asta e tot de ce sunte ti in stare!!!

Glume, poante, farse, lucruri aberante, off-topic grosolan

Re: alea-alea !

Mesajde Sange-Latin » Sâm Aug 18, 2001 3:09 am

Initial trimis de vladonne
Hai sa le luam pe rand :
1.Scuze ca nu am transmis mesajele de mai sus cu nick-ul inregistrat, dar mai uita omu'.
2.nu m-am luat de tine pt ca eshti hh-er, ci pt ca ori de cate ori vad cate un "natzionalist" ca tine, care habar nu are de limba romana imi vine rau ( la figurat, ca sa nu-zti mai las loc de alte aberatzii)
3.La faza cu intelighentza te iert, dar izt pot spune ca este un mod de a spune. O prosteala acceptata.Este insa adevarat ca s-a impantenit la ceva vreme dupa ce ai plecat tu de aici.
4.Faptul ca eshti plecat din tzara de la 7 ani nu este o scuza.In timp ce tu te uitzi la aia care nu shtiu o boaba romaneshte, eu ma uit la aia care shtiu romaneshte mai bine chiar decat multzi romani cu pretentzii .
5.La randul tau, ca multe alte vite de pe la noi, confunzi natzionalismul cu rasismul, antisemitismul shi alte asemenea lucruri. Sa nu uitam ca natzionalism inseamna dragoste de tzara in primul rand shi nu sa urashti sau desconsideri natziile conlocuitoare.Presupun ca itzi pare rau ca in Romania nu a ajuns la putere Vadim .
6.Am invatzat ca in viatza asta ca nu este bine sa judeci un om dupa stramoshii lui.De altfel insushi Einstein, cand a fost intrebat de progenitura lui, insipida altfel in compratzie cu geniul sau, a decalarat , ca afacut-o cu alt cap.Cred ca tu nu faci exceptzie de la aceasta regula .
7.I.Q.ul matale , am eu senzatzia ca este destrul de redus.Nici n-ai mirosit-o p'aia cu "o dinioara" .Shtiu ce inseamna odinioara.Nelamurirea mea se referea la O DINIOARA .
Sanatate maxima Amigo !
PS : raman la parerea mea, ca sangele tau latin este procurat saptamanal prin dializa .


Ia sa mai sarim peste puncte , n-am nimic contra evreilor , n-us rasist , cum dracu as putea sa ascult muzica hh si sa uresc negri sau stiu io ce , ca am ceva cotra vecinilor nostri vestici ,nu neg , dar dute si tu pe site-ul urmator si ai sa vezi dece http://www.igs.net/~acsokai/history/origins.htm .
Dupa ce ai citit documentele care se gasesc acolo , si daca chiar iesti latin ,( cea ce nu prea pot sa cred ) vino din nou la mine sa imi spui daca nu sunt o banda de mincinosi imbecili .
Ce mai ziceai mata , ahh da ca mie imi pare rau ca n-a devenit handicapatul ala de vadim , care se crede in ani saptezeci , presedinte , nu-mi pare rau ala ierea pur si simplu prost , imi pare insa rau ca a ajuns hotu de ilie iara la putere , dupa parerea mea , nu meritau nici unul nici altul .
Desi a furat ata de mult inainte , poate acuma ie satul si mai face si iel ceva ;)
mai departe , n-am zis si nu zic , ca stapanesc limba romana cum se cuvine , insa marea parte a greselilor sunt cauzate prin faptul ca incerc sa bat rapid , si de multe ori nici nu imi dau seama ca am scris ceva gresit , cat despre I.Q. spre interesul tau am numai 19 sau in cel mai rau caz 17/20 , sa nu mai vorbim despre engleza / istorie/ technologie & stiinte ale naturi unde nu am decat 20/20 .
M-ar interesa ce note ai tu mr "sunt Creierul Superior care se uita in jos asupra lumi proaste "

Si inca ceva :

Poti sa te legi de I.Q.-ul meu de opinile mele asupra anumitor state invecinate , etc... dar la sange se termina , nu stiu de la ce spital iti iei tu sangele de iesti asa mare expert , dar eu il am pe al meu de la nastere , si ie sange de oltean !!!!!!!!

Vadim*/ Ilie *
In caz ca iti trecea ceva critica prin cap :p

p.s mai incet cu presupunerile , ca ia sa cazi pe nas , da cred ca sa intamplat deja ;)

Sanatate si tie gigi .

-----------------------------------------------------
Io stiu ce sa mai zic , vad ca fiecare cuvant care il scot din gura merita criticat .
Sange-Latin
Junior Member
 
Mesaje: 23
Membru din: Lun Aug 06, 2001 12:49 am
Localitate: maroc

Re: Re: alea-alea !

Mesajde vladonne » Lun Aug 20, 2001 9:24 am

Recunosc .My mistake ! Trebuia intai sa ma uit la sectziunea "detalii utilizator" shi dupa aia sa ma apuc sa incerc sa discut ceva .Eshti verde crud(Anda Calugareanu), deci shi argumentele tale sunt pe masura. Trecand la palavrageala ieftina pe care ai varsat-o mai sus, ar trebui macar sa-tzi imaginezi ca un site ca ala nu are nici o relevantza.Daca ai fi curios sa intri intr-o biblioteca serioasa, ai putea constata de pilda, ca ceea ce shtim noi despre trecutul glorios al romanilor in luptele cu tuircii sunt de fapt poveshti frumoase .Turcii au o cu totul shi cu totul alta parere. Ca Sinan Pasha de fapt nu este cetatzeanul pe care il shtim noi, samd.Istoria in sine este super-subiectiva.De ce ? Pt ca a fost scrisa de un om.In ceea ce ne priveshte pe noi romanii, ca natzie, cel mai bine ne-a definit omul care deshi avea suficientzi bani sa manance la orice restaurant din lumea asta, a preferat sa manance la cantinele studentzeshti shi care deshi avea suficientzi bani sa-shi cumpere orice apartament, a murit intr-o mansarda, care a spus ca in timp ce alte popoare ishi creau istoria, noi romanii doar o inregistram. Te las pe tine sa deduci despre ce persnaj celebru este vorba. Daca imi spui shi in ce carte a bagat-o p'asta, chiar ma dai pe spate !
Shi am sa inchei acum, definitiv in ceea ce te priveshte, spunand ca daca chiar la fecare cuvintzel pe care il scrii pe forumul asta eshti criticat, ar trebui sa incetezi sa te mai crezi deshtept in cap shi cult in gura shi sa te intrebi foatrte serios ce este in neregula cu tine .Ce draq gresheshti de sare toata lumea pe tine .Personal cred ca nimic nu este in neregula cu tine, ci doar varsta ta este destul de frageda. Hai sa creshti mare, shi mai cugeta la vorba aia romaneasca : Cand doi itzi spun ca esti beat trebuie sa mergi la culcare !
vladonne
Junior Member
 
