asta e tot de ce sunte ti in stare!!!

Glume, poante, farse, lucruri aberante, off-topic grosolan

Asa este ...

Mesajde Creierasu » Lun Iul 29, 2002 3:18 pm

ai dreptate ... numai si numai critica ... de ce nu poate oare lumea asta sa lase lucrurile asa cum sunt .... trebuie tot timpul sa fie cineva care sa critice .... nici eu nu mai reusesc sa ii inteleg pe unii de ce se baga ... sa critice .... sa stea dracu` pe curul lor sa nu se mai bage in treburile altora cand vorba ta nici nu stiu macar cultura HH ... pacat .. ar trebui sa se mai intereseze ... sa mai invete inainte sa vorbeasca ... si sa stii ca sunt de acord cu tine 100%
Creierasu
Junior Member
 
Mesaje: 5
Membru din: Dum Iul 28, 2002 7:53 pm
Localitate: Brasov

Mesajde MadMax » Lun Iul 29, 2002 4:59 pm

Hehehe, distractie mare pe aici...Citesc, ma minunez (mai pe la inceput, ca apoi imi trece) si rad!!!!
Interesant de urmarit si "traseul": HH -> latinitatea -> probleme teritoriale -> schimb de amabilitati -> HH (oarecum)
Hai ca-mi place....Sper ca moderatorii sa nu inchida thread-ul, sa mai avem motiv de distractie, noi astialalti :D :D :D

Bah oameni buni!!! Tot nu va e clar??? Apare Mr. X si zice: "stilul ALFA rulez!!!"...Si normal ca vor exista Mr(Mrs) Y, Z, W, etc, si eshtia vor zice asa: "stilul ALFA e de cacao, ca stilul BETA e cel mai tare!"...apoi se intoarce nenea X pe forum, eventual impreuna cu aliatii (X1, X2, etc) si zice asa: "[censored]...[beep!][beep!][beep!]".
De ce se tot cearta lumea care stil de muzica e cea mai ok? Ca niciodata, DA' NICIODATA nu se va pune lumea 100% de acord!!! Si stiti cum e cu gusturile....(ok, hai ca-i rasuflata, ar zice unii)...Dar asta e realitatea!!!! Fiecare pasare pre limba sa moare...

Dar daca stai sa te judeci, trebuie sa existe si forumul asta, nu? :o (hai sa ne traiasca!)

Numai bine si la mai multe mesaje (ca tre' sa-mi omor timpul cu ceva...hehehe)

Al vostru, impartial privitor,
MadMax
Avatar utilizator
MadMax
Junior Member
 
Mesaje: 82
Membru din: Mar Apr 16, 2002 11:00 pm

Mesajde K-gula » Lun Iul 29, 2002 7:27 pm

Kick-ule, imi pare rau sa aud o astfel de parere despre vexatu` si despre ceea ce consideri tu ca fiind marea majoritate de HH-eri. din cate stie o mica parte de lume, vexatu nu este chiar atat de inapt precum vorbesti despre el. de fap nu stiu care categorie de piese HH-iste le-ai ascultat, indiferent de zona globala din care fac parte. pt. cultura ta (fara sa cred ca te-ar interesa), inaptul acesta de vexatu` vexx in 3-4 saptamani pleaca in japonia pt. studii CU BURSA. probabil nu reprezinta pt. tine acest argument nimic, insa cam asa sunt mai toti rapperi de pe aici, iar asta poate face parte si din cultura HH.

ce reprezinta cultura HH? prea multe pentru cei care ascuta, fac, sau traiesc in spiritul descoperit de acestia si prea putin pt. cei ce nu inteleg si nici nu vor sa inteleaga fenomenul. suna ciudat? este normal.

spunea cineva ca HH-eri sunt doar niste drogati, anagramati, etc. probabil asa este pt. ei, de fapt asa faceam si eu cand vedeam ca nu inteleg ceva si eram chiar inferior acelei persoane. eu am o nelamurire. spune-mi te rog, cati dintre cunoscuti tai se droghiaza, sau sunt niste idioti si sunt HH-eri? pai vezi. nu cataloga inainte de a cunoaste.

imi pare foarte rau, dar vad ca inca se vorbeste in necunostinta de cauza. am si o propunere pt. cei ca mine. nu mai incercati sa deschideti mintea celor ce nu vor sa si-o deschida.

Kick-ule! tot respectul pt. alte subiecte la care ai intrat si ai postat, insa aici nu avea nici un rost. sper ca nu am iscat niscaiva iritari. nu a fost cu intentie.


K-gula.
Dreapta In Univers Centru In Intuneric
Avatar utilizator
K-gula
 
Mesaje: 951
Membru din: Dum Mar 31, 2002 11:00 pm

Anterior

Înapoi la Vechi: Kterinca & Aberatzii

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori