zdob-si-Zdub sau Partizan,ptr k se apropie cel mai mult de tendintzele actuale proliferate de MTV.AnimalX sau Mafia sunt cam foarte demodatzi
Unregistered
 

Mesajde Jasmine » Dum Noi 10, 2002 7:30 pm

batalia e intre animalx(16%) si mafia(14%) ...probabil castiga animalx! mie mi-ar placea! :p

quod me nutrit me destruit
Avatar utilizator
Jasmine
Junior Member
 
Mesaje: 2272
Membru din: Dum Mai 19, 2002 11:00 pm

Mesajde SeXxYcHeEr » Dum Noi 10, 2002 8:49 pm

dac ae cineva din sua am vesti pentru voi: se da mtv europewan music awards pe data de 22 nov la ora 8 seara. din pacate e cu o saptamana mai tarziu decat premierea da mai bine mai tarziu decat deloc..
SeXxYcHeEr
 

Mesajde catharsis » Dum Noi 10, 2002 11:37 pm

Initial trimis de Jasmyna
batalia e intre animalx(16%) si mafia(14%) ...probabil castiga animalx! mie mi-ar placea! :p


mie nu... ar fi un triumf al anti-muzicii
there is no catharsis

cathartic media
Avatar utilizator
catharsis
 
Mesaje: 1721
Membru din: Dum Mar 03, 2002 12:00 am

Mesajde SeXxYcHeEr » Lun Noi 11, 2002 2:12 am

daca vor castiga bug inseamna ca s-a luat premiul pe pile.si eu sper sa castige animal x si mi-ar si pface placere :)ay abia stept data de 22 nov sa vad si eu premiile.UAU>
SeXxYcHeEr
 

Mesajde Dee Dee » Lun Noi 11, 2002 2:20 am

:cry: :cry: :cry:
conduc Mafia !!! :(
It's too bad, but that's me
what goes around comes around, you'll see that I can carry the burden of pain 'cause it ain't the first time that a man goes insane and when I spread my wings to embrace him for life I'm suckin' out his love, 'cause I, I'll never be NOBODY`S WIFE !!!
Avatar utilizator
Dee Dee
Junior Member
 
Mesaje: 1075
Membru din: Mie Iul 25, 2001 11:00 pm

Mesajde Dance4Ever » Lun Noi 11, 2002 12:14 pm

Initial trimis de SeXxYcHeEr
daca vor castiga bug inseamna ca s-a luat premiul pe pile.si eu sper sa castige animal x si mi-ar si pface placere :)ay abia stept data de 22 nov sa vad si eu premiile.UAU>


sti cumva la care MTV sunt premile, cel American ?????? ar fi cool sa i vedem si noi aici in USA!:)
Dance4Ever
Junior Member
 
Mesaje: 7
Membru din: Lun Noi 11, 2002 9:55 am
Localitate: USA

Mesajde Wild Rose » Lun Noi 11, 2002 9:57 pm

Cum au ajuns Class cu atatea voturi!?! :con:

Batalia continua sa fie intre mafia si animal x...
indiferent cine esti si cum o arzi soarele tot rasare dimineata
---
vom zbura si fara aripi, trebuie doar sa crezi
Wild Rose
Junior Member
 
Mesaje: 3338
Membru din: Dum Sep 01, 2002 11:00 am
Localitate: buc.

Mesajde marian jan » Lun Noi 11, 2002 10:01 pm

sa mor de nu-mi vine sa tai un coi!animal x ...cea mai buna trupa! :bleah:
bravo baixule!
Avatar utilizator
marian jan
 
Mesaje: 2100
Membru din: Dum Mar 10, 2002 12:00 am

Mesajde ckride » Lun Noi 11, 2002 10:03 pm

Initial trimis de SeXxYcHeEr
daca vor castiga bug inseamna ca s-a luat premiul pe pile.si eu sper sa castige animal x si mi-ar si pface placere :)ay abia stept data de 22 nov sa vad si eu premiile.UAU>


tre sa sange-n coaie sa faci asa afirmatie... Vai de capu` tau
ckride
Junior Member
 
Mesaje: 566
Membru din: Lun Noi 12, 2001 12:00 pm
Localitate: Colentina Bucuresti Romania

AnteriorUrmătorul

Înapoi la Vechi: Kterinca & Aberatzii

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 6 vizitatori

cron