Mesaje: 248
Membru din: Vin Iul 27, 2001 9:35 am
Localitate: ete na !

Re: Re: Re: alea-alea !

Mesajde Sange-Latin » Mar Aug 21, 2001 2:36 am

Initial trimis de vladonne
Recunosc .My mistake ! Trebuia intai sa ma uit la sectziunea "detalii utilizator" shi dupa aia sa ma apuc sa incerc sa discut ceva .Eshti verde crud(Anda Calugareanu), deci shi argumentele tale sunt pe masura. Trecand la palavrageala ieftina pe care ai varsat-o mai sus, ar trebui macar sa-tzi imaginezi ca un site ca ala nu are nici o relevantza.Daca ai fi curios sa intri intr-o biblioteca serioasa, ai putea constata de pilda, ca ceea ce shtim noi despre trecutul glorios al romanilor in luptele cu tuircii sunt de fapt poveshti frumoase .Turcii au o cu totul shi cu totul alta parere. Ca Sinan Pasha de fapt nu este cetatzeanul pe care il shtim noi, samd.Istoria in sine este super-subiectiva.De ce ? Pt ca a fost scrisa de un om.In ceea ce ne priveshte pe noi romanii, ca natzie, cel mai bine ne-a definit omul care deshi avea suficientzi bani sa manance la orice restaurant din lumea asta, a preferat sa manance la cantinele studentzeshti shi care deshi avea suficientzi bani sa-shi cumpere orice apartament, a murit intr-o mansarda, care a spus ca in timp ce alte popoare ishi creau istoria, noi romanii doar o inregistram. Te las pe tine sa deduci despre ce persnaj celebru este vorba. Daca imi spui shi in ce carte a bagat-o p'asta, chiar ma dai pe spate !
Shi am sa inchei acum, definitiv in ceea ce te priveshte, spunand ca daca chiar la fecare cuvintzel pe care il scrii pe forumul asta eshti criticat, ar trebui sa incetezi sa te mai crezi deshtept in cap shi cult in gura shi sa te intrebi foatrte serios ce este in neregula cu tine .Ce draq gresheshti de sare toata lumea pe tine .Personal cred ca nimic nu este in neregula cu tine, ci doar varsta ta este destul de frageda. Hai sa creshti mare, shi mai cugeta la vorba aia romaneasca : Cand doi itzi spun ca esti beat trebuie sa mergi la culcare !


Da corect , o sa ma duc la culcare , dar cote sites , bun ala nu ie national vrei sa vezi si national dute la URL: http://www.net.hu/corvinus/free.htm
asta ie bibleoteca nationala a ungariei , dute si tu si citeste titluri ca " holocaust in romania " etc ....
In acest sens la revedere ... sau nu ;)

Te rog eu frumos sa treci pe acolo , poate ca pe-urma nu ma mai credeti chiar atat de nebun , sau io stiu , poate tot lafel ma credeti , lol .
Sange-Latin
Junior Member
 
Mesaje: 23
Membru din: Lun Aug 06, 2001 12:49 am
Localitate: maroc

bahhh

Mesajde Vizitator » Mie Aug 22, 2001 8:06 pm

iaaa mai terminatii bahhh !!!
Vizitator
 

Re: Re: Re: Re: alea-alea !

Mesajde manelesux » Vin Aug 24, 2001 1:27 pm

Initial trimis de Sange-Latin


Da corect , o sa ma duc la culcare , dar cote sites , bun ala nu ie national vrei sa vezi si national dute la URL: http://www.net.hu/corvinus/free.htm
asta ie bibleoteca nationala a ungariei , dute si tu si citeste titluri ca " holocaust in romania " etc ....
In acest sens la revedere ... sau nu ;)

Te rog eu frumos sa treci pe acolo , poate ca pe-urma nu ma mai credeti chiar atat de nebun , sau io stiu , poate tot lafel ma credeti , lol .


