Daca taceai filozof erai!

Glume, poante, farse, lucruri aberante, off-topic grosolan

Mesajde kant emir » Dum Mar 19, 2006 7:39 am

nu ma omor nici la nenea asta - poi singura motivatie serioasa ar fi nevoia (maaaarea si diperaaaata nevoe) de a intelege bajcalia mea; dar si asta fiind (pentru multz) destul de ermetica, greuae si antipateca, chiar ca nu mai vad rostul demersului

(nah, io, in legea mea, m-am amuzat destul de bine - da' numa pana cand o inceput - in urma optservatziilor mele, ofcors ca da! - sash modifice posturile; p'orma gata, n-o mai mers)
"... deasupra-i cer de stele" si legea morala din mine
kant emir
 
Mesaje: 9782
Membru din: Joi Noi 18, 2004 12:00 am

Mesajde pacha » Dum Mar 19, 2006 1:00 pm

Bine ca s-a culcat lumea !
Si asta trece !
pacha
 
Mesaje: 2042
Membru din: Vin Mai 14, 2004 11:00 pm

Mesajde kant emir » Dum Mar 19, 2006 4:22 pm

da' ce pacha, a ajuns galagia pana la tine? shapoi nu sor culcatara pe veci, ci numa ashea, umpic micmicmic - acush or loao de la capat
"... deasupra-i cer de stele" si legea morala din mine
kant emir
 
Mesaje: 9782
Membru din: Joi Noi 18, 2004 12:00 am

Mesajde incoherent » Lun Mar 20, 2006 1:08 am

io habar n-am ce se da p-aici,da vreao si io vreo 2 litri sa rontai in fatza televizorului,in cine dau cu pm?
Gigi Becali e idolul unei generatii
Avatar utilizator
incoherent
Junior Member
 
Mesaje: 1176
Membru din: Dum Apr 18, 2004 11:00 pm

Mesajde incoherent » Lun Mar 20, 2006 7:18 am

voiam sa ejc si io bandit si se editesc postu de deasupra,da vazesc ca nu se poate!
Kant emire,matale te intelegesti cu autistii?ca daca da esteti un talent deosebit,cu toata buna parere de o amesc despre puterea mea deductiva si cunostiintele mele pe tarumu (esc)criptografiei,n-am intelesc nimic din ce vrutesc sa comuniceste SuperContra.Si potesc sa punesc pariu ca estec o treaba d-aia existentiala care mi-aresc modificesc optica asupra vietii si m-as lasac de baut si alte distractii tampite fiindesc luminat de profunzimea sa adanca.da cum nu amesc intelesesc nimic,se paresc ca voiesc fiesc cufundat pe veci in ignorantza,ca de lumina se aratasc numai celor predispusi s-o vadesc.
acu pe bune kant emir,daca ne injura ne zici da?
Gigi Becali e idolul unei generatii
Avatar utilizator
incoherent
Junior Member
 
Mesaje: 1176
Membru din: Dum Apr 18, 2004 11:00 pm

Mesajde kant emir » Lun Mar 20, 2006 7:43 am

mai injura iel bre, da' nesmnificativ!
parerea mea ie ca da si iel cu vorba-n lume (nushcum sa spui, ca nu vreau sa ofensez pe nimeni, dar avand in vedere ca tu ejt beat si io am convingerea ferma ca asta trece, voi comite-o asa: can ejt dejtebt, nu ie mare jme s-o faci pe prostu, finca cei projt nu se vor prinde, eara cei dejtebtz - ashashasha, da nici nu conteaza ei; dara daca ejt prost - ehehehehe, daca ejt prost shin cerci s-o faci pe dejtebtu - ehehehehe aghein, numa aia mai projt ca tine or pune botu - demers inutil, penca fatza de iei ejt, oricum, dejtebt; eara ai mai dejtebtz ca tine n-or pune botu - chear de tu nu te prinz, iei se prinde si te prinde, ca abarnistu se da de golu creerului lui, far'a prinde chiar de veste)
decida: cel intzalept va intzalege spune cronicaru
(iar pe prost sa-l facem pojta - zic si io, nu dau cu batsu)
"... deasupra-i cer de stele" si legea morala din mine
kant emir
 
Mesaje: 9782
Membru din: Joi Noi 18, 2004 12:00 am

Mesajde incoherent » Lun Mar 20, 2006 8:16 am

io nu beau deci nu pot fi beat;p-orma al naibii ca postu tau e perfect logic si ma deruteaza dupa enigmele lu mINIpRO.nush ce sa zic,chiar is de parere ca omu cauta adepti la cauza lui si asta e primu test,aia de inteleg tre sa mearga undeva sau sa faca ceva sa se stie ca au inteles... ma rog,cercetarile continua.
Gigi Becali e idolul unei generatii
Avatar utilizator
incoherent
Junior Member
 
Mesaje: 1176
Membru din: Dum Apr 18, 2004 11:00 pm

Mesajde kant emir » Lun Mar 20, 2006 8:28 am

io nu beau deci nu pot fi beat - abureala aburelilor! casa fii beat amu, nui musai sa bei tot amu, ci ie suficient sa fi baut cu un ceas-doo in urma, deci pica!
postu tau e perfect logic - asta nu ie o noutate, tuata lumea stie asta despre posturile mele, care este:
1) logice - n-ai sa gasejt contradictzie (decat asa, numa capcane mascate in cate o pseudo-contrazicere) in frun post de-al meu
2) coerente - ideile se inshiruie si curg domol, una in urma celeilalte, (precum oitsele de sar garduri in scopu adormirii psihopatului care sta sash imajineze asa ceva)
3) ingrijite - rar o sa vezi posturi care sa utilizeze mai bine resursele linbii nuastre (cea comuaaaaara in adancuri revarsaaaaaaaata)
4)(din nefericire) nedescalcibile - pentru mai tot omu caresh pune mintea cu iele si nu le ie in serios (aoz, parca io ash glumi frumpic! des con si de ra re - asta ie buala de care sufera posturile mele - de fabt ie tratamentul, ca buala ie alta - nu mai spui amu care)
"... deasupra-i cer de stele" si legea morala din mine
kant emir
 
Mesaje: 9782
Membru din: Joi Noi 18, 2004 12:00 am

Mesajde incoherent » Lun Mar 20, 2006 10:37 am

on very topic ca daca taceam filozof nu sunt,mi-e dor sa-mi zica nocturna cat is de agramat.si de sin ella doar mi-e mie dor.fetele.uuuuuuuu!!
Gigi Becali e idolul unei generatii
Avatar utilizator
incoherent
Junior Member
 
Mesaje: 1176
Membru din: Dum Apr 18, 2004 11:00 pm

Anterior

Înapoi la Vechi: Kterinca & Aberatzii

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 8 vizitatori