Iulius cezare,tzii minte ce zicea Imanuel Cunt, relax,man,relax...e ciudat cum va doare de tzara asta shi de ardeal in special pe aia care n-avetzi nici in clin nici in maneca cu problema, shi ma refer mai ales la cei care,fugaritzi de "asuprirea romaneasca", incep sa lupte de la distantza pentru eliberarea patriei de sub amenintzarea ungureasca..in principiu am vazut intotdeauna asta ca un semn de mare plictiseala din partea subiectzilor, ca sa nu merg pana la paranoia.Cu atat mai mult mi se par interesantzi aia care dau cu okiu pe siteuri problematice shi sar in sus de cate ori vad ceva care le alimenteaza paranoia.Cum zicea vladonne, chill out,shi daca vrei sa aperi ardealu, pune mana pe o arma shi hai aici sa il aperi, nu injura de bosgori in stanga shi in dreapta,ca s-ar putea sa te auda careva...
1.POt satzi dau shi io o lista de siteuri cu organizatzii suspecte romaneshti,vezi aia de la UFD, un fel de elvishi nazishti imbracatzi in geci turceshti care, printre cateva bune intentzii se sparg in figuri pe orice subiect social care le trece prin cap.Dar asta nu inseamna ca romania e o tzara de nazishti,legionari,rasishti,etc.
2.Siteu ala corvinus e de fapt o biblioteca de cartzi literare,eseistice sau istorice a autorilor unguri de baza, un proiect de a pune lucrarile scriitorilor unguri in forma electronica.Ei, printre scriitorii aia unguri exista tot felu...shi buni shi rai....ca shi la noi....exista unguri care au acelashi stil shi pareri ca shi tine...doar ca sunt de cealalta parte a "baricadei"
In plus, tu ai vazut acolo nishte titluri....habar nu ai ce scrie in cartzi...io,avand ocazia,nu shi placerea(caci m-am plictisit), de a rasfoi doua din titlurile alea, pot sa zic ca una dintre cartzi chiar ii acuza pe ungurii care se agitau pe seama ardealului...alta era pur shi simplu neutra shi dezinteresata shi prezenta sistematic tipurile de conflicte care au existat,exista, shi pe cele potentziale iscate de problema ardealului.Apoi mai sunt cateva cartzi de istorie pe seama teoriei aleia cu discontinuitatea poporului roman, teorie pe care nu a lansat-o un ungur, shi care exista in cercurile istorice, cu argumente pro shi contra....io nu le shtiu nici pe alea pro nici pe alea contra, dar cert e ca tema exista, ca o controvers pur academica, iar unele din cartzile alea care te inspaimanta pe tine se rezuma la a prezenta in mod obiectiv argumentele din ambele tabere...shi e normal ca acest cartzi au ca titlluri "Aspecte privind Discontinuitatea din spatziul danubiano blabla" shi alte titluri de astea .Eu itzi propun,daca vrei sa fii un patriot adevarat, sa invetzi ungureshte, sa te mutzi in ungaria, shi sa le subminezi din fasha planurile de cotropire.Altfel zis, sa te mai shi informezi cu privire la nivelul adevarat al pericolului. Sigur, nu neg ca sunt scartzari in ungaria asha cum sunt shi in romania....shi nu ash putea paria in care dinrte partzi exista mai multzi stresatzi din ashtia...in concluzie, ai doua alterntive:sau te relaxezi, sau te informezi exact asupra problemei.
3.Nu te mai agatza atata de siteurile pe care le gaseshti.Eu itzi zic ca e plina lumea de siteuri dedicate pedofiliei,scatofiliei,zoofiliei,chiar shi in romania. Asta nu face din romania o tzara de scatofili.....Deci sa nu te agitzi decat atunci cand vezi sa zicem pe siteu oficial al parlamentului ungariei o sabie de husar retezand grumazul lui shtefan cel mare,ori decebal, ori care e preferatul tau(nici unu dintre ashtia nu era tocmai latin..).
4.Ce te-ai face daca Italia ar incepe sa revendice toate provinciile fostului imperiu roman? Nu sustzin ca problema e similara cu a ungariei,ci sunt curios cum ai reactziona?Ai renega latinitatea? Tzi-ai baga picioarele in cei 2000 de ani de latinitate? Sau ai imbratzisha ideea cu bratzele deskise?
manelesux since 1918
manelesux
Junior Member
 
Mesaje: 466
Membru din: Mie Aug 01, 2001 10:02 am
Localitate: Ubiquitous

Re: Re: Re: Re: Re: alea-alea !

Mesajde the radical » Vin Aug 24, 2001 2:37 pm

Initial trimis de manelesux


Iulius cezare,tzii minte ce zicea Imanuel Cunt, relax,man,relax...e ciudat cum va doare de tzara asta shi de ardeal in special pe aia care n-avetzi nici in clin nici in maneca cu problema, shi ma refer mai ales la cei care,fugaritzi de "asuprirea romaneasca", incep sa lupte de la distantza pentru eliberarea patriei de sub amenintzarea ungureasca..in principiu am vazut intotdeauna asta ca un semn de mare plictiseala din partea subiectzilor, ca sa nu merg pana la paranoia.Cu atat mai mult mi se par interesantzi aia care dau cu okiu pe siteuri problematice shi sar in sus de cate ori vad ceva care le alimenteaza paranoia.Cum zicea vladonne, chill out,shi daca vrei sa aperi ardealu, pune mana pe o arma shi hai aici sa il aperi, nu injura de bosgori in stanga shi in dreapta,ca s-ar putea sa te auda careva...
1.POt satzi dau shi io o lista de siteuri cu organizatzii suspecte romaneshti,vezi aia de la UFD, un fel de elvishi nazishti imbracatzi in geci turceshti care, printre cateva bune intentzii se sparg in figuri pe orice subiect social care le trece prin cap.Dar asta nu inseamna ca romania e o tzara de nazishti,legionari,rasishti,etc.
2.Siteu ala corvinus e de fapt o biblioteca de cartzi literare,eseistice sau istorice a autorilor unguri de baza, un proiect de a pune lucrarile scriitorilor unguri in forma electronica.Ei, printre scriitorii aia unguri exista tot felu...shi buni shi rai....ca shi la noi....exista unguri care au acelashi stil shi pareri ca shi tine...doar ca sunt de cealalta parte a "baricadei"
In plus, tu ai vazut acolo nishte titluri....habar nu ai ce scrie in cartzi...io,avand ocazia,nu shi placerea(caci m-am plictisit), de a rasfoi doua din titlurile alea, pot sa zic ca una dintre cartzi chiar ii acuza pe ungurii care se agitau pe seama ardealului...alta era pur shi simplu neutra shi dezinteresata shi prezenta sistematic tipurile de conflicte care au existat,exista, shi pe cele potentziale iscate de problema ardealului.Apoi mai sunt cateva cartzi de istorie pe seama teoriei aleia cu discontinuitatea poporului roman, teorie pe care nu a lansat-o un ungur, shi care exista in cercurile istorice, cu argumente pro shi contra....io nu le shtiu nici pe alea pro nici pe alea contra, dar cert e ca tema exista, ca o controvers pur academica, iar unele din cartzile alea care te inspaimanta pe tine se rezuma la a prezenta in mod obiectiv argumentele din ambele tabere...shi e normal ca acest cartzi au ca titlluri "Aspecte privind Discontinuitatea din spatziul danubiano blabla" shi alte titluri de astea .Eu itzi propun,daca vrei sa fii un patriot adevarat, sa invetzi ungureshte, sa te mutzi in ungaria, shi sa le subminezi din fasha planurile de cotropire.Altfel zis, sa te mai shi informezi cu privire la nivelul adevarat al pericolului. Sigur, nu neg ca sunt scartzari in ungaria asha cum sunt shi in romania....shi nu ash putea paria in care dinrte partzi exista mai multzi stresatzi din ashtia...in concluzie, ai doua alterntive:sau te relaxezi, sau te informezi exact asupra problemei.
3.Nu te mai agatza atata de siteurile pe care le gaseshti.Eu itzi zic ca e plina lumea de siteuri dedicate pedofiliei,scatofiliei,zoofiliei,chiar shi in romania. Asta nu face din romania o tzara de scatofili.....Deci sa nu te agitzi decat atunci cand vezi sa zicem pe siteu oficial al parlamentului ungariei o sabie de husar retezand grumazul lui shtefan cel mare,ori decebal, ori care e preferatul tau(nici unu dintre ashtia nu era tocmai latin..).
4.Ce te-ai face daca Italia ar incepe sa revendice toate provinciile fostului imperiu roman? Nu sustzin ca problema e similara cu a ungariei,ci sunt curios cum ai reactziona?Ai renega latinitatea? Tzi-ai baga picioarele in cei 2000 de ani de latinitate? Sau ai imbratzisha ideea cu bratzele deskise?
:o


damn it took me ages to get here ! 4 pages of scroll and siht lots of smily faces , no wonder i find it so repelling to come here read , write and NOT enjoy .
The direction of the eye, so misleading
The defection of the soul, nauseously quick
I don't question, our existence
I just question, our modern needs......
Avatar utilizator
the radical
Junior Member
 
Mesaje: 240
Membru din: Joi Iul 26, 2001 11:00 pm

**

Mesajde Vizitator » Lun Aug 27, 2001 4:29 pm

bahh aici pute de inteligentaaa ...filosofiii p#liii(maneleboy haha ma ieei de coI)...si toti care au calitatea asta de a vorbi inainte sa gindeasca..muyeeee
Vizitator
 

Daca taceai filozof ramaneai....

Mesajde DrSlam » Lun Aug 27, 2001 4:55 pm

Initial trimis de tiranu
bahh aici pute de inteligentaaa ...filosofiii p#liii(maneleboy haha ma ieei de coI)...si toti care au calitatea asta de a vorbi inainte sa gindeasca..muyeeee


Lasa, nu-i nimic, chiar daca discutiile foarte inteligente de aici sunt datorate unei maini de oameni destepti, totusi media de inteligenta de pe forum a ajuns la cifre rezonabile datorita tie. Bravo, ai grait si pentru cititorii cu IQ-ul similar cu al tau (desi e greu sa ai un IQ negativ :) )
Oricum, romanul e nascut poet, prost dar poet, (vezi rima boy-coi). Asta-mi aminteste de vorba aia cu un prost arunca o piatra in lac si 10 filozofi nu sunt in stare s-o scoata.....
DrSlam has left the building!
DrSlam
Junior Member
 
Mesaje: 90
Membru din: Lun Iun 25, 2001 7:30 pm
Localitate: Bucuresti

...

Mesajde Vizitator » Lun Aug 27, 2001 9:23 pm

so true and yet so sad
Vizitator
 

Re: Daca taceai filozof ramaneai....

Mesajde Hip2Hop » Mar Aug 28, 2001 6:24 am

Initial trimis de DrSlam


Lasa, nu-i nimic, chiar daca discutiile foarte inteligente de aici sunt datorate unei maini de oameni destepti, totusi media de inteligenta de pe forum a ajuns la cifre rezonabile datorita tie. Bravo, ai grait si pentru cititorii cu IQ-ul similar cu al tau (desi e greu sa ai un IQ negativ :) )
Oricum, romanul e nascut poet, prost dar poet, (vezi rima boy-coi). Asta-mi aminteste de vorba aia cu un prost arunca o piatra in lac si 10 filozofi nu sunt in stare s-o scoata.....


bah am sris vreo zece minute ..si am pus parola gresita....asa ca am sa rezum ce vroiam sa zic
"SI EU VA IUBESC".
Hip2Hop
Junior Member
 
Mesaje: 11
Membru din: Lun Iul 30, 2001 7:44 am
Localitate: los angeles

Re: Re: Daca taceai filozof ramaneai....

Mesajde Vizitator » Mar Aug 28, 2001 9:19 am

Initial trimis de Hip2Hop


bah am sris vreo zece minute ..si am pus parola gresita....asa ca am sa rezum ce vroiam sa zic
"SI EU VA IUBESC".


Nu face nimic...Shi tu eshti al nostru !
Vizitator
 

Re: **

Mesajde manelesux » Mar Aug 28, 2001 10:12 am

Initial trimis de tiranu
bahh aici pute de inteligentaaa ...filosofiii p#liii(maneleboy haha ma ieei de coI)...si toti care au calitatea asta de a vorbi inainte sa gindeasca..muyeeee


hehe,tiranule...creca te-am citit dupa primele doo cuvinte...eshti unu dintre elvishii aia nazishti din UFD,right?
hai nu te supara ca tzara te tolereaza cu succes.
manelesux since 1918
manelesux
Junior Member
 
Mesaje: 466
Membru din: Mie Aug 01, 2001 10:02 am
Localitate: Ubiquitous

Re: Re: **

Mesajde Vizitator » Mar Aug 28, 2001 5:23 pm

Initial trimis de manelesux


hehe,tiranule...creca te-am citit dupa primele doo cuvinte...eshti unu dintre elvishii aia nazishti din UFD,right?
hai nu te supara ca tzara te tolereaza cu succes.


whatever yoo...
Vizitator
 

Looooooooooooool

Mesajde KickAss » Mar Aug 28, 2001 10:38 pm

Continuati va rog. Ma amuz la culme. De voi asti mai tembeli cu firea ma rog sa nu ii deranjati prea tare pe Manelos si pe Vladdone ca dupa aia va plangeti soarta in pumni. Au mai incercat si altii sa se dea smecheri si n-au reusit.
Anunt pe bune:

Dau si eu exact acelasi pisoi pe care il da onk.
Avatar utilizator
KickAss
Junior Member
 
Mesaje: 473
Membru din: Joi Iul 26, 2001 11:00 pm

Re: Looooooooooooool

Mesajde Vizitator » Mie Aug 29, 2001 6:19 am

Initial trimis de KickAss
Continuati va rog. Ma amuz la culme. De voi asti mai tembeli cu firea ma rog sa nu ii deranjati prea tare pe Manelos si pe Vladdone ca dupa aia va plangeti soarta in pumni. Au mai incercat si altii sa se dea smecheri si n-au reusit.


hhoooyooo ..ce frica miai facut iera sa fac o spargata mortala(puteam sami rup organele)!!si ma doare in.........
Vizitator
 

Re: Re: Looooooooooooool

Mesajde manelesux » Mie Aug 29, 2001 7:44 am

Initial trimis de vandame


hhoooyooo ..ce frica miai facut iera sa fac o spargata mortala(puteam sami rup organele)!!si ma doare in.........


vandamme,ai vazut filmu ala in care jucai tu shi nishte tipi au violat-o pe nevasta-ta shi maica-ta shi pe tine te-au batut de te-ai kkt pe tine?Chiar daca in final te-a pus regizoru sa te razbuni, bataia a ramas luata shi femeia violata.
Pe urma am mai vazut un film cu tine, in care ai murit in vietnam shi americanii tzi-au luat starvu shi te-au facut soldat universal shi te-au mani****t shi au facut ce aveau ei chef cu tine.
Apoi a mai fost unu in care erai in pushkarie.
Pe urma unu cu ceva frate geaman de-al tau care nu te suporta shi de la care ai mancat bataie tot filmu.
Pe urma m-am plictisit io sa ma mai uit la filme in care jucai tu, pentru ca shtiam din capu locului ca vei avea un alt rol penibil, pe masura capacitatzii tale.
Itzi recomand sa te apuci de gradinarit.

Din partea fun-clubului jan clod vandamme,
manelesux
manelesux since 1918
manelesux
Junior Member
 
Mesaje: 466
Membru din: Mie Aug 01, 2001 10:02 am
Localitate: Ubiquitous

Re: Re: Re: Looooooooooooool

Mesajde Vizitator » Mie Aug 29, 2001 8:41 am

Initial trimis de manelesux


vandamme,ai vazut filmu ala in care jucai tu shi nishte tipi au violat-o pe nevasta-ta shi maica-ta shi pe tine te-au batut de te-ai kkt pe tine?Chiar daca in final te-a pus regizoru sa te razbuni, bataia a ramas luata shi femeia violata.
Pe urma am mai vazut un film cu tine, in care ai murit in vietnam shi americanii tzi-au luat starvu shi te-au facut soldat universal shi te-au mani****t shi au facut ce aveau ei chef cu tine.
Apoi a mai fost unu in care erai in pushkarie.
Pe urma unu cu ceva frate geaman de-al tau care nu te suporta shi de la care ai mancat bataie tot filmu.
Pe urma m-am plictisit io sa ma mai uit la filme in care jucai tu, pentru ca shtiam din capu locului ca vei avea un alt rol penibil, pe masura capacitatzii tale.
Itzi recomand sa te apuci de gradinarit.

Din partea fun-clubului jan clod vandamme,
manelesux


eeeeeeee bunaaaa .....
hahaaaaaaaaaahaaaaaaaaaahaaaaaaaa cred ca si miine dimineata o sa mai rid .....hahahaaaaa
bah da tu ai vazut filmu ala cind mam dus sa ma lupt pentru dragonu de aur....bah sti cum lam pus la podea pe turku ala
...am o capacitate fenomenala cind e vorba sa ma piss...
pot sa ti trag un jet in moaca de te lasa in KO!! haaha
sa nu mai vorbesc de sl*b*z ..iti lipesc una in fata beii !!
no sa mai trebuiasca sa ti cumperi gel pentru frezaa
"te las Frizatt"

"Din partea cum-clubului jett cloud pematale
"spargatudoare"
Vizitator
 

Re: Re: Re: Re: Looooooooooooool

Mesajde manelesux » Mie Aug 29, 2001 1:11 pm

Initial trimis de vandaméé


eeeeeeee bunaaaa .....
hahaaaaaaaaaahaaaaaaaaaahaaaaaaaa cred ca si miine dimineata o sa mai rid .....hahahaaaaa
bah da tu ai vazut filmu ala cind mam dus sa ma lupt pentru dragonu de aur....bah sti cum lam pus la podea pe turku ala
...am o capacitate fenomenala cind e vorba sa ma piss...
pot sa ti trag un jet in moaca de te lasa in KO!! haaha
sa nu mai vorbesc de sl*b*z ..iti lipesc una in fata beii !!
no sa mai trebuiasca sa ti cumperi gel pentru frezaa
"te las Frizatt"

"Din partea cum-clubului jett cloud pematale
"spargatudoare"


Bubulinule, in urmatoru film o sa-tzi dau sa mananci propriu tau sloboz cu linguritza sau sa il sugi cu paiu din cur de la ma-ta.Deci try to stop...and ill do my best to tolerrate.
manelesux since 1918
manelesux
Junior Member
 
Mesaje: 466
Membru din: Mie Aug 01, 2001 10:02 am
Localitate: Ubiquitous

Re: Re: Re: Re: Re: Looooooooooooool

Mesajde Vizitator » Mie Aug 29, 2001 7:39 pm

Initial trimis de manelesux


Bubulinule, in urmatoru film o sa-tzi dau sa mananci propriu tau sloboz cu linguritza sau sa il sugi cu paiu din cur de la ma-ta.Deci try to stop...and ill do my best to tolerrate.

muyeeeeee
Vizitator
 

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Looooooooooooool

Mesajde KickAss » Mie Aug 29, 2001 9:50 pm

Initial trimis de vandame

muyeeeeee


Ai dovedit astfel ca nivelul inteligentei tale se ridica la colosala valoare a unui baton de ciocolata.
Efortul depus in scopul redactarii mesajului te-a epuizat. Acum du-te si te culca. Si nu uita tembelul mamii:"Respira din cand in cand. Intr-o zi poate o sa-ti salveze viata!!!"

PS: Sterge-ti zanbetul idiot de pe fata. Iti sta prea bine.
Anunt pe bune:

Dau si eu exact acelasi pisoi pe care il da onk.
Avatar utilizator
KickAss
Junior Member
 
Mesaje: 473
Membru din: Joi Iul 26, 2001 11:00 pm

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Looooooooooooool

Mesajde Vizitator » Joi Aug 30, 2001 7:06 am

Initial trimis de KickAss


Ai dovedit astfel ca nivelul inteligentei tale se ridica la colosala valoare a unui baton de ciocolata.
Efortul depus in scopul redactarii mesajului te-a epuizat. Acum du-te si te culca. Si nu uita tembelul mamii:"Respira din cand in cand. Intr-o zi poate o sa-ti salveze viata!!!"

PS: Sterge-ti zanbetul idiot de pe fata. Iti sta prea bine.


si acum cum ar raspunde un prost>>>
beii ..eu nu prea sunt in bulane in ultimu timp""??""..dar parca imi amintesc de tine ...face ai bani cu botu ...prin pantelimon acum 1 an parca...si uite bah ca acum reaud de tine ...tio mai tragi la bucii bre ..sa stie tot bucurestiul ca you kickass...

sa trecem la frazele bagate de un idiot>>>

Ai dovedit astfel ca nivelul inteligentei tale"(daca te crezi deasupra mea ...e datorita tepei pe care o ai un cur)" se ridica la colosala valoare a unui baton de ciocolata."(sper sa fie o poiana)
Efortul depus(am ars vreo 50 de calorii cind tiam traso un gura) in scopul redactarii mesajului te-a epuizat(din cauza putori care o raspinditii imi vine sa vomit)". Acum du-te si te culca(cu mata cu placere). Si nu uita tembelul mamii(adica Veta):"Respira din cand in cand(ti am spus emanati o putoare fenomenala cum as putea respira). Intr-o zi poate o sa-ti salveze viata!!!"(da stiu cind intru aici am masca de gaze)
ASCULTA AICI CIUMEGE ....MAI BINE AI FACEA /_ABA TOTA ZIUA CA DE ALCEVANU ESTI BUN!!!!!
se vede ca esti varza bahh ..in mortii matii de aurolac obezzz!!
na iti place ce redactari fac ...(stii uni oameni nau timp sa stea 24/24 sa si umple pantaloni de slobozz...) dute bah si cautati un job adevarat!!!!!!!...
na iti dau paceeeee!!!!!
Vizitator
 

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Looooooooooooool

Mesajde manelesux » Joi Aug 30, 2001 9:54 am

[quote]Initial trimis de vandame
[B]

si acum cum ar raspunde un prost>>>
beii ..eu nu prea sunt in bulane in ultimu timp""??""..dar parca imi amintesc de tine ...face ai bani cu botu ...prin pantelimon acum 1 an parca...si uite bah ca acum reaud de tine ...tio mai tragi la bucii bre ..sa stie tot bucurestiul ca you kickass...
[B][quote]

Uite cum e vandamme....te banuiesc undeva pana in 15 ani.
Cel putzin cu mintea...se prea poate ca trupeshte sa fii unu puberii intarziatzi care mananca zahar mult shi pe care i duce tata la o bere gambrinus la sarbatori legale, ca sa te mai intrebe cum e cu fetele shi daca mai tzii minte ce tzi-a zis in timpu discutziei tata-fiu despre rularea corecta a prezervativului.
Deci in timp ce tu te dai pe siteuri porno pentru scatofili, parintzii tai au participat la vara ispitelor iar kickass a fost ispita de la care a luat muyeeeeee ma-ta,da taica-tu a iertat-o in direct, caci era obishnuit, shi oricum pe gura aia nu a mai pupat-o de anii buni.
Iar daca lu kickass i-ai aratat cum ar raspunde un prost, acu raspunde-mi mie cum ar face-o unu...nu deshtept, dar asha cu un creer masura L sau macar M.

ai grija ca e plina tzara de pedofili la care le place copiii grasutzi,roz shi umezi.nu primi bomboane de la straini.
manelesux since 1918
manelesux
Junior Member
 
Mesaje: 466
Membru din: Mie Aug 01, 2001 10:02 am
Localitate: Ubiquitous

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Looooooooooooool

Mesajde Vizitator » Joi Aug 30, 2001 9:57 am

Presupun ca tu eshti Vandamme , da unu' mai dupa blocuri...Cred ca ai facut prea multe electroshocuride aa careai in cap ceva de seamana infiorator cu mucii. Sau poate ai facut sinuzita shi nu te-ai tratat la vreme. In materie de injuraturi ce pot sa-tzi sun ? Eshti vai mama ta . Ca sa tzi dovedesc cat de bou potzi fi ( cred ca neintentzionat...pur shi simplu asha eshti tu ) , hai sa luam cateva chestii care mie mi-au atras atentzia ...
1."se ridica la colosala valoare a unui baton de ciocolata.(sper sa fie o poiana)" - adica , chiar se ridica la valoarea unei ciocolate ...Shi nu orishicum, ci una ieftina.
2."Si nu uita tembelul mamii(adica Veta):"Respira din cand in cand(ti am spus emanati o putoare fenomenala cum as putea respira). Intr-o zi poate o sa-ti salveze viata!!!"(da stiu cind intru aici am masca de gaze)" - adica pe cine cheama veta ? Pe tine , pe tembel sau pe ma-ta ? Pe langa asta, mirat am constatat ca monitorul pe care il ai, este impregnat numai cu duhori alese, duhori ce reactzioneaza numa' la http://www.muzica.home.ro, am constatat ca nici macara tu nu eshti foarte lamurit daca intr-adevar respiri sau e numai o iluzie. Daca nu este o iluzie shi chiar stai cu masca de gaze pe figura, atunci nu uita ca macar din cand in cand sa scotzi dopul de la filtrul de aer. Asta chiar ca tzi-ar putea salva viatza .
3."Acum du-te si te culca(cu mata cu placere)."- din treaba asta , datorita parantezei, am intzeles ca eshti unul dintre fericitzii beneficiari al abrogarii legii 200 . Daca te-ai fi referit la mama lui , ar fi trebuit sa scri cam asha "(cu ma-ta cu placere).Mata ar fi un altfel de a spune dumneata .La toate astea se adauga o acuta lipsa de virgule, ceea ce de multe ori nu numai ca schimba intzelesul a ceea ce nici tu nu shtiai cu exactitate ce vrea sa fie - injuratura , lauda, bashcalie ....O alta constatare este ca pluralul shi singularul pt tine sunt doar doua vorbe dintr-o carte(gramatica de clasa a 5 a) .Toate astea adunate la un singur loc , nu fac altceva decat sa ma duca (,) cu gandul la faptul ca In Japonia s’a deschis Muzeul rahatului, cu 78 de exponate,toate cu mot.Dincolo de deziluzia ca japonezii n-au tiparit biletele pe hirtie igienica, se cuvine observatia ca omuletii cu ochi oblici fac bani si din rahat. Spre deosebire de multzi dintre ai noshtrii care mandrii ca brazii cu mucii pe pept, in loc sa faca la fel, il mananca de zor. Precum porcu' apoi, ishi baga manutzele in el pana la cot shi arunca in aia din jur. Orice asemanare cu unu' care ishi zice Vandamme este pur intamplatoare .
Vizitator
 

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Looooooooooooool

Mesajde vladonne » Joi Aug 30, 2001 10:04 am

Scuze, mesajul de mai jos imi apartzine, datr uitasem sa ma log-ez. Se intamopla shi la case mai mari.


Presupun ca tu eshti Vandame, da unu' mai dupa blocuri...Cred ca ai facut prea multe electroshocuri tot ce mai ai in cap, e ceva de seamana infiorator cu mucii. Sau poate ai facut sinuzita shi nu te-ai tratat la vreme. In materie de injuraturi ce pot sa-tzi sun ? Eshti vai mama ta . Ca sa tzi dovedesc cat de bou potzi fi ( cred ca neintentzionat...pur shi simplu asha eshti tu ) , hai sa luam cateva chestii care mie mi-au atras atentzia ...
1."se ridica la colosala valoare a unui baton de ciocolata.(sper sa fie o poiana)" - adica , chiar se ridica la valoarea unei ciocolate ...Shi nu orishicum, ci una ieftina.
2."Si nu uita tembelul mamii(adica Veta):"Respira din cand in cand(ti am spus emanati o putoare fenomenala cum as putea respira). Intr-o zi poate o sa-ti salveze viata!!!"(da stiu cind intru aici am masca de gaze)" - adica pe cine cheama veta ? Pe tine , pe tembel sau pe ma-ta ? Pe langa asta, mirat am constatat ca monitorul pe care il ai, este impregnat numai cu duhori alese, duhori ce reactzioneaza numa' la http://www.muzica.home.ro, am constatat ca nici macar tu nu eshti foarte lamurit daca intr-adevar respiri sau e numai o iluzie. Daca nu este o iluzie shi chiar stai cu masca de gaze pe figura, atunci nu uita ca macar din cand in cand sa scotzi dopul de la filtrul de aer. Asta chiar ca tzi-ar putea salva viatza .
3."Acum du-te si te culca(cu mata cu placere)."- din treaba asta , datorita parantezei, am intzeles ca eshti unul dintre fericitzii beneficiari al abrogarii articolului 200 . Daca te-ai fi referit la mama lui , ar fi trebuit sa scri cam asha "(cu ma-ta cu placere)". Mata ar fi un altfel de a spune dumneata .La toate astea se adauga o acuta lipsa de virgule, ceea ce de multe ori schimba intzelesul a ceea ce nici tu nu shtiai cu exactitate ce vrea sa fie - injuratura , lauda, bashcalie. De pilda -"emanati o putoare fenomenala cum as putea respira" Din chestia asta se intzelege ca putoarea fenomenala emanata o potzi respira. Daca puneai shi tu virgule shi semne de intrebare ar fi putut intr-adevar sa iasa altceva. Ca sa te lamuresc, semnul de intrebare arata cam asha "?"...O alta constatare este ca pluralul shi singularul pt tine sunt doar doua vorbe din limba gramatica. Toate astea adunate la un singur loc, nu fac altceva decat sa ma duca (,) cu gandul la faptul ca In Japonia s’a deschis Muzeul kkt-ului, cu 78 de exponate, toate cu mot. Dincolo de deziluzia ca japonezii n-au tiparit biletele pe hirtie igienica, se cuvine observatia ca omuletii cu ochi oblici fac bani si din kkt . Spre deosebire de multzi dintre ai noshtrii care mandrii ca brazii cu mucii pe pept, in loc sa faca la fel, il mananca de zor. Precum porcu' apoi, ishi baga gherutzele in el pana la cot shi arunca in aia din jur. Orice asemanare cu unu' care ishi zice Vandame este pur intamplatoare .
vladonne
Junior Member
 
Mesaje: 248
Membru din: Vin Iul 27, 2001 9:35 am
Localitate: ete na !

vam facut!!

Mesajde Vizitator » Joi Aug 30, 2001 3:09 pm

observ si nu sunt uimit !!...aici un simplu cuvint var irita!!
eu ma distrez cu adevarat bine,(suntetii doar desteptii care muscatii din momeala)si bag de seama ca sunte ti foarte dezvoltati mintal....de acea no sa va mai injur ..ca nu am sanse sa
cistig ..vocabularu dumnevoastra este mult mai vast..ce contine mam lamurit !!!
inca ceva pentru cei trei muschetarii ..nu va jucatii cu sabiile ca sar putea (sunt pozitiv) sa va taiatii..sau doamne ferestee!!........
Vizitator
 

Re: vam facut!!

Mesajde KickAss » Joi Aug 30, 2001 6:34 pm

Initial trimis de Vandame
observ si nu sunt uimit !!...aici un simplu cuvint var irita!!
eu ma distrez cu adevarat bine,(suntetii doar desteptii care muscatii din momeala)si bag de seama ca sunte ti foarte dezvoltati mintal....de acea no sa va mai injur ..ca nu am sanse sa
cistig ..vocabularu dumnevoastra este mult mai vast..ce contine mam lamurit !!!
inca ceva pentru cei trei muschetarii ..nu va jucatii cu sabiile ca sar putea (sunt pozitiv) sa va taiatii..sau doamne ferestee!!........


Nu am inteles ce era cu "pozitiv". Asta era culmea sa fii om negativ. Poate ai vrut sa spui "seropozitiv".
Si inca o chestie. Unde sari? vezi: "ca sar putea"
Sau poate n-am inteles si tu, defapt, sari pozitiv. Adica de jos in sus, sau din spate in fata. Dar, poti sa sari si negativ. Incearca...It might be fun!!!
Anunt pe bune:

Dau si eu exact acelasi pisoi pe care il da onk.
Avatar utilizator
KickAss
Junior Member
 
Mesaje: 473
Membru din: Joi Iul 26, 2001 11:00 pm

Re: vam facut!!

Mesajde vladonne » Vin Aug 31, 2001 3:17 am

Initial trimis de Vandame
observ si nu sunt uimit !!...aici un simplu cuvint var irita!!
eu ma distrez cu adevarat bine,(suntetii doar desteptii care muscatii din momeala)si bag de seama ca sunte ti foarte dezvoltati mintal....de acea no sa va mai injur ..ca nu am sanse sa
cistig ..vocabularu dumnevoastra este mult mai vast..ce contine mam lamurit !!!
inca ceva pentru cei trei muschetarii ..nu va jucatii cu sabiile ca sar putea (sunt pozitiv) sa va taiatii..sau doamne ferestee!!........



Ceva ceva din critica primita, bag de seama ca tzi-ai insushit. Ba mai mult- te-ai chinuit chiar sa scri shi in limba romana, ceea ce este de apreciat. Partea proasta este ca nu itzi prea iese . Nu te lasa, tot inainte !
vladonne
Junior Member
 
Mesaje: 248
Membru din: Vin Iul 27, 2001 9:35 am
Localitate: ete na !

gggggg yeahh

Mesajde Vizitator » Sâm Sep 01, 2001 6:17 am

WHATEVER BOYSS,,FETITE BAIETAS..DOMNILOR DOAMNELOR..
APLAUDATII VA ROG .."TOTI ACEI MEBRII PRIVILEGIATII AL ACESTUI FORUM ""PAA MINE MA DOAREE DREPT IN .|. ... DE TOT CE ZICETII!!!
Vizitator
 

Re: asta e tot de ce sunte ti in stare!!!

Mesajde Vizitator » Dum Sep 02, 2001 8:14 am

M-a cam amuzat mesajul tau. "Korekt" se scrie de preferinta "corect". Acest site e fain. Cineva cu cap a
facut un pas inainte sa va deschida ochii. Muzica buna
nu e cea copiata. Sunt multe formatii cu puradei under age
care ne canta noua de dragostea adevarata si sunt de
toata jena, si arata tot la fel.
DJ50 tu ce mai faci? cand stam la o "barfa"?
Hasta luego!
exo.
Vizitator
 

Re: asta e tot de ce sunte ti in stare!!!

Mesajde Vizitator » Mie Sep 05, 2001 7:02 am

Initial trimis de Hip2Hop
e prima data cind intru pe acest site despre "muzica " dar oriunde ash citi ceva e doar critica ..."critica proasta "fara sens ma doare in pola de disco ,dance ...bla bla .. dar cind criticati pe cei care fac hiphop si voi nici macar nu stiti de ce vorbiti... ma scoate ti din sarite ..ar trebui sa cunosti cultura HH inainte sa vorbesti .....koreckt.....asa ca va sugerez daca nu jucati in HH sa va baga-ti
critica in .............:eek:
Vizitator
 

AnteriorUrmătorul

Înapoi la Vechi: Kterinca & Aberatzii

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 4 vizitatori

cron